ThE BeSt FoRuM FoR RoLePLaY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Любов или Война- Предателство

2 posters

Страница 4 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Любов или Война- Предателство - Page 4 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Angel Пет Окт 16, 2009 9:01 pm

Тес не знаеше какво да направи , дали да изблъска ръката му от лицето си и да се подиграе на лъжливата му нежност или да впие усните си в неговите и да му каже че въпреки всичко продължава да го обича .Второто беше изключено и Тя го знаеше .
Тес по скоро би си отрязала езика отколкото да признае ,че все още е предишната влюбена глупачка и по този начин да му позволи да я нарани и унижи отново.
Младата жена беше решена да го накара да падне в краката и още сега и да си плати за всяка сълза която бе изплакала заради него.
Тя го погледна право в очите и блъсна ръката му от лицето си .
- Не съм в настроение за глупавата ти и излишна нежност! – Дадох ти шанс да спиш с мен ,но Ти се направи на умен, а сега не си ми нужен! Тя нагло сви рамене ,а сърцето и пулсираше от болка и желание да го прегърне и да не го пусне никога.
Сето се засмя на думите и което я накара да стисне ядно юмруци и да тръгне към изхода за да не го цапардоса.
- Колко арогантно .........не спираше да се усмихва Той ,но в очите му сега имаше не само гняв , но и дяволско желание да я контролира и да я накара да му се подчини ,и да затвори голямата и уста..............
Тя се закова пред вратата и се обърна тресяща се от гняв .
- Аз ли съм арогантна Сето Кайба ?!! – Значи Аз те накарах да се натискаш ......... с Кира !!!? – Аз съсипах всичко между нас ?!! – Аз ли те лъгах ,когато ти казвах обичам те !!? – Глупак !! Извика Тя и понечи да излезе бясна ,когато усети как полита към него и се озовава в прегрътките му .Сето беше хванал ръцете и гневно я пронизваше с очи .
- Значи вината е само моя !!!? – По лесно ли ти е като се заблуждаваш ?!!
- Пусни ме дивак такъв!!! Извика Тес ,която едва сдържаше сълзите си.
- Не Тес ! – Сега ще ме слушаш ! – Не Аз те изгоних и не казах какво става , не помниш ли ............Ти ме отблъсна и ме накара да се чувствам ............Той замълча и погледна бледото и лице .
- Как ............Почти изплака Тя ,като не спираше да се дърпа ,.но напразно.
- Несигорен! Изръмжа в лицето и Сето .
- И затова веднага се хвърли на друга !!? – Дотегнах ли ти?
Очите на двамата изкряха бясно и изглеждаха така сякаш ще се избият взаимно.
- Упорита ,своенравна ........вещица !Извика бясно Сето ,като я претегли по близо до себе си и попречи на нови гневни думи да излязат от устата и .
Горещи и безмилостни усните му се сляха с нейните.
Тръпка на вълнение и възбуда премина през тялото на Тес ,но Тя се опита да я пренебрегне и да се бори срещу ефекта ,който Кайба имаше върху нея .
Младата жена се опита да го ритне ,но Той бързо я събори на земята преди да е успяла.
- Продължаваш а ? Ухили и се Той и отпусна тежеста на тялото си върху нея ,като притисна ръцете и от двете страни на главата .
- Долно копеле !!! - Мразя те !Изкрещя Тес.
- Мрази ме скъпа ! – Не това ме интресува сега !
Кайба плъзна ръка нагоре към към стройния и крак достигайки стегнатите и бедра.
- По дяволите ! – Спри Сето Кайба ! – Веднага ! Изпъшка едва Тя ,когато усети пръстите му да докосват дантеленото и бельо.
Той с усмивка се наведе и проникна в устата и с език ,като започна да я дразни и предизвиква отново и отново .
Тес беше безпомощно хваната в плен на една целувка ,която бе по скоро изблик на необуздана страст отколкото на любов.Не можеше да го спре ,защото бе замаяна и също го желаеше , бавно но сигорно Сето стопи съпротивата и и я накара да му отговаря и да шепти името му както някога.
- Все още ли ме мразиш малката ми ? Попита с усмивка Той и погледана замагления и от желание поглед.
- Да ! Каза едва Тя и отново му позволи да я целуне и докосва където си пожелае.
Кайба я накара да забрави всички въпроси ,тревоги и притеснения в момента в съзнанието и имаше място единствено Той.
Малката и черна рокля вече бе на пода до тях както и ризата му .
Тес плъзна усни по врата му и започна да шепти желанията си в ухото му .
Това го побърка и го накара да изгуби контрол над себе си и над всичко което правеше в този момент в който Тереза бе отново негова.
Сето целуваше врата и ,гърдите и , усните и вкусваше я отново и отново Тя му беше нужна толкова ,че в този единствен миг би продал душата си за тялото и .
- Кажи че си моя ! Прошепна в ухото и Той .
- Не ! Каза Тес и сподави вика си ,когато пръстите му безмилостно проникнаха в нея .
Кажи го !Едва прошепна Той .
Тес трепереше в ръцете му и не можеше да диша от възбуда .
- Не ,не ,не !Почти стенейки от отчаяние , Тя посегна към копчетата на панталона му.- Искаш ли ме ..........Прошепна Тя ............- Вземи ме сега !
-Проклета да си ! Изпъшка Той и проникна силно в нея .Ноктите и се впиха в гърба му и Тя се остави на жадните му целувки срещу които ума и се съпротивляваше ,но тялото и приемаше и желаеше. Той проникваше в нея отново и отново .............
Кръвта и на двамата гореше , Тес не спираше да вика името му , докато навън грамотевици раздираха небето над Домино .
-


Последната промяна е направена от Angel на Пет Окт 16, 2009 10:18 pm; мнението е било променяно общо 1 път

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 4 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  tOnNsSi Пет Окт 16, 2009 9:25 pm

Иха,още Любов или Война- Предателство - Page 4 832587
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 4 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Angel Пет Окт 16, 2009 10:15 pm

Тес лежеше на пода и дишаше тежко , едва ли можеше да се движи след всичко това.
Сърцето и бе по объркано от всякога и момичето се чувстваше уязвимо и страшно ранимо. Ако Кайба искаше да я съсипе сега бе момента , но Той не правеше нищо само милваше гърба и и сякаш мислеше за нещо важно и неотложно.
Нито Сето нито Тес говореха и двамата мълчаха и не се поглеждаха в очите въпреки ,че и двамата имаха какво да си кажат.
‘’ Правихме секс , какво толкова просто ........секс!’’ Мислеше си Тес като се опитваше да оправдае щастието което изпитваше в момента и да го замени с омраза ,но не се получаваше.
- За какво мислиш ? Попита Сето като сложи край на мълчанието .
- За бизнессекса ни! Отговори саркастично Тес и се вгледа в измамните му сини очи .- Какво за него ? Попита Той и продължи да гали гърба и .
- Беше просто секс ! – Имах нужда от това , благодаря ти ! Тес изпитваше нужда да каже това на глас поне като не можеше да заблуди себе си ,да заблуди него .
Тя стана и започна да се облича препряно и бързо .
- Лъжкиня . Каза спокойно Той и се вгледа в тавана с спокоен поглед.
Тес се оправи и го погледна весело , като реши да си позволи още малко близост с този сладък глупак .
Тя седна върху него и се наведе като спря на сантиметър от усните му.
- Кой го казва ? – Има ли по голям лъжец от теб Кайба !
Той се вгледа спокойно в очите и и изведнъж я метна под себе си ,като хвана китките и.
- Истината ли те нарани Сето? ..........Има и други мъже на тази земя и много от тях са готови да направят..........Тя направи малка пауза и се вгледа в ядосаните му очи ...........Всичко което поискам!
- Глупачка ! Изсъска гневно Той и стана от нея .
Тес също стана и се усмихна на наранената гордост на ядосания Сето Кайба .
- Имам работа .....Тръгвам! Заяви победоносно Тес на Кайба ,които я гледаше намръщено.
- Отиваш да изчукаш още някой ли?!! Каза нагло Той .
Тес се ядоса много и стисна зъби ,но запази самообладание и му каза спокойно:
- Може би ............Кой знае?
С тези думи с които със сигорност го бе вбесила ,Тес напусна хотела и тръгна към чакащата лимузина.
Тя се радваше на удара ,които бе нанесла на Сето и на яда който се бе изписал при споменаването на други мъже в леглото и .
Изведнъж и просветна : ‘’ Колко съм глупава ! – Най – доброто нещо което можеш да направиш за да отмастиш на Кайба е да дадеш нещо което иска и което е било негово на друг!’’ В съзнанието на Тес бе изплувала страхотна идеа ,която щеше да и осигори страданието на Сето Кайба! Колкото и да го обичаше ...............Не можеше да се върне , Не и отново .........Нямаше път назад !
Това което беше сега между тях беше не любов ,а чиста война която се разгаряше бясно в сърцата и на двамата .


В мига в които Тес затвори вратата Май и Теа се изпречиха на пътя и и започнаха да разпитват.
- Казвай бързо !!! – Какво стана , какво ти предложи богаташчето а ? Попита нетърпеливо Май.
- Ще бъдем партньори ..........Това е !
- Ти прие да работите заедно ? Попита неразбиращо Теа .
- Да ,защо не ? – Това е полезно за Industrial Illusion ! Все пак компанията и личния ми живот нямат нищо общо по между си ! Отсече Тес и тръгна изморено към трапезарията ,където я очакваха три чаши с горещ шоколад.
-Всичките ли са за мен ? Попита Тя весело ,като изгледа любопитните лица на приятелките си .
- Не разбира се ! – С Май знаем ,че има още какво да ни разкажеш ........И си казахме : ‘’Защо да не е на чаша шоколад!’’ и готово три чаши и Ти! Каза Теа и се разсмя глупаво.
- Разбирам ! Смигна им Тес и уважи желанието им .
След половин часово обяснение единственото което двете момичета казаха бе :
- Спали сте заедно!!!??? – Луда ли си !!??
Тес се засмя и изпи последната глътка от горещия шоколад .
Бе и омръзнало да е наивна глупачка, сега картите бяха в нейната ръка ,защо да не се възползваше ,когато желанието да ги има станеше непоносимо.
- Не се горещете момичета ..........Сега съм доста изморена и ....
- Чудя се защо ли ? Прекъсна я Май и недоволно скръсти ръце пред гърдите си.
Тес се засмя и прегърна шашнатите си приятелки като ги шашна още повече с думите :
- Трябва ми красив мъж с който няма да имам истинска връзка ,ще му плащам да излиза с мен и да срива самочувствието на Кайба всеки път ,когато ни види заедно!
- Луда ли си Тес ? Попита я неразбиращо Теа .
- Не луда ............Започна захилено Май ,разбрала женската игричка на Тес ..........Гениална е ! – Смачкай мъжа чрез неговата собствена ревност!


Тес стоеше в кабинета си с Теа и двете си бъбреха весело ,когато Май влетя без да чука което накара Тес да се намръщи.
- Здравейте момичета ! Извика още от вратата Май и се хвърли на красивото бяло кресло на Тес.
- Май ..........Чукай поне ! Скара и се Тес.
- Добре се .....................Каза с досада Май ,като махна с ръка . – Познай какво?
- Ох ...........Какво ?
- Намерих ти идеалния мъж ,които ще скъса сърцето на Кайба от ревност по теб!
Тес и Теа погледнаха Май с интерес .
- Нима ? – Той къде е сега ?
Вратата леко се открехна и един млад и красив мъж влезе вътре.
- Мисля ,че ставаше въпрос за мен ! Каза Той и се усмихна лъчезарно.
На Тес и допадна усмивката и жизнеността в погледа на момчето,което стоеше срещу нея и я гледаше весело.
Момчето имаше тъмнозелени очи и дълга до раменете черна коса , беше добре сложен и доста сексапилен.
- Как се казваш ?Попита спокойно Тес ,като не показа с нищо да се е впечетлила от малдия мъж ,който видимо беше впечатлен от нея .
- Името ми е Кай , а твоето?Попита Той съвсем приятелски ,даже прекалено .....
В него имаше нещо толкова познато на Тес ,някаква сила , арогантност и в същото време загадачност ,която я накара да му отговори без да се заяде .
- Тереза ! – Май обясни ли ти всичко подробно ? Попита Тес като го погледна настоятелно.
- Да Тереза ! – Когато имаш нужда от мен ,Аз ще бъда на линия ! Каза уверено Той и и намигна . – Сега ме извинете ,но трябва да тръгвам!
Момчето се усмихна на зяпналите го момичета и излезе с бърза крачка.
- Страхотен е нали ? Попита весело Май .
- Ще видим! Отговори кратко Тес.

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 4 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  tOnNsSi Пет Окт 16, 2009 10:32 pm

Става все по-интересно Любов или Война- Предателство - Page 4 2224 Когато можеш пусни още Любов или Война- Предателство - Page 4 458429 Ама нали накрая ще ги събереш,плийс
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 4 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  tOnNsSi Съб Окт 17, 2009 2:09 pm

Днес кога ще имаме главички :3:Sorry че ти досаждам,но моля те поне ми отговори да не се мъча Любов или Война- Предателство - Page 4 335637
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 4 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Angel Съб Окт 17, 2009 6:14 pm

Кай се прибра в апартамента си изморен и ядосан от прищевките на по –малката си сестра , които от ден на ден ставаха все по –големи и невъзможни .
Нищо не се бе променило от детството им до сега , Тя се забъркваше в проблеми или правеше своите ‘’ невини ‘’ грешки и го оставяше да я измъкне от проблемите ,които беше предизвикала .
Тя използваше привързаността му към нея знаейки ,че любовта , която младия мъж изпитва не е като любовта която изпитва един брат към сестра си.
Кай я обичаше и я желаеше ,както един мъж желае една жена .
Това беше неговото проклятие и вината ,че беше първия и мъж го изгаряше от вътре .
Той все още си спомняше ноща в която направи нещо ужасно.
Кира беше на 16 ,а Той на 18 . Тя се бе върнала от училище, а Кай обикновено го пропускаше и си беше в къщи.
Кира се бе променила и нещо не спираше да го влече към нея , мислите и желанията му бяха порочни и грешни и момчето бе наясно с това , но Той не можеше да ги спре и да продължи живота си все едно всичко е наред.
Кай знаеше ,че не е нормално да изпитва подобни чувства към Кира , но не можеше да спре да мисли за нежната и кожа ,за съблазнителните и усни и женственото и тяло.
Всеки път когато Тя се хвърляше да го прегръща и да му се радва ,Той се напрягаше при допира на тялото и ,беше грешно и лошо ..............Но онази вечер не изглеждаше така , сякаш бе нещо нормално и твърде желано и от двамата.
Кай се бе опитал да премахне отвратителното си влечение ,като излизаше с други момичета и правеше всичко с тях вместо с Кира.
Момчето се мразеше и не разбираше как може да е способен на такова отвратително и недостойно нещо.
А Тя бе неговия свят , най- важната , най- обичаната , Той никога не би позволил да види очите и пълни със сълзи , този който я бе накарал да плаче щеше да си плати.
Кай би направил всичко за нея и от онази нощ ,се бе превърнал в нейн роб .
От вина ,от омраза към себе си и от грешната си любов към нея.
Онази проклета нощ изкара демона ,които Той бе контролирал и държал далеч от сестра си .
Родителите им бяха в командировка и те бяха сами ...........
Кира си бе взела душ и се преобличаше , но вратата на стаята и бе леко открехната .
Кай се бе запътил към стаята си , когато погледа му попадна процепа ,а след това и на голото момиче.
Навярно това бе повратната точка в живота му ,които Той и подари от момента в които Тя бе негова.
Кира се бе обърнала към него и му се бе усмихнала без да покрие тялото си , бе го поканила да влезе , бе му разрешила да я люби без да се замисли ,че му е сетра и това не е редно.
От тогава до сега Кай правеше всичко за нея и все така ч обичаше и пазеше.
Всяко нейно желание бе негово задължение , така Той се лъжеше че изкупва греха си към нея ,но всъщност го правеше за да бъде възможно по близо до нея дори и като покорен слуга.
Кай затваряше очите си ,когато я видеше с мъж , който иска същото от нея което искаше и Той самия.
Ревнуваше я и му идеше да убие всеки глупак ,който се приближеше до нея , но не можеше неговата господарка не му бе заповядала.
Сето Кайба ходеше с сестра му у Кай не можеше да гледа ,как този идиот я използваше и въпреки че Кира казваше че е с него заради парите и заради хубавия секс Кай усещаше ,че има нещо повече от това, но за съжеления ясно личеше че е само от страна на Кира.
След като на богаташа му омръзна да чука сестра му и я заряза Кира не можеше да си намери място от яд. Кай я познаваше добре и знаеше ,че сестра му не бе свикнала да я отхвърлят , Тя умееше да наранява и да отхвърля Той го знаеше от личен опит ,но не и се нравеше да става обратното и Тя да е използвана и изоставена.
Кира бе подготвила план с ,който да се върне в леглото на Кайба и да го зареже , но когато Тя преценеше.
Сестра му обаче имаше малак проблем ,а именно някакво момиче , което явно се пишеше доста близко на Кайба . ‘’ Девственицата ‘’ ,както я наричаше Кира изглежда бе стигнала много близо до сърцето на президента на Кайба Корп.
На Кай разбира се му се видя по –добре че Кира беше зарязана от Кайба ,който изглежда не изпитваше абсолютно никаква нужда от нея и я бе захвърлил като ненужен парцал.Щом бе сама Кира щеше да бъде само негова ,но Тя не се бе примирила с това ,че един мъж може да я отхвърля и бе решила да го върне.
Тя започна да ходи с едно момче от компанията с която се движеше новото гадже на Кайба , по този начин Кира се бе надявала да упознае ‘’ съперницата ‘’ си и нейните приятели.
След месец Кира бе заявила на Кай ,че е видяла слабо звено в компанията на онова момиче . Изглежда ,че някакъв приятел на това момиче бил влюбен до уши в нея ,а между времено Кайба отново бе отхвърлил Кира и Тя бе решила да ряазвали връзката му на всяка цена.
Бе използвала онова наивно момче от което взимаше информация за страховете и желанията на момичето.
Кай не го разбираше Той никога не би предал най – съкровените тайни на Кира , но все пак на света имаше различни хора.
Кира постигна това което желаееше ,както винаги ставаше , но не и бе провървяло с богаташа ,който я бе отхвърлил отново без да и обръща никакво внимание.
Сестра му беше бясна и наранената и гордост я караше да върши глупостите си отново и отново , но този път се бе сетила за същаствуването на барат си .
Той с въздишка си спомни разговора ,който бяха провели преди седмица .


СПОМЕН


Тя беше обвила нежните си ръце около врата му и плачеше със лъжливи сълзи.
- Той ме унижи Кай ! – Дори след като онази глупачка ни видя Той не ме пожела ! – Все още искаше и мислеше за нея !- Никой не е постъпвал така с мен!
Кай само мълчаливо триеше сълзите и и гледаше с празен поглед красивото и лице.
Младия мъж знаеше какво прави Тя ,защото това бе корония и номер всеки път когато не получеше това което иска.
Кира знаеше добре ,че Той би направил всичко което Тя пожелае и винаги го използваше ,а после го забравяше и се сещаше за същаствуването му ,когато отново имаше нужда от него.
- Какво искаш да направя ? Попита тъжно Той ,като я притисна по –силно към себе си .
- Накажи ги Кай !- Съсипи ги заради мен ! – Искам ги ..............МЪРТВИ!
- Кира ..........Правил съм много неща за теб ,но това е прекалено .......
- Смееш да ми откажеш !!!?Извика Тя и изтри невината физиономия ,която беше направила ,като я замени с истинската си студена маска.
Малдия мъж поклати отрицателно глава и отново я прегърна силно.
Толкова я обичаше ,че не можеше да преживее презрението в очите и .
- Само Ти се грижиш за мен Кай ! – Кой ще ме защити ако не ти .........Кажи любов моя ! Тя докосна леко усните му и опря челото си на неговото.
- Искам да умрат с мисалта ,че никога няма да са заедно! – Да умрат заедно ,като се гледат в очите и в този миг да усъзнаят ,че са пропилели живота си! – Искам да бъдат съсипани , разбити , безпомощни ...........Тя говореше с омраза ,която го накара да изтръпне и да се вгледа в потъмнелите и от гняв очи ...............Искам ги на прага на живота и на прага на смъртта ! – След това любов моя ще бъдем свободни.........Ще бъдем заедно и нищо и никой няма да ни раздели!
Кира държеше безизразното лице на Кай в ръцете си и го гледаше с онзи поглед с който го караше да чувства като гадина , нещастник ......Убиец!
Единственото нещо ,което Той желаеше беше смъртта на Кира , но никога не би го направил и това му бе пределно ясно . Той беше жалка марионетка в ръцете и ,а Тя го караше да танцува за нейно удоволствие въпреки че от сърцето му капеше кръв.


Кай се върнал във реалността ,но и Тя беше също толкова студена и мрачна като спомените, които младия мъж пазеше в сърцето си.
Днес се бе запознал с една прекрасна жена чиийто живот възнамеряваше да съсипе и ако Кира поискаше и да отнеме.
Истината беше ,че Кай не искаше да прави каквото и да е ,но вече бе твърде късно и Той знаеше че неговите желания не бяха важни .
Но желанията на Кира , Той безмълвно щеше да ги изпълни, като послушно куче , каквото бе за нея.
Понякога Кай си мислеше ,че я мрази толкова много ,че е способен да прережи гърлото и без капка съжаление , но истината бе че ако някога събереше смелост и сложеше край на глупостите и след това просто щеше да умре , защото Тя бе неговия свят и въпреки ,че Той очевидно не бе нейния бе готов да я следва на всякъде.

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 4 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  tOnNsSi Съб Окт 17, 2009 6:28 pm

Аре стига бе Любов или Война- Предателство - Page 4 2224 Напиши още Любов или Война- Предателство - Page 4 832587
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 4 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Angel Съб Окт 17, 2009 7:46 pm

Тес и Теа пътуваха към блока в който на квартира живееха Май и Джоуи.
Тес знаеше ,че маладата двойка се измъчва с наема и бе решила като сватбен подарък да им връчи ключа от чисто новия апартамент , който им бе приготвила.
Това разбира се щеше да направи ,когато можеше да се види и с двамата насаме.
Днес момичетата се бяха уговорили да обиколят всички бутици в Домино , а времето за шопинг никога не стигаше затова Тес бе тръгнала още сутринта за да вземе Теа ,а после и Май.
Сладкия мини куппър спря точно пред блока и Тес натисна клаксона два пъти ,защото и двете с Теа бяха прекалено мързеливи за да се катерят по стилбите чак до петия етаж.
След десет минути Май излезе от входа облечена по – доста ефектен начин ,който накара Тес и Теа да се засрамят ,че не са се приготвили.
Май носеше впити сиви дънки ,които прилепваха идеално по красивото и тяло , черни остри ботуши на висок ток стигащи до глезена и я правиха по –висока ,а коженото късо яке което носеше се връзваше идеално и завършваше таолета и .
- Постарала се е ! Каза Теа ,като намигна на Тес която се усмихна на влизащата в колата Май.
-Пак съм на задната седалка ! -Дано това не е намек Тес!Захили се Май .
- Мръсници ! Каза Теа и погледна весело смеещите се момичета.
Маката кола излетя и се понесе по улиците на Домино , като караше хората да се обръщат знаейки кой стои на шофьорското място.


Момичетата с наперена походка влязоха в един от най – известнита и уважавани от дамите бутици в града.
Още от вратата Тес бе посрешната сякаш бе първата дама .
Всички и се мазнеха и се суетяха около богатата бизнес дама ,която все още бе тема номер едно в града ,а и извън него.

- Боже ,боже ! Захили се Май ,когато управителката на бутика носещ името ‘’.LARINA’’посрешна Тес и се убърна към нея със сияеща усмивка.
- Поласкани сме че сте тук госпожо Пегасъс! – Ако има нещо което мога да направя за вас и с което мога да ви бъда позезна то знайте ,че съм на среща ! – За нас е чест ,че сте тук!
Тес се усмихна любезно и отговори на прекалено милата жена:
- Благодаря ви много , но честта е моя ! – Това е едно от любимите ми места ,които обичам да посещавам ,когато искам да се поглезя!
Управителката се усмихна и остави Тес и момичетата да се наслаждават на шопинга си .
- Знаете ли какво съм решила да изпробвам днес? Заговори Тес като се оглеждаше в голямото огледало.
- Какво ? Попита Теа ,която тъкмо пробваше една къса червена рокля ,която възнамеряваше да си купи ,а и за нейно щастие можеше да си позволи.
- Момчето на Май! Каза Тес ,като започна да търси нещо по спортно.
- Не е мое момче!- Той сам дойде при мен ,Аз просто ви запознах! Оправда се Май.
- Спокойно Май ............започна с усмивка Теа ..........няма да кажен за мъжете ти на горкия Джоуи!
- Теа ..........!!! – Дразниш! Извика Май и скъсти ядосано ръцете си.- И защо такава рокля ..........Нещо да споделиш? Попита русото момиче със неприкрито задоволство ,когато Теа се изчерви.
- Да се върнем на въпроса на Тес ! Каза Теа и погледна убийствено смеещата се Май.
- Според мен..........започна Теа ..........не е лоша идеа да го пробваш! – Къде мислиш да идете ?
- ‘’Апокалипсис’’ ! – Отговори спокойно Тес въпреки изомените лица на приятелките и ,които я гледаха повече от объркано.
- Но .......това е клуба на .....
- Кайба ! Отговори Тес и тъжно се усмихна на болезнения спомен ,които изникна в съзнанието и .
- Именно ! Довърши притеснено Теа .- Той там ли ще е ?
- Надявам се ! – Иначе ,защо ми е това момче ..........Кай беше май.Каза с неспокоен жест Тес.
- Според мен си права ! – Натрий му носа и го накарай хубавичко да ревнува ! Извика развълнувано Май и гушна приятелката си .
- Дааммммм! – Ще бъде дълга вечер ! Каза повече на себе си Тес и се зае да си купи нещо за довечера.
Тя бе разбрала от сигорен източник ,че Сето Кайба ще бъде в най- успешния и посещаван клуб в града ,който разбира се бе негов и събираше всички копунджии в Домино , а също така и от доста други градове които бяха наблизо и бяха чули за мястото което е създадено само и единствено за забавления.
Младата жена беше наясно ,че е дошъл момента да му покаже ,че дори мястото в което бе разбит живота и не и влияеше ,както не и влияеше и Той самия.
Това разбира се беше лъжа и Тес го знаеше прекалено добре , Тя не само го знаеше ,но и усещаше как сърцето и се свива болезнено при спомена за онази нощ в която Кайба бе изтръгнал сърцето и без да се замисли и да прояви милост.
Тя не бе готова да се среще с него точно на това място , но единственото нещо което и даваше сили бе че ще го накара да страда поне за миг ,защото Тя не вярваше ,че на него му пука за нея . Единственото нещо което щеше да го жегне бе ,че Тя щеше да стой срещу него с друг мъж на същото място ,където преди година я бе накарал да умре и да забрави всичко от болка и отчаяние.
Тес щеше да му покаже ,че вече не е негова и че Той няма никакви права над нея.
‘’ Тази нощ Сето! – Ще разбереш ..................! – Макар и да е лъжа , ти няма да научиш ,че все още те обичам , няма да ти го позволя!’’

Сето стоеше в кабинета на имението заедно с Мокуба ,който се опитваше да му съобщи нещо което щеше да побърка брат му.
Бе минала една наистина дълга година в която доста неща се бяха променили ,както и доста хора .
Мокуба бе един от тях . Той бе малд мъж , който нямаше нищо общо със хлапето което някога се криеше зад брат си .
Истината беше ,че Мокуба бе влюбен в едно момиче на име Виктория.
Той отчаяно се опитваше да съобщи на брат си ,който не му обръщаше особенно внимание ,че се е сгодил за това момиче с което излизаше от една година и че връзката им е доста сериозна и е възможно нещата да стигнат не само до годеж ,а и до сватба.
Макуба беше вече на 17 и му оставаше една година до пълнолетие , въпреки че знаеше какво ще отговори Сето и каква ще бъде реакцията му Той реши да бъде смел и да опита.
- Амммм ........Аз.........Сето.... Момчето не знаеше как да започне и как изобщо да продължи , дланите му се потяха ,а гласа му трепереше.
- Какво има, и защо изглеждаш сякаш си ял нещо сготвено от Роджър? Попита спокойно Сето ,като гледаше със раздразнение по – малкия си брат.
- Ами има нещо ........Как да кажа ......Продължаваше да заеква момчето и накрая стана и нервно взе да се разхожда напред назад из кабинета на изомения си брат.
- Мокуба ........Хайде да ми кажеш и да приключваме ,защото ми се налага да се отбия в клуба тази вечер ! – Нямам време да те чакам да се наканиш!
‘’ Сега или никога !’’ Помисли си момчето и изтреля по най –неподходящия начин това ,което се бе подготвял да каже цяла седмица.
- Сгоден съм ! – Сигорно ще се уженя за нея .........Обичам я и знам ,че съм прекалено млад но Аз........
- Спи за момент ! Каза Сето като вдигна ръка объркано . – Ти си какво ?
- Ами .......Аз и Тори .......Виктория де ,сме влюбени и искаме да се уженим! – И знам какво ще кажеш : ‘’ Ще ти дойде друг акъл !- Много сте млади ! –Това е глупаво! ‘’ и така на татък ,но искам да ти кажа Сето ,че я обичам много и не мога да си представя живота без нея. – Не знаех как ще реагираш и затова не ти казах по –рано!
- Разбирам ! Каза Кайба ,а очите му се вгледаха в малкия му брат.
Сякаш беше вчера ,когато Мокуба бе мако хлапе и на Сето му се налагаше да го пази дори от самия него .
Малкото му братче бе пораснало и се бе превърнало в голям и силем млад мъж.
Сето бе толкова вглабен във своите собствени проблеми ,че не бе забелязал как лети времето и как се е променил Мокуба.
- Няма ли да кажеш нещо! – Или да изкрещиш нещо ! Попита тихо Мокуба ,като наведе главата си надолу към пода.
- Кога ще ме запознаеш с нея ? Попита Сето ,като се усмихна спокойно на шашнатия си брат.
- Сето....? Момчето не знаеше какво да каже , нямаше поучителни думи ,нямаше речи за слабост и отговорност имаше само разбиране.
Сега когато Кайба разбираше какво значи да не можеш да живееш без някой му бе ясно ,че не иска брат му да страда.
- Щом си решил да направиш нещо ,направи го ! – Ти ще понесеш последиците от грешката си , съвета ми е да не бързаш толкова ,но това е твоя живот ,а не моя ! –Важното е никога да не нараняваш тази ,която обичаш за да не я изгубиш!
Мокуба прегърна брат си ,а Кайба го потупа по рамото.
- Няма да бъдеш прекалено страшен нали?
- Хм ........Ще видим!
-

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 4 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  tOnNsSi Съб Окт 17, 2009 7:57 pm

Moкуба ще се жени Любов или Война- Предателство - Page 4 2224 Искам още
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 4 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Angel Съб Окт 17, 2009 9:19 pm

Тес се бе обадила на Кай ,като го попитала от къде да го вземе .
‘’ – Аз съм кавалера нали ? – Значи Аз ще те взема !’’ и бе отговорил Той със дълбокия си завладяващ глас.
Тес не бе подготвена за това и не се противопостави на мъжа от другата страна на линията и след като каза едно спокойно ‘’- Добре’’ затвори ,и тръгна към стаята си за да се приготви както подобава за клуба ,които я плашеше до смърт.
Тес започна с дрехите ,които беше купила днес.
Облеклото и се състоеше от черен мрежест чорпогащник , една къса надиплена черна пола , а отгоре една сребристо сива туника с изрязано деколте и гол гръб .
Тес сложи широк сребристо сив колан подобен на туниката и за да засили ефекта на и без това доста тузарските и дрешки.
Тес се водеше от максимата : ‘’ Щом ще ходя в най – тузарския клуб, нека бъда най –голямата тузарка !’’.
Младата жена наистина се спряваше с това да изглежда като супер яка мадама.
Тя топира косата си и сложи красива сребърна диадема с формата на две змии , които се преплитаха . Тя си сложи големи сребърни обеци и красив медальон направен от масивно сребро ,които изобразяваше една фигура на полу-дявол, полу ангел.
Тес се зае с грима си , както я беше научила Май ,която нямаше възможност да дойде и да и помогне днес.
Тя взе черния молив и обрисува очите си отгоре и отдолу ,като заприлича на котка.
Миглите и станаха още по красиви и големи ,когато им сложи спирала , а лекия гланц които си сложи ,направи усните да изглеждат още по пълни и съблазнителни.
Една от камериерките почука леко на вратата.
- Да !
- Госпожо .........Едим млад господин чака отвън!
- Благодаря ти Ан ,кажи му че идвам.
- Да мадам! Отговори камериерката и излезе навън.
Тес извади високите си сребристи обувки и ги убу и със свито сърце тръгна към Кай.

Тес излезе с бавна крачка и видя невероятно сексапилния мъж ,които се бе облегнал на колата си и я чакаше търпеливо.
Зелените му очи светнаха ,когато я видяха и лека усмивка се появи на чувствените му усни. Дългата му до раменете черна коса се развяваше леко от вятъра , и Тес се изненада ,защото изпита страх от този мъж ,които не я заплашваше с нищо.
Той беше облечен с черни дънки и риза ,която носеше леко разкопчана подобно на Сето. Отгоре носеше дълго до коленете кожено яке ,което го правеше много мистериозен и още по –сексапилен за тези жени ,които определено си падаха по мъже с опасно излъчване.
Тес го сравни с красивите вампири ,които привличаха жертвите си и изпиваха кръвта им .
‘’ Много филми гледаш Тес!’’ Помисли си момичето и тръгна към него.
С всяка стъпка започваше да чувства напрежение ,защото знаеше къде отива и какво и предстои.
Тя стигна до нея ,а Той неочаквано я целуна по бузата ,като и прошепна тихо:
- Много си красива!
Тес не знаеше как да реагира на това ,Той не беше длъжен да и го казва и да се държи така ..........така секси.
- Благодаря ти ,но няма нужда да се правим на любовници ,когато сме сами! – Маи не ти ли ........
- Това че казвам очевидното не значи ,че те свалям ! Каза и с тайнствена усмивка Той и отвори вратата на колата си за да може изчервилата се на момента Тес да влезе вътре.
Колата потегли доста бързо ,а музиката вървеше като накара Тес да се съсредоточи върху песента за да успокой неравномерното си дишане , което бе предизвикано от това че след миг щеше да влезе с този красив и мистериозен мъж ,в клуба на Сето и въпреки болката която изпитваше щеше да и се наложи да се усмихва ,да танцува и да се весели .
Песента ,която почна смрази кръвта и .
Сякаш някой и се подиграваше и искаше да я накара да страда още повече.

Нямам грам имунитет,към мъже измамници,
но което чувствам с теб,мина всички граници.
Във годината веднъж, само да ми звъннеш ти
и зарязвам всеки мъж, жадна за лъжите ти.............

Това бе онази песен ,която звучеше когато Тес видя единствения мъж ,който някога бе обичала да целува страсно с друга жена .............Тогава Тя се бе почувствала като боклук , парцал на който всички се подиграват ............. Точно като една голяма Наивница, каквато си бе обещала никога повече да не бъде.



Наивница...Наи-голямата...
Наивница на годината съм аз!Поздрави ме!
И пак на теб дължа наградата...
И пак за теб си преглътнах гордостта...
Искам те...Не съм наред...............

Кай погледна треперещото момиче ,което бе свило ръцете си в юмрук.
Без да иска и без истински да го е грижа Той се запита какво не е наред с нея ,защо трепереше като лист и защо очите и бяха пълни със сълзи .
Защо изобщо го бе грижа за това малко нещастно момиче ,което си нямаше и на идеа че най- големия му враг стои до него и спира всеки порив да я докосне и да упита вкуса на усните и ,да чуе писаците и , и да усети съпротивата на тялото и .
Младия мъж се опита да гледа право в пътя ,но не можеше да спре да се опитва да разгадае поведението и .
Песента която звучеше , някаква любовна глупост свърши и чак тогава Той забеляза как момичето на седалката до него отпусна ръцете си и спря да трепери.
‘’ Песента?’’ Запита се Той и погледна отново към красивото и лице , вече не искаше да я нарани искаше просто ...........да я защити от това което я караше да трепери, но истината бе че едва ли има нещо по смъртоностно от него навън .
Тес усещаше погледа му върху лицето и , и чувстваше как сетивата и се обострят и как хладна тръпка преминава през цялото и тяло.
Малдата жена потръпна ,когато видя огромния блестящ надпис ‘’ Апокалипсис’’ и когато колата се закова пред клуба , Тя едва не повърна от напрежение.
Музиката гърмеше и се чуваше навън толкова силно ,че Тес се питаше как ли ще е вътре.
Отново имаше огромна опашка ,но тузарския клуб бе препълнен и едва ли някой обикновен можеше да влезе вътре.
Тереза не бе обикновена и знаеше че сто процента нямаше да има дори малак проблем с влизането и в клуба.
Младата жена се оказа права ,щом охраната я видя веднага отмести предпазното въже и пусна нея и Кай вътре.
Тес потрепери ,но усети студената му силна ръка да хваща нейната .
- Тук съм! Каза Той спокойно .
И двамата бяха учудени на реакцията му .Тес го погледна и леко се усмихна като инстинктивно стисна ръката му ,когато влязоха с ‘’ Апокалипсис’’
Кай беше учуден от себе си и от чувството ,което го обзе около това момиче.
Тя беше наранена , безпомощна и лесно ранима ,а желанието на Кира бе да я съсипе .
Кай нямаше нищо против да съсипе Сето Кайба , този боклуб не заслужаваше нищо , но това хлапе тук ............Тя беше толкова различна и невина ......Толкова уязвима.

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 4 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  tOnNsSi Съб Окт 17, 2009 9:34 pm

е пак спря на най-интересното,искам още
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 4 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Angel Съб Окт 17, 2009 10:37 pm

Сето Кайба стоеше на сепарето на което стоеше и онази нощ в която направи най- голямата си грешка.
Майкъл стоеше до него и весело бъбреше с други три момчета ,които бяха на тяхната маса заедно с гаджетата си .
Този път Сето не допусна нито една жена до себе си , Той нямаше намерение да направи още една тъпотия и да загуби Тес завинаги.
Дансига беше пълен с танцуващи тела ,които съблазнително се движеха в ритама ма музиката.
Беше почнала някаква популярна песен защото наплива на дансига бе още по –голям .


Тя е в твоята система,
ти познаваш своето сърце,тя го има цялото.
Тя е в твоята система,
и знаеш,че губиш контрол,
довечера,вътре,довечера.............

Всички се кефиха на тази песен ,но на Сето изобщо не му беше до забавление в този момент.
Той тъкмо щеше да става и да си тръгва ,защото не му се стоеше на това място ,което му напомняше какъв глупак е ,когато видя единствената жена ,която би го накарала да седне отново на мястото си.




Тя е вътрешния ти проблем,
тя е жадуваната наслада,
вървиш през целия път,защото не можеш да го разкараш от себе си.
Тя е обективна и яка,
кара те да се чувстваш като глупак.
Тя определя правилата в любовта ви..............



Тя е властва над твоят ум и душа.
Тя е в твоята система,
ти познаваш своето сърце,тя го има цялото.
Тя е в твоята система,
и знаеш,че губиш контрол,
довечера,вътре,довечера..............

Мъжете се спираха да я гледат , очите им бяха пълни с възхищение и похотливост.
Тес беше сексапилна и невероятно красива с две думи спираща дъха гледка.
Всеки мъж в ‘’Апокалипсис’’ вече я желаеше дори и за една вечер , Тя бе всичко което всеки един от тях би си пожелал.
Сето замръзна на мястото си ,като видя че не бе сама .
Един млад мъж я придържаше за кръста и двамата бяха опасно близо един до друг.
Това накара Сето да изтръпне от ревност , Той започна да оглежда съперника си , който повечето мъже си личеше че възприемата ,като доста опасен.
Всички си казваха : ‘’Какво яко маце ! – О-о-о ! - Мъжа до нея !’’ и веднага прекратяваха опитите си да се приближат и единственото което им оставаше бе да я гледат с желание.
Имаше още някой на сепарето където седнаха Тес и непознатия .
Кайба веднага разпозна досадната компания от идиоти ,които днес се бяха наконтили за неговия клуб.
Там бяха всички : Юги и Теа , Май и Джоуи , Тристан и Дюк с някакво тъмнокосо момиче.
Личеше си ,че не познават новия ,защото всички си стиснаха ръцете с него освен Май и Теа .
‘’Явно новият ‘’приятел ‘’ на Тес им е познат! ‘’ Каза си на ум Сето ,като стисна ръцете си в юмруци. ‘’ – Ще те смачкам глупако ! – Спукана ти е работата!’’ Помисли си Сето още по ядосано и отпи от бърбана си гневно и продължи да ги наблюдава.
Разбира се разговора започна бързо и новото момче бе прието в компанията ,което незнайно защо още повече го вбеси.
Мухльото си беше сложил ръката зад Тес ,сякаш му принадлежеше по някакъв начин.
Сето започна да брои до сто и обратно ,когато компанията бурно се разсмя на шегата на момчето и Той обхвана кръста на Тес и я претегли към себе си .


Сърцето на Тес биеше като лудо ,когато видя Сето да стои и да се взира в нея с учудване и възхищение , Тя видя и погледа му пълен с гняв ,когато Кай обхвана кръста и ,и седнаха при тайфата която вече бе там и ги чакаше.
‘’ Какво ли си мисли ?’’ запита се Тес ,но веднага се ядоса на себе си , не трябваше да се интересува от това какво ще си помисли този нещастник.
Тя искаше тази вечер да му покаже очерталата се граница между тях и нямаше намерение да спира ,колкото и да болеше в момента.
- Каде бяхте ей ? Попита весело Май ,като погледна палаво Тес.
- Забавихме се в колата ! – Нали знаеш как е ! Затапи я Кай и всички включително и Май се разсмяха.
Това опасно и сексапилно момче и харесваше ,което веднага леко подразни Джоуи и Той я дръпна и силно я целуна.
- Браво Джоуи !!! Провикнаха се всички и започнаха да пляскат на смелия младеж.
Тес се усмихна ,но все още усещаше погледа на Сето да прогаря дупка в гърба и.
Кай усети стегнатата и стойка и леко погали гърба на Тес с пръсти.
Тя му хвърли убийствено поглед ,но не можеше да протестира Той и се пишеше гадже така че това бе в реда на нещата.
Младия мъж също беше забелязал Кайба и реакцията му ,когато видя Тес да върви толкова близо до него.Истината беше ,че му хареса гнева които така ясно личеше в сините очи на Сето.
Не му харесваше само напрежението в глупавото момиче до него и незнайно защо Той искаше да го премахне и да я накара да се отпусне.
Зазвуча една от любимите песнички на Май и Тя вдигна момичетата от масата ,като остави момчетата да си говорят по –мъжки и да се наслаждават на готините гаджета които имат.
Песента беше ‘’ Whatever you like’’ и момичетата започнаха да танцуват както само те си могат.
Всички се възхитиха на ритама в ,които се движеше тялото на Тес и направиха един кръг около нея.
Сето също я наблудаваше с лека усмивка на лицето си като следеше всяко нейно движение .Кръвта на Тес гореше , Тя шепнеше всяка дума и поглеждаше несъзнателно към него.
Тялото и го предизвикваше ужасно много и в този миг Той я желаеше повече от всякога.

- Ще направя каквото пожелаеш ...... - Ще направя каквото пожелаеш ............

Шепнеха усните на Тес ,а Тя не спираше да се извива и да предизвиква не само него ,но и всички мъже наоколо.

- Ще направя,ще направя каквото си пожелаеш........

- Момче,ти искаш тялото ми........... -Искаш да го караш като Харли.............. - Обиколка- две около квартала...
- Бас,че ще те накарам да кажеш "уоу уоу"..........

Защо пееше този проклет текст , изведнъж Сето ядосано стисна усни ,за кого всъщност пееше ,за кого танцуваше така разгорещено .
За група мъже като евтина курва !
Това го вбеси ужасно много и въпреки ,че Тя го възбуждаше , не възбуждаше единствено него ,а още цяла дискотека пълна с пияни мъже.
Тази мисъл го накара да потрепери от гняв.
Искаше му се да стане и да я разкара от там ,а след това да я накаже за дързоста ,като я люби цяла нощ , но за сега реши да я остави за да види до къде би стигнала.

Между временно Джоуи бутна Кай и весело му каза :
- Гледай как ги подлудява твоето момиче !
‘’ Моето момиче’’ зачуди се Кай и се обърна към танцуващата жена ,чието лице се бе зачервило ,а очите и горяха страшно секси.
Тръпка премина през тялото му и Той се обърна към Кайба ,които гледаше ядосано своеволието на Тереза.

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 4 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Angel Нед Окт 18, 2009 12:17 am

Песента свърши и Тес ,Май и Теа със смях тръгнаха към сепарето при захилените момчета.
Тес погледна към бесния Сето ,който сякаш и се заканваше със леден поглед , Тя се ядоса на яроста в очите му ,защото това означаваше че Той все още я приемаше сякаш е негова. Младата жена отвърна на острия му поглед ,като нагло вдигна брадичка и седна до заслушалия се в глупостите на Джоуи Кай.
Тес забеляза ,че всички много харесват Кай и това я натъжи , Той се усмихваше весело на Дюк ,които се заяждаше с Джоуи ,но както си стоеше без да откъсва поглед от говорещите с него момчета обгърна кръста и и я накара да седне в него.
Тес пламна от срам и неудобство , Тя не можеше да си обясни поведението на Кай ,както не можеха и зяпналите ги Май и Теа , които знаеха че Тес и Кай всъщност нямат нищо общо.Момчетата на масата не обърнаха внимание на напрежението те бяха в блажено неведение и за тях това бе нормално.
Кай усети как Тес се стегна в ръцете му ,но не я пусна беше му хубаво да я усеща пък и знаеше че точно сега Сето Кайба умира от ревност и скоро щеше да изпуши и нещото което Кай чакаше щеше да дойде само.
- Ти представяш ли си наш Джоуи женен ! – Е виж го сега ! Смееше се Юги ,като весело закачаше намръщения Джоуи.
Момчетата изобщо не усещаха напрежението ,което витаеше в момента и продължаваха да се забавляват.
Почна една страхотна песен и Кай издърпа Тес ,като се провикна пред всички така че да го чуят и Тес да не може да не танцува с него:
- Хайде мила ! – Време е всички мъже да се пукнат от яд! Той натърти на последното и се усмихна със сексапилна ,но доста смразяваща усмивка.
‘’ Не Той не е като вампирите от филмите ! – По лош е !’’ Помисли си Тес и го погледна ядосано. В знак на гнева и Той и се усмихна и подканени от тайфата те тръгнаха към дансига.


Лети,момче,точно така.
Хей, мама, наричат ме Wheezy.
Трябва да си с мен - имам цяла торба причини.
Скъпа, мога да ти кажа наздраве, дори когато не кихаш.
Ще съм там да те спася, дори когато нямаш нужда от мен.
Ще сънуваш, дори когато не спиш.
Мама,мога да те отпусна,както се отпускаш през уикенда.
Каза,че искаш да го направиш на новият Енрике,
слагам диска и пускам песента на replay
и тогава тя се отдръпна като на replay…………….

Песента на Енрике вече звучеше и разгорещяваше всички.
Тес имаше ужасното чувство ,че Кай не бе избрал случайно тази песен.
Тя бе ясно предизвикателство към нея и Сето ,но нали точно това бе искала ,младата жена реши да довърши Сето и да нанесе сериозен удар върху егото му и да покаже на този нахалник Кай на какво е способна.
Танца им започна , и от двамата струеше едно единствено нещо секс.
Тес се завъртя с гръб към Кай и му позволи да плъзне ръце по тялото и .

Когато се нуждаеш от мен
момиче, опитвам се да го скрия,
но не се сдържам, о, скъпа.
Моля те, прости ми,.................



Кайба бесен стана от мястото си и тръгна към дансига с намерението да убие този нещастник ,както и Тереза.

Скъпа, не ми пука,
знам, че мъжът ти не е наоколо, о.

При тези думи Кай погледна със насмешка Кайба ,който вървеше към тях , но прекалено многото хора които танцуваха го забавяха ,а ръцете на Кай докосваха навсякъде Тес.


И очите ти не лъжат -
знам, че искаш да дойдеш с мен тази нощ.............

Дръпни се оттам, отдръпни се..........
убеди ме, че го желаеш.
Дръпни се оттам, отдръпни се .........
знаеш, че не мога да продължа само да копнея.
Дръпни се оттам, отдръпни се ..........
продължавай, наложи го ..............
не спирай чак до сутринта .........
просто продължавай да се отдалечаваш.........

Тес се обърна с лице към Кай и започна да се извива срещу него сякаш правеха секс.
Танца им беше толкова горещ ,че всички ги поглъщаха с поглед.
Кай отново я завъртя така ,че да опре гърба си в неговите гърди ,а Тя обхвана с едната си ръка врата му и продължи да се извива и да го побърква . Той се усмихна на момичето и прошепна думите на песента ,които я накара да се задъха ......


- Желаеш ли ме?
- Нуждаеш ли се от мен?
- Ще ме молиш ли?
- Ще ме дразниш ли?

Кайба вече беше на сантиметри от тях и бързо и грубо издърпа Тес за ръката ,като я измъкна от спокойно усмихнатия Кай.
- Сето.........? Задъха се момичето ,като го гледаше изненадано.
Тя не бе очаквала такава реакция от него ,но сега вече се чувстваше в истинска опастнос защото учите му я гледаха гневно ,а ръцете му я стискаха болезнено силно.
- Какво по дяволите си мислиш ,че правиш цяла вечер! Извика в лицето и Той и я издърпа още по близо до себе си .
Тес примигна срещу него и започна да схваща накъде бие мъжа срещу нея .
Тя бе успяла , това бе предела му .
Той я ревнуваше и егото му страдаше от това ,че прави цирк пред всички заради една жена.
Тес знаеше това и се наслаждаваше на всеки миг.
- Пусни ме ! – Кой си ти че да ми казваш? Извика войствено Тя и се дръпна силно ,но Сето не я пусна.
- Няма да ти позволя да се държиш като истинска курва!Изсъска Той пред зачервеното и от гняв лице.
- Не чу ли какво ти каза Тя! Каза Кай и изблъска ръката на Сето от тази на Тес ,като я освободи от силния му захват.
Сето се обърна бавно към спокойното лице на зеленокосия мъж.
- А ти си ? – Играчка предполагам! Каза Сето остро ,като се усмихна нагло на мъжа пред себе си.
Тес се изтръпна ,Тя осети как Кай се напрегна и очите му потъмняха от гняв.
В този миг Тес можеше да го сравни с самия дявол.
Това я стресна и Тя застана между двамата мъже ,като разпери ръце.
Междувремено от сепарето на Кайба ,се задаваха Майкъл и още три момчета ,които носеха железни палки и вървяха към тях със гадни усмивки.
Момчетата от сепарето на Тес и Кай станаха бързо ,като видяха на къде вървят нещата.
Музиката беше спряна и всички се взираха в двамата напрегнати мъже , единият от тях обаче имаше излъчването на истински убиец.
- Има ли проблем Сето? Попита с усмивка Майкъл , а трите момчета гадно потропваха с палките си.
- Този ми е навит Майк ! – Занимава се с моето момиче ! Каза спокойно Кайба ,като не отделяше очите си от Кай .
- Хей ..........Провикнаха се Джоуи и Дюк ,които избутаха Май , Теа и другото момиче на страни.
- – Боя ли си просите момченца! Каза Нагло Тристан ,които идваше бавно зад Юги .
Тес беше пребледняла , какво беше направила !
Тези идиоти щяха да се избият и определено никой от тях не бе съвсем трезвен.
- Ти си един страхливец Кайба ! – Не разбра ли ,че Тя не те иска ........Вече е моя ,а Аз нищо не деля ! Каза страховита усмивка Кай.
Кайба побесня и го удари по лицето , боя беше обявен ,когато Кай възвърна равновесието си и заби юмрука си право в корема на Сето ,а посе и в лицето му.
- Нееееее! – Спете ! Извика Тес ,когато Кайба и Кай започнаха да се бият и то яката.
Момчетата с палките се сбиха с момчетата от компанията на Тес ,които хич не им отстъпваха.
Настана едно огромно меле ,в което никой не знаеше кой , защо и кога е ударил.
Тес искаше да ги спре, а очите и гледаха разтревожено към Сето и Кай ,които си обещаваха че този бой ще свърши с нечия кръв.
- По дяволите Сето............Спрете ! Извика Тес и се затича към тях ,но Дюк я хвана и я върна обратно.
- Не Тес ! – Остави ги да се оправят , излизай от тук ! – Момичетата вече са вън! Каза задъхано момчето и се наведе ,когато една палка щеше да пръсне главата му.
- Мамка ти ! Извика Дюк и разби носа на момчето с палката. – Ще ми пукнеш главата ,мамка ти ! – Изчезвай ........продължи да говори на Тес Той ,сякаш туко що не бе разбил нечия мутра........те са големи момчетата имат нужда от това!
Тес го погледна с умоляващ поглед ,но Той я блъсна към изхода.
През това време Джоуи се разправяше с едно момче със желязна палка ,което замахваше да го удари.
Юги обаче го цапардоса и момчето се стовари върху Джоуи ,като се хвана за ризата му и силно я опъна.
Джоуи отчаяно подскочи и изкрещя:
- Само не ризата бе кретен ! – Пускай ,че жената ми я купи!
Момчето не реагира и Джоуи го махна от себе си като го фрасна силно.
- От жена ми е казах ти! Каза Джоуи и сви рамене и тръгна да помага на момчетата.
Между времено Тес потърси с поглед Кайба и Кай , Тя не послуша думите на Дюк и остана вътре.
Кай беше върху Сето и в момента счупи една бутилка и се готвеше да я забие във врата на му.
Очите му светеха демонично , а ръцете му искаха точно тази кръв.
Тес се затича към тях с писък и хвана ръката на Кай.
- Кай.................Моля те!
Момчето се разконцентрира и Сето го повали на земята с юмрука си.
- Не Сето ,.............. Изпищя Тя , но точно преди да направи някоя глупост се чуха полицейски сирени и всички тръгнаха да бягат.


Последната промяна е направена от Angel на Нед Окт 18, 2009 3:53 pm; мнението е било променяно общо 1 път

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 4 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  tOnNsSi Нед Окт 18, 2009 6:28 am

Яко меле Любов или Война- Предателство - Page 4 65320 Днес си чакам още
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 4 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  tOnNsSi Нед Окт 18, 2009 5:23 pm

Моля те напиши ми главичка,плийс
Любов или Война- Предателство - Page 4 2224
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 4 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Angel Нед Окт 18, 2009 6:18 pm

Някой се бе обадил на полицията и бе въпрос на време полицаите да нахлуят в клуба.
Тес изпита облекчение ,когато Майкъл се появи от някъде и издърпа Сето ,като му каза нещо ,което Тя не успя да чуе ,защото Кай я иадърпа грубо към служебния вход , от които влизаше пресонала .
- Кай .......... Моля те ! Извика Тес ,като се опита да се измъкне и да се върне назад.
- Трябва да се махаме ! – Не знам за теб ,но Аз нямам желание да се запознавам с полицаите! Каза Той и отново я повлече към единствения възможен изход.
Тес се обърна назад и потърси с очи Сето.
Сърцето и щеше да се пръсне от тревога по него .
Малдата жена го видя да стои спокойно вгледан в нея , Той и се усмихна сякаш нищо не се бе случило и по тялото и премина облекчението което само Кайба можеше да я накара да изпита.
Тес се обърна рязко ,като мислено си забрани да го поглежда повече , стигаше и да знае че е горе- долу цял ,а и щом продължаваше да я гледа с онзи поглед с който и казваше ,че няма да се откаже значи беше добре.
Тес позволи на Кай да я измъкне навън и усети как краката и започнаха да умеквата от насъбралото се напрежение.
Тя не можеше да прецени добре движенията ,които правеше сякаш нещо ужасно искаше да я застигне .
Болката......... Тя отново стегна гърлото и ,и не и позволяваше да диша.
Тес едва отвори вратата на колата и се отпусна на седалката мълчаливо.
‘’ Аз съм една повърхностна глупачка ! – Как си позволих да стигна до тук да плащам на непознат за да наранявам ! – На всичкото отгоре това момче ...........си навреди заради мен !’’
Кай потпали гумите на колата и тя се изтреля с бясна скорост напред в тъмнината на ноща .
За първи път високата скорост се хареса на момиче , Тя се почувства така сякаш може да избяга от страховете и желанията си .
‘’ Защо Сето просто не ме остави ! – Защо продължава да ме наранява , а Аз продължавам да го искам!’’
Мислите измъчваха Тес и Тя изпитваше огромна вина ,че бе забъркала Кай в личните си проблеми и че Той си беше изпатил заради нея .
Въпреки че не остана длъжен на Сето ,усната и веждата му бяха сцепени и това беше всичко което Тес можеше да види .
Момичето знаеше със сигорност ,че има и още по тялото му , но всяка мисъл за това я караше да се чувства още по –виновна.
Тя бе видяла Сето за кратко ,но и Той не изглеждаше по –добре от Кай и двамата бяха глупаци за Тес , но и най – интересните и вълнуващи мъже които някога бе срещала.
Тя погледна Кай ,който съсредоточено гледаше пътя и сякаш още си представяше боя ,защото ръцете му стискаха силно волана.
Тес се обърна към него и съвсем тихо му каза :
- Благодаря !
Младия мъж изтръпна вътрешно , за какво говореше тази жена , само ако знаеше кой е Той всъщност едва ли би му благодарила
.Наивността и го убиваше и го караше да иска да застане пред всеки ,които искаше да я нарани , но как щеше да я предпази от желанието на Кира ........от самия себе си .
Само за една нощ Кай бе разбрал колко необикновена е Тес всъщност ,колко наивна и ранима .
Той се смръщи и стисна волана , а Тес издиктува погрешно действиетои лицето му и виновно сведе очи към краката си и тихо му каза:
- Знам че не искаш да ме гледаш сега ,но ........Тя се задъха и в очите и пробляснаха сълзи ........
Младия мъж едва не падна от почуда ,когато чу глупавите и думи.
- Не ис-ка-м , да те гл-едам ли ? Заекна Той , като закова колата на място и се обърна към нея. – Какво подяволите говориш?
- Как каво ? – Не съм ти плащала за да те пребият ! – Но ти не трябваше да се месиш! Извика Тя и стисна ръцете с в юмруци. – Не съм ......плащала за това ! Прошепна едва свилото се момиче.
Кай я гледаше със широко отворени очи ,като не можеше да повярва ,че Тя изпитва вина и болка от това ,че Той е наранен.Никой никога не го беше грижа за него ,а сега Тя ,тази която трябваше да срине се обвиняваше ,че Той имаше малко кръв по лицето.
- Слушай ме сега .......започна Той с мек тон ..........Първо много си нагла ! – Как така са ме пребили!!!? – И гаджето ти си го получи ясно! Каза спокойно Той и продължи ,като и се усмихна толкова мило колкото му бе възможно. – Ти не си виновна ,че онзи е идиот ,а и ти беше моето момиче .........Мое задължение бе да те защитя !
Тес го гледаше объркано и едва промърмори от изненада :
- Добре .......Но ти благодаря ......
- Стига с това благодаря ! Каза Кай страно ядосан . – Няма нужда .........Аз не .....Той се спря и запали колата и отново потеглиха.
През цялото време никой от тях не каза и дума чак до имението на Тес.
Колата спря на алеята и младия мъж паркира внимателно.
Тес излезе ,но не тръгна да се прибира както очакваше Той ,а почука на прозореца и го накара да го свали.
- Какво има ? Попита Той ,като вдигна на горе перфектните си вежди.
- Как какво ? – Излизай! Каза Тес и скръсти рамене в очакване.
- Защо .......Искам да си вървя ....
Момичето го прекъсна с нетърпелив жест и го погледна остро.
- Първо ще те закърпя и тогава ще си ходиш! – Поне това мога да направя!
Кай я гледаше още по –объркано ,за една вечер Тя го изненада над сто пъти, а Той си мислеше че всеки човек е отворена книга за него.
Кай не се бе сблъсквал с такава жена досега , толкова ......... странопрекрасна , объркваща наивно мислите и действията му, караща го да се държи като идиот вместо да действа над това което Кира искаше.
- Не ме зяпай ,а излизай ! Каза Тя и го погледна настоятелно.
Той я послуша и излезе от колата ,като не отделяше очи от нея.
‘’ Защо го правиш ! - Как може да си такава по дяволите !’’ Помисли си Кай ядосано и я последва към огромното имение

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 4 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  tOnNsSi Нед Окт 18, 2009 6:26 pm

Ох този нерви Любов или Война- Предателство - Page 4 335637 Него ща и искам още
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 4 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Angel Нед Окт 18, 2009 7:21 pm

Тес го бутна на едно канапе до горящата камина и го предопреди с поглед да не си и помисля да мърда.
Младата жена се запъти към кабинета си за да вземе малката аптечка ,която държеше там и остави Кай сам с мислите му.
Той не можеше да проумее ,защо се оставя да бъде запленен от противоположноста на сестра си.
Кира беше неговия въздох , причината му за живот ........за него Тя беше единствената и най –важната . Кай бе готов да наранява ,да срива , да убива за нея , но това момиче бе толкова влудяващо и объркващо.
‘’ Какво правя тук ? – Трябва да ида при Кира и да и разкажа всичко ,което искаше да знае!’’ Той понечи да се изправи ,но Тес влезе в стаята и отново го блъсна на канапето ,като размаха пръст пред лицето му .
- Ама че си упорит ! - Няма да те изям ! Пошегува се Тя и го погледна доверчиво.
‘’Но Аз мога да те изям!’’ помисли си Кай и се отпусна предпазливо на канапето.
Тес колиничи на пода и започна да чисти кръвта около веждата и носа му с малко памуче .
Кай не смееше дори да диша , стягаше се при всяко нейно докосване , но не от болка ,а от страх че започваше да му харесва Тя да го докосва и да се грижи за него.
Малдия мъж започна да разглежда красивото и лице ,защото Тя беше опасно близо до него , толкова близо че Той усещаше аромата и , туптенето на сърцето и , което му показваше че все още жива.
Тес беше прехапала долната си усна и се бе съсредоточила над лицето му ,като не усети как се наклони по – близо до него.
Тръпки преминаваха през цялото тяло на Кай , а Той не спираше да се взира в нея и да вдишва аромата на кожата и.
Тес почисти раничките от кръвта и му подаде лед за да го сложи на одареното място.
След това мило му се усмихна и се приготви да става ,но Той задържа ръката и и леко се навесе напред към усните и , които през цялото време го хипнотизираха.
Очите на Тес се разшириха от изненада , но точно тогава когато щеше да се отдръпне Той прошепна в ухото и :
- Благодаря ти Тес!
Тес стоеше мирно като наказана осъзнавайки опасноста ,която лъхаше от този мъж.
Бузите и се оцветиха в червено ,когато Той внимателно я целуна по бузата и се усмихна загадъчно ,като прокара ръка по красивата и шия търсейки пулса и .
Тес бе разтворила леко усните си и гледаше дълбоките му зелени очи , които плашешто и напоняха за смърт и насилие.
Той намери пулса и който беше ужасно забързан , лека усмивка се появи по усните на Кай ,защото Той се чудеше дали пулса и е ускорен от желание или от страх.
Второто бе по –вероятно и това го накара да се замисли дали да не свърши всичко още тази вечер.
Искаше ли да я нарани ?Младия мъж знаеше ,че няма отговор.
Имаше нещо което го убиваше и го караше да потръпва от гняв и разочарование.
Ужасеното и лице което чакаше действията му , уплашените и очи ,които все още го гледаха с лъжливо доверие.
Кай отдръпна ръката си от Тес и каза спокойно ,като погледа му се рееше някаде зад нея :
- Не се тревожи Тес ! – Тръгвам си !
Той стана и тръгна към вратата ,но тихите и едва чути думи го спряха на място.
-Моля те не си отивай!
Тес не знаеше какво прави , въпреки че изпитваше необясним ужас от него , Тя не можеше да пренебрегне желанието си да се сгуши в ръцете му и да не бъде сама .
Самотата я ужасяваше повече отколкото Той , Тя имаше нужда да усети някой до себе си тази нощ .
Ноща бе твърде студена ,а сърцето и твърде разбито за да може да си откаже нечия топлина дори и за миг.
Тя стана от мястото си и се затича към объркания мъж , обви ръцете си около него и започна да плаче неударжимо ,като невино претискаше тялото си в неговото.
Кай беше замръзнал ,не знаеше какво трябва и какво иска да направи .
Не беше редно да се превързва към Тес ,но изглежда вече беше доста късно.
Той обви ръце около нея и я вдигна ,като тръгна с нея към канапето.
Тя не спираше да плаче ,а Той да се обвинява че изпитва милост и състрадание към това глупаво, безащитно момиче.
Постави я леко на канапето и легна до нея ,като не я пусна ,а зарови лице в косата и ,и леко замилва гърба и .
Скоро Тя заспа от изтощение на гърдите му ,а Той лежеше без да затвори очи като не спираше да мисли за грешния развой на събитията.

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 4 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  tOnNsSi Нед Окт 18, 2009 7:27 pm

Само да я нарани не отговаячм за последствиата Любов или Война- Предателство - Page 4 14217 Напиши още
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 4 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  tOnNsSi Пон Окт 19, 2009 5:29 pm

Да знаеш че си чакам продължението Любов или Война- Предателство - Page 4 2224
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 4 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Angel Пон Окт 19, 2009 7:18 pm

Тес стоеше в кабинета си облегнала глава назад ,а мислите прехвърчаха през главата и ,и я караха да изтръпва всеки път при споменна за миналата нощ.
Какъв щеше да е отговора на Сето за всичко което се случи ,а Кай ........Как приемаше Той снощната и глупост породена от страха да не остане сама точно в онзи момент на слабост.
Тръпка премина през тялото и , и младата жена вдигна глава към вратата където с спокойна усмивка стоеше Кайба и се наслаждаваше на несигорността ,която се бе изписала на лицето и .
Както винаги беше спокоен и самооверен , нещо което я дразнеше и напрягаше ,защото по този начин не можеше да прецени какво ще направи непрецказуемия мъж пред нея .
- Трябва да засиля охраната ! Каза остро Тес и го погледна изпитателно.
- Нали не вярваш ,че това би ме спряло скъпа ? Каза арогантно Той ,като подметна обръщението ‘’ скъпа ‘’,което още повече я подразни.
- Какво искаш? Попита го Тя ,като спокойно си пое въздох и после го изпусна.
- Напрягам ли те ? Усмихна се нагло Кайба . – Толкова съм несъобразителен!
Сето тръгна с бавна крачка към бюрото на Тес и се спря до него, като отново погледна сладкото и ядосано лице и се усмихна.
- Трябва сериозно да си поговорим Тереза ! Започна някак твърде обезпокоен и разтревожен Кайба .
Тес примигна срещу него и отвори устата си за да изпротестира ,но Той я спря с нагъл жест на ръката и продължи да говори .
- Знаеш ли нещо за този Кай?
Въпроса я обърка и Тя замълча за момент ,като го погледна предпазливо.
- По лицето ти разбирам ,че си изненадана ........мила!
- На къде биееш Кайба ! Каза Тя и стана от стола си като ядосано упря ръце на бюрото си и го погледна настоятелно.
Той се усмихна и спокойно хвърли една папка пред нея .
- Понеже те познавам отлично .............Той направи паулза за да се наслади на червения цвят ,които оцвети страните и когато Тя се ядоса толкова ,че бе способна да го убие с поглед.............знам от личен опит ,че не си способна да се грижиш за себе си ! Изобщо! .......Така че хората ми намериха всичко за ‘’ златното ти момче’’ с което толкова добре танцуваше!
- Как си позволяваш ............!!! – Ти нагъл ........Тя размаха ръце отчаяно ,но го осети зад гърба си и замръзна.
Той леко натисна раменете и за да я накара да седне , и и подаде папката.
- Чети! Заповеднически каза Той ,като я погледна строго и не и даде право на избор.
Тес извъртя очи ,но не можеше да пренебрегне топлите вълни които обливаха тялото и ,когато ръцете му стояха спокойно на раменете и ,и усещаше топлия му дъх във врата си .
Корема и се бе свил .като на влюбена ученичка и младата жена се упрекна че ,когато Той е около нея се превръща в истинска глупачка .
- Просто го прочети ..........И поне веднъж спри да упорстваш! Прошепна Той и се отдръпна от нея ,като се настани отново на стола.
Тес отгърна папката с треперещи пръсти и започна да чете на ум.

ИМЕ : Кай Сато
ПОСЛЕДНО МЕСТОЖИТЕЛСТВО : Град Хаяма
ГОДИНИ : 21
РОДИТЕЛИ : Починали .
СЕСТРА : КИРА САТО

Тес едва не изпусна папката ,при вида на името на жената ,която истински презираше.
Момичето имаше чувството ,че не може да продължи да чете нататък ,но любопитството и наделя и Тя отново сведе поглед в напечатаната информация .

Лежал в поправителен дом на 16 години ,заради нанасяне на тежаки телесни повреди на собственика на хранителин магазин Хоши Аната .
По- късно на 18 заловен за притежание на наркотиц и оръжие.
Задържан от полицията ,като главен заподозрян от разследващия убиството на Крис Аната инспектор, по –късно всички обвинения биват свалени поради липса на доказателства.

Тес хвърли папката и погледна уплашено Сето , които продължаваше да я гледа спокойно .
- Това е ......тя стана и объркано го погледна ...........Сето ....! – Това не е истина .....не мисля ,че Кай би направил ..........
Той ядосано стана от мястото си ,като я хвана за лактите и я дръпна така ,че да застанат очи в очи .
- Мислиш че бих те излъгал? Попита гневно Той . – Познаваш ли го ? – Знаеш ли нещо повече за него ,че да твърдиш че не е способен на убийство!
Тес го гледаше мълчаливо и само клатеше невярващо глава .
- Кира е негова .........
- Сестра ! – Не мислиш ли че Той е тук с някаква цел?
Младата жена ядосано се отскубна от ръцете му и се отдалечи викайки почти изтирично:
- Аз те познавах ,но ти бе достатъчно смъртоносен за мен въпреки това!
Тя се спря и погледна лицето му и веднага съжали за думите си .
За първи път на лицето му бе изписана различна емоция от познатите до сега , но това бе само за момент толкова кратък че младата жена си помисли ,че е сгрешила.
Сега Той се взираше в нея с познтата студенина , която използваше винаги ,когато беше дълбоко наранен или объркан.
Това беше неговата броня ,която го претпазваше , маската която го криеше от света за да не разбере той за съществуването на друго освен сила във великия Сето Кайба.
Тес искаше да прехапе езика си ,но знаеше че не може да върне казаните думи назад.
- Сето .........Аз ..започна бавно Тес ,но Той я спря с един смразяващ поглед и без да я доближава и заговори с овладян и твърд глас :
- Наеми хора ,нека охраняват къщата ! – Не излизай никаде и .....най – важното : Стой на страна от това , Аз ще се оправя с Кира и откачения и брат ! – Искам просто да бъдеш в безопасност и ако се наложи дори ще те завържа Тереза ,но ти няма да напуснеш това имение !
Той излезе с уверена крачка ,а Тес остана загледана в него.
Беше го наранила ,Тя можеше да го усети .
Истината беше ,че Той и липсваше въпреки че я бе наранил и че винаги спотаяваше чувствата в себе си ,както направи и днес.
Все още болеше ,но мисълта че може да го изгуби крещеше ужасяващо в главата и ,карайки я да потръпва.
Омразата отново ги заплашваше като преди,но тук ли бе любовта им сега за да ги спаси от тъмния тунел в които можеха всеки миг да попаднат.
Живота им бе толкова изложен на показ ,толкова объркан и самотен ,че сега Тес не искаше и не можеше да проумее как бе заспала до убиец , как любовта на живота и бе толкова далечна и недостижима и как Тя самата се бе променила.

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 4 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  tOnNsSi Пон Окт 19, 2009 7:26 pm

Сето го разкри Любов или Война- Предателство - Page 4 65320 Искам още
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 4 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Angel Вто Окт 20, 2009 6:10 pm

Кай се изкачи бавно по стълбите до третия етаж на блока в които живееше.
Мислейки си за живота си до сега ,за Кира ,за семейството си и за Тес ,която изглежда му вярваше макар и все още да изпитваше несъзнателен , но оправдан за него страх. Той бе усетил вярата и в него и сега това го тормозеше вътрешно , а опитите му да заглуши всяко съмнение ,че постъпката му е правилна изглеждаха неуспешни.
Тес бе заспала в ръцете му толкова спокойно в пълно неведение ,което за сега бе най- доброто нещо за нея ,но защо му се доверяваше ........Как не можеше да види това което Кира можеше да управлява........... Демона насвиснал над нея ,който можеше да направи всичко за господарката си.
Младия мъж се опитваше да не мисли за това ,което предстоеше да се случи , може би ако не бе опознал това момиче сега нямаше да се мъчи да направи каквото и да е .
Кай добре знаеше че няма сила ,която да го накара да нарани Кира , прекалено много я обичаше и единственото нещо което желаеше бе Тя да е щастлива .
Ако усмивката макар и грешна и зла грееше на лицето и значи всичко щеше да е наред , и всичко щеше да е правилно.
Младия мъж поклати ядосано глава и отвори вратата на тъмния си и студен апартамент.
Още с влизането си засече отпусналото се на един стол момиче ,което носеше неговата риза , пушеше цигара и не показваше с нищо ,че го вижда.
- Забави се .......Каза безизразно Тя и го погледна хладно ,знаейки че това ще го нарани.
Кай влезе мълчаливо и затвори след себе си ,като не и каза и думичка.
Товац я вбеси и Тя му каза още по твърдо и грубо :
- Да не си углошал а?
Младия мъж тръгна все така мълчаливо към банята ,когато Тя хвърли чашата с уиски която държеше и тя се счупи в стената до него.
Течноста плисна по стената оставяйки след себе си мокро петно и разпиляни по пода стъкла.
Кай не се обърна към Кира ,само поклати глава и влезе в банята , без да обръща внимание на ядосаното и дишане .
Той се облегна на вратата и се свлече долу ,като обхвана главата си с ръце .
‘’ Кира !’’ Крещеше объркания му ум , но тялото някак не и се подчини този път.
Кай се изправи бавно и съблече дрехите си ,като влезе под душа и завъртя кранчетата оставяйки се на топлата вода , търсейки успокоение в топлината която сега караше замръзналото му тяло отново да живее.



Тес стоеше в стаята си и гледаше през прозореца двамата мъже ,които не мърдаха от входната вратата на имението.
Тя бе сигорна ,че пред входа има още , също така и в къщата и , и навсякъде където се обърнеше.
‘’ Сето Кайба ! – Инато копеле!’’ мислеше си младата жена ядосано и седна припряно на леглото си .
Десет минути след като си бе тръгнал ,в кабинета и влезе лакея му Роланд и ,и заяви че Господин голяма работа го е упълномощил да се грижи за нейната сигорност.
Тес се чуватваше неловко , защото Тя сама можеше да се погрижи за сигорността си, нямаше нужда Кайба да се грижи за нея както преди.
Спомена за общото им минало отново я бе накарал да потръпне, и тогава и сега Тя чувстваше промяната ,която цареше в живота и повече от всякога.
Роланд бе непреклонен навярно умираше от страх да не попадне в черния списък на Сето и вървеше след Тес като кученце.
Тя едвам успя да го изгони от стаята си ,когато Той реши да остане плътно до нея както през последните няколко часа.
‘’- Не мога да се отделям от вас госпожице! – Господина ме предопреди ,че сте доста изобретателна и буйна !’’беше се заоправдавал Роланд ,когато Тес понечи да го изблъска навън.
‘’ – Не ми пука ,какво иска или казва шефа ти! – Излез ако не искаш да се съблека гола и когато му кажа ,че си видял всичкооооооо от мен ,няма да бъде щастлив!’’
След тези доста сериозни думи на Тес изчервения Роланд сведе глава и я остави на спокойствие . Младата жена бе наясно ,че марионетката на Сето е до вратата и ,но пак беше някакво успокоение ,че не го вижда .
Тес беше решила ,че още щом Кайба прекрачи прага на дома и ,ще го изгони с ритници ,него и всичките му досадни охранители.
Тес бе напълно убедена ,че няма нужда от който и да е и най – малко от наглия и арогантен мъж ,който я третираше като затворник в собствения и дом.


Кай излезе с бавна крачка от банята и потърси с поглед Кира , която все още стоеше на стола ,но този път го гледаше в очите нежно усмихната.
- Кай......прошепна Тя и тръгна към него .......Прости ми !
Той изтръпна ,когато усети ръцете и около врата му и усните и върху неговите.
- Кира ............Спри ........Моля те ! Прошепна задавено младия мъж ,като внимателно я отдели от себе си .
Момичето направи тъжна физиономия и седна по детцки на леглото .
- Сърдиш ли ми се Кай? Попита невино Тя ,като го погледна със сладките си очи.
Младия мъж я гледаше отчаяно ,знаеше какво прави Тя и не можеше да я спре.
- Не Кира ! Каза привидно спокойно Той и седна на леглото до нея ,като започна да търка с кърпата мократа си коса.
Тя мина зад него и се отпусна на гърба му вплитайки ръцете си в неговите ,като не му позволи да се измъкне.
- Чука ли я ? Попита до ухото му Тя ,като топлия и дъх погали врата му.
Младия мъж потрепери и рязко се изправи , като я погледна остро.
- Не си ! Засмя се Тя . – По дяволите .......Нали това трябваше ......Ох ..Кай !
Тя се отпусна на леглото и още по –силно се засмя ,но смеха и бе нападателен и злобен ,пълен с омраза и яд.
- Мисля че трябва да си тръгнем от тук Кира !Каза сериозно Той и се втренчи в пода .
Тя леко се изправи и го погледна заплашително като изсъска:
- Какво ? - Никога !
- Кира .......Не трябва да го правим ......Тя ...Тя е добър човек !Каза тъжно Той несмеейки да погледне разгневената жена на леглото си .
- Кай .......Ти идиот ли си ? – Тя е добър човек .....бля ...бля .....бля ! -Ами Крис Аната ....Той какъв беше Кай? Попита още по злобно Тя и му се усмихна ехидно и нагло.
Гърлото на Кай се бе стегнало при споменаването на това име ,точно него се бе опитвал да забрави през цялото това време.
- Знаеш ,че не Аз стрелях! Извика Той и я погледна умоляващо.
- Да Аз бях ! Извика Тя и тръгна заплашително към него . – Но братчетата, които чукат малките си сестрички , след това се грижат добре за тях нали така Кай!
Кай не знаеше какво да каже , идеше му да се махне от тук ,от Кира , от всичко което Тя му причиняваше.
Кира знаеше къде е слабото му място и сега удряше точно там ,за да го нарани и Той отново да падне на колене пред нея .
Кай не можеше да изтрие онази нощ в която малката му сестра натисна спусака най- хладнокръвно и уби едно от момчетата с които ходеше.
Отначало Тя бе казала на Кай ,че Крис Аната я е изнасили и като по- голям брат и любовник включително ,бе решил да му отмъсти онази нощ , на онази тъмна уличка ,но никога не се бе замислял за убийство...........никога!
Кира го направи толкова бързо ,толкова лесно и някак се наслаждаваше на всеки миг в които виждаше кръвта на момчето да изтича .
После с каменно спокойствие го накара да направи това което му каже и да прикрият всичко ,Той отказа и стаписано се бе загледал в мъртвото момче .
Това никога нямаше да се изтрие от памета му .........застиналото лице на нищо не подозиращия младеж и нежното момиче ,в чиито очи нямаше вина ,а само наслада.
‘’ Няма да ме изоставиш нали Кай !’’ му беше прошепнала нежно Тя и го бе целунала карайки го да се мрази заради това ,че я обича и желае.
Дори когато полицаите стигнаха до него Той бе готов да лежи в затвора заради нея .
- Кай .........Ти си .....! - .Кайба не би се замислял ! Извика тя и бутна стъписаното момче.
- Кайба ......? Прошепна едва Той.
- Точно така ! – Знаеш ли как ме любеше Кай !Тя се засмя и го погледна с отвръщение.- Така както ти никога не би могъл! Прошепна му тя и погали лицето му. – Искам го ...........на парчета ,него и приятелката му .........И ти го искаш!
Кай изпита ревност и гняв ,въпреки че знаеше за връзката на Кайба с Кира ,ако това можеше да се нарече връзка.
Кай знаеше ,защо го прави Кира .
Тя не можеше да понася да бъде отхвърляна ..........От никой и използваше него при това умело за да прави това ,което желаеше.
Крис Аната ..........Той също бе направил нещо ,което Кира не бе харесала .
Край на мислите ,край на болката , карай на спомените .................
- Искаш ли я !!! Извика Кай и дръпна Кира силно за косата.
- Да! Отговори Тя ,като не отделяше очи от него.
- Ще ти я дам !
Кай я пусна и тръгна към вратата ,като я затръшна след себе си.............

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 4 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  tOnNsSi Вто Окт 20, 2009 7:04 pm

Taзи Кира е отврат Любов или Война- Предателство - Page 4 335637 Ох дано не ги нарани И да знаеш днес искам поне още две главички Любов или Война- Предателство - Page 4 2224
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 4 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Angel Вто Окт 20, 2009 8:40 pm

Беше 12 и 30 вечерта и Роланд вече клюмаше пред стаята на Тес ,когато сериозния студен глас на шефа му го изтръгна от унеса .
- Роланд!
- Какво ........объркано премигна мъжа ,но когато видя кой стои срещу него скочи на крака ......... - Сър ..Аз ....
- Тес вътре ли е ? Попита спокойно Сето без да обръща внимание на безмозъчното пелтечене на сънения мъж.
- Даааа да ..Господине ! Заекна сконфузен Роланд.
- Сугорен ли си .....тихо е ! Каза Кайба и погледна изпитателно пребледнелия човечец ,който цял ден бе подложен на истинско мъчение.
- На мен ли го казвате ..... тишина .....започна отчаяно Роланд ....... – Тази млада дама умее да хвъря сякакви предмети ,когато се ядоса сър и умее доста добре да заплашва ......никога не блафира,и винаги е точна ! Довърши Той ,като поглади гърба си с измъчена физиономия.
- Хм .....Сето се замисли за момент и лека усмивка заигра на лицето му ........
- Добре Роланд ! – Върви си почини .......не съм сигорен дали няма да се наложи да прекараш още един ден с госпожицата ! – Пък и след среща с мен .........ще бъде ядосана приготви се !
Роланд погледна шефа си оплашено и тръгна с наведена глава за да си потърси стая за почивка .
Момичето на шефа бе твърде енергично за него ,едва бе издържал днес ,а какво оставаше за още един ден.
На горкия Роланд дори не му се мислеше по този въпрос, госпожицата в стаята бе способна да срине нервната система и на най- коравия човекк.
Сето се загледа в гърба на измъчения от Тес допреди ден корав мъж и се усмихна весело, беше време да се срешне със разярената котка и то на перфектното бойно поле : спалнята.
Младия мъж натисна дръжката леко и вратата се отвори ,като издаде тих дразнещ звук ,от който Сето настръхна и силно се раздразни.
Той тръгна уверено към леглото на което лежеше най- красивото и ценно нещо за него.
Тес спеше съвсем спокойно , косата и бе разпиляна по възглавницата ,а червените и усни бяха леко отворени.
Беше свила на кълбо ,сякаш за да се претпази от нещо , а завивката и беше сритана на пода.
Цялото умиление ,което Кайба изпитваше се смени с силно желание да я люби ,когато погледа му попадна на късата и нощница ,която разкриваше повече от колкото младия мъж можеше да понесе.
Той легна внимателно до нея ,като я придърпа към себе си и се усмихна когато Тя прошепна името му на сън.
‘’ – Дано да не е кошмар!’’ помисли си мъжа и вдиша аромата на косите и , този аромат му бе нужен като въздох ,колкото преди искаше да го премахне за да не му напомня за нея ,толкова сега искаше да го почувства отново и отново.
Тя се размърда в ръцете му и се сгуши още повече ,като леко отвори очи и го погледна.
- Сето ......прошепна усмихнато Тя ,но в следващия момент лицето и пламна от гняв и Тя извика вече доста по високо ..........Сето Кайба ! – Сега вече ще те убия !
Тес му беше бясна затова че я бе изкомандвал , бе я заключил и сложил някакъв палячо да я пази и да я изнервя ,а за капак на всичко я бе накарал да се зарадва на допира му и на факта ,че е при нея .
Тя ядосано го блъсна и се претъркули върху него .
- Как посмя да се разпореждаш с мен ! - Аз мога да се грижа за себе си ,Ти арогантен ,нагъл ,подъл ,самовлюбен .........
- Не че не ми е приятно да стоиш върху мен Тес ,но мисля че така ще ми е по удобно!
Той я метна под себе си , държейки ръцете и от двете страни на главата и на безопасно разтояние от неговото лице.
Сините и очи го гледаха и изпращаха към него вълни от гняв ,обещавайки му че ако се освободи ще го накара да се разкая за наглоста си.
- Пусни ме ! Изръмжа Тя и направи опит да го отблъсне.
- Накарай ме ! Изсмя се нагло Той .
Тес притаи дъх ,когато срешна подигравателния му поглед на сантиметър от лицето си , цялото и тяло се напрегна в очакване .
Сето се усмихна на реакцията която предизвика , и съвсем леко целуна усните и като я освободи внимателно .
- Благодаря ........прошепна едва Тя ......Сега можеш и да станеш от мен !
Малдия мъж се усмихна със демонична усмивка и поклати отрицателно глава.
- Значи ...........започна бавно Той ,като спусна пръст по красивата и шия ........си способна да изпитваш благодарност!
- Глупак ! Каза Тя и се опита да продължи ,но никой не и даде тази възможност.
Той я целуна преди да успее да реагира ,но дори и да беше успяла знаеше добре ,че едва ли щеше да го спре.
Тялото и отново пламна и всичко започна да изчезва .......Езика му настойчиво си проби път в устата и ,и започна да я изгаря отново и отново.
Младата жена усети как Той придвижва ръката си надоло по крака и ,но не направи опит да го спре .
Дишането и се учести ,сякаш имаше треска която я изгаря ......тази треска беше Той , всеки път когато си обещаваше че ще го накаже ,че няма да му позволи да я докара до лудост , всеки път се лъжеше и пак пропадаше в капана му ..........отново и отново.
Тя се притисна към него ,като започна да отговаря на усните му още по страсно и силно .
Сето се замисли над факта ,че все още бе жив ,но явно бе късметлия , навярно Тес щеше да го убие на сутринта , но сега когато стенеше и трепереше в ръцете му ....Нямаше значение ,какво го очаква утре........


Тес отвори очи и погледна спокойно спящия до нея мъж.
Изглеждаше толкова уязвим и по детски невинен .
Тес никога не си бе представяла ,че Сето Кайба може да изглежда така .....досегаем , така близък и истински .....Сега в съня си Той едва ли можеше да скрие нещо от нея........ едва ли би могъл да скрие нещо ........Но ангелското му лице можеше да се променя и да става непоносимо жестоко и студено..............
Сега обаче спеше ,сега нямаше маски ,стратегии , цели ...........Сега бе истински ........Нямаше да изчезне ,когато Тес се опита да го докосне .
Лицето му ........Тя го бе виждала в най- прекрасните си и болезнени сънища , но макар да болеше Тя обичаше да го сънува и да го докосва дори за миг преди да се стопи и Тя да се събуди обляна в под.
Тес се усмихна и прошепна съвсем тихо :
- Обичам те ! – Никога не съм спирала ............
Тя се наведе и го целуна нежно по бузата ,за да го накара да се събуди..
Той отвори очи и я погледна от начало объркано ,но после сякаш си припомни и се надигна ,като неочаквано я целуна и я остави без дъх.
- И Аз те обичам Тес ........Каза и Той ,като не отделяше очи от лицето и на което се бе изписала болезнена гримаса.
‘’ По –дяволите!’’ помисли си ядосано Той ,но реагира бързо когато Тя понечи да стане от леглото и да иде в банята за да се срине без Той да я види.
Тя се учуди ,когато ръката му я задържа и я накара да седне отново .
- Аз .......искам да се оправя ! Каза с треперещ глас Тя ,а сълзите и започнаха да се стичат бавно по бледите и бузи.
- Тес .........
- Не е задължително да ми даваш обяснения .......каза Тя и фалшиво се усмихна .......Приеми ме като добра и желана любовница ! – Не трябва да ми казваш ‘’Обичам те’’ , не е необходимо!
За първи път лицето на Сето Кайба беше пребледняло и Той нямаше думи .
Сега сякаш можеше да види ,колко много я беше наранил ........Сълзите и се стичаха ,а Тя му се усмихваше ...........пречупена .
Тес не спореше ,не се инатеш .........Не виакше .....Единствената и най –важната за него бе изгубила себе си заради него .
- Трябва да ............
- Чуй ме добре Тес ! – Не ти казвам Обичам те ,за да успокоя съвестта ,която и без това нямам ! – Как не разбираш .........Ти си ....
- Не искам ! Изплака Тя и се помъчи да стане ,но Той я накара да легне и я притисна с тялото си .
Тес извъртя лицето си на другата страна ,а сълзите и започнаха да се стичат по възглавниците, Сето можеше да чуе бързите удари на сърцето и .
Тялото и бе напрегнато ,разкъсвано от болка заради неговото ‘’ Обичам те ‘’ в коетоТя се страхуваше да повярва ,за да не бъде ранена отново.
Сето видя ,че я измъчва и я пусна да стане и да избяга от него.
Тя затръшна вратата зад себе си и го остави да стои и да полудява безсилен и отчаян Той трябваше да се стегне ..........за да спре сълзите ,които сам бе причинил.........

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 4 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите