ThE BeSt FoRuM FoR RoLePLaY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Любов или Война- Предателство

2 posters

Страница 6 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Любов или Война- Предателство - Page 6 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  tOnNsSi Нед Ное 01, 2009 8:10 am

Днес си чакам поне още една главичка,моля те Любов или Война- Предателство - Page 6 2224
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 6 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Angel Нед Ное 01, 2009 9:11 pm

Сето караше след Кира ,като се стараеше да не изпуска колата и от поглед .
Тя видимо си играеше с него ,като изпреварваше ненужно другите и го принуждаваше да я следва ,като послушно пале.
Това изобщо не му се нравеше .
Кира не спираше да му лази по нервите и скоро щеше да я накара дълбоко да съжалява за наглостта си .
Сето си нямаше и на идеа къде точно го води ,а и не го интересуваше особено.
Бе готов да стигне и до самият ад ,ако се наложи за да измъкне Тес.
Нищо друго нямаше значение и нищо друго не бе по –важно от това Тя да е в безопастност.
За него бе без значение къде ще го заведе Кира и в какво се опитва да го завлече подтикната от болните си анбиции.
Сето бе толкова самодоволен и дързак ,че бе напълно обеден ,че просто ще влезе и ще измъкне без каквото и да е затруднение проблемното си момиче.
‘’ – Кой може да ме спре ?’’ Помисли си Той и лека усмивка се изписа на лицето му.
За него Кай бе просто един глупак ,които бе направил ужасна грешка като бе застрашил единственото нещо което Сето истински обичаше и от което бе зависим.
‘’ - Идвам да довършим започнатото Кай ……Ти никога повече няма да се доближиш до Тес!’’
Колата на Кира изведнъж намали и сви в една одбивка по пътя.
Сето повдигна вежди ,но направи същото и продължи да я следва съсредоточено.
Вече повече от 15 минути караха по магистралата извън града , а сега изведнъж свиваха в тази отдбивка толкова неочаквано ……сякаш Кира следваше стриктнно някакъв определен план.
Това направи Сето по внимателен ,но не постигна ефекта на паника ,на който Кира със сигорност се бе надявала.
Нямаше и следа от неувереност по лицето на младия мъж , Той караше невъзмотимо по неравния тесен път ,който се виеше в далечината.
От двете страни на пътя имаше висококи дървета ,които изглеждаха зловещи на фона на непрогледния мрак.
До колкото Кайба можеше да си обясни навлизаха в гората , това бе доста неучаквано за него и го накара да се замисли .
Изведнъж Кира зави рязко и спря пред една дървена къща ,която беше почти невидима.
Начина по който беше разположена я правеше незабележима на пръв поглед , а през ноща човек лесно можеше да пропусне завоя зад които се намираше и така и нея.
Студения въздох проникна в тялото Кайба , но Той не му обърна никакво внимание и тръгна към облегналата се на колата си Кира.
- Харесва ли ти тук гражданче ? Попита злорадо Кира ,като се подсмихна.
- Какво е това място ?Поитата я студено Той ,като напълно пренебрегна глупавия и въпрос , който целеше да го раздразни и
- Сето .......Любезен както винаги! Усмихна му се престорено Тя и се запъти към вратата на къщата.
- Последвай ме и ще видиш............
Той тръгна след нея със уверена крачка ,като и хвърли поглед пълен със отвращение и гняв.
Кира отвори вратата и влезе вътре следвана от Кайба .
- Харесва ли ти скромната ми къща ? – Надявам се ,защото хвърлих доста усилия за ремонта ,мили ...........
- Къде е Тес ? Прекъсна я рязко Той и гневно я изгледа.
Търпението му се изчерпваше ,а наглото и предизвикателно държание го изнервяше допълнително.
Чертите на Кира се изостриха , а очите и заблестяха гневно .
- Ти друго не знаеш ли ? – Само тази глупачка ти е в главата !!!
- Да не очакваш в главата ми да си ти ? Каза с ослепителна усмивка Той ,като се почувства по- добре ,когато видя жалката и реакция .
Зелените и очи изкряха от гняв .
Тя стискаше ръцете си в юмруци ,като се опитваше да се овладее ,за да не му позволява да взима контрол над ситуацията..
‘’ – Глупак ! – Ще те накарам да ме молиш ......Ти никога повече няма да ме пренебрегваш ! – Никога !’’ Мислеше си яростно Кира и го гледаше кръвнишки.
- Омръзна ми от жалките ти опити да станеш интересна Кира ! – Спри докато е време и ми кажи къде е Тес , ако спреш да се правиш на луда и ми съдействаш може и да ти се размине !
Това беше предела на Кира , този самооверен ,нагъл глупак не знаеше колко опасна е Тя и колко много беше загазил с нея.
Нямаше си на идеа ,какво щеше да му причини ,на него и на ‘’ сладката ‘’ му изгора.
- Знаеш ли какво ...започна със спокоен глас Тя ,като се усмихна злобно........ Защо не я потърсиш в някоя морга ! – Сигорна съм ,че Кай вече е спрял да се забавлява и я е захвърлил като ненужен боклук какъвто е в действителност!
Кръвта изстина в жилите на Сето , гнева разяде тялото му .............
- Кучка !!! Извика свирепо Той и тръгна към нея с помътени от ярост очи.
Точно когато беше на сантиметър от нея и бе готов да я накара да си прехапе езика , нещо го дръпна рязко и дъхът му секна..........
Той усети как се задушава........... Нямаше въздох , само някаква остра прерязваща болка .........
Тялото му изтръпна , Той се вкопчи във въжето което беше хванало врата му и се опита да го премахне ..........
Някой го държеше ........
Трябваше да направи нещо , трябваше да се бори ............
‘’ Тес.....’’ Името и се въртеше в главата му ,само то го караше да се бори .........
Смеха на Кира отекна в стаята и Тя се приближи към задушаващия се мъж.
- О-о-о , Сето ......Тя погали лицето му ......... – Не се бори ,няма смисъл .
- Ще те уб-и-я ! Изсъска едва Сето ,а очите му блестяха все така яростно.
Кира изобщо не трябваше да се съмнява ,че ако Кай не го държеше в капан сега,Той щеше да я разкъса на парчета.
- Обичам очите ти да ме гледат така ......По –малко безразлично е !- Пълни с омраза гневни .........Прекрасен си ......
Прошепна близо до усните му Тя и победоносно се усмихна, като се обърна към подивелия от удоволствие Кай.
– По леко Кай .........Не го искам мъртав ........все още ........
Тя не го искаше ,но Кай бе готов да го убие сега .
Всяка негова честичка го желаеше силно и неудържимо.
Кира все още бе привлечена от този идот и това още по –силно го караше да озверява.
Ревноста гореше във вените му ........омразата ....от думите на Тес не бе останала и следа .
- Кай ! Каза заповеднически Кира и Той леко отпусна хватката ,но все още задушаваше Сето.
Кира лъчезарно се усмихна на Кайба и седна на масата срещу него .
- Милия ми .......Вече си спокоен !
Сето я гледаше заплашително и ако очите му можеха да убиват Тя щеше да е мъртва.
- Искам да ми кажеш ,че онази уличница не е нищо за теб! – Искам да ми кажеш ,че тази която искаш съм Аз !
‘’ За това ли е всичко ?’’ Помисли си Сето и погледна хладнокръвно стоящото пред него момиче.
- Ти си напълно лу-да ! – Ти никога не си била повече от една .........
Той не успя да довърши ,защото въжето се стегна около врата му и отново го преряза.
- Глупак ! Изсумтя гневно Кира и скочи от масата ,като се запъти към тях и зашлеви Сето силно. – Щях да ти простя глупоста ........Но ти пак избра нея ! –Щяхме да бъдем заедно ......Щях да те направя щастлив!
Кира говореше ,а очите и гледаха някак отнесено , някак страно и далечно .
- Умри заради нея ......Прошепна Тя.
Кай не искаше да я спира , Той беше щастлив че Тя щеше да остане негова и нямаше да я дели с никого.
Сето Кайба заслужаваше да умре ,заслужаваше смъртта си.
Тя бавно извади малък револвер и го насочи към него , като леко се усмихна на залялото я удоволствие.
За нейно огромно съжаление младия мъж не направи опит за каквото и да е ........
В очите му нямаше страх ,нито омраза , нямаше нищо недоизказано , но нямаше и следа от покорство ...... нямаше нищо което да запази усмивката на лицето и.
Той гледаше смело пред себе си , а лицето му бе безизразно и някак празно и замислено ..
Последната година мина през ума му за миг .
Началото . Първия път ,когато я срещна .....
‘’ Искаш ли ,да се преместиш и да живееш с мен?’’ Бе я попитал .спомни си несигорното и лице ............
Повратния момент в живота му ,когато бе направил най голямата си грешка.
‘’ Мразя те ! – Лъжец ! – Защо не ме уби!’’ Думите и ,когато го видя с Кира ,жената държаща пистолет срещу главата му.
Лицето и на което бе изписано болака ,разочарование ............
Не му пукаше ,че ще умре .........Тя трябваше да знае ....
‘’ Обичам те ! ‘’ Помисли си Той , и се приготви за изтрела .
- Не ! Чу зад гърба си Сето .

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 6 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  tOnNsSi Нед Ное 01, 2009 10:20 pm

Как можа да спреш точно тук Любов или Война- Предателство - Page 6 2224 Искам още Любов или Война- Предателство - Page 6 980695
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 6 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Angel Нед Ное 01, 2009 11:56 pm

Гласа на Тес отекна в стаята .
Сето реагира светкавично и удари Кай в корема ,като се освободи от въжето ,което безмилостно го стискаше преди минути.
Кай падна на пода и изненадано се извърна към пребледнялото момиче по чието лице се стичаха сълзи.
Сето се извъртя към Кира за да отнеме пистолета от ръката и ,но Тя му се усмихна и бързо го насочи към Тес.
- Не мисля ,че ще посмееш!
- Сето ........Прошепна Тес и го погледна с цялата нежност ,която можеше да съществува.
Сето и се усмихна безгрижно все едно нищо лошо не ставаше .
- Тес ........Изглеждаш ужасно ? Подразни я Той .
- Майната ти ........изплака Тя .
- И Аз те обичам ! Усмихна се отново Той и върна погледа си на смеещата се Кира.
- Колко трогателно !Изсъска Тя . – Толкова сте сладки .......
- Достатъчно Кира ! Заговори твърдо Сето – Стигна твърде далеч !
- Далеч! Тя фалшиво се засмя . – Не мисля така !
Сето направи няколко крачки към нея , но Тя махна предпазителя и извика силно:
- Нито крачка ,защото се кълна че ще я убия като куче !
Сето се закова на мястото си и погледна към Кай ,който все още зяпаше Тес.
- – Как си се измъкнала ? Попита изведнъж Кира
Тес я изгледа с омраза и каза през зъби:
- През вратата !
- Не се прави на острумна кучке ! – Как се измъкна по дяволите !
- Не заключих ! Прошепна тихо Кай ,като вдигна зелените си очи към Кира и срешна презрителния и поглед ,от който най – много го болеше.
- Идиот! Извика Тя и извъртя очите си. – Ако искаш нещо да е свършено както трябва направи си го сам!Каза сякаш на себе си и размаха оръжието към Тес.
- Върви при него .......
Тес погледна Сето сякаш го питаше какво да направи .
Той и кимна в знак на съгласие и протегна ръката си към нея .
Тя се затича и я улови като се притисна силно в него и сълзите и безмълвно взеха да се стичат по измъченото и лице.
Той хвана кръста и и целуна челото и , като и прошепна :
- Всичко е наред ......
- Не я лъжи Сето ! Обади се Кира .
- По дяволите Кира ! – Остави проклетия пистолет ......Не праиви нещо за което ще съжеляваш!
- Да съжалявам ......тя се разсмя и се опря в стената ,като извади от джоба си една цигара и я запали. – Вече съм го правила .........и преди!
Цигарения дим обгърна лицето и , и започна бавно да се разнася из стаята.
Тес потрепери в главата и всичко започна да се нарежда.
Сега очите на Кира светеха с онзи кървав блясък ,който Тес бе видяла в очите на баща си.Младата жена усети как Кира се наслаждава на контрола си над живота им.
Не Кай бе убиеца ,а Кира . Тя излъчваше желанието и безмилостната жестокост ,която може да има само един прокълнат човек.
- Ти си го убила !!! Извика срещу нея Тес и я погледна с отвращение .
Кира се засмя и бавно дръпна от цигарата си.
- Браво ! – Толкова е умна ,нали Сето? Попита иронично Тя напрегнатия мъж.
- Боже колко си жалка ........Каза нереално спокойно Кайба и Тес го погледа учудено.
Изведнъж напрежението което излъчваше беше изчезнало ,сякаш до сега бе преценявал врага ,търсейки слабите му места , и вече беше готов да ги използва срещу него.
Лицето му бе така безразлично ,сякаш гледаше не човек ,а някакво недъгаво същество.Със някакво съжаление ,.което Тес не можеше да определи и доза отвращение.
- Млъкни ! Извика срещу него Тя и насочи оръжието.
- Чудя се ........Как може да има нещо толкова незначително ,как съм могъл да си легна с него!
Той беше жесток и гаден и Тес го разбра , прииска и се да го спре, за миг дори съжали Кира чието лице бе така бледо.
Тес бе сигорна ,че в този миг сърцето му гореше в леден пламък , сините му очи проникваха в Кира като ренген и я караха да се чувства ,като точно това което Той и казваше че е .
- Кай ........Извика го Тя ,а ръцете и трепереха .
Кай не можеше да помръдне гледаше как Кайба мачка сестра му ,любимата му,неговия живот и не можеше да помръдне .
- Кай !!! Извика го по –силно Тя и го изтръгна от вцепенението .
Той бавно се изправи и сковано тръгна към нея ,като се опитваше да не поглежда Тес .
- Кай ......Прошепна Тя и целуна безжизнените му усни .........Имам изненада за теб!
Кай я погледна неразбиращо и понечи да каже нещо ,но Тя сложи пръста си на усните му и го спря.
-Обичаш ли ме ? Попита нежно Тя ,като погали лицето му без да свая пистолета .
Очите на Тес се разшириха и тя извика към него.
- Не , Кай ! – Не я слушай .......Тя е лъжкиня .....убийца !
- Мълчи ! Изръмжа Кира и я прониза със помътените си очи.
Сето инстиктивно придърпа Тес по близо до себе си , и погледна в очакване замръзналия Кай.
- Обичаш ли ме ? Повтори въпроса Кира и го погледна мило.
- Да ! Почти извика Той ,като погледна към Тес .
Кира се усмихна и го целуна отново .
- Тогава ги убий!
Думите и започнаха да ехтят в съзнанието му , Той не знаеше какво да направи.
- Кай ........Не го прави ....Ти не си такъв ! – Моля те ......Прошепна Тес .
Кай не я погледна и пое пистолета от ръката на Кира .
Тя се усмихна и се отдръпна на страни ,като го подкани.
- Хайде Кай ! – Стреляй !
Сето застана Пред Тес ,за да я предпази нещата бяха излезли извън сакакъв контрол.
Кай насочи пистолета ,ушите му бучаха ,а ръцете му трепереха .
В главата му думите на Тес изместиха тези на Кира .

‘’......Ти не си този за когото искаш да те мисля! – Ти не си убиец Кай Сато ! – Знам ,че го знаеш и ще го докажеш! – Вярвам ти!’’

Тя беше права ,Той не беше убиец дори Кайба не искаше да убие .
Кира ........Той я обичаше ,но не можеше да убие , просто не можеше.
Младия мъж бавно свали пистолета и погледна Кайба в очите , погледа му беше чист и спокоен без омраза и гняв .
Очите на Сето отначало бяха объркани и враждебни ,но после заблестяха благосклоно. Тес се опида да отгатне ,какво си говорят с очи двамата най – неповторими мъже в живота и, но и двамата бяха прекалено мистериозни за да разбере.
Кай и Сето се гледаха втренчено в продължение на минута ,когато Кай отмести поглед и каза високо:
- Не ! –Не трябва!
Лицето на Кира се изкриви от гняв и Тя каза през зъби:
- Какво каза ?
- Няма да ги убия ! – Те са невини ........и двамата Кира !
- Невинни!? Тя изкрещя думата сякаш беше нещо ужасно и грубо и блъсна Кай.
- Обичам те Кира ,но ........
- Не ме обичаш ! – Копеле .......Идиот , ти си един глупак!
На лицето на Кай се изсписа огромна болка и Той погледна на долу ,като отпусна ръцете си до тялото.
Кира изсумтя и издърпа пистолета от ръката му с думите :
- Винаги си бил слабак!
Тя насочи пистолета и се прецели , но Кай хвана ръката и се опита да го издърпа .
- Пусни Кай ! Извика бясно Кира ,но Кай не изпълни заповетта.
- Не мога Кира ! – Не мога да ти позволя да направиш .........
Чу се силен изтрел ........Пистолета гръмна ..........
Кай за миг срешна зелените очи на свличащата се на пода Кира.
- Нееееееее!Извика силно Той и падна на колене до нея ,като обхвана тялото и с ръце и замилва лицето и .
- Кай ......прошепна Тя ......- Не искам да ум-ра .......Мо-я те , помо-гни ми !!!
Сълзите на Кай започнаха да мокрят лицето и , и Тя бавно вдигна ръка за да го докосне, но не успя смъртта я застигна преди да каже това ,което искаше да му каже цял живот.
‘’ Обичам те !’’ Тя затвори очи и се остави в ръцете на мрака ,които я обгърна.
Кай вдигна безжизненото и тяло и започна убезомяло да я прегръща и да целува лицето и .
- Моля те Кира ,моля те .......Викаше Той и я притискаше силно отказвайки да я пусне да си върви.
Тес заплака и се притисна във вцепенения Сето.
Всичко ,което се бе случило бе толкова нереално .....
Той не можеше да осъзнае ,че е истина и че Кира умря пред очите му .
Сето силно притисна Тес и започна внимателно да гали гърба и , за да я успокои и да я накара да спре да плаче.
Чуваше ясно ,как сърцето и бие и бе щастлив, по –щастлив от всякога.
Докато сърцето и биеше ,всичко щеше да е наред .
Сето си пожела никога да не бъде на мястото на Кай ,защото тогава просто би умрял заедно с нея.
- Махайте си ! Изкрещя срещу тях Кай ,като ги погледна с потъмнели от мъка очи.
Тес се освободи от ръцете на Сето и все още плачеща се затича към него, но Той я спря като изкрещя на Сето :
- Иведи я ........Изведи я от тук !
Сето стоеше безмълвен ,наблюдаващ мъката на Кай .
Тес плачеше и от това го заболя ужасно ,но Кай му напомни за това че Той можеше да е на негово място и да я оплаква .
По добре да плачешесега и това да остане завинаги в памета и ,отколкото да е мъртва и да няма такава.
- Моля те Кай .........Нека ти помогна .....Каза през сълзи Тес ,но Сето я хвана за ръката и я дръпна към себе си .
Кай го погледна умолително и притисна Кира към себе си .
Целия беше в кръв и беше отчайваща гледка , не спираше да плаче и да се моли на Кира да се върне ,макар да знае че е вече мъртва.
За един кратак миг ,Сето разбра много точно Кай .
Двамата си приличаха повече от колкото си мислеха.
- Моля те Сето ........изплака Тес ........Пусни ме да му помогна ......
Сето стоеше с каменно изражение на лицето ,а очите му бяха насочени към съсипаното момче.
- Изведия сега ..........Прошепна отново Кай и не погледна дърпащата се Тес.
Сето знаеше какво следва и знаеше ,че за Тес ще бъде голям удар ........
Той я вдигна на ръце и пренебрегна протестите и , и сълзите и които му късаха сърцето.
- Пусни ме .......Той има нужда от мен ! Пищеше Тес удряйки го с малките си юмручета.
Сето я носеше с непроницаемо изражение ,без да се отбранява от ударите и .
Очите му бяха празни , и Той вървеше като безчувствена статуя .
- Кай .......Викаше Тес ........
Сето я изнесе навън и я пусна внимателно на земята.
Тес не спираше да плаче и когато се изплъзна хукна бясно към къщата ,но едим углошителен изстрел я закова на място.
Тя се свлече на мръсната земя с потъмнели очи .
Стана тихо .........Грозна тишина ........Страшна тишина .....
Сето тръгна към нея все така непроницаем , когато стигна и погледна бледото и лице му се преиска да крещи .
- Сето ........Прошепна Тя и две сълзи се търкулнаха по бузите и .
Той се наведе и нежно я прегърна ,като усети как рухва в ръцете му ...........

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 6 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  tOnNsSi Пон Ное 02, 2009 12:21 am

Искам още Любов или Война- Предателство - Page 6 2224
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 6 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Angel Пон Ное 02, 2009 8:47 pm

Болка ........
Страх .......
Тъмнина ......

Тес рязко отвори очи и бързо се изправи ,като стисна силно белите чаршафи на леглото в което лежеше.
Младата жена се заоглежда уплашено и с облекчение откри ,че е в собствената си спалня.
Тя се отпусна назад в леглото и бавно затвори очи ,като се опита да успокои неравномерното си дишане .
- Кошмар ......Това беше просто кошмар . Каза си задъхано Тя и обърна глава към открехнатия прозорец от ,които идваше приятното ухание на цветя .
Събитията довели я до предела на разума я бяха белязали завинаги.
Чувстваше се странно различна .
Едновременно силна и слаба , едновеременно наранена и изцелена , нямаше и съмнение вече нищо в нея не бе същото.
Тес стана от леглото и тръгна към банята с уверена крачка .
Тя влезе вътре и заключи след себе си , оставяйки вишнево червената си нощница да се свлече на пода.
Опря ръце на мивката и вдигна поглед към голямото огледало от което я гледаше напълно непозната.
Тес се вгледа в отражението си за миг и поклати глава .
- Това не съм Аз ......Трябва да се стегна !Каза си укорително .- Няма да си позволя да се срина сега .....Вече всичко е минало !
Тя се усмихна и влезе в душ кабината .
Топалта вода потече от душа , нежна и успокояваща .
- Бъдещето .....прошепна си Тес ,като затвори очи и вдигна глава към силната струя.


- Дали е будна ? Каза Теа и погледна въпросително към Май.
- Когато е ще слезе .... Отговори и Тя и замислено наклони глава.
- За какво мислиш ? Полюбопитства Теа и я погледна палаво.
- Аз ли .....ааааа , нищо важно! Каза бързо Май и пак потъна в мисли.
Теа я изгледа преценяващо и присви очи.
- Недей да мислиш толкова ,че русата ти главица ще прегрее! – Не е създадена за това ! Подразния я Теа и весело се засмя .
Май недоволно сбръчи чело и запрати към кискащото се момиче една възглавница.
- Ха ха ! – Колко си забавна !
- Да така си е ! С изскряща усмивка я подразни Теа .
- Къде се нехранимайковците !- Трябваше да са тук ,когато Тес се събуди!Попита все така отнесена Май и погледна Теа в очакване.
- Защо питаш знаеш ги какви са контета ,да не говорим за това колко са отвеяни и ако видят някое готино гадже и .........
- Теа , днес си просто нетърпима !
- Споко ! Отговори момичето като се захили весело и я гушна . – Аз знам ,че ти ще ме изтърпиш !
- Не се знае ! Отговори и вече по- ведро русокосата жена . – Туко – виж си се събудила на другия край на света ! - Далече ....далече .......Май образно размаха ръце пред смръщената физиономия на Теа и се захили на глупавия и поглед.
- Да бе ! А пък ............
Тя беше прекъсната от подаващата се от вратата Тес.
- Тес ..Извикаха в един глас двете момичета и скочиха да я прегръщат.
- Въздох ......въздох ! Извика през смях Тес и също силно ги прегърна.
- Добре ли си ...Почти изплака Теа .
- Няма да цивриш нали ? Побутна я Май и се престори на ядосана.
- Не .......изплака Теа и започна да си трие сълзите .....Няма !
Тес весело се засмя и ги прегърна силно ,като с треперещ от вълнение глас им каза:
- Много ви обичам и двете !
- И ние те обичаме Госпожице Беля ! Пошегува се Май и разроши косата и .
- И аз му викам що не си ......
Джоуи ,като винаги развълнувано разказваше нещо и разбира се никой от момчетата не успяваше да вземе думата.
Трите момичета весело се разсмяха и отново се прегърнаха.
Май се отдели от тях кискайки се ,като заговори през сълзи.
- Пред- ставя - те ли си .......И Той ще става баща !
Тя продължи нервно да се смее ,като поднесе новината по –най страния възможен начин.
Тристан ,Юги ,Дюк и разбира се нищо неподозиращия татко се застопориха на вратата ,като гръмнати.
Всички се бяха втренчили в все още кискащата се Май ,която седна най –невъзмотимо на дивана и ги погледна така сякаш бяха извънземни.
- Мисля ,че ми е лошо ! Измънка Джоуи и се подпря на захилилия се Юги.
Лицето на Тес грейна в лъчезарна усмивка , сърцето и преливаше от щастие.
Тя първа тръгна към Май ,като седна до нея и я прегърна нежно.
- Е ....Мамче .започна Тя ....Честито!
- Мамче .........Повтори Джоуи неадекватно съблече якето си като го хвърли на земята и измърмори :
- Трябва да седна .......
Той невъзмотимо седна на пода и се загледа в една точка докато ,Май приемаше поздрави от всички.
- Уилър .....прошепна нежно Май и седна на пода до изслутия и доста объркан мъж.
- Да .....Тук съм ....заговори глупаво Той ,като добави : - Все още !
Май се захили и го гушна пред захилените си приятели.
- Ще се справим ! – Ще си имаме бебе ........Наше детенце !
- Наше .........повтаряше Джоуи ,като папагал и комични разкопча ризата си.
Май со изгледа изумено и не знаеше какво повече да му каже ,за да го успокои.
Тя също беше много разтревожена ,това беше нещо ново както за нея така и за него.
Но Тя искаше това бебе ,то щеше да е най –обичаното на света.
- Горещичко е тук ! Измрънка Джоуи и се опита да диша .
Дюк държеше ръката си пред устата за да не развали сладкия им момент със смеха ,които напираше във гърдите му.
Тес го сръга ,а Той весело я гушна ,като тихо без да смущава двойката каза:
- Добре ли си?
- Супер !Отвърна Тя и го потупа по гардите и го дари с мила усмивка.
- Е .....започна Май ,като притеснено му се усмихна .....Какво ще кажеш?
Всички погледнаха Джоуи ,а Тристан му прошепна да внимава и му размаха свития си юмрук.
Джоуи му се оплези и приятелите му с облекчение разбраха ,че е дошъл на себе си.
- Какво мога да кажа любов моя ! – Обичам те ....И това малко човече ще бъде най –щастливото на света!
Той я целуна нежно и двамата се изправиха гледайки се влюбено.
- Хора ......обърна се към всички Джоуи ,като отново целуна Май. – Ще ставам супер татко!
Всички весело се засмяха и побързаха да ги поздравят за прекрасната новина .
Тес се сети ,че има нещо което отдавна трябваше да направи.
- Хей ! – Уважаеми родители ......започна тя и ги прегърна и двамата .......Имам нещо ,което отдавна пазя за вас !
- Какво има Тес ?Попита объркано Май.
- Тес извади от джоба си ключовете от чисто новия апартамент ,които бе купила за тях.
- Тес ? Въпросително я погледна Джоуи.
- Това е сватбено-бебешкия ми подарък за вас – Знам колко ви е трудно да плащате квартира ,а сега ще имате и едно малко слънчице за което трябва да се грижите. – Това са ключовете за вашия апартамент!
Тя весело им ги подаде и ги целуна и двамата.
- Не можем да приемем Тес.....започна със насълзени от вълнение очи.
- Как да не можете ......смръщи се Тес...- Виж ,колко съм нагла !
- Нагла ?!Повтори недоумяващо Джоуи.
- Именно !!! –На сметка съм .....смигна им Тя . – За две прекрасни неща ще ви дам еди подарък!
- Глупаче ! Прошепна Май с развълнуван глас и я прегърна.
- Искам да бъдете щастливи! – Е .......приятели да идем някъде за да го отпразнуваме ! Каза Тес ,но усмивката изчезна от лицето и като видя сериозните лица на приятелите си ,които гледаха към вратата.

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 6 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  tOnNsSi Пон Ное 02, 2009 9:06 pm

E как спря точно тук Любов или Война- Предателство - Page 6 2224
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 6 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Angel Вто Ное 03, 2009 12:44 am

Тес знаеше кой стои на вратата без да се обръща за да го погледне.
След толкова много време и след толкова много битки които бяха водили , с помоща на цялата любов и гняв които изпитваше към него ....
След всичко това ,което бяха преживели заедно и поотделно можеше да го познае и с вързани очи.
Където и да се намираха и каквото и да им пречеше нямаше как да го сбърка .
Въпреки това Тя бавно се обърна и срешна самоуверения му поглед .
- Тес . Каза кратко Той вместо поздрав ,като игнорира всички други в стаята и сдържано и се усмихна.
- Здравей ! Каза тихо Тя и се опита да не мисли за лудо биещото си сърце.
Mай усети сковаването на Тес и дръпна намръщената Теа ,която убиваше с поглед Кайба повличайки я към вратата.
Теа я изгледа кръвнишки , но Май и се захили и каза настоятелно:
- Хайде Теа ......Имам едни бебешки списания в колата. – Там видях едно страшно сладурско костюмче и искам да ти го покажа!
Теа не каза нищо и мина наперено през вратата ,като хвърли един гневен поглед на невъзмутимия ,като винаги мъж.
Юги бързо загря какво става и защо Май бръщолевеше някакви глупости за бебешки дрешки.
- И аз идвам ...... да видя костюмчето де ........каза глупаво Той ,като се почеса по главата пред изумения поглед на все още незацепилият Джоуи.
- И аз идвам ........Каза изведнъж Тристан. – Бебешката мода ....Той направи паулза и продължи ........страшно ме привлича !
Юги и Тристан тръгнаха след момичетата ,но когато Юги минаваше покрай Кайба погледите им се срешнаха и Юги безгластно изказа предопреждението си , на което Кайба отговори с видимо негодувание.
Тристан от своя страна лепна една целувка на пребледнялата буза на Тес и разроши косата и сякаш бе дете.
Освен това се усмихна нагло на Сето ,които бе свил ръката си в юмрук раздразнен от близоста ,която Тристан нарочно демонсстрираше.
Тес имаше чувството ,че има четерима по –големи и ядосани братя през които очевидно Сето не се притесняваше да мине.
Двете момчета напуснаха стаята ,а Дюк се опита да намекне на все още объркания от изнасянето на всички Джоуи ,че и те трябва да последват примера им.
- Хей приятел .......започна Той ....Виж как забравихме онази работа ,която трябваше да свършим!
- Работа ?!!Изгледа го неразбиращо Джоуи. – Нямаме работа ! – Защо и ти пощуря ,като всички!
Дюк извъртя очи и потупа по рамото много ,ама много бавно схващащия си приятел.
- На саме ! Прошепна му Той ,като погледна към Тес и Кайба .
Изведнъж Джоуи загря и се захили глупаво.
- Ааааааа! – Сега се сетих за работата ! – Да .......да много важна работа е това !
Дюк поклати глава и отиде до Тес ,като я попита направо:
- Искаш ли да останем дечко?
- Не ..Не ! – Всичко е наред !
- Добре тогава .....- Ще бъдем отвън!
Дюк излезе с важна походка следван от имитиращия го бъдещ баща , които весело намигна на Тес.
‘’ Големи братя !’’ Помисли си Тя трогната от подкрепата и загрижеността им .

- Крайно време беше ! Каза с досада Сето и тръгна към напрегнатата жена.
- Тревожат се за мен! Каза му Тя и се отдалечи от него, като скръсти ръце пред гърдите си и го погледна нападателно.
- Тревожат се ? Повтори Той с обичайната си надменост.
- Точно така Кайба ! –Нормалните хора ,които ги е грижа един за друг се тревожат! Каза му Тя ,като се усмихна въпреки желанието си.
- Мислиш ме за ненормален? Попита я Сето ,като застана на дъх от нея и настоятелно я погледна.
- И не само ! Отвърна му Тя и отново му избяга ,като седна на дивана и си взе от сладките ,които бяха оставени на масата.
Той спокойно проследи движението и ,и невъзмотимо седна срещу нея.
'' Няма да ми бягаш Тес ...Вече не !'' Помисли си Той и се загледа в шарещите и наоколо очи ,които го избягваха.
Сето познаваше толкова добре Тес , знаеше че в момента е напрегната и уплашена и че все още и е трудно да се справи с това което им се бе случило.
Знаеше че гордоста и няма да и позволи да му каже каквото и да е ,и че преди да го помоли за помощ би умряла.
Но нямаше никакво намерение да се предава , играта се играеше от двама а Той определено щеше да я спечели.
И двамата мълчаха , Тес си похапваше и продължаваше да избягва да го погежда въпреки ,че усещаше настоятелния му поглед .
Очите на Сето я изучаваха с неприкрито удоволствие .
Беше му толкова забавно да я гледа ,как от напрежение хрупаше пета по ред корабия и се оглежда разсеяно .
Той плъзна поглед надолу към дългите ръкави на блузата и ,които леко се повдигаха при всяко нейно движение.
Изведнъж изтръпна .
По нежните и китки ясно личаха синини .
Тес бе забравила да внимава и да ги прекрива и изведнъж се стресна ,когато го усети да сяда до нея и да хваща нежно едната и ръка .
Тя погледна объркано към него неспособна да възрази , когато топлата му успокояваща ръка докосна сините оставени от веригите с които бе вързана.
Сето бавно прокара палец по кокалчетата на ръката и .
Тес изпита онази позната възбуда ,която идваше против волята и винаги когато Той я докосваше.
Тя се опита да издърпа ръката си ,но усети как Той се навежда към нея и прокарва усни по красивата и шия.
Топлина се разля по цялото и тяло и Тес усети как се предава на докосването му.
Не ! Не трябваше да му позволява да прави това с нея !
Малдата жена рязко се изправи и го погледна с изкрящи от гняв очи .
Сето и подари една дяволска усмивка ,доволен от нарушения и самоконтрол .
- Защо си тук? Изсъска Тес и застана в средата на стаята ,като не отместваше поглед от очите му в които ясно се четеше предизвикателство.
Той леко повдигна вежди и също стана ,като тръгна нападателно към нея .
- Не знаеш ли ,или се правиш на луда ?
- Да се правя на луда ?!Извика още по гневно Тес , като размаха ръце пред лицето му . – Ти какво .......На много острумен ли ми се правиш?
- Защо реши,че се правя ? Попита невино Той ,знаейки колко ще я подразни.
- Оставям това на теб .......Ти ужасно много обичаш да се правиш !
- Нима ?! Извика със саркастичен тон Тес.
- Да !
- Колко добре ме познаваш! Иронично подхвърли Тя и гневно се расмя.
- Ставаш глупава ! Сряза я Той и размаха пръст пред лицето и с думите:
- Толкова си самонадеяна и .....Той си пое въздох гневно .......Своенравна , никога не слушаш какво искат да ти кажат хората!
- Колко познато ! Върна му Тя и продължи : - Ти си себичен и нагъл кучи син!
- Гарантирам ти ,че ще се върнеш при този себичен кучи син още сега !
Толкова арогантност и самонадеяност имаше в очите му , че на Тес и се прииска да го цапардоса силно и да му покаже как трябва да се държи.
- Ти си моя ......Моя Тес независимо от всичко ......
Сето хвана раменете и и я разтърси , но разбира се отговора и не закъсня и тя отблъсна ръцете му от себе си.
- Върви по дяволите ! – По дяволите ........! Повтори Тя и отново го блъсна назад .
- Вече съм там ......Ти от давна ме пържиш! Извика и яростно Той .
- Малко ти е .......
- Мислиш ли ?!
Той се доближи заплашително до нея ,но този път Тя не избяга а войствено вирна брадичка и го погледна
с възмущение.
- Да ,мисля ........И знаеш ли какво?
- Какво?
- Ти заслужаваш много повече !
- Колко повече ! Топлия му дъх погали лицето и .
- Много .....по тихо каза Тя и се загледа в сините му очи.
Телата им се допряха ,а очите им жадно се изпиваха.
- Върни се при мен !
- Защо ?
- Защото ........Те обичам ! Изръмжа Той и я целуна властно , но този път не усети и намек за съпротива .
- Тя му отговори и силно се притисна в него , а Той плавно плъзна ръка по гърба и .
Сето се откъсна от нея и прошепна на сантиметър от усните и :
- Истината е ,че трябва да ти кажа нещо !
Тес се скова ,а очите и се разшириха от изненада , сърцето и взе да бие по - силно обещавайки и ,че ще изкочи от гърдите и .
- Какво ? Попита невино Тя .
Сето въздъхна и я погледна някак старанно.
- Имам годеница !
Тес зяпна от изненада , и пребледня като лист , дъха и секна изведнъж и Тя усети остра болака да раздира сърцето и .
За това ли бе дошъл ,за да и каже колко много я обича ,а после да и се похвали с новата си придобивка.
Затова ли бе всичко ? За да може сега хубаво да и се посмее.
Така силно болеше ,че Тес за миг имаше чувство че ще се срути на земята.
Сето щеше де е с друга жена , щеше да обича друга и никога нямаше да го докосне отново ,да се събуди до него ,дори да я заболи от лъжите му .....Това нямаше да се повтори никога.
- Пожелавам ви много щастие ! Едва изрече Тя и сведе поглед надолу ,като се опита да спре напиращите сълзи , които изгаряха очите и .
- Благодаря ти ,Тес !Спокойно каза Той сякаш не разкъсваше на парчета сърцето и.- Държа да ти ракажа повече за нея !
‘’ –Моля ! – Нагъл , подъл ,арогантен.......’’Тес го обиждаше на ум ,но не каза нищо ,за да не се унижава и да не види Той колко много я боли .
- Много я обичам !
Остра болка проряза Тес , нямаше въздох в дробовете и , сърцето и бавно спираше да бие.
- Тя е най – хубавото нещо ,което ми се е случвало ......Най – прекрасното !
‘’ –Как може да си толкова жесток !- До вчера тези думи бяха запазени за мен!’’
- Понякога обаче е ужасно упорита , нагла .......Истинска вещица ! Сето говореше с лека усмивка ,като не откъсваше очи от лицето и . – Иде ми да я убия ,защото е ужасно своенрявна и вечно се забърква в неприятности!
Тес рязко вдигна главата си и го погледна объркано .
Той невъзмутимо продължи да говори ,а сините му очи блестяха весело .
- Никога не става виновна ........Понякога е ужасна досада и е истинска напаст ,но някак си е неизбежно да я обичам ! – Тя е най –важната ,единствената и съм готов да се боря с нея всеки божи ден ,ако се наложи ! - Само и само да е до мен и да я обичам !
Тес вече плачеше ,но не от болка от щастие защото разбра ,че жената за която говори е самата Тя .
Сето изтри сълзите и нежно целуна топлите и меки усни.
- Не знаеш ли че ще се женим? Попита я самонадеяно Той .
- Пропуснала съм го ! Каза едва Тес и се опита да успокои неравномерното си дишане.
- Голям пропуск ,любов моя .......! Каза и спокойно Той ,като се засмя на смешната физиономия ,която беше направила.
- Сигорен ли си ,че си добре .......Да не би да си си паднал на главата тези дни!Каза Тес и смешно размаха ръце пред лицето му ,за да провери.
- За малко да изгубя единственото нещо ,което придава смисъл на живота ми...! –Ако това се брои за падане ....То значи си права !
Тес не можеше да повярва на ушите си ,гледаше го как и се хили на среща и все едно бракът е шега ,а Тя мигаше срещу него и не можеше да проумее ,защо иска да каже ДА!
- Тес изглеждаш така сякаш съм ти казал нещо ужасно! Небрежно и подхвърли Той и и подари спокойна пълна със снизхождение усмивка ,като отмести един непокорен кичур коса от лицето и. – Няма ли да ми отговориш?
Тя го гледаше с отворена уста опитвайки се да проумее какво се случва в момента.
Изглеждаше и напълно сериозен ,нямаше и следа от колебание в очите му.
Беше толкова решителен и странно спокоен,че Тес не знаеше какво да прави или да каже.
В главата и бе пълен хаулс ,но само в нея ! Сърцето и знаеше отговора но се боеше да го каже.
- Не си ме питал! Издрънка импулсивно Тя и веднага след това се ококори срещу него ,когато Той спокойно и се усмихна и се одели от нея.
- Даааам ....Вярно !
- Как- во ....прав-иш Сето Кайба ! Извика паникьосано Тес ,когато Той театрално падна на колене и я дари с усмивка тип : ‘’ Падна ми !’’
- Питам те ! Отговори и простичко Той .- Е ........Тереза - Мария Кайба .
- Спри .....прошепна тихичко Тя и прехапа долната си усна ,когато Той взе ръката и в своята.
- Прости ми ,че те нараних Тес ! Ти заслужаваш да бъдеш щастлива и Аз съм готов да те направя такава! - Трудно ми е да бъда със теб ,но още по трудно ми е ,когато не си до мен .
Той замълча за момент и извади от джоба на шлифера си малка черна кутийка ,беше му доста трудно да говори въпреки че от страни изглеждаше супер самоуверен и силен .
Той дори не знаеше какво прави ,просто се събуди с мисълта ,че не иска да живее без нея .
С тази мисъл се бе събуждал цяла година и когато едва не я изгуби завинаги и когато разбра ,че е било напълно възможно да е на мястото на Кай онази нощ ,тогава реши че ще направи всичко ......Всичко за да я върне в живота си и Тя да му вярва отново.
Всеки миг без нея бе пропилян , всеки дъх без нея бе напразен.
Никой не би повярвал ,че великия президент на Кайба Корп бе готов да направи какви ли не глупости сано заради една жена .

Въпреки ,че не му личеше се чувства ужасно напрегнат и несигурени ,а жената пред него дори си нямаше и на идеа как му изпиваше мозъка.
- Искам да станеш моя жена !
Сето отвори кутийката и от вътре грейна прекрасен диамантен пръстен от бяло злато ,който бе изключително необичаен.
Формата на диаманта бе роза , но цвета му бе тъмно син ,като очите които я гледаха в момента.
Сърцето на Тес спря да бие за секунди и после отново продължи да се блъска в гърдите и .
- Това не е въпрос ! Подразни го Тя и го погледна весело.
Младия мъж завъртя очи раздразнен от безочливото и за него поведение ,но реши да го направи както трябва и да затвори вечно знаещата и уста.
- Добре малка нахалнице ........! - Ще балговолиш ли да станеш моя жена ?
- Да ! поршепна Тя и сълзите от щастие започнаха да мокрят лицето и.
Сето се напрегна за миг ,сякаш не бе разбрал отговора и ,или не му бе повярвал.
Грейналото и от щастие лице го убеди и Той сложи пръстена на нежния и пръст.
Пръстена прилегна идеално сякаш бе направен специално за нея .
Сето стана и я прегърна ,като силно я завъртя във въздоха .
- Обичам те ! Прошепна и Той .
- И Аз те обичам ........


Последната промяна е направена от Angel на Вто Ное 03, 2009 11:48 am; мнението е било променяно общо 1 път

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 6 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  tOnNsSi Вто Ное 03, 2009 8:14 am

E искам сега да видя физиономиите на приятелите и Любов или Война- Предателство - Page 6 2224
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 6 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Angel Вто Ное 03, 2009 9:55 pm

- Мале .......много си красива Тес ! Плесна с ръце Май и внимателно прегърна приятелката си ,която бе някак страно тъжна.
- Тристан .......наистина ли няма да дойде ?
Май замълча за миг и после тъжно заговори :
- Чу го какво каза ......Той не е съгласен с решението ти.
Тес бавно затвори очи и когато отново ги отвори две сълзи се спуснаха бавно по красивото и лице.
- Хей .....хей Теси ......заговори нежно Май . – Няма да ти позволя да плачеше днес !
Тес тъжно се усмихна и се погледна в голямото огледало.
Роклята се спускаше като сребрист водопад по стройното и тяло.
Приличаше на принцеса излязла от някоя приказка ,толкова изящна и елегантна.
Косата и бе вдигната нагоре и само няколко малки непокорни кичурчета се спускаха край лицето и и придаваха допълнителен чар на прическата .
Тес шумно си пое въздох и погледна захилената физиономия на Май в огледалото.
- Стига си се хилила ! Каза и Тес и размаха пръст .
- Не мога да спра ........жениш се !
- Наясно съм с факта ! Промърмори Тес и се подсмихна .
Беше щастлива .
Като всяко малко момиче и Тя си бе предстваяла този ден хиляди пъти.
Бялата рокля и усмихнатите лица на хората ,които я обичат .
Един от тях обаче нямаше да е там ,просто защото не я искаше вече.
‘’ –Щом ставаш негова съпруга ......! – Значи вече нищо не може да ни свърже !’’ бе казъл Тристан и бе напуснал ядосано имението,когато Тес съобщи на всички ,че Тя и Сето ще се женят.
Беше и тежко и мъчно искаше и се именно Той да я заведе до олтара ,защото беше най- близия и приятел от момчетата и макар в миналото да я бе наранил Тя го обичаше с цялото си сърце.
Вратата се отвори рязко и Теа влетя с изкряща усмивка .
- Здравейте ! Изчурулика Тя и се хвърли на врата на Тес.
- Ще и развалиш косата тиквеник!Скастри я Май и смешно се нацупи.
- Не ......усмихна се Тес .- Не ми пука ....Дайте ми една прегрътка !
Май спря да се мръщи и силно я прегърна .
- Нося ти традиционите неща ! Смигна и Теа.
- Традиционите неща ?
На лицето на Тес се изписа объркване и Май ,която бе наясно побърза да обясни.
- Нещо синьо , нещо старо и нещо назаем!
Теа подаде на Тес малка кутйка и и се усмихна мило.
- Това е от мен ! – Нещо синьо!
Тес отвори кутийката и погледна красивото бижу ,което беше във формата на сърце.
- Теа .......прошепна Тя и в очите и заблестяха сълзи .
- Да не си посмяла .....! Скастри я Теа и взе нежното бижу ,като го постави на врата и и го закопча.
- Фукла ! Каза Май и намигна на Тес ,като побутна весело Теа .
- Сега от мен нещо старо и нещо на заем !
- Вие сте уникални ! Засмя се през сълзи Тес .
Май откопча малката си дамска чантичка и извади от вътре старите си ракавици ,които носеше на сватбата си .
- Ето ! Каза тя и усмихнато ги подаде на Тес. – Щях да забравя ! – Сега нещо на заем !
Тя махна малките си диамантени обеци и ги подаде на Тес с думите:
- После си ги искам!
Тес се захили и ги сложи ,като отново се погледна в огледалото и дръпна приятелките си към себе си .
- Мисля ,че сме готови да тръгваме !
- Всъщност .........Не ! Каза Теа и захапа усни притеснено.
- Защо ? Извикаха в един глас Май и Тес.
- Дюк и Джоуи трябваше да ни вземат обаче все още ги няма !
- Сега ли се сети да го кажеш ! Скастри я Май и отиде да погледне през прозореца дали случайно не идват.
- Всичко е .....Тес се усмихна и бутна с дупе Май .......Наред !
- Не бива да закъсняваш ...... ! Намръщи се притеснено Май .
- И да закъснеем ..! – Не се тревожи толкова !
Май и се усмихна и седна спокойно до колкото бе възможно.
Тес не изглеждаше разтревожена , изглеждаше щастлива и щом бе така Май щеше да се примири със закъснението .
Изведнъж на вратата се почука и в стаята предпазливо надникна Дюк.
- Готови ли сте ......Той спря и огледа Тес ,като се захили като идиот. – Леле майко, зарязвай Кайба ! – Омъжи се за мен !
- Глупчо ! Каза Тес и го целуна по бузата .
- Защо се забавихте ? Попита Теа ,като сложи ръце на кръста си и го погледна укорително.
Дюк направи виновна физиономия и се облегна нагло на Теа ,като отпусна ръката си на врата и .
- Какво да ти кажа ..........Неравности по пътя !
- Идиот ! Измърмори момичето и се дръпна рязко ,като го остави да залитне.
- Къде е разсеяния ми съпруг ? Попита със сериозно изражение Май и прекъсна детцките им закачки.
- Отвън ! – Чака до колата .....Вече трябва да вървим !
- На мен ли го казваш? Каза Май и го перна по главата ,като отвори вратата и весело подвикна : - Хайде банда !

Тес и Сето бяха решили да сключат първо църковен брак ,а след това и граждански.
Всичко беше ужасно напрегнато ,но въпреки това всички вече бяха в колата и не спираха да се смеят и да се шегуват .
Тес беше на задната седалка заедно с Tea и Май ,които весело бърбореха и се смееха .
- Когато аз се жених .......Започна Май и смигна на Тес .... –Моят младоженец едва не избяга !
- Не е вярно ! Запротестира Джоуи и се смръщи ,когато чу предателския смях на Дюк .
- Вярно е .....! Изплези се Май .
- Не не е .......! Отговори обидено русокоското.- Аз съм мъжа в семейството и ти казвам ,че не е жено !
Всички се захилиха на думичката ‘’мъж’’ и Джоуи ядосано скръсти ръце .
Тес се обърна към прозореца с усмивка и се загледа в прелитащите край тях дървета .
‘’ Омъжвам се ..! – Господи ......омъжвам се !’’ Тя се усмихна неволно и се включи във веселия разговор ,които продължаваше да тече.



Гостите вече бяха по местата си и очакваха началото на церемонията.
Мокуба и Юги стояха от дясно на Сето и обсъждаха някакви карти .
За първи път на Сето не му бе до дуели с чудовища .
Сърцето му туптеше в очакване да види Тес да минава по червения килим и да застане до него ,като негова съпруга.
Телефона на Юги извъня и Той със сериозно изражение го вдигна .
- Да ! – Добре, Джоуи ! – Излизам ......Вие влизайте и заемете местата си!
Той затвори и приятелски се усмихна на Сето.
- Тук са ! – Отивам да ти доведа булката !
Сето му се усмихна спокойно и се загледа след него .
- Е ......! Започва се ! Каза весело Mокуба и го потупа по рамото.
- Да ......Започва се !


Юги излезе навън и с усмивка фиксира излизащата от колата Тес ,като и Теа която му се стори най –красивата жена на света.
- Ние влизаме ! Каза Джоуи ,когато видя Юги и хвана нежно ръката на вече просълзяващата се Май.
Той щипна нежно бузата на Тес и заедно с разчувстваната си съпруга влезе в църквата.
Дюк целуна булката и ги последва заедно с Теа ,която едвам накара да млъкне и да върви.
Тес остана сама с Юги ,които я гледаше точно като баща на които му предстои да се откъсне от дъщеря си.
- Красива си ! Каза и тихичко Той.
- Благодаря , но тази рокля ......! Тес измъчено се огледа . – Едвам вървя с нея!
Прошепна тихичко Тя сякаш някой можеше да ги чуе и да я упрекне .
Юги мило и се усмихна и и подаде ръка .
- Не се тревожи ,затова съм тук !
Тя го хвана и го остави да я поведе към църквата.

Имаше много спрени коли , което автоматично подсказа на Тес ,че има и много хора.
При мисалта ,че трябва да застане там пред всички тези оглеждащи я и чакащи да сгреши хора и се догади.
‘’- Моята сватба !’’ помисли си Тя и се опита да диша.
Имаше чувство ,че краката и ще се подкосят и ще падне на земята ,като се изложи тотално.
- Добре ли си ? Попита я Юги ,като усети как силно го бе стиснала.
Тес се опита да фокусира лицето му и отговори с треперещ от вълнени глас :
- Да ...Чудесно!
- Добре тогава ! – Да влизаме ! Захили се Юги и тръгнаха към църквата .
Тес се закова изведнъж и Юги я погледна объркано .
- Какво има Тес ?
- Тристан .......Случайно да е дошъл? Попита Тя ,а в очите и проблясна надежда.
- Съжалявам , Тес ! – Не е тук !
Младата жена тъжно въздъхна и отново го хвана ,когато чу сватбения марш ,които приветстваше пристигането и .
‘’ –Малки стъпки ! – Бавни крачки !’’ Мислеше си Тес ,когато внимателно взеха да изкачват стълбите.
Юги се захили ,защото разбра защо стъпва така смешно и тихичко и прошепна.
- Няма да ти позволя да паднеш!
Тес го погледна с благодарност и устреми поглед напред .
Искаше да го види , беше и толкова нужно .......Само да погледне очите му и всичко щеше да е наред. Просто щеше да гледа в тях през цялото време.
Това бе единствената мисъл ,която я успокояваше в момента и и даваше сили да продължи да върви.
Видя го .........Времето спря и по тялото и се разля вълна от облекчение.
Той стоеше там , загледан в нея със спокойно изражение .....
Толкова спокоен и сигорен ,че за момент Тес се почувства като глупачка затова ,че ръцете и краката и треперят.
Сърцето и подскочи ,когато на лицето му разцъфна една вземаща дъха усмивка ,която бе предназначена само за нея .
Сините му очи светеха успокояващо ,сякаш бе прозрял притеснението и и сега и казваше ,че всичко ще е наред.
Маршът звучеше ,но Тес не го чуваше .
Гледаше само Сето и се опитваше да се движи .
Преди да се усети вече бе до него и Той протегна ръката си към нея .
Юги я целуна и постави ръката и в тази на Сето ,като се оттегли до другите две момчета.
Тес застана до него очите и вече бяха насълзени , а лудо думкащото и сърце се опитваше да игнорира всички останали в залата.
Свещеника започна да говори ,но Тес не долавяше и звук .
Ушите и бучаха ,ръцете и трепереха .......
‘’- Спри се Тес !’’ Помисли си Тя и се загледа в очите му отново.
Можеше да потъне в синевата им , можеше да се изгуби .......
Той размърда перфектните си усни и Тес прочете това което и казваше..
‘’- Всичко е наред ....Аз съм тук!’’
Клетвите им бяха традиционите изговаряни милион пъти от милион влюбени .
Но въпреки това Тес се ужасяваше от момента в които трябваше да говори ,просто защото гласът и бе изчезнал .
Тя започна бавно да казва клетвата си ,като не отделяше очите си от неговите , които ясно и казваха ,че Той искрено се забавлява на нейното затруднение .
‘’- Глупак ! – Ще те науча Аз ! Помисли си Тес и сложи пръстена на пръста му.
Тес осъзна ,че е негов ред и притаи дъх в очакване .
Галсът му зазвуча уверено ,нямаше и следа от притеснение или несигорност ,което я зарадва .Той казваше думите спокойно и сигорно без да се запъва или да се задъхва от притеснение както бе направил Джоуи.

Сето не се страхуваше , Той наистина искаше да се ожени за нея .
Тя се усмихна и протегна ръката си ,за да може да и сложи пръстена .
Той го направи внимателно , но след като го сложи не пусна ръката и ,а я задържа в своята , като тихо прошепна в ухото и : - Нямаш си и на идеа ,колко убийствено красива си!
Думичката ‘’Да ‘’ отекна в главата и ,а после и радосния вик ,на развеселения Дюк.
Свещеника ,го погледна строго и продължи с мила усмивка .
‘’ Обевявам ви за съпруг и съпруга !’’
Тес примигна невярващо ,а Сето се подсмихна ,като я целуна така че свещеника се прекръсти и поклати глава.
Май и Теа се хвърлиха на врата и плачейки .
Започнаха силно да я прегръщат и да я поздравяват .
- Е .....Госпожо ....... прошепна в ухото и Сето ,а топлия му дъх погали бузата и .
Тя му се усмихна ,като леко се изчерви и хвана ръката му стискайки я силно ..
Всички ги поздравяваха и се усмихваха ,като им пожелаваха щастлив семеен живот.


Празненството в имението Кайба беше в разгара си .
Всички се забавляваха и си говореха въодушевено.
Цялото имение беше пищно украсено в панделки и блещукащи лампички.
Музиката звучеше силно ,а шампанското се пиеше вместо вода.
Младоженците стояха на една дълга маса заедно със някои от важните гости ,които разбира се присъстваха на сватбата на един от най –влиятелните бизнесмени .
Приятелите на Тес също седяха редом с нея щастливи и опианени от елфория, която беше завладяла всички.
Тес се смееше на глупостите на Джоуи и през пет минути целуваше Сето.
Всичко беше страшно изискано и направено така ,че дълго време да бъде тема номер едно.
Традициите бяха спазени и изпълнени по –най впечетляващ начин , всичко беше перфектно и интригуващо.
Когато Сето успя да се откъсне от безмислените разговори ,които водеше със надути богаташи ,Той се обърна към Тес и нежно я целуна .
- Щастлива ли си ? Попита я тихо Той .
- Много !
Тереза се притисна нежно в него и облегна глава на рамото му .
- Искам да се махаме ! Прошепна с палава усмивка Тя .
- Вярвай ми ......Аз го искам повече !
Беше ред на танца на младоженците ,които всички гости бяха чакали цяла нощ.
Сето стана и подаде ръка на стреснатата Тес.
- Искаш да танцуваме .........
Той се засмя и я вдигна от масата .
- Спри да се тревожиш ,никой не ни гледа !
- Да бе ! Намръщи се Тя .- Всички ни гледат !
- Моля те ......Спомняш ли си как танцуваше в клуба и там всички те гледаха!
Тес сбръчи недоволно носле и го сръга нервно .
- Много си нечестен !
- Няма от какво да се притесняваш ! – Аз ще съм там и ще водя ,а и ти любов моя .......Той направи паулза и погали лицето и ....... Ти можеш да танцуваш!
Тес въздъхна и се опита да му направи тъжната си физиономия ,която обаче нямаше ефект .
На лицето на Сето грейна победоносна усмивка и Той тръгна към дансинга ,като нежно я издърпа .
Зазвуча песента на ''Seal - Kiss from a Rose '' и изпълни залата с опияняващото чувство ,което излъчваха двамта влюбени .
Гостите спряха и очаровани се загледаха във вълшебния танц ,който ги караше да се възхищават и да мечтаят.

Тес се усмихна и обви с ръце врата на Сето , като нежно се притисна в него .
Топлия и дъх му подейства възбуждащо.
Младия мъж плъзна ръка по гърба и нежно хвана кръста и.



Бях ,като самотна посивяващата кула в морето.......
Ти се превърна в светлината на мрачната ми страна ....
Любовта превърнала се в пристрастяване е бурна ,а не горчива .....
Но знаеш ли ,че когато вали сняг ,очите ми щедро поглъщат блясъка от светлината излъчвана от теб....

Те се понесоха в ритама на музиката запленени един от друг .
Нямаше нищо освен тях .
Забравили за гостите за празненството, наслаждавайки се на този безценен миг ,в които се изразяваше им любов.
Младите влюбенми се движеха в изящен синхром сякаш бяха не само създадени един за друг ,а и устроени така че да се допълват.
Тес спря да се тревожи за гледащите ги хора ,понеже вече не можеше нито да ги види ,нито да мисли за тях .
Сето нежно я завъртя и я притегли към себе си ,като зарови глава в косите и и и прошепна думите ,които накара лицето и да блесне .
''Обичам те ....Сега и завина ги !''


Скъпа !!
За мен ти си ,като целувка от роза върху пепелта ...
.
Колкото повече те опознавам......Толкова по непозната ми се струваш .....
И сега ,когато розата разцъфва една светлина разпръсква мрака в сивотата.......

Сето нежно я наклони назад и вдиша аромата на кожата и .
Тес се отпусна в ръцете му и леко се усмихна ,когато Той я вдигна и притисна усните си в нейните ,като и подари една от най –завладяващите целувки ,които някога и бе давал.

Аз бях целуната от роза в пепелта .......Бях целунат от роза в пепелта .....
И ако трябва да се срина за напред......Аз бях целуната от роза в пепелта ....

Песента свърши ,а всички гости стояха притихнали за момент .
Бурните aплодисменти невъздържано започнаха и Сето самодоволно прошепна на Тес.
- Казах ти !
Тя се засмя и се обърна към масата ,но се вцепени на момента .
До вратата стоеше Тристан и се взираше в нея .
Усмивката на Тес изчезна , Тя просто го гледаше неспособна да помръдне от мястото си .
Погледа на Тристан се срещна с този на Сето и Тес усети ,как между двамата прехвръкнаха гневни искри .
Сето обхвана кръста на Тес с една ръка и я придърпа по близо до себе си.
В миг всеки шум притихна и всички гости се обърнаха към видимо напрегнатите мъже.
Тристан извади ръцете от джобовите и тръгна към Сето и Тес със самоуверена походка.
Джоуи стана от масата със сериозно изражение ,но бе спрян от Юги ,които отрицателно поклата глава.
Мокуба направи крачка напред и пусна рязко ръката на Вики ,която хвана рамото му и го погледна притеснено.
Тес усети гнева вибриращ по цялото тяло на Сето , усети как ръката му се затегна около кръста и .
- Недей .......Моля те Сето! Прошепна тихо Тес и преглътна сълзите ,които напираха в очите и .

Тристан се спря до тях,като нежно се усмихна на Тес ,а Кайба изгледа с презрение.
- Здравей ,Тес !
- Здравей .......Тихичко прошепна Тя . И отново погледна умоляващо Сето , който стоеше със сурово изражение .
- Аз .......... Тес заекна и сълзите започнаха да блестят в очите и .......Не очаквах да дойдеш!
- Аз също не очаквах да ти кажа чесно ! Той сви рамене и се огледа. - Ето ме тук обаче !
- Радвам се ,че дойде ....! Тес искрено му се усмихна и се хвърли на врата му ,като го прегърна силно и избухна в сълзи .
Сето си наложи да стои на място ,като прецени ,че Тес има нужда от Тристан и не е правилно да я откъсва от него.Нямаше нищо против да размаже мутрата на този идиот ,но заради Тес просто запази мълчание ,оставайки все така напрегнат.
Мокуба погледна брат си и направи знак с глава ,като го попита дали трябва да се намеси и да извика охраната .
Сето поклати глва и върна погледа си на Тес и Тристан.
- Спри да плачеш Тес ......Виж колко си хубава ! – Ще се развалиш! Започна да и обяснява Тристан сякаш момичето хлипащо на врата му бе дете.
- Не ме ли мразиш .......Изплака Тя и отново го прегърна .
- Как бих могъл да те мразя Тес ........Тристан тъжно я погледна и започна да трие сълзите и .- Ти си толкова важна за мен ! – Аз ........Държах се като идиот и те моля за прошка !
- Тристан ........Толкова ти благодаря ! Извика невъздържано Тес .
Той хвана ръцете и и весело ги залюля , като напълно игнорира Кайба .
- Не го харесвам .......Той се намръщи и продължи.- Но щом ти си щастлива и това е добро за теб съм готов да приема избора ти ! – А ти ......Той направи палза и тъжно каза .......Аз виждам че си щастлива и искрено се радвам!
Тристан нежно погали ръката на Тес и с почтителен жест я върна на годеника и .
- Тя е най –прекрасния човек ,които някога съм имал щастието да познавам!- Ако е щастлива с теб ........Така да бъде , за да видя усмивката на усните и съм готов на всичко.
Сето обхвана кръста на Тес,като спокойно изслуша Тристан.
- Нараниш ли я обаче .......Ще те убия ! Очите му блеснаха гневно за миг ,но после отново станаха топли.
Тристанм нежно целуна бузата и ,като пренебрегна острия поглед от страна на Сето и се запъти към напрегнатите си приятели.
- Добре ли си ! Попита я загрижено Сето.
- Да ....! – Чувствам се чудесно .......Благодаря ти Сето!
- За какво ? Попита изумен Той .
- За това ,че не се противопостави и го остави да се сбогува с мен по свой си начин!
Сето леко се усмихна и целуна ръката и .
- Знаеш ,че не го направих за него !
- Знам ! Отговори Тя и нежно го целуна .
- Искаш ли да се махаме ?
- Да се махаме ? Попита объркано Тес .- Това е домът ни .......Има гости ..и .........
- Нали не си си помислила ,че няма да те накарам да прекараме медения си месец ........Той направи палза и тайнствено се усмихна ........ Някъде много далеч !
- Мина ми през ума ,че си измислил нещо ! Усмихна му се нежно Тя.
- Самолета ни чака .
- Сега !
- Точно така или искаш още един танц !
- Самолета е добра идеа !
Сето се засмя и нежно я целуна ,като я поведе да се сбогува с приятелите си .


Последната промяна е направена от Angel на Сря Ное 04, 2009 10:49 am; мнението е било променяно общо 1 път

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 6 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  tOnNsSi Вто Ное 03, 2009 10:31 pm

Искам още Любов или Война- Предателство - Page 6 2224
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 6 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  tOnNsSi Вто Ное 03, 2009 10:44 pm

И да знаеш искам целия меден месец с всяка една подробност Любов или Война- Предателство - Page 6 163915
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 6 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Angel Сря Ное 04, 2009 10:35 pm

След 5 години .............




Роджър тичаше по стълбите ,като вземаше по две стъпала наведнъж.
По челото му бяха избили ситни капчичи пот ,които избърса в ръкава си и продължи да тича след едно русокосо ангелче.
- Стар съм вече за тези работи !Измъчено промърмори иконома и продължи да гони смеещото се момиченце. – Госпожице Далия .......Моля ви спрете да тичате! Извика след нея Той ,но нямаше никакъв успех .
Звънливия и смях огласи къщата , тъмно сините и очи блестяха весело , а дългата медно руса коса подскачайки следваше всяко нейно движение.
Русокоската се обърна назад за да види на какво разтояние от нея е иконома ,когато се блъсна в нещо и тупна по дупе .
- Ауч!
Болезнена гримаса се изписа на лицето и и Тя отвори едното си оченце ,като обаче стискаше другото и погледна нагоре към застаналия със сериозна физиономия Мокуба .
- Млада госпожице . Спокойно каза Той ,като едва сдържаше смеха си подавайки и ръка за да се изправи.
Дребосъчето скочи на крака ,като сложи малките си ръчички на кръста и ядосано го погледна.
‘’- На кого ли ми прилича!’’ Помисли си Мокуба и леко се усмихна .
Роджър се опря на масата дишайки едва и отново започна да поучава непослушното дете.
- За ед-на дама ......Той си пое въздох и намести папионката си ,като застана срещу зяпналото го с досада дете . – За една дама е недопустимо да тича из къщата така !
Момиченцето сви уснички и премигна с очи , като се оплези и започна да приглажда бялата рокличка с която бе облечено.
- Далия .....Започна Мокуба ,като погали главичката и ..... – Защо не слушаш горкия Роджър ?
- А ти защо заставаш на пътя на хората ,когато бягат ? Попита го злорадо Тя и присви очички.
- Много си остроумна !
- Не разбирам тези сложни думички ........Може ли да го обясниш отново? Далия сладко примигна и започна да очертава кръг с краче без да поглежда засмения си чичо.
- Няма значение ......Въздъхна Той и я вдигна на ръце ,като се обърна към Роджър.
- Аз ще се справя със тази своенравна госпожичка , Роджър ! – Благодаря ти за търпението!
Роджър почтително кимна и се запъти към стаята си за да си почине от прекалено активното момиченце.
Далия отново му се оплези на Роджър и обви ръчичките си около врата на Мокуба .
- Тук ли е леля Вики? Попита го с блеснал поглед момиченцето.
- Дааааам!
- С бебето ?
- С бебето ! Засмя се Той и я целуна по бузката. – В градината са заедно с майка ти , леля ти Май и близнаците .
- Близнаците ! Тя сбръчи носле и разтръска главичка .
- Не харесваш ли близнаците ? Попита Той развеселен от реакцията и .
- Те са .......Бляк ......Момчета !
Мокуба се разсмя и отново я целуна .
- Момчета значи ?!
- Ами , Да !Каза Тя ,като повдигна веждички сякаш го обвиняваше ,че повтаря думите и .- Последния път .........Тя несъзнателно сви ръчички в юмручета .... Ме победиха ,когато ги предизвиках на дуел.
Мокуба весело се захили ,когато видя гневните изкрички в очите и .
- Защо ги предизвика ,миличка ? Попита съвсем невино Той.
- Заради куклата ми .......Тези глупаци ми я взеха ,а реших да си я върна ! Далия упорито стисна малките си уснички. – Ама те като наредиха едни карти.......Тя смешно се нацупи . – И бам .......бам ! Момиченцето размаха ръчички и погледна глупавата усмивка на чичо си.
- Избягваш ги значи ? Попита Той и и смигна весело.
Тя извъртя главичка ,като попарена и самоуверено отговори .
-Никого не избягвам !
- Добе тогава да идем при тях ! – Какво ще кажеш?
Тя се смръщи и привидно безразлично отговори : - Все тая !
Мокуба се захили и я понесе към градината , като с радост откри колко малкат му племеница прилича на баща си.
Беше вироглава като Тес и самоуверена и целенасочена като Сето.
И само като си представеше ,че след година това зверче ще е на цели 6.


Тес , Май и Вики бяха седнали в градината ,като говореха и за децата си и за мъжете си ,които автоматично спадаха към кадегорията на децата.
Тес погледна към вратата от където идваше Мокуба носещ малката и дъщеричка.
Младата жена нежно се усмихна и протегна ръце ,когато малкото и съкровище се затича към нея .
- Мами ! Извика Далия и гушна майка си ,като я дари със сладка целувка и пъргаво отиде да целуне и малкото си братовчедче ,което спокойно спеше в ръцете на Вики.
Мокуба седна на стола до Вики и нежно целуна първо нея ,а после и бебето .
Тес се усмихна мило.
Толкова много неща се бяха променили .......
Хармонията ,която църеше сеге и се струваше немислима преди години.
Тес се загледа във наперената походка на Далия ,която се бе запътила към близнаците на Джоуи и Май .
Ян и Юри , бяха като две капки вода и често се разменяха ,като правеха номера на родителите си и по точно на супер разсеяния си баща .
Русокосите момчета седяха на земята всеки с тестето си и играеха своя доста импровизиран дуел.
Тес отново върна погледа на застаналата до тях Далия ,която изкривяваше уснички и се мръщеше на подкачащите я момчета.
Лека усмивка се появи на усните на младата жена , никога не си бе представяла ,че ще е щастливо омъжена за Сето и ще имат най –сладката дъщеричка на света.
Най- прекрасното момиченце ,което толкова приличаше на него .
Сето винаги оспорваше това ,като твърдеше че Далия прилича повече на прекрасната си и също толкова своенравна майка , като за аргумент сочеше това че нещо толкова прекрасно не може да прилича на него.
Когато Далия се роди ,Сето се промни много .
Тес можеше да види ,как винаги се разтапяше край нея и не бе способен да и каже ‘’ Не !’’
Освен Далия в живота им ,като и в този на приятелите и бяха настъпили много промени.
Дюк най – после имаше сериозно гадже , което видимо му бе стъпило на врата и не позволяваше на очите му да шарят. Заради нея Той бе отнесъл доста подигравки от страна на Джоуи ,който злорадстваше при всеки удобен случай .
Теа и Юги ходеха доста сериозно ,дори живееха заедно в апартамента му.
На Тес и миришеше на сватба и постояно подкачаше Теа , която се изчервяваше при споменаването на бялата рокля.
Тристан бе заминал да работи в Испания ,още след раждането на Далия.
Тес знаеше ,че Той все още я обича и иска да се отдалечи .
Болеше я и и бе много тежко , но от една страна приемаше решението му като правилно.
Отностно ментора си ,които много уважаваше и дори обичаше ........Тес изпитваше само тъга .
Малко след като и бе дал развод за да може да се омъжи за Сето , бе починал в страната която изглежда обичаше , оставяйки на Тес абсолютно всичко което притежаваше.
Тес и до днес самостоятелно управляваше Industrial Illusion без намесата на Сето.
- Ехо .....Май размаха ръце пред лицето и .- Къде потъна ?
- Мислех си .......За всичко ,което се случи !
- Пораснахме ! Каза с въздишка Май и тъжно поклати глава .
- Ей ......Вижте ги ! Каза Мокуба и накара всички да погледнат към играещите в разбирателство деца .
- Какво им става ? Попита недоумяващо Май и премигна срещу хилещата се Тес.
- Порастват! Изкиска се Тес и всички на масата се засмяха .



Тес се бе излегнала на дивана в кабинета на Сето четейки книга ,която не и бе особенно интересна .
Тя искаше да дочака Сето ,който тази вечер работеше до късно .
Очите и взеха бавно да се затварят против волята и и скоро се унесе в спокоен сън.


Сето се прибра и бавно тръгна по стълбите засичайки се с още една нощна птица .
- Добър вечер Сър !Поздрави Роджър.
- Здравей Роджър ! – Къде е Тес ? Попита Той ,като се опита да държи очите си отворени.
- Госпожицата е в кабинета ви !
- Чака ме .....! Усмихна се Сето и тръгна по стълбите с ленива крачка .
- Между другото .......Каза Сето ,като се спря и отново се обърна към Роджър.
- Да сър!
- Послушна ли бе Далия днес ? Попита със сериозно изражение Сето.
- О-о-о ! – Прекрасно дете .......Толкова послушно! Взе да я хвали Роджър и да се усмихва.
Сето повдигна вежди и се загледа в добродушния иконом ,който продължаваше да го лъже.
- Роджър ! Спокойно прекъсна бърборенето му Сето.
- Да .....Господине !
- Моята дъщеря е най –своенравното и вироглаво момиченце на света !- Знам ,че днес навярно те е измъчвала цял ден ! – Защо прикриваш пакостите и ?
Роджър спокойно се разсмя и потупа по рамото младия мъж ,който имаше за свой син.
- Нима не правех същото за теб момчето ми !
Сето се усмихна припомняйки си ,колко пъти Роджър го бе спасявал от учебниците и му бе помагал да се справи с прищевките на Гозабуро .
- Правеше го ...........Младия мъж се омълча за миг сякаш мислеше за нещо важно ,но изведнъж вдигна ясните си сини очи към Роджър и му каза думите ,които никога не бе изричал. – Благодаря ти , старче !
Роджър се скова ,а очите му се насълзика .
Сето го потупа по рамото и тръгна по стълбите чудейки се на сантименталния си ....... старец.
Първото нещо в главата му : Далия !
Той застана пред детцката стаята ,като открехна вратата и влезе вътре.
На легълцето срещу него спеше спокойно малката му дъщеричка.
Сето се усмихна на втората макар и малка жена покорила сърцето му .
Медно русите и къдрици се разтилаха по възглавницата като коприна , малките и розови уснички бяха леко отворени ,а лекото и равномерното дишане го караше да се чуди как може да има нещо толкова прекрасно.
Сето леко се наведе целуна челцето и погали главичката и .
Постоя загледан в нея за секунда и след това тихо излезе от стаята.
Сето влезе в кабинета си ,знаейки че там ще намери Тес.
Книгата бе паднала на гърдите и ,а Тя спеше точно толкова спокойно ,колкото и Далия.
Сето се наведе и нежно целуна усните и , като се усмихна ,когато Тя обви ръцете си около врата му и му отговори.
- Здравей! Прошепна Тя и се загледа в очите му .
- Здравей ! Каза Сето и бавно загали косата и.
- Време ли е да ставам ? Попита объркано Тес и се заоглежда за часовник.
- Не .......Време е Аз да си легна ! Прошепна в ухото и Той .
Тес се усмихна и му направи място .
Той легна на дивана до нея и внимателно все едно бе от порцелан я прегърна.
Тес зарови лице в гърдите му и усмихнато му прошепна :
- Обичам те !


КРАЙ !
.

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 6 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  tOnNsSi Сря Ное 04, 2009 11:05 pm

Леле Любов или Война- Предателство - Page 6 2224 Какъв страхотен край Любов или Война- Предателство - Page 6 980695 Кога ще ни зарадваш с друго фикче Любов или Война- Предателство - Page 6 711699
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 6 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Angel Сря Ное 04, 2009 11:11 pm

Aми мисля да почна да пиша или нещо по Наруто или по Vampire Knight.
Но не мога да реша Любов или Война- Предателство - Page 6 805537

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 6 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  tOnNsSi Сря Ное 04, 2009 11:14 pm

Аз искам по Югио щото другите две ги ненавиждам Любов или Война- Предателство - Page 6 335637 Моля те недей толкова фикове по наруто че вече ми отегнаха Любов или Война- Предателство - Page 6 335637
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 6 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Angel Сря Ное 04, 2009 11:24 pm

На мен много ми се нрави Vampire Knight!
А и от всички фикове които съм чела се сещам само за един по това аниме.
Струва ми се много трудно обаче !
А Наруто вярно клише е ........Обаче може да вкарам някоя яка мацка Любов или Война- Предателство - Page 6 870612
Yu gi oh - Много го обичам това ,обаче виж колко нещо изписах по него ще се клиширам. Любов или Война- Предателство - Page 6 652425
Пише ми се ........Голяма съм идиотка Любов или Война- Предателство - Page 6 184908
Голяма муза ме грее но тема нямам

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 6 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  tOnNsSi Сря Ное 04, 2009 11:31 pm

Моля те да е по Югио други не признавам Любов или Война- Предателство - Page 6 2224
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 6 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  tOnNsSi Сря Ное 04, 2009 11:33 pm

Заради мен,моля те ,моля те напиши по Югио,плийс Любов или Война- Предателство - Page 6 980695 Любов или Война- Предателство - Page 6 0384
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 6 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Angel Сря Ное 04, 2009 11:39 pm

За сега ще си почина на тази тема и ще се опитам да напиша нещо различно .
Любов или Война- Предателство - Page 6 241847 Но ако ми дойде идея за югио ще пиша и по него Любов или Война- Предателство - Page 6 62324

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство - Page 6 Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 6 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите