ThE BeSt FoRuM FoR RoLePLaY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Любов или Война- Предателство

2 posters

Страница 3 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Любов или Война- Предателство - Page 3 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Angel Пон Окт 12, 2009 8:10 pm

Когато живееш с болката тя става част от теб ,дори да не знаеш от какво е породена или от къде идва тя те гори и оставя белези в сърцето ти ...........
Тези белези могат да изчезнат след време ,но могат и да останат като спомен от болно сърце ...........
А когато няма кой да излекува сърцето ти ,когато няма кой да ти подаде ръка и да те изведе от тъмницата в която е заточена душата ти ,тогава идва и страха , че ще останеш сам .
Ноща тя можа да бъде дълга по много начини ,а съня може да бъде спасение , но щом съня се превърне в кошмар , а на сутринта се събудиш плувнал в пот идва и здравия разум . Той ти казвз ,че това е просто страшен сън и заглушава болката ,която гори в гърдите ти и не ти позволява да дишаш нощем .
И така се залъгваш ,че тя ще отшуми ..........И така до следващата нощ ,а после и до следващия изгрев на разума......................


Тес стоеше в малкото магазинче на Юги и вежливо помагаше в избора на карти на две момчета ,които бяха просто любители на дуелите с чудовища.
Вниманието и бе привлечено от една черна лимузина ,която спря не някъде другаде а точно пред магазинчето за карти.
Сърцето на Тес спря да бие ,а Тя цялата пребледня и се стисна силно ръба на щанда.
‘’ Сето Кайба ‘’ помисли си момичето и дъха и сякаш секна ,а едно от момчетата с уплашена физиономия я попита :
- Добре ли сте госпожице ?
Тя чуваше думите му някъде далече ,а ума и бе зает да възвръща силата си ,когато момичето видя че мъжа който слезе от лимузината не беше Сето.
Тя отпусна леко ръце и започна да диша нормално ,като цвета на лицето и се върна .
- Да ,да всичко е наред! Каза Тя ,но продължи да гледа мъжа който тръгна към малкото магазинче .
‘’ Какво ще прави тук ,такъв изтупан мъж в малкото магазинче на Юги?’’ Помисли си момичето ,но мъжа отвори с лека усмивка на лицето вратата и влезе със спокойна стъпка вътре.
Той имаше дълга бяла коса и кафеви очи ,които гледаха в нея сякаш Тя беше единственото нещо в стаята.
- Мога ли да ви помогна ? Попита Тес смело ,като го гледаше право в очите и се опитваше да измие болката ,която се беше изписала на лицето и при мисълта че това е Сето.
Той и се усмихна спокойно и с доста страно се обърна към нея с името и ,което я накара да зяпне от почуда.
- Има с какво да ми помогнеш Тес и точно затова съм тук!
- От къде знаеш името ми? Попита вече по грубо Тя като ледени тръпки полазиха по гърба и .
- Колко глупаво от моя страна да не представя! – Името ми е Mаксимилиън Пегасас,а ти определено си Тереза ! Каза Той и се усмихна топло.
- Какво искаш от мен ?
- Нека не говорим тук ! – Ще те взема от вас в 20:00 , ако си съгласна разбира се ?
Тес се замисли за момент и го погледна решително ,като попита :
- За какво става въпрос ?
Той се засмя и плесна с ръце като малко дете ,като промълви нещо което накара кожата и да настръхне ,а ръцете и да се свият в юмруци.
- За отмъщение ..........Това достатъчно ли е ?

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 3 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  tOnNsSi Пон Окт 12, 2009 8:15 pm

Е тва ме очуди Любов или Война- Предателство - Page 3 2224 Ися какво Любов или Война- Предателство - Page 3 2224 Искам още
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 3 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Angel Пон Окт 12, 2009 9:20 pm

Тес облече на бързо една ефирна червена рокля дълга до глезена и хвана косата си на кок , вече беше готова.
Момичето стоеше и гледаше отражението си в огледалото , целия този блясък който сега прочете в очите си се дължеше на думата ‘’ отмъщение ‘’ ,която Пегасъс бе използвал.
На вратата се позвани , когато Тес се прибра и видя че Теа не беше в къщи се зарадва.
‘’ Няма да се налага да обяснявам ‘’ беше си казала Тя с облекчение .
Момичето с бърза крачка отиде и отвори вратата .
Там стоеше един добре облечен млад мъж ,който и каза че Пегасъс я чака долу.
Тес тръгна с мъжа ,а в сърцето и се бореха хиляди чувства и противоречия.
Пегасъс чакаше в лимозината ,а в главата му вече се сформираше добре измислен сценарий. Той не очакваше момичето да е толкова хубаво и не очакваше да изпита съжаление когато я видя.
Пегасъс я беше проучил и сега знаеше всичко за нея , за живота и от малка до голяма .
Той беше подготвен да получи отказ ,но се надяваше сърцето на момичето да е достатъчно разбито за да може да поиска отмъщението ,която всяка жена на нейно място би желала.
- Кайба ти си глупак !!! Прошепна Пегасъс ,когато видя елегантната млада жена която вървеше с лека походка към лимузината.
Вратата се отвори и Тес влезе вътре ,като след секунди се намери седнала близо до собственика на ‘’Industrial Illusion ‘’ и най – голям конкурент на Сето Кайба .
- Много сте красива Тереза ! – Кайба е истински глупак да изпусне жена като вас! Каза нарочно Пегасъс за да види до колко раните и бяха отворени.
Тес се почувства разкрита от един непознат ........Сякаш Той знаеше най- големите и тайни и болки, които вече месец горяха душата и ,и я караха да умира всяка нощ .
- По лицето ти ............- Нали мога да ти говоря на ти ? Попита усмихнато Той ,а Тес го гледаше объркано. .......... Мога да видя ,че все още те боли и го обичаш!
Сърцето на Тес забави ритам ,но гнева и заглуши болката и Тя извика бясно:
- Нямаш право да ми говориш така !!!! Ти не ме познаваш ..............И Аз няма да бъда твоя марионетка !
Момичето понечи да излезе от колата ,но мъжа със замислено изражение я спря .
- Прости ми Тес ,беше грубо от моя страна ! – Не си тръгвай ........Прости ми!
Думи .............Който този който разби душата и на малки парчета никога не би изрекал.
Тя се спря и погледна мъжа до себе си като каза студено:
- Нека идем във вашата компания искам да говорим там!
Мъжа се усмихна на студа в гласа и зашото плана му бе да я направи безмилосна за малкото време което му оставаше.
- Както искаш . Той даде команда на шофьора и лимузината полетя в ноща ,като остави зад Тес всички мисли за любов............

Пегасъс влезе заедно с Тес в кабинета си и започна да я наблюдава ,как го разглежда със замислено изражение.
Този кабинет не беше като на Сето , беше доста претруфен и безвкусен , а единственото нещо което хареса на Тес бе портрета на млада и красива жена , който висеше на една от стените .
- Сесилия ! Прошепна Пегасъс и се загледа мълчаливо в портета .- Беше моя годеница,но съдбата предпочете да ми я отнеме. Каза с мрачна и тъжна усмивка мъжа.
- Защо ми казваш това ? Попита Тес тихо ,като погледна със съжаление тъжния мъж.
- Защото се надявам и ти да ми се довериш ! – Ако ще ти дам всичко което имам то искам да те познавам! Каза Той със спокойна и тъжна усмивка като погали лицето на Тес.
Тя се отдръпна и го погледна объркано и смутено.
- Какво искаш да кажеш?
- Искаш ли да сринеш Сето Кайба ? – Искаш ли да имаш власт и пари ? – Искаш ли да напоиш раните ,които Той е отворил с кръв?
Тес наведе глава за миг и ръцете и се свиха в юмруци , тялото и започна да трепери ,а когато Тя вдигна очите си към мъжа в тях се четеше решителност и болка , страх и сила , любов и омраза!
Той разбра отговора и без Тя да му го каже и само леко се усмихна , но се почувства много разочарован от факта, че ще трябва да научи младото и сърце да побеждава чрез чужди сълзи, за да стигне до за което копнее .
Той знаеше добре че след както отмасти за болката празнината в нея щеше да стане по голяма докато не я погълнеше изцяло.
- Как ще ми дадеш всичко това ? Попита със делови тон Тя.
- Много просто! – Ще се ожениш за мен тайно от света и от Кайба , но когато дойде момента ти ще имаш всичко което имам Аз и ще сринеш този ,когото ще те науча да презираш!
- Какво ? – За глупачка ли ме мислиш? – Никога няма да ми препишеш компанията си, да не мислиш че ще повярвам на нещо толкова абсурдно! Засмя се Тя погледна ядосано спокойното му лице .- По добре не ми губи времето! Каза момичето и с бърза крачка тръгна към вратата !
- Аз умирам! Прошепна зад нея Той .
Тес се закова на сантиметър от вратата и се обърна към него.
- Какво?
- Дните ми са преброени , ще ги използваме за да те науча на всичко което трябва да знаеш ! И когато вече ме няма ще можеш да оправляваш компанията ми !
Лицето на Тес беше бледо ,а усните и бяха стиснати стоеше по средата на кабинета на Пегасъс и се опитваше да направи избор!
Любовта към Сето все още гореше в сърцето и , но имаше и още нещо празнина която я побъркваше и Тя искаше да запълни един път за винаги.
- Брака ни ще бъде фективен! – Няма да те докосна ,ще бъда твой учител и надявам се приятел! Моля те да бъдеш мое протеже и да научиш всичко за бизнеса , за хората и за отмъщението ! – Ще те направя господарка на света ......... Слагам всичко в краката ти! Приемаш ли сделката госпожице Кайба ?
- Какво ще получиш Ти от всичко това? Попита Тес предпазливо и присви красивите си сини очи .
Мъжа се засмя зловещо и отговори простичко :
- Ще получа Сето Кайба на колене и ще се радвам от ада ,когато го накараш да падне в краката ти!!!
Тес тръгна към Пегасъс и двамата си стиснаха ръцете , сделката беше факт а сърцето на Тес спря да топти..............Защото Тя можеше да му заповяда .................

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 3 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  tOnNsSi Пон Окт 12, 2009 9:42 pm

Какво Любов или Война- Предателство - Page 3 335637 Искам още Любов или Война- Предателство - Page 3 2224
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 3 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Angel Пон Окт 12, 2009 10:18 pm

Беше минало повече от месец и Тес и Пегасъс бяха съпруг и съпруга по закон ,но за нея Той беше просто учителя и ,който винаги бе търпелив и винаги и даваше съветите от който се нуждае.
Постепено момичето се привързваше към мъжа ,който от ден на ден ставаше все по –зле и си личеше ,че болеста го побеждава.
Тес беше оставила писмо на Теа адресирано до всичките и приятели в което пишеше ,че заминава далеч от Домино и няма да се върне.
Разбира се болеше я ,че трябваше да излъже хората които я обичаха и я подкрепяха през най- тежките моменти в живота и , но както Пегасъс и каза :
‘’ Целта оправдава средствата ‘’ ,а Тес определено имаше цел и това беше да постави Сето Кайба и жалката му компания на колене и да съсипе живота му както Той съсипа нейния .
Пегасъс беше наел най- добрите учители да преподават на Тес и да я научат на всичко от което Тя щеше да има нужда.
Лично Той се занимаваше с нея и я подготвяше да поеме компанията му , а Тес не спираше да го удивява като възприемаше всичко страшно бързо и доста лесно навлезе в най- тънките подробности на бизнеса ,които му бяха отнели години ................
Тя ставаше все по –силна и по- еродирана ,като му показваше че има силата да поема в ръцете си ‘’ Industrial Illusion ‘’ и да я направи достоен съперник на Кайба Корпорейшън .
Момичето се беше превърнало в жена ,която знае кое е най- добре за нея и как да го постигне.
Пегасъс се гордееше с протежето си и истински се възхищаваше на непоколибимоста с която взимаше решения и правеше ходове за които Той не би се сетил.
Той я беше оставил да сключи две от най- важните му сделки и Тес се беше справила даже по добре от колкото Той бе очаквал..
Тя беше коренно променена .............Нямаше следа от наивност по лицето и , имаше само хладна пресметливост на бизнесмен.
Но всичко това изчезваше когато Той я караше да му се усмихне за да се порадва на красивата и усмивака ,колкото се миже повече преди да дойде времето му.
Само тогава Тя сваляше маската ,която я правеше силна и заедно с него четеше комикси и се смееше като малко дете.
Пегасъс усещаше че времето да я представи на света бе дошло и нямаше причина да отлага .................
Тереза беше по –силна , умна и студена беше дошло времето да накара света да падне в карката и и най – вече един точно определен човек.
- Тес ! Започна Той ,като погледна преглеждащото някакви докоменти момиче.
- Даааааааам. Разсеяно му отговори Тя и вдигна ясните си сини очи към лицето му.- Да не ти стана зле отново! Попита притеснено Тес и понечи да извика прислугата.
- Не ,не всичко е наред !- Мислех си , че ще е добре да те представя на обществото преди смъртта да ме застигне ! Каза толкова спокойно Пегасъс сякаш това беше нещо обикновено.Тес насръхна от думите му , но не защото се страхуваше а защото се беше привързала силно към него и сега мисълта Той да я остави предизвикваше паника и болка в сърцето и.
- Не говори така ! – Всичко ще бъде наред ...........
Той се засмя мрачно и погали лицето и .
- Тес нека не се заблуждаваме и дванмата знаем ,че няма време ! – Искам Аз лично да те представя на глупаците ,които ден и нощ си блъскат главата за да разберат коя си !
- Те зная за мен? Попита учудено Тес и го поглрдна объркано като се нацупи.
- Разбира се не знаята ,коя си ! – Просто знаят ,че Аз не съм в състояние да оправлявам компанията ! – Тези хиени знаят единствено ,че всеки хот който прави ‘’ Industrial Illusion ‘’ е твое дело! Всичко което си направила сега е доста печелившо и сделките които наскоро скючи издигнаха леко залязващата ми компания !
- Славата ми се носи? Попита Тес и смеха и огласи стаята.
Момичето стана от стола си и заобикаля напред назад , като продължаваше да се смее.
Пегасъс се намръщи ,защото знаеше че следващото нещо което трябваше да каже ще я нарани.
- Привлякла си вниманието му!
Тес спря да се смее и рязко се извърна към лежащия на едно канапе Пегасъс.
- Интересува се от мен? – Колко интересно ........
- Дааммммм! Прозя се Пегасъс и затвори очи ,като се заслуша в равномерното и дишане ,сякаш Тя се бе научила да подтиска порива си да крещи щом чуе името На Кайба.
- Кога ще го направим? Попита Тя и се загледа през прозореца ,като отново подтисна болката която носеше все още в себе си.
- Този Вторник ! – Изпратил със покани и очаквам тук да дойдат всички уважавани богаташи , за да видят лицето на съпругата ми! - Той ще бъде там !!! Каза Пегасъс и отвори очи за да види реакцията и .
Тя не отместваше очи от прозореца и със спокоен глас промълви :
- Чудесно! – Нека дойде!!!

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 3 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  tOnNsSi Пон Окт 12, 2009 10:32 pm

Искам още,но защо Тес се превърна в нещо подобнои заряза всичко Любов или Война- Предателство - Page 3 335637
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 3 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Angel Пон Окт 12, 2009 11:12 pm

Сето Кайба бе получил поканата за празненството в чест на съпругата на Пегасъс .
Той и Пегасъс бяха врагове ,но когато Сето разбра за болестта на Пегасъс не се зарадва,нито се почувстава по- силен от преди, истината беше че не почувстава нищо ..
Беше му все едно какво става с хората около него, интересуваше се само от един единствен човек ,който си беше тръгнал преди месец .
Сето не можеше да реши дали така е по- добре ,защото болката не беше спирала ,а само се бе засилила още повече от заминаването и .
Мисалта ,че Тя е някъде в Домино , близо до него го успокояваше и го караше да се чувства по добре ,но сега когато Тес беше някъде далеч разтоянието и това че няма да знае какво става с нея го караше да осъзнава раздялата , коятоТой сам пожела и допусна .......
Възхода на ‘’Industrial Illusion ‘’ го бе учудил ,защото Той беше отписал компанията и Пегасъс, но явно малдата му съпруга бе способна жена и само с няколко добре сключени сделки бе успяла да възвърне стабилноста на компанията на Пегасъс.
Имаше слухове ,че Пегасъс възнамерява да остави компанията на съпругата си , защото така или иначе щеше да умре .
Сето не се вълнуваше много от това ,защото не виждаше смисъл да се вдига толкова шум заради една жена ,която е имала прост късмет.
Въпреки това сега Той и Мокуба бяха в колата и пътуваха към отдалеченото имение на Пегасъс.
Отношенията между двамата братя бяха доста оптегнати и сега всеки един от тях спазваше мълчание и не поглеждаше към другия .
Песента която звучеше от колата на Сето беше доста нетипична за него ,но въпреки това Мокуба не каза нищо. Момчето не искаше раздразнителния му напоследък брат да го изрита от колата ,която сякаш летеше по тясното и пусто пътче водещо до имението на Пегасъс.

Понякога усещам че трябва да
избягам..
трябва да
се махна,от болката
която причиняваш на сърцето ми
любовта която споделяме
изглежда че не върви на никъде..
изгубих светлината си
въртя се и се блъскам
не мога да спя през ноща...................... Твоята проклета любов ...............



Музиката сякаш преминаваше през ушите на Сето и Той гледаше мрачно пътя ,който се виеше нагоре към мястото на голямото събитие .
Изведнъж имението изкочи пред погледа на двамата и нещо накара Мокуба да се напрегне без видима причина .
Сето паркира на алеята пред имението ,където бяха спрени всякакви лъскави коли и пъргаво излезе от колата последван от Мокуба .
Силна музика се носеше от имението на Пегасъс , но музиката караше Мокуба да настръхва защото му се стореше че песента която звучеше искаше да им каже нещо .......


Мислиш се за умeн ?
Е, не си! Вижда се,
че искаш да ме изоставиш
и това ме убиваше ..........
Да видим дали имаш наглостта,
да ми отнемеш всичко............
Идваш, да ме съдиш,
да ме разкъсаш,
кажи ми от какво се оплакваш.

Нямам изход от това.
Самотен и вехнещ,
съкрушен, в очакване...............
Чакам да дойдеш..........

Сето не обърна особено внимание на песента и тръгна към входа , Мокуба го последва и проговори с тих глас:
- Побиват ме тръпки от това място Сето!
Брат му го погледна с разбиране и отговори спокойно:
- Знаеш че Пегасъс е склонен да прави само такива неща !- Не се тревожи ,не мисля да се застояваме !


И така,остана ти един последен шанс ............
Изглежда нямаш нужда от мен,
това ме убиваше ................
Да видим дали имаш наглостта,
да ми отнемеш всичко.
Идваш, да ме съдиш,
да ме разкъсаш,
кажи ми от какво се оплакваш..................

Двамата мъже влязоха и на входа ги посрешна мъж с маски на лицето като им подаде по една и на тях под претекст ,че това е идеата на цялото тържество.
Въпреки недоволството си Кайба беше принуден да сложи маската ,когато мъжа му отговори със студен глас:
- Това са правилата на играта ! И изчезна на някъде,но Сето не почувства за нужно да погледне ,а просто с цветуща псувня влезе вътре.

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 3 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  tOnNsSi Пон Окт 12, 2009 11:19 pm

Ами сега,ех още мъничко пусни о ще те оставя на мира Любов или Война- Предателство - Page 3 2224
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 3 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Angel Пон Окт 12, 2009 11:46 pm

Готиката лъхаше от залата , тъмно червени завеси се спускаха от прозорците ...........
Всичките гости носеха маски и се сееха високо , сякаш не забелязваха че мястото прилича повече на обитавано от вампири отколкото от хора.
Тъмно черен килим се спускаше от входната врата до два трона ,които бяха поставени за Пегасъс и съпругата му.
Красиви полилеи се спуска от тавана , а музиката все така влудяваща пищеше в ушите на Сето и Мокуба .....................



Преживях го…………..!!!
Пропадам в необятната бездна
помраченa от облаците на миналото
и най-после осъзнавам……………


Усещам,чеумирам,
но не мога, да ти кажа това………….
Ти би изкопал гробът ми………….
Чувстваш, че си открил
вечното щастие…………….
Подръж ръката ми.
Живей……………


Tялото на Сето взе да се напряга все повече това , че не виждаше ничие лице не го успокояваше ,но поне никой от тях не можеше да види неговото и да разбере колко объркан започна да се чувства от мястото в което се намираше.......

Свалям маската и
най-после осъзнавам.............

Песента продължаваше да звучи ,а скрития и смисал започна да се удря Сето в лицето. Нещо предстоеше да се случи ,но поне бе сигорен че никой от пресъстващите не знаеше какво точно .
Той взе чаша червено вино и отпи спокойно ,като започна да търси Пегасъс ,но маските доста го затрудняваха и Той не можеше да бъде сигорен кой стои пред него.
Мокуба стоеше сковано до него и наблюдаваше този маскен бал ,който беше най- мрачното нрщо ,което някога бе виждал.
‘’Готическа обстановка ,музика и маски това не е твоя идея Пегасъс , но Коя е жената до теб’’ питаше се Кайба ,като отпиваше отново от виното си и от време на време претърсваше залата.............
‘’ Нова песен , нов смисъл’’ Помисли си Сето ,като отново започна да настръхва от смееха и червено черната обстановка..........



Ти не помниш името ми , не ме интересува особено.
Може ли да играем играта по твоя начи ?
Мога ли наистина да изгубя контрол?
Само веднъж в моя живот ,мисля че ще бъде забавно ........
Да изгубя контрол ............
Само веднъж.............

Сето изпусна чашата на земята и виното се разплиска , пулса му се ускори ,защото бе чувал тази песен и знаеше коя е тази група ..........
Любимата на Тес , групата за която Тя казваше че може да слуша постояно без да се чувства зле ,а напротив . Тя му бе казала ,че когато и се иска да каже нещо на някой пуска техни песни и си представя ,че човека отсреща я разбира...........
- Сето добре ли си ? Попита шашнато Мокуба и погледна към брат си ,но не можеше да разбере какво става ,защото не виждаше лицето му..........

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 3 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  tOnNsSi Пон Окт 12, 2009 11:50 pm

E още мъничко де Любов или Война- Предателство - Page 3 335637 Моля те
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 3 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Angel Вто Окт 13, 2009 12:41 am

Тес стоеше в стаята си и оглеждаше готитическата рокля ,която беше облякла предвидливо за да се връзва със обстановката .
Роклята беше червена , с черен корсет който обгръщашае плътно фигурата и , и караше момичето да изглежда като фея на мрака.
Красивата и коса падаше свободно , беше накъдрена а бретона и беше хваната с червено черна диадема с панделка.
Маската на Тес представляваше котка и Тя е беше избрала така ,че да подхожда на таолета и .
Момичето чу една от песните ,която целеше да подготви Сето Кайба ,за това което му предстоеше.
Очите на Тес се напълниха със сълзи и въздоха отново започна да не и стига .
При мисълта ,че Той е някъде там и чака да види ,коя е силната жена вдигнала ‘’ Industrial Illusion’’ крака и идеше да се заключи в тази стая и да не излезе от нея никога.
Но Тя не можеше да направи това .............Те щяха да видят ледената кралица да се качва на трона си и да ги кара един по един да падат в краката и ,а Той ........Той щеше да падне първи!!!
Обичаше го толкова много , но го и мразеше затова че я накара да умре и да се възроди с помоща на Пегасъс единствения на който му пукаше за нея .
- Аз ще бъда там за теб Сето Кайба ! Каза Тя и сложи маската си ................


Сето все още стоеше като вцепенен и се опитваше да спре да мисли за Тес.
‘’ Как мога да си мисля за Тес ,на такова място ! – Това е толкова далеч от нейната природа и макар песента да е нейната , нищо тук не ми изглежда като за нея !’’ Така расъждаваше младия мъж и веднага започна да възвръща самообладанието си .
- Всичко е наред Мокуба ! – Просто това място ме изнервя !
Момчето го погледна разбиращо и започна да го моли да си тръгнат , но интереса на Кайба се беше пробудил и Той категорично отказа на брат си .

Изведнъж светлината огасна и започна дяволска песен , чуха се оплашени възгласи но Сето не помръдна заслушан в парчето..............


Истина е,всички сме малко луди,
но е толкова чисто сега,
когато съм освободена…………….

Светлините премигнаха , беше същата група .................
Отново стана тъмно и всички се заслушаха ..........


Ти,сладко невинно нещо,
изсуши си очите и признай,
знаеш,че живееш да ме разбиеш-не отричай,
сладка жертва........................

Стаята отново се освеи и всички видяха мъжа седящ небрежно на трона .
Изведнъж ръката му се вдигна към вратата и той се усмихна под маската ,която носеше .............
Кайба стоеше без да помръдне . Нещо не беше наред .
‘’ Какво става тук по дяволите !’’ Помисли си младия мъж като скъстри съсредоточено ръце и погледна към Пегасъс ,който гледаше някаде зад него .....


Един ден ще забравя името ти...........................
и един хубав ден ще се удавиш в изгубената ми болка................

Песента спря с тези думи , а вратата се отвори с трясък и всички гости леко изплашени погледнаха по посока на шума .
Там стоеше най- красивото ,но и най – старховито нещо което бяха виждали .
Жена , облечена като черна кралица с тъмна дълга коса ,която се спускаше по гърба и . Тя носеше маска ,но не бе трудно да се прецени и да се каже че е истинска красавица , но така далечна и недостижима за тях .
Те се почувстваха недостойни дори да я гледат и отместиха поглед ,само един от тях не го направи и все още се взираше в призрачното видение ,което с бавна стъпка тръгна през отдръпващата се тълпа.
Усните и бяха червени и съблазнителни ,но сякаш само една нейна целувка можеше да те убие , очите които гледаха през цялото време в Сето ,бяха тъмно синни и изразителни ,но студени и пълни с задоволство от реакцията на хората.
‘’ Коя си ти по дяволите ,защо ме караш да се чувствам така ?’’ Помисли си Сето , но продължаваше да гледа как жената премина през всички и пое ръката ,която Пегасъс и бе подал.
Тя застана до него и отново погледна към Сето ,който имаше чувството че изпива всичките му сили ,мисли и изобщо целия му живот............само с един поглед , който го караше да иска да свали маската от лицето и за да се убеди ,че Тя не е просто плод на фантазията му ,а че е истинска .
Пегасъс заговори със весел тон , като през цялото време държеше нежната и ръка .
- Добре дошли! – Надявам се ,че малкото ни шоу не ви е уплашило , все пак ...........Той направи пауза и погледна хитро под маската............. винаги можете да се превърнете в ордьовър!
Всички се засмяха на шегата му освен Сето и Moкуба ,които стояха и следяха с очакване какво ще се случи .
Пегасъс мина зад гърба и обхвана кръста на момичето ,което предизвика страни тръпки по тялото на Сето . Тръпки които Той бе изпитвал само когато ревнуваше Тес ,но сега не беше така .
‘’ Какво по дяволите ми става!’’
- Аз и моята съпруга ви преветстваме ! – Остават пет минути до полунощ ,когато всички ще свлим маските си, и както в живота никога не става ще видим кой кой е !
Това отново предизвика весел смях , а красавицата не откъсваше очи от малдия мъж седящ като замръзнал, вгледан в нея .
Хората започнаха да броята ,а времето за Сето спря ....................
- 5
- 4
- 3
- 2
Маските полетяха ..............
Очите на Сето срешнаха тези наТес , а Тя студено му се усмихна и каза високо :
- Нека веселието започне !
Музиката зазвуча високо..................




Опитвам се да оцелея през живота си,
по свой начин...
Там срещнах теб.
Опитвам се да оцелея сред тези лъжи,
това е всичко, което правя.

Само не го отричай,
просто не го отричай,
свикни с това...
Да, свикни с това!

Опита се да ме съсипеш,
ти искаш да ме съсипеш,
малко, по малко...
То е част от нещата.

Дори ако си мъртва или все още жива,
не ме интересува,
не ме интересува.
И всичко, което остави след себе си,
не ме интересува,
не ме интересува.

Опитах се да те накарам да се поставиш на мое място:
винаги да приемаш нещата,
но с очите си да виждаш истината.
Това е всичко, което правят...
Започвам да се изморявам от тези глупости,
не мога да си намеря място, когато нещата стоят така.
Какво искаш от мен, просто свикни с това!!!

Така, че...

Дори ако си мъртва или все още жива,
не ме интересува,
не ме интересува.
И всичко, което остави след себе си,
не ме интересува,
не ме интересува.

.....

Дори ако си мъртва или все още жива,
не ме интересува,
не ме интересува.
И всичко, което остави след себе си,
не ме интересува,
не ме интересува.

Дори ако си мъртва или все още жива,
не ме интересува,
не ме интересува.
И всичко, което остави след себе си,
не ме интересува,


Последната промяна е направена от Angel на Вто Окт 13, 2009 7:51 am; мнението е било променяно общо 1 път

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 3 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  tOnNsSi Вто Окт 13, 2009 5:11 am

Ох ама нали ще ги сдобриш Любов или Война- Предателство - Page 3 2224
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 3 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Angel Вто Окт 13, 2009 9:19 am

Сето не отделяше поглед от младата жена ,която се усмихваше на всички гости със студена и бездушна усмивка , единствено на него се бе усмихнала с омраза . Това го вбеси ...............Тя го вбеси , мислите се натпреварваха в главата му и Той не можеше да си обясни какво прави Тя там , рамо до рамо с Пегасъс стиснала ръката му .
Близоста и до този идиот го вбесяваше и го караше да иска да разбие грозната му мутра ,а нея да накаже както се наказваха предателите , но Кайба добре знаеше че след всичко което бе направил нямаше никакво право на каквото и да е .

Погледите им се срешнаха и това накара момичето да потрепери едва доловимо ,но въпреки това не отмести очи и погедна към вратата и после към него ,като с този жест го покани на вън.
Тес знаеше какво трябва да направи ,но не знаеше дали ще издържи на това без да му позволи да я оплете отново.
Той прие поканата и като тръгна към вратата с бавна крачка и остави все още стаписания Мокуба да стои оплашено в края на залата.
Тес се стегна и погледна към Пегасъс ,които разговаряше с двама от гостите , Той също погледна към нея и и направи знак с ръка ,като с това я подкрепяше във всичко което Тя възнамеряваше да направи.
Тереза тръгна към вратата и цялото и тяло се напрегна както винаги при мисалта ,че ще бъде насаме с Кайба.
‘’ Време е да взема от теб това което на мен в момента ми се иска и да си тръгна ! – Ще те накарам да бъдеш роб на желанията ми Сето Кайба!’’ Помисли си гневно Тя и излезе навън с премерена крачка.

Тереза се озова точно зад гърба му в един от коридорите на имението.
Тя започна да го разглежда преди Той да осети присъствието и .
Младия мъж беше застанал до един от прозорците и се беше загледал в лекия дъж който падаше навън.
Беше висок – близо метър и деведесет и Тес се чувстваше като джудже ,когато го целуваше , но това я караше да се чувства по – сигурна когато бе в ръцете му.
Беше добре сложен , а тялото му бе свикнало да носи по – скоро маркови костюми ,отколкото черните джинси които за нейна изненада носеше днес.
- Здравей Тес !Прошепна Той без да се обръща към нея , беше познал аромата и които го тормозеше всяка нощ откато Тя си тръгна .Присъствието и никога не можеше да бъде сбъркано с нечие друго.
Той бавно се обърна и срешна студените и сини очи ,които до изучавака .
Зрелоста която сега строеше от нея бе придала на красотата и нова изтънченост.
Буйните и коси падаха свободно около лицето и ,и и придаваха някаква тайнственост и сила .
В този единствен миг в който я зърна нещо го удари силно в стомаха ,като го накара да осъзнае ,че принцесата се бе превърнала в кралица ,която иска реванш.
- Виж ти, това е самия Сето Кайба ! – Дошъл специално заради старата си любовница и съпруга и, не е ли очарователно!
Гласа и звучеше по – уверено и въпреки че му говореше със студена учтивост по тялото му премина приятна тръпка ,че го чува от ново.
- Променена си ! – Изглеждаш прекрасно! Каза Той и направи крачка към нея , но се спря когато Тя отстъпи като оплашено животинче и го погледна ядосано.
Нямаше нищо по –секси от ядосаната Тереза ,която се опитва да запази самообладание.
- Правя каквото мога !Отговори на комплимента му тя още по студено.
Тес беше започнала да го ядосва и дразни ,защото единственото нещо което Той искаше беше да осети вкуса на усните и ,който се беше запечатал в съзнанието му , но студенината която тази жена излъчваше беше непозната за него и Той не можеше да реагира.
Но Кайба не можеше да очаква друго , Тя беше права да го мрази и да иска да го нарани.
‘’ Негодник!’’ Помисли си Тес ,защото усещаше че макар и да ги деляха няколко крачки тялото и реагираше чувствено и искаше да се поддаде на гласа му.
Какво очакваше трози мрасник ,като я гледаше по този начин ,че Тя ще се пречупи и ще падне в обятията му .Ако този властен проклетник си мислеше ,че Тя ще се пречупи пред него много грешеше .Сега Тя определяше правилата и решаваше как да се играе.
-Почувствах те Тес ! Заговори бавно Той.- Какво си мислиш че ще направищ?
Той протегна ръка за да погали лицето и но Тя рязко се отдръпна и това го накара да се ядоса още повече.
‘’ Упорита малка вещица!’’ Помисли си Сето ядосано и остави ръката си да падне без да я докосне.
- Ще ме докосваш само ,когато Аз ти позволя ! Извика в лицето му тя и го погледна яростно.
Това го накара да изтръпне от гняв и Той я сграбчи за ръцете ,като целуна усните и властно без да и позволява да се отдръпна .
‘’ Нагло копеле ! – Ти разби сърцето ми ‘’ Помисли си със сълзи на очите Тес и му позволи да проникне в устата и ,като спря да се съпротивлява ,но и не му отговаряше.
Той осети това и се вбеси ,че Тя стои неподвижно като кукла ,която е замръзнала във времето.

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 3 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  tOnNsSi Вто Окт 13, 2009 11:42 am

Когато се върнеш ще чакам още Любов или Война- Предателство - Page 3 2224
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 3 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  tOnNsSi Вто Окт 13, 2009 7:23 pm

Искам до половин час главичка плийс
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 3 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Angel Сря Окт 14, 2009 10:46 am

Сето отдели рацете си от нея и погледна бледото и лице по което се стичаха сълзи .
Момичето го гледаше така сякаш бе забил нож в нея и сега отнемаше живота от тялото и.
‘’ Защо по дяволите ?’’ Запита се Сето ,но веднага намери отговор на въпроса си и сведе поглед на долу.
Тес си върна малко от самообладанието и го изблъска още по далеч от себе си , като го погледна ядосано , а в очите и гореше унижение и гняв от това че му бе позволила отново да я накара да го пожелае.
‘’ Проклет да си !’’ Помисли си Тя и се извърна да си върви ,но ръката му я върна назад и Тя отново се озова в прегрътките му ,а очите му които бързо си бяха върнали увереността и арогантността я гледаха и сякаш и казваха че ръцете му няма да я пуснат никога.............
- Пусни ме по дяволите ! Извика безсилно Тя и се опита да се освободи.
Кайба се засмя нагло на опита и ,и я стисна още по силно ,като прошепна в ухото и бавно :
- Спа ли с него? – Той кара ли те да стенеш както Аз?
Лицето на Тес пламна от възмущение ,болка и гняв .
Тя освободи едната си ръка и го зашлеви толкова силно колкото можеше.
- Как смееш ! Извика Тя ,а мъжа се усмихна мрачно на удара и сякаш не бе усетил нищо и сякаш това не го засягаше.
- Значи пак тръгна да удряш а ? – Колко си забавна и жалка ,защо не ме удариш пак миличка за да ти мине гнева от това ,че никога не си била единствената в леглото ми!!! – Пренебрегната ли се чувстваше ?
Той не искаше да каже това и добре знаеше ,че няма и капка истина в думите му ,но не направи опит да се отвърне от тях и все така студено и арогантно продължи да говори ,като не изпускаше от поглед бледото и лице.
- Затова ли беше целия този цирк ? – И без него щях да те приема ,без да правиш отчаяни опити да се върнеш!!!
Подигравателните му думи я удряха в лицето стана и трудно да диша ,но все така продължи да се взира в него шокирана от жестокоста му.
- Няма ли да ме удариш пак ? – Защо не говориш ? Той я разтърси силно и Тя се отблъсна от него като извика в разяреното му лице :
- Пегасъс е много повече мъж от теб!!!
Тес знаеше че с това го е предизвикала прекалено много ,но не и пукаше.
Този проклет глупак трябваше да си получи заслуженото на каквато и да е цена .
Тя го погледна и изтръпна от ледено студените му очи и замръзналото без никакви емоции лице. Нямаше гняв върху него ,нито унижение имаше само студ ,а очите му изразяваха насмешка и жестокост , която Тя не бе очаквала дори и от него.
Той хвана китките и грубо и я блъсна с лице към стената ,като опря ръцете и от двете страни на главата и .
- Сега ще ти покажа миличка !!!
Тес замръзна когато усети езика му да се плъзга нагло по врата и .
Тя беше беззащитна и знаеше добре че не може да се освободи , Той я притискаше безмилостно и грубо и всяко негово движение бе вулгарно и нагло.
Тес не беше в състояние нито да диша нито да мисли , когато усети ръката му да надига роклята и и да се спуска бавно по крака и .Горещия му дъх гореше кожата и а докосванията му я караха да трепери без да го иска.
- Спри ! Каза заповеднически момичето, като стисна ръцете си в юмруци за да не му достави удоволствието да я види да вика и да се моли.
Той я обърна с лице към себе си всмука усните и като нежно я повдигна а за негова изненада Тя обви краката си около него .
‘’ Змначи така ще играем Сето Кайба ! – Добре няма нищо против да те победя !’’Помисли си Тес ,но с изненада откри че тялото и реагираше както някога и че го желаеше не по- малко отколкото Той желаеше нея.
Той разбра ,че не можеше да продължава да се държи с нея като евтина курва.
Искаше да я накара да го иска както Той искаше нея и знаеше че няма да му е трудно ,защото Тя бече се притискаше към него и му отговоряше силно и настоятелно.
-Обичам те Тес! Прошепна в ухото и и дъха му погали бузата и .
Остра болка премина през нея и очите и се насълзиха .
‘’ Защо ? – Защо отново? ‘’ Помисли си Тя и още по силно се притисна към него за да скрие сълзите си .
Това бяха единствените думи ,които можеха да я накарат да изгуби контрол над себе си . Все още я болеше от тях ,а казани от него и звучаха като красива подигравка.
Сето усети ,как момичето в ръцете му се скова и нещо топло взе да капе по ризата му.Той внимателно я остави да стъпи на земята ,като повдигна лицето и с ръка .
Тя плачеше мълчаливо и го бе уставила да прави каквото си иска .
Това го накара да се отдели от нея ,като се отврати от себе си и от това което отново и причини с егоизма си и с желанието си да я има.
В главата му изникна правилното решение и Сето Кайба знаеше какво да направи .
Той прокара ръка по лицето и като избърса сълзите и и каза тихо :
- Ще те върна ! – Ще те върна заклевам се ! – Повече никога няма да се страхуваш от мен !!
Тес го гледаше изомено и се чувстваше като глупачка зараси това ,че толкова лесно се причупи.
‘’ Трябва да го отбллъсна ! – Не мога да му позволя да ме съсипе отново!!! Помисли си Тя и се опита да изглежда възможно най- спокойна ,като изблъска ръката му от лижето си.
- Това че искам да правим секс не значи нищо!!!- Ти не значиш нищо за мен !!!- Така че не ми казвай колко съжеляваш ,защото това няма значение !!
- Не съм казал че съжалявам! Каза Сето и леко се усмихна като обхвана кръста и и нежно я притегли към себе си. – Казах че ще те върна в живота си каквото и да ми струва!
Гореща тръпка премина през тялото и ,когато Той леко я целуна и се отдръпна от нея на почтително разтояние.
- Госпожо ...........започна да говори Той спокойно ..............Извинете ме ,но ще трябва да ви лиша от компанията си ,защото трябва да тръгвам! – Разбира се очаквам да ви видя скоро!
Тес го гледаше объркано и се чувстваше така все едно някой я бе ударил с мокър парцал по лицето. Начина по който и говореше и се държеше несъмнено бе план ,който му бе хрумнал в момента на нейната слабост.
Тя отстъпи назад ,когато Сето се приближи ,но Той само хвана ръката леко се наведе и я целуна, като се захили на ококорените очи на момичето и нелепата физиономия която беше направила.
- Беше ми ............изключително приятно с вас ! Каза Той и я подмина и я остави да стой като вкаменена .
‘’ По дяволите ! – Какво е намислил ? – Защо от ядосан какъвто го исках стана сдържан и спокоен! – Върви по дяволите Сето Кайба!’’

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 3 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  tOnNsSi Сря Окт 14, 2009 12:04 pm

Сето не спира да ме изумява Любов или Война- Предателство - Page 3 2224 Още една прекрасна глава,обаче ще може ли днес когато се върнеш от даскало да напишеш рнещо,защото вчера пропусна Любов или Война- Предателство - Page 3 980695
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 3 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Angel Сря Окт 14, 2009 8:41 pm

Пегасъс забеляза ,че Тес и Кайба бяха изчезнали и това го накара да се напрегне в очакване на това което е възможно да се случи.
Още един човек бе в напрежение и не можеше да осъзнае случилото се преди малко.
Мокуба едва не падна ,когато видя коя е младата жена и съпруга на Пегасъс.
Момчето стоеше сковано отсрани на веселящите се гости и погледа му се срешна с този на Пегасъс ,който нагло му се усмихна и леко вдигна чашата си със червено вино като поздрав.
Мокуба извартя бясно очи и погледна към брат си който тъкмо влезе в залата и се запъти с бавна и опасно спокойна крачка към Пегасъс.
Сето се усмихна леко и точно ,когато Мокуба си отдъхна брат му се доближи опасно близо до Пегасъс.
- Сето Кайба какво ще кажеш за прекрасната ми съпруга ? Попита нагло Пегасъс ,но Сето не го остави да се радва дълго и стовари юмрука си в лицето му.
Пегасъс се падна на на земята а от носа му капеше кръв .
Гостите спряха да се веселят и погледнаха объркано към двамата мъже , които си хвърляха убийствени погледи .
Никога не си бил дженталмен! Каза Пегасъс и направи знак на охраната си да спре ,когато те тръгнаха към Кайба.
Той обърса кръвта от носа си и понечи да каже нещо , но Кайба не му обърна внимание и тръгна към изхода следван от засмения Мокуба ,който нагло намигна на Пегасъс.
Двамата излязоха и се качиха в колата ,когато Сето запали Мокуба се осмели да говори.
- Какво стана с Тес Сето? – Видяхте ли се .........Тя какво каза ?
Кайба му хвърли един предопредителен поглед и момчето засрамено спря да разпитва. Любопитството го гореше ,но за момента прецени че не е добра идеа да ядосва брат си.
Ферарито полетя с бясна скорост ,а главата на Сето обещаваше да се пръсне .
Бе прекалено да види Тереза в ръцете на отрепка като Пегасъс .
,Той се сети за близоста която демонстрираха Тес и Пегасъс .
Този мръсник държеше ръката и ,целуваше нежно бузата и, прегръщаше я ,а Тя не се отдръпваше .........Все едно беше негова .......
Сето се побъркваше при тази мисал и не можеше да позволи неговото момиче да бъде на друг.Тес не можеше да бъде с никой друг освен него , егоист или не Кайба бе заявил правата си над нея и този път нямаше да я пусне да си иде.
Сега Кайба бе решил да поправи грешката която допусна ,а Той определено не беше от хората които допускат една и съща грешка два пъти .
Живот без тази глупачка ........... определено Не !
Вече не мислеше че може да стои далеч от тази вещица , която бе способна да го накара да иска да я убие ,да го вбеси до краен предел и в същото време да го накара да я желае почти болезнено силно.
Младия мъж все още усещаше вкуса на усните и, допира на нежната и кожа .
Беше свикнал да се опитва да прогони аромата и ,но вече не мислеше така .
Тя щеше да се събужда и да заспива до него отново, дори това да значеше ,че ще я окове ръцете и с белезници.
Тази мисал го накара да се усмихне , Тес беше много инато същество ,но Кайба щеше да я надвие . Войната между тях бе обявена.
‘’ Ще си върна мястото в сърцето и в леглото ти Тес и ще се погрижа и Ти лудо да го желаеш! – Ти в никакъв случаи няма да бъдеш на друг!’’


След ужасяващата си среща с Кайба Тес се бе прибрала в стаята си и сега чакаше търпеливо гостите да си тръгнат.
Момичето беше вбесено , наранено но и ужасно раздвоено и объркано.
‘’ Какво е намислил ?’’ Не преставаше да си мисли Тя ,но Пегасъс прекъсна мислите и като отвори вратата на стаята и и влезе с кисела физиономия вътре.
Тя го погледна и видя все още кървящия му нос .
- Боже какво се е случило ? Попита смаяно Тес и изтича до намръщения мъж.
- Разгневила си Кайба прекалено и Той си го изкара на носа ми!!! Каза белокосия мъж и легна на леглото на шашнатото момиче.
- Ударил те е? Почти извика Тя .
- И то доста силно !! –Харесвам десния му ,доста е точен!
Тес сложи нервно ръце на кръста си и започна да ходи напред и назад като на спираше да се ядосва и да крещи :
- Този .......Този дивак !- Не мога да повярвам ,че е способен на това!!!
- Според мен е способен на много повече Тес ! – Трябва да бъдеш внимателна ,сега гордостта му е наранена от това ,че си с друг мъж и Той ще направи всичко за да те върне !
Очите на Тес пламнаха от гняв и болката отново яростно я стисна .
- Бъди сигорен ,че няма да му бъде лесно! – Кайба не познава новото ми Аз ,което ще му създава много проблеми от днес нататък!
Тес се загледа в падащия дъж и потрепери от решителните думи на Сето:
‘’ Ще те върна ! – Ще те върна ,заклевам се ...........’’


Беше 8 и 30 сутринта ,когатоТес се събуди от суматохата на долния етаж.
Момичето облече пеньоара си и слезе бавно по стълбите .
Прислужниците мъкнеха два огромни куфара ,а Пегасъс вървеше след тях и нареждаша като досадна свекърва:
- Внимавайте с това...........Да не сте посмели да счупите нещо ! – По леко това да не ви е.............
- Пегасъс !!!? Повика го Тес и застана със сериозно изражение пред него.
- А –а- а ! – Станала си ! – Много добре тъкмо ще ме изпратиш!!!Каза Той и силно я прегърна .
- Ще те изпратя къде ? Попита момичето и го изгледа объркано.
- Не съм ли споменал ? Застана глупаво Той .
- Неееееееее! Почти извика момичето.
- Заминавам за Египет!
- Какво!!? Извика Тес и го погледна стреснато . – Не можеш да пътуваш в това положение ..........Ами ако нещо лошо се случи !!?
- Тес ,Аз умирам ! – Предпочитам да умра в пътешествие отколкото от юмрука на Сето Кайба ! – Компанията и всичко което притежавам вече е твое !
Тес погледна тъжно надолу ,този странен мъж щеше да и липсва до сега Тя се опитваше да забрави че рано или късно ще се раздели с него заради коварната му болест . Но неговото решение бе да не я кара да бъде свидетел на това и да умре там където беше започнала по интересната част от живота му.
- Ще ми липсваш! Прошепна момичето и Той я прегърна бащински.
- Сигорен съм ,че ще се справиш страхотно ............Не ме карай да се връщам от Египет ,за да оправям бъркотиите ти! Пошегува се Той и се качи в колата ,като и се усмихна мило.
- Няма обещавам ! Каза момичето и затвори вратата на колата.


Последната промяна е направена от Angel на Пет Окт 16, 2009 9:25 am; мнението е било променяно общо 2 пъти

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 3 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  tOnNsSi Сря Окт 14, 2009 8:50 pm

Оле какво ли е намислил Сето,искам още де
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 3 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Angel Сря Окт 14, 2009 10:07 pm

След като изпрати Пегасъс Тес седна в кабинета си и започна да се занимава с едни неотложни документи.
Разбира се музиката звучеше доста силно и всички се чудеха ,как господарката се спрявя перфектно при този шум.
Тес се сети ,че иам една изключително приятна изненада ,а именно да се обади на приятелите си и да им каже всичко като ги помоли за прошка и подкрепа .
Младата жена беше решила да направи специален подарак на Май и Джоуи за сватбата ,която мина но Тес не беше съвсем на себе си тогава и затова сега реши да се реваншира.
Тя се усмихна на красивия спомен който остана в съзнанието и от този толкова прекрасен за двамата влюбени ден.
Май беше толкова карасива , дългата и руса коса падаше на масури до кръста и .
Роклята беше снежно бяла ,цялата опсипана с камъни ,които я караха да блести на слънчевата светлина. Младата жена носеше малак букет от червени рози с който по –късно цапардоса Джоуи ,защото я беше ядосал с нещо.
В този ден ,Тя изглеждаше като принцеса излязла от приказките , поне на Тес и се стори ,че около тази свадба витаеше магия .
Разбира се Тес бе парава, наистина витаеше магия и то най –силната и чистата на света.
Любовта бе стиснала двамата нехранимайковци яко и те не можеха ,а и не искаха да и избягат.
Макар в този миг на Тес да и се искаше да умре от мъка ,Тя беше щастлива на сиаещите лица на двамата младоженци.
Джоуи разбира се беше комична картинка както винаги , защото беше довлечен насила до олтара от Дюк и Тристан .
- Не може ли утре ! Скимтеше притеснено момчето . – Вижте Май още не е тук !! Бе казал Той за да се измъкне ,но Дюк го бе върнал на място и ядосано му се бе скарал :
- Не е тук идиот такъв ,защото булката влиза последна !!!
Джоуи се бе захилил както винаги с глупавата си усмивка на която всички присъстващи се засмяха .
Момчето беше уплашено и му личеше ,но когато сватбения марш засвири и всички станаха за да посрешнат булката , която бе ослепителна Той и се усмихна спокойно и за първи път стана сериозен.
Очите му светнаха ,когато видя Май да върви към него , и сега Тес се сети че това я бе разчувствало и я бе накарало да плаче заедно с Теа .
Тристан ,Юги и Дюк стояха гордо изправени и гледаха смаяно изведнъж променилия се Джоуи .
Слава Богу Юги скъса с Кира и на Тес не и се наложи да вижда наглото и лице още веднъж , момичето и досега не знаеше нищо за нея ,а и не се интересуваше .........
В този миг най- важни бяха Май и Джоуи ,които се гледаха с истинска любов и доверие ,което Тес не би могла да изпита отново.
Тя и Тристан почти не си говореха ,защото и двамата се чувстваха неловко ,а и по това време Тес не говореше много с който и да е .
Сватбата бе протекла без особени проишествия ,като изключим това ,че Юги половин час търси пръстените ,които накрая се оказаха в Тристан.
Джоу щаше да ги убие и двамата ,а свещеника не спираше да се кръсти всеки път в който Дюк изпсуваше от радост .
Когато свещеника беше казал:
- Обевявам ви за съпруг и съпруга !
Май и Джоуи се целунаха влюбено , и забравиха за заобикалящи ги свят.
Те изпитваха най- прекрасното чувство ,което Тес се опитваше да погеребе ,но за сега въпреки всичко не успяваше .
Красивия спомен ,който младата жена си припомняше беше прекъснат от наглото нахлуване на Кайба в кабинета на иманието ,което сега бе нейно.
- Каво по дяволите !? Извика Тес ,а Кайба с усмивка я затапи :
- Не псувай слънце ! – Не ти отива!
Тес блъсна стола си и се изправи бавно ,като не откъсваше бесния си поглед от сините му очи .
- Какво искаш?
- Бизнесвечеря !
- Не можа ли да се обадиш и да ме попиташ? Каза Тя студено ,като го подмина и отиде да затвори вратата ,нещо което Той не си направи труда да направи.
- Реших да го направя лично скъпа ,исках да бъда сигорен че ще приемеш!
- Не ме наричай така! Каза Тя и продължи пренебрегвайки наглата му усмивка .
- Oт къде си сиготен че ще приема !
Той тръгна към нея с бавна крачка ,но Тя не се отдръпна и запази позицията си дори когато Той обхвана кръста и с ръка и я претегли към себе си .
Доближи се опасно близо до усните и ,като не изпускаше от погледа си очите и и за момент.
- Просто съм сигорен ! Прошепна бавно Той .
Сякаш огън и лед си мериха силите ,нито един от двамата не се предаваше .
Очите им все така се гледаха ,Тя не се отдръпваше за да не го сметне Той за слабост ,а Той не я целуваше по същата причина .
Тес осещаше как тялото и гореше и как сърцето и бясно препускаше в гърдите и .
Никой не се одръпваше от другия ,но не се и доближаваше прекалено ,беше игра на нерви в която щеше да има само един победител.
Тес реши да го предизвика ,като остави жилетката си да се свече на пода и остана само по къса секси рокличка с широко деколте ,което разкриваше доста .
Младия мъж беше изкошен от това да я огледа ,но упорито задържа погледа си на лицето и и само леко се усмихна като прошепна в ухото и :
- Само това ли можеш?
Тес се засмя с лек детцки ,но в същото време съблазнителен смях и леко докосна усните му .
‘’ Играеш си с мен а ? – Нека и Аз си поиграя с теб? Помисли си Сето .
Той плъзна усни по врата и ,а Тя леко наклони глава като измърка от удоволствие .
Ръцете му се плъзнаха по добре оформеното и тяло и я накараха да спре да диша ,когато прокара пръста си по коприненогладката кожа на бедрото и .
Но Тес си напомни ,че победата трябва да е нейна и прошепна предизвикателно :
- А Ти .. ......само това ли можеш?
Сето се засмя и погледна красивото и лице и леко нацупените и усни .
Желаеше я !
Не си спомняше ,кога точно беше започнало това .
Струваше му се ,че че я желае откакто се е родил.Не можеше да се отърве от чувството че е бил тласнат към нея от вълна която не може да контролира.
Колко ли нощи бе изпитвал мъчителна нужда от близостта и ?
Дори когато Тя му принадлежеше ,дори след като телата им бяха едно цяло ,копнежа да я има бе все така силен и неконтролируем.
Кайба знаеше ,че ако сега между тях се случи нещо ще бъде просто секс.
Той знаеше добре ,че Тес искаше да го накаже и да го накара да страда ,като му дава тялото си ,но не и повече ,като поставя граница нещо което Той мразеше.
Колкото и да бе силно желанието му ,Кайба имаше контрол над действията и желанията си и щеше да и покаже че е сериозен и наистина има чувства към нея ,въпреки че бе направил трудно простима грешка , щеше да я поправи .
Сето се отдръпна от нея и тръгна към вратата ,като се спря и каза с спокоен глас на изумената от реакцията му Тес:
- Ще те взема в 8 : 00! – Или ще те накарм да излезеш в 8 : 00 Ти решаваш!!
Момичето остана загледано в него и ядосано стисна юмруци ,като се заслуша в песента ,която беше почнала сякаш за да и се подиграе и да и напомни нещо:


Госпожица "Независима",
Госпожица "Самостоятелна",
Госпожица "Спазвай дистанция"... ммм…….

Госпожица "Саможива",
Госпожица "Вече пораснала",
Госпожица "Никога не оставяй мъж да ти помага да слезеш от престола".

Така, пазейки сърцето си защитено,
тя няма никога да се почувства отхвърлена.
Госпожичката започна да се опасява
да не би да кажат "О, тя е влюбена".

Какво е това чувство, което я обзема?
Мислейки, че никой няма да успее да отключи вратата й, но...
Изненада! Време е да почувства какво е истинско!
Какво стана с госпожица "Независима"?
Май няма още дълго да се нуждае от отбрана?
Сбогом, предишна госпожице, любовта е истинска!

Сърцето ти е объркано,
Госпожице "Играй разумно".
Госпожице, ако искаш да запазиш тази си позиция
би било добре изобщо да не започваш, не...

Но тя обърка сметките.
Не искаше да свърши измъчена.
Но тази госпожица реши да не бъде госпожица "Далеч от истинската любов".

Така, променяйки погрешните си схващания,
тя имаше нови възгледи.
И изцяло разбра, че има връзка.
Че се е влюбила...........

Последното изречение от песента я накара ядосано да запрати на земята всичко ,което беше на бюрото и .............


Последната промяна е направена от Angel на Пет Окт 16, 2009 9:29 am; мнението е било променяно общо 3 пъти

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 3 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  tOnNsSi Сря Окт 14, 2009 10:44 pm

E как можа да спреш точно тук де Любов или Война- Предателство - Page 3 335637 Искам още мъничко Любов или Война- Предателство - Page 3 2224
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 3 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Angel Чет Окт 15, 2009 8:21 pm

Тес беше бясна заради това ,че не може да предвиди реакциите и действията на Кайба .
Бизнесвечерята не влизаше в нито един от нейните планове ,но явно влизаше в неговите , защото този нахалник добре знаеше че Тя няма да склони глава и да избяга вместо да се изправи срещу него.
Мислите и бяха объркани , наситени с гняв и болка ,която я караше да изтръпва всеки път в негово присъствие .
‘’Трябва да ида и да му покажа ,че единственото общо нещо между нас е бизнеса!’’ – Няма да му позволя да спечели и да се подиграе на любовта ми отново’’. С тази решителност Тес вдигна телефона и набра Теа .
- Теа ! – Да Аз съм.............Да ,добре съм ! – Трябва да ви видя ....всички............Успокой се,да тук съм ...........в Домино , Моля те не викай ! – Малко е сложно ,нека се видим в нашето кафене ! –След половин час .............Не плачи ...........Ще се видим!
Младата жена затвори телефона си с усмивлка и се облегна назад с нацупени усни ,като разтри уморено слепоочията си .
Знаеше какво и предстои и че приятелите и може да не я подкрепят и да я намразят заради лъжата и , но беше длъжна да опита да се реваншира а и сега имаше най- голяма нужда от тях .


Сето стоеше в кабинета си и си мислеше за предстоящата вечер с помоща на която щеше да направи отличен бизнес ход , но също така и крачка към Тес.
Младия мъж знаеше добре че Тя ще има нужда от технологиите, които Кайба Корп притежаваше , но знаеше също ,че беше достатъчно голям инат за да откаже на предложението му за съвместна работа.
Разбира се Той смяташе да бъде много убедителен , не че искаше толкова да работи с Industrial Illusion , но идеата че ще прекарва доста време с Тес му се стореше изключително добра .
Партньорството между двете компании щеше да му осигори достатъчно време през което Той възнамеряваше да върне Тес в живота си .
Мокуба влетя в кабинета му и се закова като го погледна ядосано .
- Не издържам вече ! – Искам да знам ...........Трябва да знам !Провикна се момчето ,а изражението на лицето му се бе сменило в умолително.
- Да знаеш какво ? Попита спокойно Сето , като се изправи и погледна през прозореца дъжда ,които отново се сипеше над Домино.
- Какво ще стане с теб и Тес сега ? – По телевизията говорят за нея и за Industrial Illusion! – Казват че сега Тес е най- гоямата ти конкуренция това ще ви отдалечи .......момчето наведе тъжно глава и продължи.......... а Аз искам пак да се усмихваш Сето.
Сето се обърна към Мокуба и мило му се усмихна.
- Не се тревожи Мокуба , няма да позволя Тес да ми се изплъзне ........Няма да сгреше отново ! – Ще си я върна ! Каза уверено младия мъж и отново се загледа в дъжда.

Тес се качи за първи път в новата си кола ,която беше черен мини купър.
Младата жена беше облечена със черен елегантен панталон и бяла риза със широко деколте. Беше перфектната бизнес дама , беше красива , умна и всички говореха за нея.
Това и харесваше , но и плашеше,защото навярно и приятелите и бяха наясно с цялата ситуация. Теа не бе показала с нищо че знае за случилото се ..........Но може би вече бе наясно и беше напълно вероятно Тес да не завари никой в кафенето . Те имаха право да я игнорират и да и бъдат ядосани.Тя ги бе излъгала и бе наясно с този факт ,но все пак се надяваше че приятелите и ще я подкрепят въпреки нейната лъжа.
Тес подкара малката си кола към кафенето ,което се бе превърнало в обичайното място за срещи на всички от малката им сплотена компанийка .
Младата жена стигна доста бързо до центара на града където се намираше и малкото кафене любимо на всички тийнейджъри.
Когато слезе от колата си Тес забеляза ,че всички хора на улицата я гледаха със зяпнали усти и ококорени очи .
Младата жена се засмя весело и влезе в кафенето с очакване да завари празна маса, но не бе познала. Всички : Май и Джоуи , Юги и Теа , Тристан и Дюк .......Те бяха там и не я гледаха лошо или ядосано. Напротив гледаха я със разбиране и любов която само едни истински приятели биха проявили.
Май пусна ръката на Джоуи и се хвърли на врата на Тес ,като започна да крещи в ухото и :
- Ще те убия !!! – Толкова ни липсваше .............Ще те убия !
Теа също и се хвърли и трите едва не паднаха на пода в малкото кафене.
- Мале Тес ! Извика Джоуи и се хвърли към нея ,като я прегърна толкова силно ,че Тес едва дишаше.
- Дж-оуи ! – Не мо-га да ........
- Пусния я Джоуи ,че ще я удушиш каза Дюк и измъкна Тес от мечешката прегрътка на разчувствалото се момче.
Джоуи се дръпна и го погледна ядосано като скръсти ръце и каза смело :
- Тя няма нищо против !!! – Нали Тес?
Тес не можеше да говори от щастие ,че всичко си беше както преди и приятелите и я приемат и я обичат.
- Не ме ли мразите ...........Аз трябва да обясня , знам ..........
- Тес ! – Да ти кажа че телевизията ни информира подробно! Каза Юги и се усмихна топло на просълзилото се момиче.- Не можем да те мразим , защото си ни приятелка ........Не се тревожи всички сме зад теб !
Всички поклатиха глави с знак на съгласие и Теа и Май отново запрегръщаха Тес.
- Я се завърти да те огледаме ! Каза Дюк и я завъртя като пумпал. – Виж се маце .......Страшна си !!
Тес се захили и весело разроши косата му.
Тристан тръгна към нея и се спря ,когато видя измъчения и поглед.
- Радвам се че се върна ! Каза Той и се усмихна топло ,като тихо добави :
- Надявам се че някога отново ще гледаш на мен ,като на твоя приятел!
Тес му се усмихна неловко ,но момичетата отново я наобиколиха и я накараха да им разкаже подробно всичко.
- Ама че клюкарки ..........започна да бърбори Джоуи , но когато Тес спря да говори Той нетърпеливо каза...........И какво започна да казваш?
- Бизнес ..........Какво? Извика Май разярено.
- Среща ! Довърши Теа и двете се вгледаха ядосано в Тес.
Тес само се усмихна и им каза със спокоен глас :
- Няма нужда от паника момичета ,вече не съм малка и невинна ! – Мога да се оправя със Сето Кайба без проблем! – Той си няма на идея какво го чака .........


Последната промяна е направена от Angel на Пет Окт 16, 2009 9:38 am; мнението е било променяно общо 3 пъти

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 3 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  tOnNsSi Чет Окт 15, 2009 8:46 pm

Става все по интересно,искам още
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 3 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Angel Чет Окт 15, 2009 9:58 pm

Май ,Тес и Теа бяха в имението на Пегасъс , което вече принадлежеше на новата си господарка.
Момичетата помагаха на Тес да се приготви за ‘’ бизнессрещата ‘’ на собственичката на Industrial Illusion на собственика на Кайба Корпорейшън.
Нито една от тях не си бе помисляла ,че нещата могат да се развият по този начин :
Тереза богата и влиятелна бизнес дама ,в чиито крака падаха най- красивите и желани мъже и Сето Кайба ,който Тя щеше да накара да падне на колене .
След дълго избиране момичетата решиха единодушно ,че Тес трябва да облече късата черна рокля с гол гръб ,която бе изключително секси и страшно предизвикателна.
Отгоре Тес щеше да си наметне черен копринен шал ,който да я пази от студа .
Това беше малко вероятно ,но все пак дори да се разболее след срещата Тес бе решила да бъде наустоима.
Май започна да я гримира ,като постояно и повтраряше :
-‘’ Не мърдай ‘’ и ‘’Не мигай ,ще ти извадя окото’’.
Тес беше готова ,а Май най- после си отдъхна
Очите на Тес бяха подчертани с черен молив ,който ги правеше още по изразителни и красиви , усните и бяха с тъмно червено червило , което идеално контрастираше на бялата и нежна кожа. Тъмната и коса беше накъдрена и свободно падаше по раменете и Май я беше накарала да си сложи големи сребърни обеци ,които караха лицето и да изглежда още по – красиво. Малкото сребарно колие във формата на сърце допълваше тоалета идеално.
Теа и Май гледаха с одобрителен поглед творението си имаше само един детаил ,които се наби на очи на Теа.
- Обувки!?
- Високи разбира се !! Отговори Май и започна да опсъжда с Теа модела сякаш Тес не бе в стаята.
Младата жена ги гледаше и нервно въртеше очи.
- Не може ли да са ниски! – Все още се сппъвам .......Хей това съм Аз!
- Да не си луда ! – Разбира се че не може ! Изкрещяха в лицето и двете момичета .
- Са-мо по-пи-тах! Заекна Тес .
Теа донесе малки елегантни обувки с доста висок ток , които караха Тес да изглежда по висока и по – женствена.
- Идеална Си! Каза Май и я обърна към огледалото. – Покажи на Кайба всичко ,което може да гледа ,но не и да има !


Черна лимузина чакаше Тес отвън и Тя излезе следвана от двете си приятелки.
- И умната Тес ! Каза Теа ,като я прегърна силно и я остави да тръгне към колата.
Шофьора чакаше търпеливо младата жена ,като и отвори вратата и и помогна да се качи , след това зае мястото си и потегли.
Сърцето на Тес биеше толкова силно ,въпреки че Тя не искаше да си признае вълнението я побъркваше и я караше да изтръпва и да се чуди какво и е приготвил този път ,нейния личен дразнител.
Лимузината изви и спря плавно .
Тес не знаеше къде се намира ,но където и да беше Тя знаеше че щеше да е доста оригинално място. Тес познаваше Сето , щом поканата беше отпрвена от него бе намислил нещо , бе подготвен да я омагьоса и накара да се разтопи.
Младата жена беше сигорна ,че президента на Кайба Корп ще бъде зашеметяващ и несъмнено щеше да я накара да изгуби контрол ,но все пак щеше да го измъчи до колкото и позволяваше сексуалното му влияние над нея .
Шофьора отвори вратата на лимузината и подаде ръка на Тес за да и помогне да излезе , разбира се когато Тес подаде крака си навън и без това късата и рокля се надигна и откри част от перфектните и бедра .
Тес се намери пред грант хотел ,който беше новата придобивка на Сето.
Тя знаеше ,че хотела които носеше името ‘’ TRIADA’’ беше наскоро ремонтиран и напълно обновен отамбициозния мъж .
Все още обаче не бе отворил врати и на практика Тя беше първия му гост.
Тес се усмихна и тръгна към входа пред който чакаше портиер за да и отвори и да и пожелае приятна вечер.
‘’ Какво си намислил ?’’ Запита се Тес и влезе с уверена крачка във фоайето.
Тя погледна маладия администратор ,който я огледа с ококорени очи от глава до пети и изпусна документите ,които държеше.
Доволна от реакцията която предизвикваше му хвърли една чаровна усмивка и по неговата скована насока влезе в главната трапезария на хотела.
Тес смътно си спомни ,че ‘’TRIADA’’беше цел и на Пегасъс дори я беше изпратил за да го огледа , но въпреки това Сето го бе купил.
Разликата от тогава и сега беше огромна.
Стандартните бели покривки на масите бяха заменени със наситено тъмносиньо.
Порцелановите съдове ярко контрастираха с тях , на всяка маса бяха поставени красиви медни свешници , светлината през свешниците се процеждаше през отвори във вид на звезди и луни сърпове. Кристалните чаши блястяха примамливо , а множеството съдове от кован месинг бяха пълни със ароматни бели кремове изпълваши въздоха с ухание.
Тес не си спомняше това място да е изглеждало по –такъв ефектен начин преди.
‘’ Добър си по дяволите !’’ Помисли си младата жена и се усмихна леко .
- Да приема ли усмивката ти като добър знак относно малкото ми забавление ‘’TRIADA’’!Попита спокойния глас на Сето .
Тес замръзна ,но бързо се опомни и заговори спокойно като него .
- Впечатляващо Господин Кайба !
Той се засмя на формалното и отношение и тръгна с бавна крачка към нея.
- Бих казал същото за теб !
Тес плъзна поглед по него беше небрежно стилен ,като винаги .
Носеше черна риза която беше леко разкопчана и черен панталон който му стоеше отлично.
Погледа и се върна на сините му очи и Тя с усмивка отговори на комплимента му:
- Благодаря ви за комплимента но мисля ,че е редно да пристъпим към деловата част!
Той спря на сантиметър от нея и се усмихна предизвикателно.
- Така ли смятате Госпожице !
- Да ! – Все пак съм тук за това ! Каза Тес като все още му отговаряше сдържано въпреки че сърцето и туптеше бързо ,а пулса и беше ускорен до максимум.
- Както желаете ........Елате !
Той също и говореше на Вие ,като поддържаше играта ,която го забавляваше ужасно много.
Тес бе по красива и сексапилна от всякога ,а Сето не беше сляп този факт започна да го измъчва ,защото вместо да се съсредоточи Той се разсейваше като глупав хлапак.
Те тръгнаха към едно сепаре в ъгъла ,където вече се охлаждаше бутилка шампанско.
Тес се настани и съзнателно остави шала да се плъзне по раменете и .
Забеляза как Сето полагаше усилия да я гледа в очите ,както онзи ден в кабинета ,но упоритоста му бе в кръвта и Той не спусна погледа си по надолу.
Тес малко се разгневи от предпазливостта му и от големия му инат.
Той упорито отказваше да бъде преластен и подвластен на Тес , този който щеше да бъде преластен бе Тя ,но все още му бе трудно да мисли за друго освен за това което можеше да и направи.
- Доста е топло не мислиш ли Сето? Попита го весело момичето и кимна на появилия се сервитьор ,който им наля шампанско и отново изчезна. – За какво ще пием?
- За общия ни бизнес !
Тес се усмихна прелъститекно и попита превидно незаинтересовано:
- Общ бизнес ? – Защо си мислиш че Industrial Illusion има нужда от Кайба Корп?
- Моля те Тес !? Вече и двамата бяха изоставили официалностите , вече всичко бе въпрос на нерви и на това кой ще излъже по – добре и кой ще издържи по дълго на предизвикателството. – Знаеш че Кайба Корп притежава най – развитите технологии , които несъмнено са нужни на компанията ти. – С две думи съм ти ужасно нужен скъпа !
Вътрешно Тес пламна от гняв ,но не му го показа само загадъчно се усмихна и отпи от чашата си бавно.
‘’ Хитро ,много хитро ‘’ Помисли си Тес .
Явно момчето и се бе научило да пипа внимателно ,но да удря винаги в целта.
- Каква е причината за внезапния ти интерес към Industrial Illusion ?
- Знаеш много добре ,че разрастването на твоя бизнес ,може да бъде от полза за моя! – Просто ще работим заедно без да си пречим ! – Ще бъдем ......Той спря и се усмихна нагло ............Партньоти!
- Мога да се съглася ,защото не съм глупава ! – Знам влиянието ти на световния пазар ,то би помогнало на компанията ми и би я поткрепило ,но ........
- Какво ?
- Къде е уловката Сето?
- Уловката ? Попита Той наивно .
Тя се усмихна и стана от мястото си ,като застана пред него.
- Точно така : Уловката ?
Той се засмя и също стана като остави чашата си на масат , като също се приближи до нея . Вече ги деляха само сантиметри разтояние и въздоха между тях се нажежи от напрежение.
- Няма такава .......Освен ......Той се усмихна и се наведе към нея като прошепна в ухото и : - Ще прекарваш доста голяма част от времето си с мен!
- Това било значи !
- Това е ! Каза Той но не се отдръпна от нея ,въпреки че знаеше че ще изгуби играта в мига в който се пречупи и докосне усните и .
- Е ! – Ще го преживея ! Каза Тя и го остави да докосне лицето и .
-

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 3 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  tOnNsSi Чет Окт 15, 2009 10:10 pm

E прекрасна глава,ами ако може ще се радвам на още една тази вечер Любов или Война- Предателство - Page 3 2224
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 3 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите