ThE BeSt FoRuM FoR RoLePLaY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Любов или Война- Предателство

2 posters

Страница 2 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Любов или Война- Предателство - Page 2 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  tOnNsSi Съб Окт 10, 2009 9:10 pm

Тая Кира нерви,искам Любов или Война- Предателство - Page 2 2224 още
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 2 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Angel Съб Окт 10, 2009 10:30 pm

Тристан беше предложил на Тес да я изпрати до имението понеже се беше стъмнило и Тя не можа да откаже на милата му физиономия.
Те вървяха бавно и мълчаливо по тъмните улици на Домино като понякога допираха ръце и Тес винаги се отдръпваше и казваше ‘’ Извинявай’’.
Това побъркваше Тристан , Тя се стремеше да стои колкото се може по далече и момчето знаеше че го прави за да не му дава напразни надежди.
Но как би могъл да и обясни ,че от мига в който я видя се влюби в нея , колкото и да се опитваше да и намекне за чувствата си Тя се правеше ,че не го разбира и само леко го потупваше и се усмихваше неловко.
Тристан изпитваше огромен гняв ,че този боклук Кайба я има а Той дори не можеше да я докосне ,когато Кайба я целуна пред всички сякаш някой го удари с юмрук в корема .
Не беше чесно този подлец да има нещо толкова чисто и красиво , просто не беше .........
Тес беше зяпнала луната и вървеше по памет ,но се спъна и политна на пред и точно когато и идеше да се прокълне на ум силните ръце на Тристан я хванаха и спасиха от нова ‘’ бойна рана’’.
- По – дяволите !Извика нервно Тя и леко се изчерви ,когато Тристан се втренчи в нея. – Вече съм добре ! Благодаря ти , наистина съм много непохватна! Започна да бърбори Тес ,защото усети че вместо да отпуска хватката си Тристан я затягаше.
- Красива си Тес! Прошепна в ухото и Той.
Това беше нещо което само Сето правеше и Тес се почуства неловко и засрамено отговори:
- Благодаря ,но е време да ме пуснеш ! Той я изгледа ядосано и не я пусна ,а се доближи по близо до нея .
Момичето за първи път го виждаше така и това започна да я плаши., но Той беше нейн приятел и Тя беше сигорна че след малко ще я пусне и двамата ще се смеят на шегата му.
Това обаче не ставаше ,а Тес едва сдържаше писака който започна да се надига в гърлото и .
- Моля те Тристан , плашиш ме ! – Нека да тръгваме............
- Аз те плаша ,но с него ти е хубаво ! Изкрещя в лицето и младия мъж и я хвана грубо за китките.- Сигорно много ти харесва ,когато Той прави това ! Момчето яросно мушна ръка под блузата и .
- Тристан ! Не ! Извика ужасено Тес и се опита да се освободи.
- На него казваш ли ‘’Не ‘’! Каза дръзко момчето ,като не спираше да я опипва.
Тес го гледаше ужасено и неразбиращо , та това бе Тристан веселото момче от компанията от която стана част и Тя.Какво му ставаше ...........Защо?
Той притисна усните си грубо към нейните и се опита да проникне в устата и с език ,но точно тогава Тес го охапа и успя да се освободи.
Тя хукна да бяга без да се обръща на зад ,а Тристан стоеше замръзнал на мястото си.
- Какво направих? По – дяволите ...........Тес! Извика Той ,но Тя вече се бе скрила от погледа му.


Тес не спираше да тича ..........Та това бе Тристан , момчето на което безпаметно вярваше и много обичаше. Той беше нейния най – добър приятел от момчетата ,а сега приятелството им бе разбито.
Тес знаеше за увлечението на Тристан по нея ,но не вярваше че е нещо сериозно и важно.
‘’ Ако имаш проблеми с Господин Голяма работа можеш да разчиташ на мен’’ това и бе казал ,а сега ..........Защо направи това? ................Защо?
Тес тичаше без да спира ,а сълзи пареха очите и ,и не спираха да се спускат по нежното и лице.
Тя отново се спъна и падна като раздра дънките си и цялата стана в кал.
- По дяволите! По дяволите! Започна да вика момичето и продължаваше да плаче като заудря земята с ръце.
- Каква съм идиотка ............всички около мен страдат заради това ,че съм една огромна непохватна глупачка! – Аз съм виновна не Тристан , ако не бях игнорирала чувствата му това нямаше да се случи! – И сега Той няма да е мой приятел ,а ще ме гледа с омраза и презрение! Тя леко се надигна и погледна мръсните си ръце и сцепени дънки. – Какво ще кажа на Сето сега ? – Трябва да излъжа ,това е единствения начин не искам тази история да навреди на Тристан!
- Единствената виновница съм аз и няма да позволя на приятеля си да страда!
Тя смело изтри сълзите си и се опита да се успокой ,ако това стигнеше до ушите на Сето ...............Боже Тес щеше да предпази Тристан на всяка цена.


Сето стоеше в кабинета на къщата и гледаше мрачно към прозореца , а Роджър не смееше дори да диша ,за да не раздразни младия си господар още повече.
- Кога излезе ? Попита Кайба остро ,като не отделяше поглед от прозореца .
Лицето на Роджър стана бледо като платно и Той погледна към пода ,защото не искаше да влушава положението на Тереза.
Султан кучето на Кайба лежеше спокойно до запалената камина на кабинета и подобно на господаря си гледаше остро и мрачно. Това беше нормално след като котката на Тереза го беше измамила и се беше качила на едно дърво преди Той да оспее да я хване.
- Роджър! Не търпя неподчинение ..........Кога излезе това разхайтено момиче ? Попита още по остро Сето и горкия Роджър изтръпна от повишения тон.
- Ами ..........Мария каза че е излязла към 10 и 30 сутринта господине , но е възможно да не е видяла добре. Опита се да оправдае дългото отсъствие на Тес Роджър.
Младия мъж го погледна със смразяващ поглед и го попита със демонична усмивка на лицето :
- Защитаваш ли я ?
- Не господине .......Аз просто .....заекна Роджър ,но Кайба го спря с очи и каза бързо :
- Прибра се ! Върви я посрещни! Каза строго Той и седна на бюрото се видимо спокоен.
Неговото спокойствие ,беше илюзия и иконома го знаеше затова бързо отиде да посрешне Тес и да я подготви за бурята ,която щеше да се излее върху нея .


Последната промяна е направена от Angel на Нед Окт 11, 2009 12:36 am; мнението е било променяно общо 1 път

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 2 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  tOnNsSi Съб Окт 10, 2009 10:39 pm

Искам още Любов или Война- Предателство - Page 2 2224 Моля те Любов или Война- Предателство - Page 2 65320
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 2 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Angel Нед Окт 11, 2009 12:18 am

Тес затвори входната врата и бавно тръгна по стълбите , там обаче с притеснено изражение чакаше Роджър , който я гледаше с упрек.
- Здравей Роджър ! Поздрави го тихо Тя и понечи да го подмине като избегне поредната доза мъмрене ,защото изобщо не и беше до това в момента.
Изведнъж Роджър видя плачевния и вид и се ококори.
- Какво е станало за Бога ? – Добре ли сте ?- Разтревожихме се за вас .
Тес се сети как изглежда в момента ,но не можеше да каже истината затова каза нещо близко до нея.
- Всичко е наред ..........Просто паднах , познаваш ме ! – Имам нужда от душ и сън! Каза Тя и се заискачва по стълбите.
- Тереза! Господина е .........
- Бесен. Въздъхна Тес . – Така си и мислех ,но първо ще се оправя и ще поговоря с него! Каза Тес и се прозя като се престори на много омурена .
- Не мисля ,че господина .............. Каза Роджър още по притеснен от преди ,но Тес го спря.
- Ще се оправя Роджър ,а сега върви и си легни! – Не съм свикнала да имам вечерен час и съжалявам ,че съм ви разтревожила!
Тес реши ,че е по добре да я мислят за повърхностна глупачка ,която изправя всички на кътни зъби заради каприз ,отколкото Тристан да се срешне с Сето.
Момичето се затича бързо по стълбите като остави объркания иконом зад себе си.
Тя бързо влезе в спалнята и се съблече ,хвърли дрехите си в коша за пране като реши утре да ги изхвърли . Тес знаеше ,че първото нещо което трябва да направи е да се изкъпе. Роджър би се хванал на историята и , но ако Сето я видеше в този и вид щеше да надуши че нещо става.
Тереза бързо влезе в банята и пусна водата , като заключи вратата предвидливо.
Трябваше да държи Сето на разтояние ,защото сега и идеше да умре и се нуждаеше от него . Но какво щеше да му каже .........Защо бе разтроена ? Какво щеше да му отговори?
Щеше да го остави да се ядосва и да ядоса и нея ,така може би ще го отдалечи от истината ,която се опасяваше да признае дори пред себе си.
Най – добрия и приятел , човека на който е разчитала и вярвала ............ Беше постъпил като ............. Тя дори не искаше да изрича тази дума в съзнанието си , за нея това не беше Тристан.
Успокояващата водна струя започна да гали тялото и , и момичето опря ръцете си на стената на банята .Сълзи отново започнаха да се стичат от двете страни на лицето и поне сега можеше да си поплаче .


Сето влезе в спалнята и едвам удържаше гнева си.
Дори не се беше опитала да му обясни поведението си ...........
- Токова е глупава .........Хората като нея ,които имат надпис ‘’ Ако си опасен ела’’ се обаждат и казват че ще закъснеят,защото .......Хората които ги е грижа за тях се тревожат ! - Но неееееееее и Тереза !- Тя не се обажда Тя си ходи където си иска и с когото си пойска! – Няма да стане обаче ..............
Гнева в Сето започна да гори още по – силно когато разбра ,че Тес е в банята вместо да говори с него и да се извини за поведението си.
Той тръгна на там и се опита да влезе ,но с изненада установи че вратата на банята е заключена.
- Какво? Погледна учудено Той - Този път прекали Тес!!! Извика Сето и удари по вратата силно.
Той не се ядосваше толкова защото е закъсняла колкото ,че сега продължава да се държи страно.Сето изспитваше тревога породена от това че може да е наранена , нещо лошо да и се е случило и още сто неща..........Които Той не искаше да си и помисля дори.
Тес се стресна и спря водата ,взе халата си сковано и го облече.
- Трябва да се стегнеш Тес! – Не трябва да правиш от мухата слон! – Не е задължително Сето да знае всичко ,особено това което застрашава живота на твой приятел!
Тя шляпна два пъти бузите си и се постара да изглежда по най – спокойния начин,когато излезе на вън при него.
Тес рязко отвори вратата на банята и едва не се блъсна в ужасно бесния мъж ,който беше застанал в заплашителна поза до вратата на банята.
- Здравей! Каза Тя и се постара гласа и да звучи равен и спокоен.
- Здравей??? –Ти луда ли си?Изсъска в лицето на момичето Сето ,като препречи пътя и ,и я затисна в стената ,като сложи ръцете си от двете страни на главата и .
- Отдрапни се .........Изморена съм! Извика изтирично срещу него Тес.
Тя се беше надценила нервите и не издържаха и сега започваше да изкарва цялото напрежение навън.
Тес се наведе и мина под ръката му като се запъти с уверена походка към леглото им.По средата на пътя и обаче , точно когато си мислеше че Той ще я остави на мира ,усети остра болка в китката си и видя как Кайба я издърпа към себе си .
- Не смей да ми обръщаш гръб Тереза ! – Къде беше ?
Тя стисна усни и вдигна гордо брадичка като го погледна в очите с цялото самообладание на което бе способна в момента.
- С приятели ............ Трябваше да пробваме роклите за сватбата ,а после се позабавлявахме ....
- Нима? Попита със остър сарказъм Той. – А чувала ли си за едно устройство наречено мобилен телефон! Той стисна по силно ръката и когато Тя се опита рязко да се освободи.
Тес знаеше че Той е прав и че вероятно се е разтревожил ,но бе прекалено властен и арогантен и това не и хареса.
- Не съм ти робиня ! – Закъснях ............И съжалявам ,но съм голямо момиче и мога да се грижа за себе си ! Извика Тя и освободи ръката си ..
Вече не ставаше дума за това което се опитваше да скрие , ставаше дума за лошото му отношение при едно нейно закъснение , дори Тристан да не беше постъпил така страно Тя пак щеше да закъснее и Той пак щеше да се държи така , беше време да му натрие носа.
Кайба се засмя с нагъл и арогантен смях ,който истински я вбеси.
- Значи си голямо момиче ,което може да се грижи за себе си така ли? Той отново се засмя и я блъсна на леглото като легна върху нея и опря ръцете и над главата. – Това е най- голямата глупост която някога съм чувал!
Тес прехапа гневно долната си усна ,войнствения и характер отново се прояви при неговото открито предизвикателство.
- Кой ти е казал ,че искам да си върху мен ! – Махай се ,за да не те накарам!
- Много ми се ще да видя как ще ме накараш!!! Той почти отпусна тежестта си върху нея ,като я остави без въздох.
- Проклетник!!! Извика ядосано Тя .
Кайба се разсмя на определението и бързо си открадна една целувка преди да го е охапала.
- Чакам да се освободиш от 15 минути скъпа! Захили се нагло Той .
Тя яросно извика ,но не можа да го отблъсне от себе си. Както винаги Сето Кайба беше победител ,но Тес възнамеряваше да промени това и то още сега ,когато Той зададе въпроса от който Тя се страхуваше.
- Какво стана ...Тес? Сините му очи безмилостно я пробождаха и Тя едва сдържа сълзите които напираха в очите му.
- Нищо не е станало ! Просто ме пусни!
Той се вгледа за секунда в лицето и сякаш се опитваше да прочете мислите и но слава Богу това поне беше недостижимо за Сето Кайба.
- Не искам да ме докосваш........ Ще ти кажа ,когато настъпи промяна в чувстата ми!
Тес искаше да го отдалечи от себе си поне тази вечер ,ако само за секунда му позволеше да я омагъоса ,както беше подушил нещо щеше да разбере защо е толкова разтроена.
След това щеше да намери Тристан и ............Един господ знае !
Тя очакваше думите и да наранят гордостта му ,но явно Той не я вземаше на сериозно ,защото я погледна и заговори с най – голямата арогантност на която бе способен:
- Значи отказваш да правиш секс с мен?
Бузите на Тес пламнаха ,но Тя не измести очи и само повтори като папагал думите си :
- Казах ти ,че ще ти кажа ,когато настъпи промяна в чувстата ми!
Смеха му огласи стаята и Той каза :
- Благодаря ти ! Благодарен съм за всяка трохичка ,която благоволяваш да ми подхвърлиш! Ироничния му тон граничеше със сарказъм и това още повече вбеси момичето.
- Сега ме пусни! Извика Тя срещу него и Той се усмихна дяволски.
- Разбира се .........Без секс докато прецениш! Наглата усмивка не слизаше от лицето му и на Тес и се прииска да я изтрие.
Тя отиде в банята ,нарочно облече една черна дантелена нощница която беше страшно разголена .Тес не би я облякла но желанието да изтрие усмивката му бе по – голямо и важно за нея. Тя отиде до леглото с вирната глава ,като проследи погледа му който безсрамно обходи тялото и и си легна до него без да му каже и дума повече.
‘’ Котенцето от давна не беше показвало нокти ‘’ помисли си с усмивка Сето и реши да не и позволява много.
Той нагло хвана кръста и и я издърпа към себе си пренебрегвайки всичките и протести.

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 2 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  tOnNsSi Нед Окт 11, 2009 12:42 am

Големи деца са тия двамата Любов или Война- Предателство - Page 2 2224 Искам още малко да не ги пипаш,че после до края само ще спорят Любов или Война- Предателство - Page 2 335637
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 2 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Angel Нед Окт 11, 2009 12:25 pm

Тес беше в капана на ръцете му цялата нощ ,но въпреки че се правеше на раздразнена от власното му поведение и беше добре в прегръдките му. Тя имаше нужда да го почувства и да забрави това което се бе случило тази нощ с Тристан.И макар да не можеше да му каже ,че едва се държи да не заплаче Той сякаш се досети и прошепна в ухото и : ‘’ Всичко е наред’’,като я накара да се учуди на прозорливостта му.
Но ако този надут пуяк си мислеше че Тереза ще забрави наглото му поведение днес жестоко се лъжеше , колкото и трудно да и беше щеше да наложи нови правила във връзката им и щеше да научи този горделив глупак на да се държи прилично ,а не като някой дивак.


Мокуба беше вече долу и бързаше да закуси.Той имаше среща с едно от момичетата в неговото училище и трябваше да бъде бърз.
Роджър спокойно седеше както винаги изпънат до вратата и му даваше съвети все едно за първи път излизаше с момиче .
.Мокуба въртеше очи си недоволно и се чудеше как да избяга ,когато думите на Роджър бяха прекъснати от слизащите по стълбите влюбени ,който не изглеждаха в добро настроение.
Тес вървеше наперено възможно най – далече от Сето , а Той се беше усмихнал ехидно на опитите и да не го докосва и поглежда.
Роджър настръхна ,като си спомни от какво може да е породено напрежението което витаеше около тях ,като черен облак.
- Добро утро ! Поздрави Тес и се усмихна спокойно като седна възможно най- далеч от Сето , и докато се хранеше започна да чете едно списание с фалшив интерес.
Сето седна срещу нея като зае мястото си на глава на семейството и не обърна никакво внимаие на игнориращото го момиче.
Мокуба погледна въпросително Роджър ,а иконома сви рамене като зачака предстоящата схватка.
- Мокуба .........заговоти Сето със спокойния глас от които брата му настръхваше.
- Да Сето !
- Кажи на Тереза да ми подаде маслото ако обичаш! Говореше все така небрежно Той сякаш стаята не беше наелектризирана от предстоящия двубой.
Мокуба не знаеше какво да направи ,но след дълго колебание реши и се обърна неловко към Тес , която продължаваше да чете сякаш е сама и не обръщаше внимание на случващото се на масата.
- Амм ......Тес ...
Да Моки! Веднага му отговори момичето като му се усмихна топло и го погледна.
- Сето моли ...
- Не я моля ! Прекъсна го брат му.- Нека стане ясно ,че я задължавам ........И в никакъв случаи не я моля!
Тес стисна зъби ,но не му го върна а отново продължи да го игнорира.
Горкия Мокуба беше между чука и наковалнята и не знаеше какво да направи или каже. Каквото и да кажеше щеше да изгори ,защото тези двамата се държаха агресивно един към друг и момчето се опасяваше тази агресия да не се прехвърли върху него.
- Тес Сето иска да му подадеш маслото. Каза тихичко момчето и зачака Тес да вдигне очи към него. За негова огромна изненада обаче Тя продължи да чете и само студено промълви:
- Кажи му ..........Да си го вземе сам и да си го завре отзад!
Мокуба се панира и погледна ту към брат си ,ту към седящото момиче.
- Ами ............Сето Тя няма възможнос да.........
- Исках маслото , не съм ти искал секс ,че да реагираш така и да отказваш!
Лицето на Тес пламна и Тя хвърли една ябълка по него пред изумените погледи на Мокуба и Роджър , но разбира се Сето я олови с едно бързо движение преди да го е ударила по лицето, захапа я и с цялата наглост на която бе способен промълви:
- Благодаря ти за ябълката мила ! – И Тя върши чудесна работа!
Тес сви ръце в юмруци и щеше да му се развика ,когато се чу отчаяното мяукане на Кити и разгневения лай на Султан.
- Кити !!!Извика Тес и се затича към двора на имението ,където намери плашеща гледка.
Кити се беше качила на едно дърво ,а злобното куче на Кайба скачаше и лаеше ,опитващо се да я достигне.
Кити погледна омоляващо господарката си и измърка срещу нея.
Тес много се притесни за котето си и и идеше да срита задника на грозното куче и на господаря му едновремено.
- Не се тревожи Кити , ще те сваля от там! Извика с нежен поглед момичето и се затича към високото дърво ,което беше част от нещо като малък парк в имението.
Тя стигна до дървото и се скара на кучето като размахваше пръст :
- Ах Ти ......глупаво куче ! Веднага изчезни докато не съм те изкъпала!
Султан се срахуваше от банята и когато се налагаше да го къпят си беше цяло приключение.Когато чу думата ‘’ изкъпя ‘’ ,кучето изкимтя и се затича към имението.
Тес се захили доволно ,че е победила един от двамата дразнители на къщата и каза а весел глас на Кити:
- Видя ли колко е страхлив Кити! – Хайде слез от дървото .......Вече го няма!
Котенцето стоеше и я гледаше ,но не помръдваше от дървото.
- Хайде Кити ! – Моля те ! Говореше нежно Тес.
Кити започна да мърка и да се гали в дървото ,като настоятелно гледаше стопанката си .Тес изрога няколко пъти и сложи ръце на кръста си.
- Добре де .......Аз ще се кача ! – Ти само не мърдай след секунди ще си на

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 2 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  tOnNsSi Нед Окт 11, 2009 2:01 pm

Оле сладващата глава ще бъде доста страховита,Тес се катери по дърво Любов или Война- Предателство - Page 2 2224 Искам още
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 2 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Angel Нед Окт 11, 2009 2:11 pm

Роджър се опита да тръгне към Тес ,за да и помогне да се справи ,но ледения глас на Кайба го спря.
- Остави я ! Каза младия мъж и се зачете във весника си с престорен интерес.
- Но сър .........Ако се нарани ,познавате я ..........
Сето го погледна остро и каза с леден глас :
- Нека да си счупи главата щом е толкова своенравна !- Вече ми омръзна да я пазя от самата нея !
Роджър въздъхна и щеше да се противопостави ,когато Султан влетя в стаята и се спря до господаря си.
Кайба погледна учудено кучето и го потупа като промълви весело:
- Е ,момчето ми и на теб ли ти действа така!
Кучето изкимтя и легна покорно до господаря си ,който тъкмо се изправяше.
- Виждам неодобрителната ти физиономия Роджър , на теб също Мокуба ! – За да ме оставите всички на мира ,ще видя дали госпожица ‘’ Правило’’ е добре!
Сето тръгна към вратата и остави зяпналите Мокуба и Роджър.
- Някой ден тези двамата ще се убият взаимно! Каза Мокуба и поклати глава.
- Дано този ден да не е скоро господине ! – Тъкмо си помислих ,че са приключили с постояните си препирни.
- Не се безпокой Роджър! – Щом са заедно все още, значи има защо! Каза уверено момчето и се запъти към стълбите за да се приготви за срещата си.

Тес се беше качила доста високо ,но все още не успяваше да стигне котката .
- Ох ...........Кити ! Промърмори недоволно момичето и се опита да не гледа на долу.
Сето излезе спокойно на вън ,като държеше ръцете си в джобовете и с недоволно изражение фиксира Тес ,която се беше качила на едно дърво заради глупавата си котка.
От усните на мъжа се изтръгна проклятие и Той тръгна на там ,защото само при вида на нестабилната и стойка стомаха му се обръщаше.
- Поч- ти , те сти-гн-ах ! Мърмореше Тес и се протегна за Кити ,но явно не беше преценила добре положението си защото изгуби равновесие и полетя надолу към земята.
‘’ По дяволите! – Не искам да умра така!’’ помисли си момичето и стискаше очи докато летеше на долу. Всеки миг Тя очакваше да чуе звука от чупещи се кости,но усети как някой пъргаво я олови и чу как този някой произнасяше някакви мръсни думи , които я накара да се изчерви.
Силните ръце на Сето Кайба я държаха ,а строгото му изражение я накара да замръзне на секундата.
‘ ‘По дяволите ,по добре да си бях изпотрошила костите ,отколкото Той да е моя спасител!’’ Помисли си ядосано момичето и сбръчи носле недоволно.
- Ти какво? – Да не искаш да се убиеш? Извика в лицето и Той ,като дори не смяташе за необходимо да прекрива гнева си в този момент в който си мислеше че ще я изгуби.
- Не съм искала да падна ! – Ако не беше тъпото ти куче ..........
- Просто млъкни ! – Не обвинявай друг за своите грешки и безотговорност!
- Пусни ме ! – Не ми трябва помоща ти! Блъсна го Тя като направи опит да се освободи от железния му захват.
Кайба се усмихна мрачно и я остави на земята ,като се доближи опасно близо до лицето и.
- Никога вече – изсъска нервно Той .- Забранявам ти да излагаш живота си на опасност!
Очите на Тес се ококориха ,когато Той обхвана кръста и и я целуна толкова силно и грубо ,че Тя едва сдържа порива си да не го прасне. Бавно обаче започна да се отпуска в ръцете му и както винаги започна да му отговаря. Тогава Той се отдели от нея с лека усмивка на лицето ,която накара Тес веднага да съжали че му е отговорила и му е показала зелена светлина.
- И аз имам правила Тес ! – Играта се играе от двама ! Каза Той и я остави да седи като гръмната ,неспособна да му отвърне.


Тристан лежеше в леглото си и се мяташе неспокойно опитвайки се да поспи поне малко, но цяла нощ не бе успял.
Вината го измъчваше и Той се презираше за това което беше причинил на единственото момиче ,което обичаше .
Все още чуваше отчаяния и глас да му шепти да я пусне и че я плаши.
Момчето бясно се претъркули през леглото и отиде на терасата за да усети свежия въздох ,които носеше нейния аромат и вкус.
Той извади едана цигара и я запали ,като се загледа във спокойния град.
Всеки ден се лъжеше,че ги отказва!
Той се върна в стаята и пусна музиката да звучи силно и да прогони всяка нахална мисъл за нея и невиното и измъчено лице.
Зазвуча песен която едва ли бе подходяща за случеа.
Цигарения дим обгърна стаята , когато Тристан седна на един стол в най – тъмната част където слънцето не можеше да подразни очите му.
Младия мъж се заслуша в текста на песента ,която му казваше какво да направи:

I try to make it through my life , in my way there’s you.
I try to make it through these lies, and that ‘s all I do .

Той отново дръпна от цигарата си и се облегна назад ,като остави песента да го погълне и да зазвучи във ума му още по силно .........

Just don’t deny it .
Just don’t deny it , and deal with it , yeah ……..
Just deal with it …………
Don’t try to fight this and deal with it ….
That’s just part of it .


If you were dead or still alive ……..
I don’t care , I don’t care ………
Just go and leave this all behind , cause I swear ( I swear ) , T don’t care !!!


Точно така ,не трябваше да му пука за нея ......... Тя беше избрала .
Защо Той трябваше да се чувства виновен заради една неблагодарница .
Дори ако можеше Той би и отмъстил и би я накарал да плаче отново , защото бе лъжлива малка кучка ,която нищо не заслужаваше ....... Най –малко любовта му.
Но все пак ако сега Тя стоеше пред него Той само би се усмихнал без да реагира .....
Тристан разтърси глава и отново дръпна от цигарата като се заслуша в песента ,която посвещаваше на Тес.


I try to make you see my side
I always try to stay in line , but your eyes see right through …..
That’s all they do …….
Getting buried in this place
I have got no room ,you are in my face ……..
Don’t say anything just go away!!!

Изведнъж момчето изненадано се изправи ,защото чу как някой звани за званеца му и то доста настоятелно и силно.
- По дяволите ! Извика Той и се запъти на там. – Идвам!
-
I ‘ m changing everything ,You won’ t be there for me……..

I ‘m changing everything ,You won ‘t be there for me ………

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 2 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  tOnNsSi Нед Окт 11, 2009 2:20 pm

Кой е бил на вратата.Още,още
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 2 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Angel Нед Окт 11, 2009 3:28 pm

Тристан намали музиката на път към вратата ,завъртя ключа и отвори рязко.
Там опряла едната си ръка на званеца с лека усмивка стоеше Кира .
Тристан очакваше най – малко нея , дори през ума му не би минало че Тя ще звани на вратата му в 10 : 00 сутринта .
- Здравей! Каза спокойно момичето и влезе без да чака покана.
Той повдигна въпросително вежди ,но не каза нищо и затвори зад нахалното момиче.
- Ако си се скарала с Юги да знаеш че не е тук! – Не съм го ............
Той беше прекъснат от нежния и смях ,който го накара да спре да говори и да я погледне по внимателно.
- Юги? – О ,моля те ! – Не съм тук за това ! Каза Тя и се приближи до него като спусна ръце по голите му гърди.
Тристан замръзна на място и бързо се отдръпна от нея .
- Кира ! – Юги е мой приятел , моля те да си вървиш!
Момичето отново се засмя и погали лицето му .
- Не се лъскай ! – Не съм тук заради теб ,а заради себе си !
- Заради себе си? Погледна я още по учудено младия мъж.
Тя взе догарящата цигара ,която беше оставена в един пепелник до стола и си дръпна от нея ,като остави следи от червило върху филтъра.
- Точно така ! – Имам предложение за теб ! – Относно Тереза ........
Очите на момчето светнаха при споменаването на името на жената от която най – много се интересуваше.
От уредбата се чу песента на Justin Timberlake – ‘’ Sexy back’’ и момичето я усили ,като започна да танцува под звуците на парчето .
Тристан гледаше как красивото и тяло се движи в ритъм и въпреки това Той мислеше за Тес и бе искрено заинтригуван от това което Кира имаше да му каже .
Тя започна да танцува около него ,като не спираше да прави мръсни движения и да го предизвиква знаейки ,че Той умира да разбере за какво иска да говорят.
- Мисля че трябва да спреш и ако имаш нещо да ми го кажеш! Каза раздразнено Той и опъна грубо ръката и.
- Не бъди груб не е нужно ! – Започваш да изглеждаш като Сето! Каза Тя като се втренчи с усмивка в него и го бутна да седне на стола.
- ‘’ Сето’’! – Познавате се от преди? Попита объркано момчето.
Тя се засмя и отиде до прозореца .
- Не само се познаваме .........Бяхме любовници! – И то доста дълго време , като се замисля можеше и нещо повече да излезе ,но това момче е доста трудно признавам! Каза Тя със замислена физиономия.
Тристан я гледаше с още по голям интерес и пламнал поглед.
‘’ Може би това е моя шанс!’’ помисли си момчето и я попита на право:
- Какво трябва да направя ?
Тя се усмихна и отново се приближи с походка ,която наподобяваше котешката гъвкавост и елегантност.
- Ти си много умно и влюбено момче !
Тристан я гледаше решително .
‘’ Сега или никога ! – Няма да оставя на този идиот да я има! – Ако няма да си моя няма да си ничия’’


Тес лежеше в леглото лебед и се правеше ,че чете но мислите и бяха някъде далеч......
Какво щеше да каже на Тристан ,когато се срешнеха. Тя знаеше че не може вечно да се крие от него или да го избягва , трябваше да се направи нещо по въпроса.
Тя се смръщи като си припомни поведението на Сето и веднага се ядоса.
- ‘’ Забранявам ти да излагаш живота си на опасност’’ . – Мрън ,мрън ,колко съм страшен! – Все едно Аз искам да излагам живота си ...........
- А не е ли така ? Попита студен глас ,който идваше от вратата.- Не излагаш ли живота си постояно ,просто защото си прекалено своенравна и разглезена!Попита с спокойна усмивка на лицето Сето.
Тес дигна очи от книгата си и с най- спокойния глас ,който можеше да докара в момента попита :
- Ти не чукаш ли?
Той се засмя и я погледна мило ,като тръгна напред .
- Да искам разрешение да вляза в собствената си къща в стаята на ........... собствената си приятелка ! - Едва ли ще ме видиш да правя това!
Тес много се ядоса на пренебрежителното му отношения , момичето се почувства като скъпа вещ ,която Той можеше да има когато си поиска.
- За какво ми подари тази стая ? – За да можеш и тук да ме тормозиш ?
Той се засмя на дързостта и и я накара да стане като я дръпна грубо за лакътя .
- Ау !!! Болезнения и вик огласи стаята , Той я беше хванал за ръката която беше ударила ,когато падна миналата нощ в калта. Тази сутрин бе видяла че е доста сериозно ожулена и явно снощи не я беше забелязала заради оплахата и притеснението си .Тес предвидливо беше облякла блуза с дълъг ръкав ,за да може да скрие синината , но кой да предвиди че Сето щя я хване точно там.
Той веднага отслаби захвата си и разтревожено я погледна.
- Тес не съм те стиснал толкова силно! Каза объркано младия мъж ,като видя пребледнялото и лице. Изведнъж му просветна и Той вдигна ръкава и нагоре.
Синината личеше , а очите на Тес го гледаха пълни със сълзи. Тя беше втрещена от ужас . ‘’ Какво ще му кажа сега ?’’.
Сълзите започнаха да се стичат по бялото и лице въпреки желаниетона ума и да ги спре.Сето я гледаше изомено и не знаеше какво да каже или да направи.
- Тес .........Как стана това? Попита я младия мъж като започна да трие сълзите и внимателно.
Тя можеше да го излъже ........ако кажеше : ‘’ Аз паднах ,нали знаеш ‘’ , Той щеше да повярва ,но как щеше да му обясни ,защо циври като дете.Не можеше да се спре , просто го прегърна и започна да плаче още по силно ,а сълзите и мокреха черната му риза.
Кайба се стегна ,но обгърна кръста и с ръце и започна да шепти успокоително в ухото и:
- Всичко е наред ! – Аз съм тук ........Само ми кажи ,кой беше ? – Кажи ми Тес и Той никога няма да те пипне !

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 2 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  tOnNsSi Нед Окт 11, 2009 3:42 pm

Тристан ще се окаже голям идиот Любов или Война- Предателство - Page 2 2224 Ох дан оне ги разделиш Любов или Война- Предателство - Page 2 335637 Моля те,и искам още
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 2 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Angel Нед Окт 11, 2009 4:28 pm

Тес стоеше между двамата мъже ,които бяха най- важни в живота и.
Най – добрия и приятел ,за който Тя би направила всичко и мъжа който обичаше и за който би умряла.
‘’ Защо ?’’ Помисли си Тес ....... ‘’ Защо ,всичко е толкова трудно?’’ .
Каквото и да направеше предаваше един от двамата ........ Каквото и да направеше беше предателка!
Сето я гледаше в очакване ,но Тя просто го отблъсна и се отдалечи от него ,като застана с гръб така че да не вижда лицето и.
- Просто паднах ! – Познаваш ме .........- Защо си толкова настоятелен?
- Лъжеш! – Искам да знам ,защо преди малко избухна в сълзи ?
В Тес се бореха страх ,болка отчаяние ....... толкова силно ,че я караше да трепери ,когато си помисляше какво може да се случи между двамата мъже.
- Защото искам да знам ,какво е станало вчера ? - И защо ти реагираш така?
- Искам да остана сама! – Върви си!
Тя го охвърляше и знаеше ,че ще го заболи ,но нямаше избор.
Очите му станаха ледено студени ,Тя не можеше да ги види но усещаше как прогарят гърба и.
Тя се напрегна и очакваше Той да продължи ,но младия мъж просто се обърна и затръшна вратата зад себе си.
Тес се свлече на пода и заплака , беше разбита и не знаеше как да постъпи.
Искаше да изкрещи на Сето ,да се върне да не я оставя в тази празна стая .......... Но Той щеше да иска да узнае а Тя не можеше да му каже за случилото се онази нощ ,когато най – добрия и приятел обърка живота и на трима им .................
- Не ме изоставяй! Прошепна Тя и се тръшна на красивото лебедово легло.

Сето излетя бесен от къщата и Роджър не успя да го спре.
Мокуба все още го нямаше и иконома беше безполезен и безпомощен.
Мария се беше скрила и видя ,как господаря на къщата излетя от къщата , навярно заради неблагодарната госпожица. Момичето бързо набра един телефонен номер и тихо започна да говори :
- Здравейте госпожице! – Имам новини за вас !
- Какво знаеш ,Мария ! Попита нежен женски глас в слушалката.
Камериерката се засмя и започна да обяснява за оптегнатите отношения между господаря и момичето ,което бе довел.

Сето караше бясно из улиците и се опитваше да си обясни какво не беше наред със Тес. Защото нещо определено не беше наред и Той го виждаше.
Червеното ферари летеше и задминаваше бясно колите по пътя си , музиката ехтеше от колата ,а това определено помагаше на Сето да се отпусне.
Песента на Сиара и Енрике – ‘’ Вземам си любовта обратно’’ сякаш му показваше среден пръст в лицето , и младия мъж натисна газта.

I give it all up , but I ‘m taking back my love , I taking back my love …
I ‘m taking back my love
I have given you too much , but I ‘m taking back my love , my love ,my love ……..


- Toва ли искаш Тес да ти върна любовта?
Колата полетя още по силно но посоката беше ясна ,новия нощен клуб в който Кайба беше инвестирал и който сега притежаваше.
Днес беше ноща на откриването ,но Той беше решил да не ходи.щ
Сега всичко се промени ,ако останеше в имението рискуваше да направи фатална грешка с Тес ,като я притисне да му каже всичко ,но това едва ли бе добра идеа.
Сето се научи да бъде по търпелив откакто беше с Тес ,но сега това че не знаеше какво става в главата и го побъркваше и Той реши да избяга..............

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 2 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  tOnNsSi Нед Окт 11, 2009 4:32 pm

Ама нали накрая ще се съберат Любов или Война- Предателство - Page 2 2224
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 2 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Angel Нед Окт 11, 2009 5:29 pm

Най – якия клуб в Домино щеше да отвори врати точно в полунощ.
Всички купонджии щяха да са там ,понеже знаеха че собственика е Сето Кайба , а щом Той правеше нещо значи то щеше да е наистина нечувано, само най- доброто от най- доброто.
Пред вратите на клуба вече беше пълно с момичета и момчета ,които чакаха да отвори врати. От вътре вече се чуваше новата песен на нашумяла певица ,а всички танцуваха под звуците дори и навън.
Всеки един от тях се надяваше да види собствениха на Кайба Корп тук ,но никой не смееше да изкаже мечтата си на глас понеже им се стори навъзможна.
От вътре се чу хитова песен , Кайба ,беше разпоредил да се слуша всякакъв вид музика стига да бъде хубава.

Чеса вече беше 12:00 и клуб ‘’ Апокалипсис’’отвори вратите си за чакащите отвън.
Музиката гърмеше и никой не можеше да чуе другия ,но нали именно това беше важното.Хората заеха сепаретата , а ВИП гостите заеха своите и всички без значение ВИП или не бяха готови да разпуснат в новата играчка на Кайба ‘’Апокалипсис’’.
Мястото наистина беше повече от невероятно , светлините ставаха различни на всяка песен , а ди джея беша на една висока платформа и пускаше най- яките хитове.
Дансига беше огромен а два пилона стояха от двете му страни сякаш на отделни малки платформи ,а на тях извиваха тела танцъорки ( с дрехи разбира се ). Дрехите им светеха и ги караха да изглеждат още по ефектни
.Песента на Nelly и Fergie - ‘’Party People ‘’огласи клуба и момичета и момчета превзеха дансига , като всички танцуваха предизвикателно и тази вечер никой нямаше задръжки.


Just walked thru the door what’s it gonna be, I can’t get to the floor boys all over me.
Where my party, p..party, party, p .. party people at?
Where my party, p..party, party, p .. party people at?
Just walked thru the door what’s it gonna be, I can’t get to the floor girls all over me.
Where my party, p..party, party, p .. party people at?
Where my party, p..party, party, p .. party people at?

Песента звучеше лудо и кръвта на всички кипеше ............Дансига стана бойно поле.....
Всички отвън затаиха дъх ,когато супер лъскаво червено ферари наби рязко спирачки пред клуба , а от него слезе красив млад мъж ,който всички познаваха.
Новата песен която почна сякаш се вързваше с пристигането му ,което разбуди духовете.Момичетата го гледаха жадно докато минаваше през тълпата която се отдръпваше ,а момчетата искаха да бъдат като него.



Shawty is a killa
But I really want him
And I gotta have him
Tonight
Shawty a heartbreaker
But it really don’t matter
‘Cause I really want him
Tonight

Всички момичета свързаха песента на Cherish ft Yung Jok - ‘’ Killa ‘’, с младия собственик който вървеше уверено и не обръщаше внимание на нито едно от тях.
‘’ Ето сега съм тук ,но пак не излизаш от главата ми Тес’’ помисли си Сето и влезе в ‘’Апокалипсис’’.

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 2 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  tOnNsSi Нед Окт 11, 2009 5:32 pm

Ся ако се сблъска с Джоуи,няма да се очудя
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 2 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Angel Нед Окт 11, 2009 6:19 pm

Сето беше посрешнат от Майкъл ,мъжа който беше назначил за оправител на клуба.
- Добре дошъл Сето! Поздрави го весело черноокия мъж и се усмихна топло.
Със Сето се познаваха от сиропиталището и бяха нещо като приятели ,ако Кайба изобщо имаше приятели и Сето се сети ,че момчето доста способно и ще върши добре тази работа.
- Добре си се справил! Поздрави го Сето ,като огледа мястото и видя ,че всичко което бе казал на Майкъл беше изпълнено и дори беше направено по –добре от очакваното.
- Благодаря ! – Ела да седнем ,в твоето собствено сепаре! Каза младия мъж и свамата тръгнаха към ВИП сепаретата.
Към Сето и Майкъл се присъединиха още трима млади богаташчета ,които познаваха Сето от преди и разбира се момичета на повикване ,които бяха готови да изпънят всяко тяхно желание ,стига да получат нещо в замяна.
Едно червенокосо и доста хубаво момиче се обеси на врата на Сето , но Той дори не направи опит да я махне и продилжи разговора си с момчетата.
Всички пиеха включително и Той и вечерта взе да става още по разкрепостена и гореща.
Дансинга прегряваше , а песента на Cassie –‘’ Long way to go’’, розгорещи всички.

Wanna love me?
Wanna touch me?
Think twice cuz' you gotta long way 2 go
Don't know how to act
You betta' fall back
It's like that cuz you gotta long way 2 go
It's not that deep
Take it easy
You wanna please me?
Got a long way 2 go
I'ma bad girl
You wanna get close?
Ease up cuz you gotta a long way-

Сето вече беше изпил три бърбана ,а четвъртия пиеше в момента и дори беше започнало да му става забавно.
Момичето до него не спираше да разхожда ръцете си по тялото му ,но на него не му пукаше.
‘’ Щом не ми даваш да те докосвам скъпа ,Аз ще се уредя ! помисли си Той и впи усни в момичето ,което с готовност му отговори. Не усети нищо от целувката на момичето дори не затвори очи ,когато я целуна. Червенокоската обаче се задъха и Той се усмихна самонадеяно.
Името на Тес избледняваше от съзнанието му.
Майкъл си беше намерил мацка , с която яко се натискаха . Едното от момчетата което беше в сепарето на Сето бе отишло в специалните стаи , които всеки ВИП имаше и те бяха предназначение за да правиш секс в тях с който поискаш.
Другите две момчета подържаха разговора ,когато езиците им не бяха заети с момичетата до тях.
Сето видя ,че в клуба влиза една стара негова позната .
‘’ Кира’’ помисли си Той и погледна русото момиче ,което беше тук с някакви приятелки.
Песента на Мuse –‘’ Supermassive Black Hole ‘’ зазвуча точно когато очите на Кира и Кайба се срешнаха и момичето сладко му се усмихна.


Oh baby, don't you know I suffer?
Oh baby, can't you hear me moan?
You caught me under false pretenses,
How long before you let me go?

Oo-ah, you set my soul alight
Oo-ah, you set my soul alight
Glaciers melting in the dead of night, and the superstars sucked into the supermassive
(Oo-ah, you set my soul alight)
Glaciers melting in the dead of night, and the superstars sucked into the supermassive
(Oo-ah, you set my soul)

Кира беше облякла една къса сива пола ,под която носеше черен клин , а черното разголено потниче подчертаваше формите на тялото и.Високите токчета и широкия колан я караха да изглежда още по секси.Косата и беше изправена и хваната набрежно с една голяма шнола с формата на мида.
Сето несъзнателно следеше бившата си любовница ,която започна да танцува под звуците на новата песен ,която беше почнала.
- Beyonce & Shakira – ‘’ Beautiful Liar ‘’ спецялно за всички копунджии , тук тази нощ ! Извика весело ди джея и се зае да разгорещява присъстващите.
Кира извиваше тялото си по- прекрасен начин , помътеното съзнание на Сето започна да я желае......... и то много.


Let's not kill the karma
Let's not start a fight
It's not worth the drama
For a beautiful liar
Can't we laugh about it
It's not worth our time
We can live without 'em
Just a beautiful liar..............

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 2 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  tOnNsSi Нед Окт 11, 2009 6:25 pm

Защо по дяволите Любов или Война- Предателство - Page 2 2224
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 2 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Angel Нед Окт 11, 2009 7:31 pm

Песента свърши и Кира седна на мястото си заобиколена от мъже ,което изобщо не влуди Сето ,както би го влудило ако това беше Тес .
Червенокосото момиче спускаше усни по врата му и това му харесваше ,но погледа му необяснимо летеше към Кира.
Майкъл отдавна се беше изпарил в ’’ специалната стаичка си стаичка’’, а двете момчета също бяха на път да посетят техните.
Лицето на Тес изплува във ума му и Той се дръпна от червенокосото момиче.
‘’ Тес !’’ помисли си Сето .
Още една чаша бърбан на екс ............’’ Тази вечер ти забранявам да си в ума ми’’
Кира се изгуби от погледа му и това го ядоса ,защото тъкмо мислеше да тръгне към нея.


Кира беше в дамската тоалетна с най- добрата си приятелка на има Кари.
Кира даде на Кари мобилния и заговернически и каза:
- Запомни ли какво да и кажеш?
- Разбира се , за идиотка ли ме вземаш! Оплака се чернокосото момиче ,което не бе особено хубаво ,но за сметка на това беше доста лесно за сваляне от който и да е и пое мобилния на Кира в ръка.
Момичето набра номера ,който Кира издиктува и го допря до ухото си.
- Ало . Чу се унил женски глас в слушалката.
- Тереза Кайба! Попита Кари и леко се подсмихна на Кира ,която тръпнеше в очакванел
- Да ! – Кой се обажда ? Попита тихо момичето.
- Приятелка ,която ти желае доброто ! – Ела в ‘’ Апокалипсис ‘’ имам изненада за теб!Каза Кари и затвори.


Тес стоеше като препарирана ,като не сваляше слушалката от ухото си ,а някакво странно чувство я заля цялата.
Тес изтича до стаята ма Мокуба и почука два пъти ,преди момчето сънено да каже ‘’Да’’.
Тя влезе и бързо каза :
- Моки знаеш ли ,къде се намира клуб ‘’ Апокалипсис’’?
- Разбира се ! Потърка очи сънено момчето. – Това е новия клуб на Сето ,защо?
Тес изтръпна ,защо се чувстваше така сякаш нещо лошо ставаше там .
- Ще ме заведеш ли? Бързо попита Тя с пребледняло лице.
Мокуба веднага скочи от леглото ,като видя притеснената и физиономия .
- Разбира се ! – Само ми кажи какво става?
- Ще ти обясня по пътя ,а сега ще се облека! Не мога да се появя в клуба на Сето по нощница нали? Усмихна се фалшиво момичето и тръгна към спалнята с бърза карачка.


Сето видя Кира да се връща на масата си ,а междувремано Той беше изпил още една чаша и тръгна бавно към нея и заряза другото момиче.
Хубавото бе че всеки му правеше път и не се налагаше да се блъска, затова бързо стигна до целта си: Кира .


Тес беше готова и с туптящо сърце Тя слезе долу при Мокуба и вече будния Роджър.
Тя беше повече от красива ,ако Кира можеше да я види сега би умряка от яд.
Момичето носеше прилепнали дънки ,които бяха целите в кръпки , а нагоре беше облечена с черен потник ,който целия беше на сиви надписи. Тя беше обула ниски черни пантофки , а косата и се спускаше на масури надоло по гърба и.
- Е ! Да тръгваме ! Каза Тя и тръгна преди Мокуба да оспее да реагира.
Те взеха едно черно ламборджини и тръгнаха към ‘’ Апокалипсис’’.

- Сето ! – Здравей! Каза Кира и се изправи ,като го целуна по бузата и позволи на момчето да вдъхне аромата на парфьюма и .
- Имаш ли планове Кира ? Попита я Той и леко хвана кръста и .
- Не ! – Щом ти си тук ! Прошепна в ухото му Тя.
- Тогава да прескочим ,глупавата част и да идем в личната ми стая! Каза Той и Тя покорно тръгна към след него с лека усмивка.
Не му пукаше ,Кира беше права Той не можеше да обича ! Защо изобщо си направи труда да се опитва да се прави на примерен мъж , който се върти само около една жена. Тес не беше за него ............Тя беше твърде далеч .......А Той искаше да изчука Кира и да бъде свободен!


Ламборджинито спря пред входа на ‘’ Апокалипсис’’ , отвън имаше хора ,които все още чакаха да се освободи място, изглеждаше че клуба е препълнен.
Звучеше песен ,която накара Тес да изтръпне от текста.

Нямам грам имунитет към мъже измамници,
но което чувствам с теб мина всички граници.
На годината веднъж само да ми звъннеш ти
и зарязвам всеки мъж, жадна за лъжите ти ..

Виж колко ниско паднах ...

Сърцето и се беше свило и туптеше бясно в гърдите и.
Мокуба ги ореди да влязат в клуба и Тес се намери по средата на едно от най- ефекните места ,които беше виждала, а песента прогаряше ушите и :

Наивница- най-голямата, наивница на годината съм аз,
поздрави ме.
На теб дължа наградата и пак за теб си преглътнах гордостта,
искам те ,не съм наред...........

Една млада жена мина покрай нея и нарочно изпусна едни ключове пред нея,като леко се усмихна.
Мокуба се беше стегнал и леко придържаше Тес ,която беше по –бледа от всякога.

Нямам грам имунитет към мъже измамници,
за да съм добра със теб лоша съм със себе си,
филмът на живота ми плаче за Оскар,
щом във кадър влезеш ти, любовта е жив кошмар ..

Виж само колко ниско паднах ...


Тес се огледа за момичето което и беше подхвърлило ключоветеи го видя с усмивка да и сочи стаите в края на клуба.

Наивница- най-голямата, наивница на годината съм аз...........

Така се пееше в песента ,а Тес имаше чувство ,че всички я гледат и и се смееят.

Наивница ............ Наивница .........Шептеше нещо в ума и.

- Мокуба ,остани тук ей сега се връщам! Каза смело Тя и тръгна към посоченото от момичето място.
Пред една от стаите стоеше усмихнат мъж и и намигна.
Тес си мислеше че умира и спря да вижда и чува хората около себе си........... Всичко се завъртя и Тя отключи бавно вратата и леко я открехна .

Наивница- най-голямата, наивница на годината съм аз,
поздрави ме.
На теб дължа наградата и пак за теб си преглътнах гордостта,
искам те ,не съм наред..............

Видя го върху Кира . Него ,мъжа за който бе готова да умре...............

Наивница- най-голямата, наивница на годината съм аз,
поздрави ме...............

Песента продължаваше сякаш за да и се подиграе.
Те се целуваха страсно ,ръцете на Кира галеха гърба на Сето ,а ризата му беше захвирлена на пода.........
Тес спря да диша ,да чувства , да живееееееее...........само болка.
Тогава Кира я видя и каза нагло :
- Опа ! – Сето имаме си компания !
Тес не можеше да мръдне ръката и беше застинала на дръжката ,а от очите и капеха сълзи .............
Той се обърна и погледа му олови вцепененото момиче на вратата......... Сето замръзна ,главата му се проясни ,но беше късно.
Тес пусна дръжката и изчезна.

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 2 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  tOnNsSi Нед Окт 11, 2009 7:47 pm

Защо Кира по-дяволите се появи,Искам още
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 2 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Angel Нед Окт 11, 2009 8:50 pm

Тес мина през Мокуба ,като вятър . Момчето се опита да я задържи ,но не успя , Той забеляза сълзите които се стичаха по бледото и лице и се досети какво е видяла.
Този път наистина му идеше да убие глупавия си брат . ‘’ Как е могъл да и го причини?’’ помисли си момчето смаяно.

Сето започна да облича ризата си бързо ,а Кира го гледаше с лека усмивка.
- От кога тичаш след жените ? Попита иронично Тя и се опита да го целуне ,но Той се отдръпна и яросно и изкрещя :
- Не ме докосвай!
Сето излезе от стаята и тръгна към изхода ,когато някой го дръпна за ръката.
- Мокуба?
Момчето го гледаше остро и клатеше глава.
- Сето !!! –Защо?
Кайба се освободи и без да отговаря на брат си напусна клуба с бърза крачка.


Тес тичаше ,а болката я задушаваше , сякаш нещо бе стиснало гърлото и.
Боже как болеше , сякаш някой изтръгна сърцето и и го стъпка , но не беше просто някой това бе Сето Кайба , а Тя му вярваше..............
- Тес ! Чу студения му глас зад гърба си , но изобщо не му обърна внимание и продължи да тича по – пътя като от всякаде и бибиткаха недоволни шофьори.
- Тес ! – Спри по дяволите ! Викаше Той все поблизо до нея , Тя се опита да тича по силно ,но сякаш стоеше на едно място . Тогава краката и се подкосиха и Тя се свлече на колене на улицата ,като започна да плаче с глас .
Сето се опита да я докосне ,но Тя изблъска ръката му с погнуса..
- По дяволите ! – Махай се ! Извика яросно Тя и се преви на две.- Maхай се !
Наивница ,.............наивница ! Викаше гласа на Кира в главата и ,всичко се сриваше в краката и ,а допреди ден Той я любеше и казваше колко много значи за него.
- Лъжец !!! – Мразя те ! Извика Тя и падна в ръцете му ,като го остави да я поеме. – Защо не ме уби! Прошепна тихо момичето ,а очите и празно гледаха Сето.
Той я вдигна на ръце , а лицето му беше застинало в непробиваема маска .
- Не ме пипай ! Каза тихо Тя ,но не можа да помръдне , осещаше се толкова студена.............Толкова празна. Тя си спомни ръцете му върху другата жена ,усните му върху нейните .............Болеше , единственото чувство което осещаше Тес бе болка.
Кайба не каза нищо , не направи опит да обясни ..........не каза: ‘’ Съжалявам’’ като другите мъже, не погледна виновно . Просто я носеше ,като безжизнена кукла към колата и единственото нещо което и каза беше :
- ‘’ Можеше да те блъсне нещо!’’
Колата потегли ,а Тес не знаеше какво прави в нея.
Какво правеше в колата на мъжа ,който туко що я накара да умре.
Той не откъсваше лице от пътя ,защото не можеше да погледне безжизненото момиче на седалката .
‘’ Трябва да я отблъсна ,нека ме мрази още повече , не заслужавам да ми се усмихне отново!’’ Помисли си момчето и започна с най- студения глас ,който можеше да използва без да я поглежда:
- Ти какво очакваше от мен ! – Да продължаваме да си играем на влюбени ли?
- Млъкни ...........Не мога да слушам повече ! Извика Момичето и хвана главата си с ръце.
Той спря колата рязко и слезе като отвори вратата от страната на Тес и я измъкна като парцал от вътре.
- Хубаво ме виж ! – Беше ми хубаво...........И знаеш ли какво запомни лицето ми и ме мрази ,колкото можеш повече !
Тес заплака още по силно ,а сърцето на Сето щеше да се пръсне ,като гледаше бледото и лице по което се стичаха сълзите ,които Той беше причинил.
Лицето му се отпусна и очите му за първи път регистрираха тъга.
- Не те заслужавам Тес ! – Ти си най – хубавото нещо което можеше да ми се случи!- Не разбираш ли .............. Аз .......Той не успя да продължи ,защото в гърлото му беше заседнала огромна буца и му идеше да вика ........Да и каже ,че я обича да падне в краката и и да я моли за малко любов , но Той не го направи.
Вместо това я притисна към себе си и започна да гали косата и ............
- Не трябва да хабиш сълзите си за човек ,който не ги заслужава Тес! Каза Той като стисна усни и усети как тялото и трепереше в ръцете му.
- Мразя те ! Извика Тя и се притисна по силно в него , като удавник който знае че ако пусне дървото за което се държи ще умре.
- Знам ..........И така трябва да бъде! Прошепна Той и продължи да милва главата и.


Последната промяна е направена от Angel на Нед Окт 11, 2009 9:24 pm; мнението е било променяно общо 1 път

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 2 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  tOnNsSi Нед Окт 11, 2009 9:16 pm

Тази вечер искам още една главичка и ще те оствя на мира,поне за сега Любов или Война- Предателство - Page 2 2224
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 2 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Angel Нед Окт 11, 2009 11:34 pm

Беше минала седмица от както Тес беше напуснала живота на Сето.
Всичко се бе върнало по старо му , Той почти не се прибираше затрупан от работа и беше станал още по раздразнителен от преди.
Ноща в която се прибра от клуба беше неознаваем . Роджър изтръпна ,като го видя и единственото нещо ,което успя да го попита бе :
‘’ – Къде е госпожицата ?’’ на което младия мъж беше отговорил ‘’ - Няма да се върне никога повече тук’’ и се бе качил на горния етаж.
На сутринта прислугата бе намерила стаята лебед съсипана .Красивото лебедово легло бе напълно разрушено , всичко което беше направил специално за нея беше на парчета.
Никой не смееше да споменава името и в негово присъствие ,защото всички трепереха от страх да не би да го разярят отново.
Най – близките хора до него , Мокуба и Роджър вече не го виждаха ,а когато го видеха се плашеха от дълбоките сенки под очите му , белег на преумора.
Общата им стая беше заключена и Той не се доближаваше до нея .
Когато легнеше и се опиташе да затвори очи започваше да усеща аромата и в стаята и винаги ставаше и отваряше прозореца ,защото спомените го караха да изтръпва.
Той не я обичаше ,беше нещо повече от това сякаш само Тя бе способна да премахне болката и да го накара да се усмихне. Сето бе направил най- голямата грешка в живота си ,защото се уплаши .............
Онази нощ ,която нарани тази която всъшност обичаше .
Сега осъзнаваше ,защо не спря червенокосото момиче , сега осъзнаваше защо се излъга че желае Кира ............
Сега всичко беше толкова ясно ,но тогава не беше .
Тя го отблъсна ,поради причина която Той не оспяваше да разбере и днес.
Сето се почувства несигорен ,но тогава заглуши чувството с алкохол и глупави жени.
Кайба не беше глупак ,нито беше от хората които обичат да се заблуждават .
Той бе наясно с факта , че Тес ще е най- добре далеч от него ,далеч от неговите демони,които винаги пречеха на щастието му.
Доверието ,което Той никога не показа към нея , любовта която можеше да и даде се превърна в страх и несигорност ,която доведе до провала му.
Тогава Сето постъпи като слабак и вместо да остане с Тес, хукна да бяга ......... Далеч където Тя нямаше да може да го отхвърли .............
Сега Кайба стоеше в кабинета си и преглеждаше важни документи които трябваше да прочете и подпише .
Беше пуснал музика ,която да го успокоява ........Песента ,която започна го накара да настръхне , това беше песента която беше любима на Тес.
Нейната песен ,на която Тя винаги плачеше ,а Сето винаги се смееше ,защото не разбираше защо я разтройва толкова ...............
Сега разбираше ,смисала на текста , музиката .............


I’m so tired of being here
Suppressed by all of my childish fears
And if you have to leave
I wish that you would just leave
Your presence still lingers here
And it won't leave me alone
These wounds won't seem to heal
This pain is just too real
There's just too much that time cannot erase
When you cried I’d wipe away all of your tears
When you'd scream I’d fight away all of your fears
And I’ve held your hand through all of these years
But you still have all of me……………….
Той хвърли дистанционното към уредбата и то я оцели точно ,като спря песента на Тес.
- От всички песни точно ти ли !!!! – Мамка му ! Извика ядосано Той и бутна документите от бюрото си и един малък скицник падна на пода пред краката му и се разтвори.
Кайба си спомни чиий е този скицник и болезнена тръпка премина през тялото му , но въпреки това го вдигна и започна да го разглежда.
Моделите ,които бяха нарисувани наистина бяха добри ,неговата Тес беше много талантлива и това го накара леко да се усмихне за първи път от онази нощ.
Видя последните два и настръхна при спомена .............
Когато я беше прекъснал ,а после се любиха в онова лебедово легло ...................
-Минало..........Прошепна Той и хвърли скицника на страни . ............

Тес почти не излизаше от стаята си в апартамента на Теа , в който сега живееше от седмица , освен когато ходеше на работа в магазинчето на дядото на Юги.
Всички се тревожиха за момичето ,което за една седмица се превърна в бледа сянка .
Беше страшно отслабнала ,а очите и винаги бяха тъжни и отнесени ,ако някой я попиташе нещо Тя отговаряше тихичко и после отново млъкваше , беше като ранено животинче което се опитва да оцелее ........
Този който бе казал че от любов не се умира беше голям лъжец ,защото Тес вече бе мъртва.
Теа постояно я караше да се храни въпреки протестите на момичето и често Теа просто и правеше компания в тишината ,като по този начин се чувстваше по близо до нея.
Тристан всеки ден висеше пред блока на Теа ,а Тес все така отказваше да говори с него .
Тес не можеше да спи ,защото кошмарите я стискаха в обятията си още щом затвореше очи , Тя отказваше да си спомни името на човека който разби живота и ,но най – голяма болка и носеше че вместо да го мрази Тя все още го обичаше като най – голямата глупачка на земята.
Често Тес затваряше вратата и пускаше все една и съща песен ,както и този ден .
Когато желанието да го види станеше твърде силно Тя се затваряше и пускаше тази песен ,като лежеше на леглото и шепнеше думите и оставяше сълзите безмълвно да се спускат по бузите и.
Този свят е за най-умните
това е пътят за някой по-храбри,
а моето сърце е пиле, трепери от страх когато гърми
нежно е като свила на пътя .
А сърцето ми е пиле, подгизнало , жълто и малко
дето край орела веднъж е заспаало .


Тес повтаряше думите и сега ,а Теа стоеше на стола и се опитваше да се въздаржи да не се намесва и да устави приятелката си да иживее мъката...........


Не че не се е случвало,
не че няма да се случи на никой,
но аз от всички стигнах най далече.
Но не стигаш до никъде когато те пречупят и ти срутят света ти.
лети нататък сам, долу не поглеждай даже!
Сълзите ми към теб текат
сълзите ми към теб текат
сълзите ми текат нагоре.
Този свят е за някой по-важни
това е пътят за по-силните,
а моето сърце е пиле, трепери от страх когато гърми
нежно е като свила на пътя .
А сърцето ми е пиле, подгизнало , жълто и малко
дето край орела веднъж е заспало..........

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 2 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  tOnNsSi Нед Окт 11, 2009 11:47 pm

Много тъжна глава,ох знам че теи казах че ще те оставя обаче,може ли още една главичка плийс Любов или Война- Предателство - Page 2 2224 Любов или Война- Предателство - Page 2 335637
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 2 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Angel Пон Окт 12, 2009 10:09 am

Като се върна пт даскало почвам Любов или Война- Предателство - Page 2 184908 .
Има много изненади ,които предстоят Любов или Война- Предателство - Page 2 832587
Музата не ме оставя така ,че ще те тормозя дългоооооооооо Любов или Война- Предателство - Page 2 492443

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 2 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  tOnNsSi Пон Окт 12, 2009 7:22 pm

Забрави ме Любов или Война- Предателство - Page 2 335637
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 2 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите