ThE BeSt FoRuM FoR RoLePLaY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Любов или Война- Предателство

2 posters

Страница 1 от 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Любов или Война- Предателство Empty Любов или Война- Предателство

Писане  Angel Пет Окт 09, 2009 3:39 pm

Тес стоеше и скучаеше в магазина , чудейки се дали ще има клиенти, час преди да обърне табелката с натпис ‘’Затворено’’.
Бяха се случили толкова много неща , за които не беше лошо да се опита да помисли.
Първото най – важно събитие което предстоеше беше сватбата на Май и Джоуи.
Тереза леко се усмихна на този толкова прекрасен факт.
Джоуи беше предложил на Май по доста необичаен начин , който изненада всички а на сутринта когато се беше събудил и Той самия се изненада.
Всичко стана на Коледното парти на което се бяха събрали.
Тогава Тя беше накарарала Сето да я придружи , въпреки че това и костваше доста усилия и недоволство от негова страна.
След дълги убеждения ,моления и караници Toй беше отсякъл:
‘’ – Добре досаднице печелиш !’’
Отначало приятелите и бяха учудени и притеснени от присъствието на Кайба , но с напредването на вечерта всичко си дойде на мястото , и започнаха да се веселят.
Юги и Сето разбира се бързо намериха общи теми на разговор , а момичето което Юги беше довел и нарекъл ‘’ свое гадже ‘’ гледаше начумерено и нагло Тес ,Май и Теа.
Нито Тес нито момичетата я харесаха особенно ,но Тя беше гадже на Юги и те единодушно се бяха съгласили да го подкрепят каквото и да им сервира.
Тогава Тес не спираше да се ядосва на постояните и флиртаджийски погледи ,които непрестано отправяше към Сето.
Кира , така се казваше натрапницата беше увиснала на врата на Юги и през цялото време му пречеше да говори със Кайба.
Тя напрестанно мрънкаше на Юги ,че иска да си вътвят а Той и обясняваше , че сега ще поостанат защото е решил да празнува с приятели.
Тес не можеше все още да изтрие от ума си предизвикателните намеци ,които Кира така нагло отправяше към Сето , въпреки нейното и присъствието на Юги.
Товагава Сето бе направил нещо неочаквано за нея и за другите на масата.
Той претегли към себе си Тес и парира всеки опит за флирт от страна на Кира ,като целуна шашнатото момиче безсрамно и толкова страсно ,че всички момичета на масата и завидяха за миг.
Разбира се Кира разбра намека и се зае да се лигави на Юги.
Тес си спомни с усмивка този момент в който Сето показа любовта им толкова открито без да се притеснява от това което другите биха казали за тях.
Момичето си спомни лицето на друг човек ,който искрено обичаше и който винаги бе готов да и помогне.
Лицето на Тристан гореше от болка ,когато Кайба я целуна ..
Той беше напуснал стаята демонстративно и Тес се беше почувствала като гаднярка и предателка.
Но Тристан трябваше да разбере , че Тес го обича като приятел и това не може да се промени.
Момичето изпитваше искрено съжаление и болка от това че трябва да наранява един от хората който се беше превърнал в нейн най – добър приятел от страната на момчетата.
Вечерта беше продължила далеч по – весело, когато Джоуи Лилър хвърли бомбата и накара всички да зяпнат в почуда.
Момчето беше прекалило с чашките и новото момче в компанията на име Дюк се опитваше да изтръгне от ръцете му поредната пълна с водка чаша.
‘’ Стига вече Лилър! Не знам как ще те прибирам’’беше извикало ядосано момчето.
Тес много харесваше Дюк.
Той беше типичния сваляч и сърцеразбивач ,но никога не се бе държал неуважително и никога не се бе опитвал да сваля което и да е момиче от компанията.
Джоуи разбира се не показваше с нещо ,че е чул предопреждението и си отпиваше от чашката спокойно.
‘’ Ах ...........Дюкчо ‘’ говореше Джоуи с пиянски акцент ‘’ Има кой да ме прибира ‘’
-‘’Лилър’’!!! беше извикала Май бясно и гледаше доста пийналото момче със злобен поглед.
- ‘’ Да слънце’’ Изпелтечи Джоуи и се облегна като истинска пияница на гърба на бясното момиче.
Тогава всички се бяха смяли на покорството му ,а Сето беше казал нещо за мъжките права които Джоуи нямаше ,а момчето обидено скръсти ръце ,когато всички се засмяха на шегата на Кайба.
Тогава Джоуи промени живота си ТОТАЛНО!!!
Той се обърна към Май и направи това което никой не очакваше.
Беше паднал театрално на колене и беше казал с малко фъфлещ акцент :
‘’ Красива ...........женичке......’’
‘’ Джоуи ставай ,че скоро ще те заболи!’’ се беше провикнала притеснено Май.
‘’ Нееееее! Никога !!! Джоуи беше размахал толкова страно пръст пред лицето на момичето ,че това за първи път я накара да млъкне.
‘’ Тук преддддддд всички и най – вече пред моя приятел Кайба!!!! ‘’ Слушаш ли ме бе Кайба ‘’ беше попитал със интерес Лилър.
‘’ С огромен интерес глупако ‘’ беше отговорил Сето и Тес го беше сръгала, а Той и се беше усмихнал глупаво .
‘’ Моля те да станеш моя жене ,спътница ................ И там каквото друго се казва’’!!!
След това Джоуи беше припаднал а Дюк и Сето го изведоха на свеж въздох.
Тес разтърси главата си развеселена от спомена за онзи ден.
Погледна отново часовника си и видя ,че беше време да зарваря .
Момичето знаеше ,че скоро ще дойде Сето и ще я вземе от работа както всеки ден през последните няколко месеца.

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  tOnNsSi Пет Окт 09, 2009 4:06 pm

Ама защо предателство,какво ще се случи Любов или Война- Предателство 335637 Искам още Любов или Война- Предателство 2224 Искам хепи енд Любов или Война- Предателство 65320
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Angel Пет Окт 09, 2009 5:04 pm

Тес чу двигателя на колата и позна кой чака отвън по бурното натискането на клаксона.
‘’ Моето момче ‘’ помисли си Тя и извъртя засмяно очи.
‘ ‘Ах този надут пуяк! Вместо да ми бибитка можеше да влезе ,а не да се прави на важен всеки ден’’ ‘’ Не е влизал тук откакто ........’’ момичето прекрати мислите си ,защото си спомни за деня в който живота и се преобърна на 180 градуса благодарение на мъжа отвън.
Това което беше направил тук вътре , беше нещо което не се забравя и Тес често си го спомняше , но гледаше да не го прави във присъствието на някой защото страните и пламваха на момента.
Още не можеше да свикне със близостта и вниманието му към нея .
Тес все още се чувстваше несигорна ,защото вътре в себе си знаеше че връзката им не е толкова стабилна като тази на Май и Джоуи.Момичето се страхуваше от бъдещето , какво ли и готвеше и дали ще бъде свързано със Сето.
Тя нямаше повече време да разсъждава над страховете които я мъчеха ,защото чу клаксона още два пъти.
‘’ Добре де ! Идвам!’’ помисли си ядосано Тя и излезе навън като се обърна да заключи магазинчето.
След като свърши тази работа Тя се обърна към младия мъж застанал облегнат на колата.
- Защо се забави толкова ! Да не произвеждаш нещо ? попита Той с весела усмивка на лицето.
Тес усмихнато изприпка и се хвърли върху него ,като оплете краката си около кръста му и нежно го целуна.
- Какво ще искаш? Попита Той и я погледна изпитателно без да я пуска на земята.
Момичето сбъчи вежди и го погледна привидно ядосано.
- Защо ? Не мога ли да те целуна без причина? Попита наивно Тя ,като запърха с мигли.
- Може миличко ,но обикновено не го правиш! Каза и спокойно Той със зашеметяваща усмивка .
Момичето отпусна краката си и Той я остави да стъпи на земята.
- Сето Кайба ! извика Тя - Ти си голямо говедо !
Той се разсмя и весело и отговори :
- Трябва да измислиш нови обиди принцесо тези вече се изтъркаха!
Момичето му се оплези и влезе в колата с наперена похотка.
Той остана за момент навън със страна усмивка на лицето.
Сето знаеше добре какво прави Тя .
Предизвикваше го , със всяка дума и жест със всяко движение на тялото си , просто го предизвикваше и Той беше готов да приеме каквото и да е предизвикателство от нея.
Той отвори рязко вратата и каза :
-Излизай!!!
-Моля ? Гледай си работата!!! Отряза го Тя.
Той се усмихна нападателно и каза спокойно:
-Сега Аз искам нещо от теб Тес . Излез навън!
Момичето го гледаше неразбиращо ,а очите и се разшириха от изненада.
Тя бавно излезе навън ,като не отместваше лице от очите му ,които се движеха по цялото и тяло и жадно и настойчиво го поглъщаха.
Той я хвана за ръката и я повлече в посока на магазинчето.
- Какаво правиш ? Едва ,едва произнесе Тес.
Тялото и беше настръхнало от напрежение и желание .
Той спря пред втатата на магазинчето и прошепна в ухото на и :
- Отвори вратата Тес!
Тя с треперещи ръце направи това което малдия мъж и каза и двамата влязоха вътре.
Слънцето вече залязваше ,а във въздоха се носеше приятен аромат и напрежение.
Сето дръпна внимателно ключа от ръката на застаналата по средата на магазинчето Тес и заключи вратата с едно бързо движение.
След като чу звука на заключващата се врата Тес се напрегна в очакване.
Момичето добре знаеше ,че Той е зад нея и я изучава както винаги .
Кайба се доближи до нея и леко погали гърба и през блузата.
Тес се напрегна в очакване на следващите му действия ,които Той несъмнено щеше да изпълни.
За нейно огромно очудване Той се отдалечи и мина пред нея като издърпа стола на който Тя седеше когато беше на работа.
Кайба го постави пред нея и седна на него със лека усмивка на лицето предизвикана от физиономията ,която се беше изписала на лицето на Тес.
- Съблечи се.
Думите бяха изговорени небрежно със спокоен и равен глас, а точно това напрегна още повече Тес.
Тя стоеше като глупачка и се взираше в него сякаш не разбираше какво и говори.
- Мога да го направя Аз ,но ще ме лишиш от голяма доза удоволствие.
Гласа му отново звучеше небрежно ,а Той я гледаше така все едно щяха да вечерят а не да се любят.
- Предизвиквам те Тес ! Прошепна бавно въшебната думичка Той.

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  tOnNsSi Пет Окт 09, 2009 5:22 pm

Искам още Любов или Война- Предателство 2224 Само ще те питам на ли ще е със хепи енд
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Angel Пет Окт 09, 2009 5:51 pm

Тес усети някакъв старх породен от изкрите в очите на мъжа срещу нея , но накрая момичето установи че изпитва единствено любопитство и че е възхитена от тази нова страна в характера на Сето.
Тес бавно започна да разкопчава бялата си риза , като след всяко копче сраните и започваха да пламтят все повече и повече, а когато Тя ги разкопча всички и го погледна докато сваляше ризата си видя ,че тялото му се е стегнало а очите му сякаш я изпиваха.
Момичето смутено отмести очи и се зае да разкопчава дънките си ,като не смееше да погледне към него отново.
Тя го беше провокирала и го знаеше ,но не можеше да се обвинява за това което се случваше в момента.
След като свали дънките си и остана само по белъо Тя погледна стената зад него и започна да бърбори глупаво:
- Ами ....сега ако Юги дойде ? Ако някой види ? Представяш ли си ако.......
- Тес !!! Каза Той раздразнено .
- Ъм ? Погледна го Тя със зачервено лице и прехапа долната си усна.
- Просто млъкни и ела при мен!!! Каза Сето и се отпусна на стола.
При тази команда Тес се вцепени .
Не се любеха за първи път ,но сега обстановката и смяната на правилата я караха да се чувстава страшно уязвима и безпомощна.
Тя тръгна неуверено към него и се спря на сантиметри .
Той се усмихна на скованата и стойка и плъзна ръка по гърба и.
Тес затаи дъх ,когато усети че Той разкопчава сутиена и , но не направи какъвто и да е опит да го спре.
Той я беше предизвикал да играят една по различа игра и сега Тя нямаше да се предаде.
Тес прехапа още по силно долната си усна за да не изпищи ,когато ръката му погали гърдите и .
Той рязко се изправи и намери усните и ,като започна да ги целува яросно и властнно.
Сето я опря в стената като прикова ръцете и от двете страни на главата и .
Тес се задъхваше и отговаряше на всичко което тялото му поискаше от нея, стига Той да не спира да я милва и да и шепти в ухото и колко му е нужна и че я обича.
‘’ Лъжеш ли?’’ мислеше си Тя докато мисълта и секна когато пръста му проникна в нея.Тес извика от удоволствие и обви краката си около него.
Тя потрепери ,когато усети езика му върху гърдите си , но не можеше да мисли за последствията ако някой ги хванеше например , беше прекалено заета да чувства как този мъж я кара да забрави името си и как взима всичко от нея без Тя да го спре.
Той проникна в нея и от гърлото му се изтръгна задавен стон.
Тес изпъшка и се напрегна като усети лека болка от грубото проникване, но Той поправи грешката си и започна да се движи по нежно.
Тес заби нокти в раменете му ,а всичко се въртеше в главата и всичките и тревоги и притеснения нямаха значение ,защото сега нищо нямаше.
Той увеличи темпото ,като направи всичко възможно да бъде нежен и внимателен .
Тес не издържаше повече цялото и тяло гореше и Тя имаше чувството ,че ще се побърка от удоволствие.
Сякаш много далеч Тес чу вика си и усети как мъжа който притискаше тялото и стигна до края.
Чувството което изпитаха и двамата беше невероятно ,беше съвършено и диво.
Той отпусна глава на рамото и като остави краката и да докоснат земята.

- По дяволите Тес !!! Нараних ли те много? Прошепна задъхано Той.
Тя нежно целуна усните му и промърмори едва:
- Добре съм ! Всичко е наред.
Момичето знаеше ,че за сега не може да помръдне ,защото имаше чувството че ако го направи краката и ще се подкосят и Тя ще падне.
И двамата се свякоха на пода и Сето я притисна към себе си, като нежно галеше косата и.
Навън отдавна се беше стъмнило, а Тес все още не можеше да се упомни.
Когато мисълта за Теа изплува в главата и Тя подскочи.
- Ох ..........трябва да се прибирам Теа сигорно се притеснява!Каза тихичко Тя и погледна намръщеното му лице.
- Омръзна ми от това ! Каза нервно Той.
- Ох ..........Сето моля те не сега!Проплака момичето.
Кайба поклати глава ,като повдигна лицето и към неговото и каза:
- Искаш ли да се приместиш и да живееш с мен?

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Angel Пет Окт 09, 2009 5:52 pm

Ами не съм измислила още ,но сигорно ще бъде.
Все пак те са си един за друг Любов или Война- Предателство 44731

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  tOnNsSi Пет Окт 09, 2009 6:05 pm

Удивена съм Любов или Война- Предателство 65320 Страхотна глава Любов или Война- Предателство 2224 Искам още Любов или Война- Предателство 253677
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Angel Пет Окт 09, 2009 6:41 pm

Тес примигваше срещу него като пълна глупачка.
Тя просто не можеше да повярва на това което туко що чу да излиза от устата на мъжа който притежаваше един единствен страх и това беше обвързването.
‘’ Май беше права ,след секс мъжа е готов на всичко’’ помисли си Тес с усмивка.
-Още ли ще мълчиш? Попита я Сето с неприкрит гняв и страх от отхвърляне.
Тя поклати глава сгуши се в него и избягвайки очите му заговори:
-Сето ти не искаш това.
Кайба се стегна и с твърд глас отговори :
-Май ти не го искаш Тереза !!!
Момичето изпита страх ,че Той може да продиктува това като нежелание затова побърза да обясни.
-Сигорен ли си че си готов да ме виждаш постояно , да се събуждаш до мен ..........да споделяш с мен! Прошепна Тя и го погледна със сълзи в очите.
Той я целуна леко и се усмихна вече по – спокоен от преди.
-Искам да се събуждам до теб ......започна сериозно Той ,но после изражението му стана палаво и Той промърмори :Но също така искам и да те държа под око !
Тя го погледна като сбръчи носле и сви усни.
- Това пък защо?
-Защото ако някой разбере каква фурия си в леглото мила, ще имашо доста кандидат!
Сето обожаваше да си прави такива шеги с нея ,защото знаеше че Тя има силно развито чувство за срам и такива коментари я ядосваха и така лесно можеше да я провукира.
-Ах Ти! Извика Тес и тръгна да го удря със малките си юмручета. – Как може да го кажеш!!! – Глупак!!
Сето се смееше като държеше ръцете и настрани от лицето си ,защото знаеше че Тя умее да удря и не се съмняваше ,че в този момент е възможно да си го получи заради гадната си шегичка.
-Добре ,добре Тайсан! Само спри да посягаш! Каза през смях Той.
Очите и още горяха гневно и Тя не успя да се сдържи като се заяде:
-Какво великия Сето Кайба се страува от момиче а?
Тя очакваше да го ядоса ,но Той я накара да легне на пода като я притисна с тялото си и прошепна сладко в ухото и:
-Ти не си просто момиче , ти си цяла вихрушка! А затова дали се страхувам от теб? Той направи замислена физиономия за да я ядоса още повече и отговори :
-Как да се страхувам от нещо което лежи под мен и от 15 минути без особен успех се опитва да се освободи и да ме удари!!!
Доволен от отговора си Той се захили нагло и си открадна една бърза целувка от вбесеното момиче.
-Ти си ..........истински идиот ! Няма нужда изобщо да ти се връзвам! Каза безпомощно Тя и извъртя очи .
Сето пъргаво стана от пода и започна да се оправя ,като я погледна самодоволно как прави същото.
-Хей не ме гледай!!! Извика Тя и извъртя очите си отново.
Кайба се захили и каза нагло :
-Няма нещо което вече да не съм виждал така че ............
Тес го изгледа убийствено и продължи да се облича без да му обръща особено внимание на детцките му простотии.
Той се спря и се втренчи в нея като бавно започна да се доближава и спря на сантиметър от лицето и .
-Искам да знам какво реши?
-Какво реших за какво ? Попита Тес като се направи ,че не разбира какво и се говори.
Той поклати раздразнено глава ,но все така спокойно продължи да обяснява :
-Ще се преместиш ли при мен или не ?
Тес го погледна сериозното му лице и с лека въздишка отговори:
-Имам многобагаж .......... и ще трябва да минеш през Теа ...........и имам котка да знаеш че и Тя върви в комплект с мен .......и......
-Взимам те !- Неми пука какво имаш или срещу кого ще се изправя! Каза уверено Кайба и я целуна леко.
- Да знаеш,че нося табелка ‘’ Без обратно връщане’’каза Тя и леко се замисли какво я чакаше ,и как щеше да се изправи срещу Теа.
-Знам ,но мисля че отдавна съм решил да не те връщам ! Каза Той и и намигна като я дръпна към вратата на мага зина.
Време беше да закара Тес в апартамента на Теа запоследно.

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  tOnNsSi Пет Окт 09, 2009 6:47 pm

става много интересно Любов или Война- Предателство 2224 Чакам още с нетърпение Любов или Война- Предателство 65320 А малко трудно ще минат през Теа Любов или Война- Предателство 711699
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Angel Пет Окт 09, 2009 7:38 pm

Сето паркира колата си точно под блока в които живееше Теа заедно с Тес.
Тес излезе от колата пъргаво и мина от другата страна за да целуне нацупилия се мъж и да се опита да му оправи настроението.
Тя хвана ръката му и го изкара на вън като обви ръцете си около врата му.
-Сето сватбата е важен повод! -Трябва да бъдем там , невъзможно е да откажа след като Май ми е като сестра, а Джоуи .............е Той е с Май захили се момичето.
-Разбирам че ти трябва да присъстваш ,но защо Аз съм обречен на същата участ? Попита Кайба като се нацупи и я погледна убийствено сладко.
‘’ Само не ми парви тези муцунки’’ Помисли си Тес като погали красивото му лице.
-Защото Сето сега сме................Тя млъкна ,защото все още и бе трудно да изрече думата ‘’двойка ‘’ без да види несигорността ,която проблясваше в сините му очи всеки път щом Тя я казваше.
-Двойка !За нейна изненада Той каза думата пръв ,но отново потръпна при споменаването и .
- Мисля че .............да Сето ! И аз ще съм шаферка и дори утре .......
- Вилнуваш ли се ? Неочаквано попита Той.
Тес го погледна неспокойно и се опита да излъже като каза :
- Неееееее! Не е голяма работа .........просто съм задължена и ....
- Тес ,не можеш да лъжеш! Ама изобщо! Каза той като отпусна ръцете си на кръста и и целуна нежно целото и.
- За теб важно ли е да бъда там! Попита я Той и се усмихна когато Тя се изчерви.
- Ами ............
- Истината !
- Да Сето! Много искам да бъдеш с мен!
Той въздъхна и се усмихна мило на притесненото момиче.
- Тогава ще бъда ! Щом това е важно за теб е важно и за мен!
Тес го погледна изомено и неразбиращо.
‘’ Това туко що от устата на Сето Кайба ли излезе’’ запита се Тес.
- Какво пък сега ? Попита леко раздразнено Сето като прочете изненадата изписала се на лицето и .
- Не очаквах да се .......
- Интересувам от това което чувстваш! Довърши Той със страна усмивка.
Тес гузно нацупи усни в знак на съгласие .
Той разбра че Тя се чувства гузна ,че се е усъмнила в него и реши да и каже истината:
Не се чувствай гузна Тес .Истината е че и аз не очаквах да ми пука толкова какво чувстваш!
Тя го погледна объркано ,но разбра че е искрен и леко го целуна като се отдели от него.
- Трябва да тръгвам ! Прошепна Тя .
- Утре няма да ходиш на работа ,ще уредя друг на твое място.
- Какво ? Как го реши това? Каза леко ядосано Терза.
- Не вади ноктите , не забрави ли какво ми обеща Утре ще се нанесеш в имението при мен!
Тес прехапа усна и сбръчи вежди като си помисли за реакцията на Теа и другите от тайфата . Несъмнено щеше да е трудно...........много трудно.
- Добре и стига си заповядвал! Извика Тя и леко го блъсна като се престори на убидена.
Той се усмихна ,защото разбра това и мина зад нея като и прошепна нежно:
- Иамам куче!
- Какво ? обърна се рязко Тя. – Но моето коте ,няма да дам на кучето ти.........
Той се засмя и я целуна бързо по бузата като се качи в колата си и каза през прозореца:
- Нека спорим за домашните си любимци утре!
Тес тъкмо щеше да се възпротиви на това ,но Той запали колата и тръгна .
Тя поклати неодобрително глава като видя колко бързо кара Той и тръгна да се прибира.
Отключи вратата на апартамента и тръгна към стаята си на пръсти ,като се надяваше Теа да сънува десети сън.
Всичките и надежди се сгромолясаха когато чу зад гърба си :
- Замръзни на място Тереза Кайба!


Последната промяна е направена от Angel на Пет Окт 09, 2009 10:00 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  tOnNsSi Пет Окт 09, 2009 7:47 pm

Оха Любов или Война- Предателство 2224 Тес и е спукана работата Любов или Война- Предателство 65320 Още,още Любов или Война- Предателство 711699
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Angel Пет Окт 09, 2009 8:18 pm

Теа беше застанала със заплашителна физиономия и гледаше Тес с поглед от който момичето разбра че още тази вечер ще си има проблеми.
-А ааааааааа Теа! Ох изкара ми ангелите , аз си помислих ,че е някой друг! Смигма и глупаво Тес.
- Кой ? Дядо Коледа ли?
-Ти нали сложи корабики ! Не искам да ни пропусне тази година ! Заговори Тес ,като се опитваше да насочи гнева на Теа в друга посока.
Теа сложи ръцете си на кръста и каза още по ядосано :
- Не се прави на луда !!! Изкарах си акъла ! Знаеш ли колко е часа сега?
- Не мамо ,колко е ? Запърха с мигли Тес ,като гледаше с най – невиния си поглед.
- Ами Сето Кайба има марков ролекс ,защо не го попита?
Тес се засмя и отиде до приятелката си като я прегърна през раменете .
- Стига злобарке !!! Бъди по- усмихната ! Каза Тес като задърпа смръщеното лице на Теа така ,че да изглежда усмихнато.- Виж колко е хубав живота утре например ще имаш повече място , Кити ще спре да пишка и да ака в обувките ти , а Аз ще спра да ти досаждам.
Теа я погледна неразбиращо и покалати глава като се провикна:
- Какво се опитваш да ми кажеш откачалке!!! Къде ще ходите със бъхливата ти котка!
Тес направи знак с ръка на Теа с който и казваше да спре .
- Я недей да ми обиждаш котето ! Толкова е послушно! Тес се замисли за момент и погледна въпросително Теа. – Къде е то между другото?
Теа се усмихна злобно и присви очи като каза спокойно:
- А ааааааааааа ! Ама това котка ли беше ? Сготвих я !!!
Тес я шляпна леко по рамото и се засмя на остроумието и ,когато бялото и рошаво коте Кити се показа лениво от вратата на стаята .
- Сготвила я била! Каза под носа си Тес и повика котето което се отзова веднага и скочи в ръцете и.
- Къде ще ходиш? Местиш ли се попита вече по спокойна Теа и двете седнаха в кухнята на чаша топъл шоколад.
Тес галеше котето и му говореше нещо въптеки ,че знаеше че Теа очаква отговора и.
- Ти си добро коте нали ..........Няма да и дам да те сготви ! Не я слушай няма си гадже и е нервна!
- ТЕС! Изрева гневно момичето.
Тес я погледна неразбиращо и лениво и каза:
-Ауууу Теа! Не се нерви така ,знаеше ли че на 30 ще приличаш на бабичка ,а може и удар да получиш! – Грижи се за нервите си каза Тес ,като се прозя без да обръща внимание на почервеняващата си от гняв приятелка.
Теа се овладя ,нещо което и костваше много усилия и попита Тес с по спокоен тон:
-Тес моля те ! Не ме дръж в напрежение , просто ми кажи имам право да знам.
Тес я погледна и застана със сериозно изражение ,като пусна котката на земята .
- Сето..................
- Ще го убия какво е направил?
- Нищо толкова лошо май ............Иска да се пренеса у тях!!! Обяви тържествено Тес с усмивка на лицето.
Теа я погледна със спокоен поглед и каза :
- Не сериозно те питам!!!
Тес щеше да падне от масата ,една от най- добрите и приятелки не и вярваше .
- Теаааааааааа! Истина е !!!
Теа продължи да разбърква шоколада си и промърмори тихо на Тес:
- Пий си шоколада ще изстине.
Тес усети болката на приятелката си и отиде до нея като я гушна .
- Пак ще си излизаме по женски и ще си правим пижамени партита и ........
- Май се жени за Джоуи ..........Ти ще живееш с Кайба ,а Аз ще си умара като стара мома заедно с Кити.
Тес погледна намръщената и физиономия и я разтресе леко.
- Винаги можеш да вземеш Кити ! Каза весело Тес като смигна на отново ядосалата се Теа.
- Тесссссссссс! Ще те убия!!!! Извика бясно момичето.
- Права си ! Каза Тес със сериозна физиономия .- Прекалено обичам Кити ще си я задържа!
Теа избухна и започна да гони Тес като луда из малкото апартаменче.
Котето стоеше и ближеше лапичката си ,като наблюдаваше как двете жени се гонят като малки деца.

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  tOnNsSi Пет Окт 09, 2009 8:31 pm

Ха-ха-ха Любов или Война- Предателство 2224 Искам още Любов или Война- Предателство 2224
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Angel Пет Окт 09, 2009 8:58 pm

Тес се събуди от глупавия звънец ,който не спираше и не спираше да звъни..........
- Нападат ни!!! Викайки Теа прелетя през стаята на Тес и скочи в леглото и.
- Теа !!- За бога ! Думичката лично пространство не ти ли е позната!
Измънка ядосано Тес ,защото Теа беше издърпала цялото одеало към себе си .
- Тес ти отвори! - Заради теб снощи не се наспах добре! Подхвърли Теа и погледна приятелката си ,която я гледаше с присвити очи .
- Заради мен значи!!!
Теа поклати глава и се направи че спи.
- Никой не заспива толкова бързо!!! Теа ! Извика безсилно Тес ,но нямаше какво да се прави беше ясно ,че Тя ще отваря вратата...
- Идвам! Извика Тес и се погледна в огледалото , все пак не искаше да оплаши нахалника а само да го смъмри заради ранния час.
Тя се довлачи до вратата ,а Кити весело взе да се гали в краката и като започна да мърка .
- Да Кити , ще изгоним натрапника и ще заспиваме! Каза момичето и се прозя докато отключваше .
- Защо званиш в този ............ Тес зяпна и погледна усмихнатия иконом ,който я гледаше весело. – Роджър!!!
- Ах госпожице Тереза от ден на ден ставате все по красива! Каза любимеца на Тес и се усмихна топло.
Тес реши да го накаже ,че я е събудил и се пошегува :
- Да не би да ме сваляш Роджър ! Голям безсрамник си!!
Лицето на Роджър пламна и си личеше ,че горкият човечец доста се притисни.
Тес веднага съжали за лошата си шега и го потупа весело.
- Шегувам се Родж! Базик нали се сещаш!
Иконома я погледна със облекчение и отново се усмихна.
- Е .........Влизай ! Подкани го Тес като отвори широко вратата. – Защо си тук ?
Роджър влезе и огледа разхвърляното малко апартаменче.
- Нуждае се от почистване ! Отсече Роджър и по навик се зае да оправя.
Тес се засмя весело и го дръпна за лакътя ,като го накара да зареже всичко и го вкара в кухнята.
- Сядай спокойно Родж , Ти си ми на гости! Искаш ли кафе ?
- Не благодаря ви Тереза !
- Не знам за теб ,но аз имам нужда! Каза момичето и уморено се зае да си приготвя възможно най- силното кафе.
Кити се качи на дивана до Роджър и легна ,като спокойно взе да мърка.
- Котката на вашата приятелка ли е ? Попита Той като изгледа Кити с интерес .
- Не ! Моя си е !Каза Тес и седна срещу него вече по – спокойна ,защото в ръцете си държеше чаша ароматно и силно кафе.
- Та какво те води на сам ! Ако мога да попитам пак! Смигна му весело Тес.
- Господина не ви ли предопреди ?
Изведнъж на Тес и просветна и Тя едва не се поля с кафето.
- Идваш да ми помогнеш да се пренеса ! Почти уплашено каза Тес.
Роджър я погледна учудено но не каза нищо освен да потвърди нейното прозрение в 10 и 30 сутринта.

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  tOnNsSi Пет Окт 09, 2009 9:36 pm

Хаха Любов или Война- Предателство 2224 Искам още
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Angel Пет Окт 09, 2009 9:39 pm

- Еми , веднага ли трябва да започнем. Попита меко Тес сериозния иконом ,който не спираше да се притеснява за бъркотията в апартамента.
- Когато сте готова! Господина каза че е възможно да сте леко .......... Той търсеше по мека дума от тази която Сето бе употребил.
- Какво е казал ? Попита Тес със войнствен поглед и ръце на кръста.
- Ами .............. Каза ,че може да сте леко неспокойна.
- Какво наистина каза Роджър? Попита Тес иконома ,който вече се проклинаше за голямата си уста.
- Господина се тревожеше и .......
- Стига си го оправдавал!!! Каза ядосано Тес.
Не че толкова я интересуваше ,какво е казал Сето за да я подразни, колкото несъзнателно се опитваше да се хване за нещо и да спечели време преди плашещото преместване.
Роджър въздъхна тежко ,беше забравил колко настоятелна може да бъде Тереза когато поиска.
- Каза че може да сте доста неуравновесена и да изпочупите повечето неща от багажа си ,също така ме предопреди да ви наблюдавам ,защото е възможно да се нараните по невнимание. Завърши Роджър и зачака бурната и реакция.
- Хм! Неуравновесена значи! Повтори Тес и издърпа Роджър като му каза бързо :
- Време е да съберем багажа и да му покажа ,кой е неуравновесен!
След точно половин час Тес и Роджър с ленивата помощ на Теа бяха събрали багажа и и бяха готови.
- Е......... заговори бавно Тес ........май това е всичко и сме готови.
Теа вече беше почнала да подсмърча и да прави най – нетипичното за нея нещо ,а иманно да прегръща Кити като и се обяснява:
- Нямаше да те сготвя! Само се шегувах и когато казах че си гаден вредител ти го казах за да те нараня изплака Теа.
Горкото коте едва не беше задушено от разтроеното момиче.
- Теа .......започна мило Тес ...........не утивам в Узбекистам постояно ще сме заедно! Спри да се разтройваш!
- Ти не отиваш в Узбекистан ............ подсмърчаше Теа ........утиваш на по – лоше място!
Тес весело поклати глава и прегърна момичето -Ще се видим утре ,когато откачената булка ще ни събира за проба на роклите! Каза момичето и пусна Теа като леко и се усмихна.
- Добре ! Обаче ако Дявола те ядоса ме извикай ,ще преборя Цербер...........тя с театрален знак посочи Роджър ,който я гледаше в почуда ........... и ще му сритам задника!
- ОК! Усмихнах се Тес и тръгна към вратата.
Пред блока стоеше бяла лимузина пред която чакаше шофъор ,който също беше облечен в бяло.
Хората бяха наизлезли по терасите за да гледат как Тес се качва в колата със непознат мъж носещ куфарите и.
Тес милваше Кити и и говореше нежно и успокоително.
- Мисля че с Султан ще се погодят! Каза със изкуствена усмивка Роджър ,който занеше ,че едва ли Ротвайлера на господин Кайба ще се погажда с котката на госпожица Тереза.
- Да сигорно! Каза наивно момичето и се качи във лимозината .
Когато Роджър се настани до нея ,Тя зададе въпроса който я глождеше от доста време:
- Мислех че лимозината на Сето е черна ! Каза Тереза.
- Черна е ! Отговори с усмивка Роджър. – Това е вашата лимузина , която по предпочитание на господина е бяла!
- По предпочетание а ? Тес не се бе пренесла а нейното любимо момче вече я изнервяше.

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  tOnNsSi Пет Окт 09, 2009 10:27 pm

моля те да не спорят още щом се пренесат де Любов или Война- Предателство 2224
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Angel Пет Окт 09, 2009 11:15 pm

Сето Кайба работеше както винаги ,когато секретарката му съобщи за едно момиче което желае спешно да говори с него.
В първия момент Сето се зачуди ,но след това си помисли че това е Тес и без да попита за името каза на секретарката да я пусне.
Той се почувства странно при мисълта ,че Тес е дошла за да го види.
Младия мъж беше готов да остави за секунда работата си за да види тази ,която винаги го караше да се усмихва.
Вратата се отвори ,но в стаята влезе русо момиче със зелени очи и доста ехиден и нагъл поглед.
Сето можеше да и даде определение с една единствена дума ‘’Прелъстителка’’.
Момичето беше облечено с къса черна пола доста над коляното и бяла блуза с изрязано деколте.Беше силно гримирана ,а усните и бяха червени и съблазнителни.
Тази жена беше пълната противоположност на Тес .
Кайба беше забелязал ,че Тес не носи грим освен лек гланц за усни и спирала.
Тя не се обличаше предизвикателно ,а и нямаше нужда от това понеже беше достатъчно секси и без да го подчертава.
Русото момиче също бе красиво като Тес ,но разликата между двете беше че едната знае как да го използва ,а другата си няма на идеа какъв магнит е всъщност.
Сето знаеше коя е Тя . Той я познаваше още преди да я види на събирането.
Палавата приятелка на заблудения Юги беше негово отдавна забравено завоевание.
- Здравей Сето ! - Дано внезапното ми посещение не ти създава неудобства!
Проговори Кира ,като се усмихна нежно и внимателно се приближи.
- Кира. Каза името и с равен и спокоен глас Кайба.
Момичето се засмя със звънлив и спокоен смях ,който го накара да се напрегне.
- Как си Сето? Попита сладко Тя и смело тръгна към него ,като се спря на сантиметри от него.
- Какво искаш? Защо си тук? – Не трябва ли да си някъде при Юги ,заедно с неговите мажоретки? Попита Той като небрежно се облегна назад и я погледна хладно в очите.
Тя се усмихна и се наведе към усните му ,като прошепна на сантиметър от тях:
- И двамата знаем ,защо съм тук Сето! И двамата знаем ,колко хубаво ни беше преди!
- Както ти сама каза ‘’ беше ‘’. – Не мисля ,че си ми необходима. Каза Той и се усмихна с хладна учтивост.
Момичето отново се засмя и седна в него ,като облегна главата си на раменете му ,а ръцете и обхванаха нежно врата му.
- Сето Кайба , жесток както винаги!
Той се засмя и по нищо не личеше ,че ще я отблъсне.
- Добра ли е сладникавата малка принцеса с която се целуна за да ме накараш да ревнувам скъпи! Попита Тя и нежно се размърда в него . – Чука ли се както Аз ?
Той се усмихна студено и нежно я махна от себе си.
- Върви си Кира! Ставаш жалка. Каза Той с равен тон и леденостуден поглед.
Тя се усмихна и нежно докосна усните му ,а Той не помръдна само гледаше колко далеч ще стигне в опитите си да го възбуди и подлуди както някога го правеше.
Сето грубо хвана китките и я изблъска от себе си като прошепна студено в ухото и :
- Не те искам вече Кира! Не те желая чуваш ли ?
За първи път в очите на момичето проблеснаха гневни искри и Тя понечи да го зашлеви ,но Той отново хвана ръката и .
- Кира!!! Промълви предопредително Тои.
- Няма да стане Сето !! Знам ,че ме желаеш ! Винаги си ме желал и сега не се залъгвай ,че обичаш тази глупачка! Тя се засмя нагло и зловещо . – Как ще я обичаш Сето ,като ти не притежаваш сърце ! – Познавам те любими ,знам че страха че не можеш да я обичаш и да и бъдеш верен те изгаря ! – Позво ли ми да ти помогна ........... знам какъв си! – Ти никога .........никога мили няма да обичаш никого ,защото обичаш единствено себе си! Каза Тя весело и тръгна към вратата ,когато се спря и му измърка като котка:
- Когато си спомниш кой си и спреш да играеш роля , знае къде да ме намериш


Последната промяна е направена от Angel на Съб Окт 10, 2009 12:08 am; мнението е било променяно общо 1 път

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Angel Съб Окт 10, 2009 12:01 am

Лимузината бавно влезе през вратата на имението и Тес изпита позната тръпка .
Тази тръпка беше микс от вълнение и страх и момичето винаги я изпитваше ,когато отиваше там. Имението и навяваше както добри така и лоши споменми а сега Тес се надяваше всичко да бъде наред и Тя и Сето да бъдат щастливи.
Лимузината спря и Роджър излезе да и отвори вратата , Той и подаде галантно ръка както Сето правеше и и помогна да излезе навън без да се нарани.
Пред вратата чакаше усмихнат до ушите Мокуба и две камериерки.
Щом Тес го наближи момчето тръгна към нея и без никакво притеснение я целуна по бузата.
Мокуба беше вече на 16 ,но в последната година се беше издължил и сега беше по – висок от нея .
- Тес ......засмя се Той ........толкова си ми ниска !
- Я не се фукай !!! Прасна го по рамото Тя .
Момчето се засмя с весел и безгрижен смях и я хвана за ръката ,като я теглеше развълнувано на вътре.
Роджър и камериерките тръгнаха да прибират куфарите на момичето ,което за разлика от първия път беше тук по желание на господаря.
- Моки !!! Ще ми измъкнеш ръката ! Промърмори Тес ,когато Мокуба взе да я влачи нагоре по стълбите.
- Извинявай джудженце,ще бъда по –внимателен ,но щеше да стане по –бързо ако просто те бях пренесал до стаята ви!
Тес за момент се ококори и го погледна притеснено.
- Стаята ни със Сето??? Едва каза Тя.
Мокуба и намигна и започна да обяснява:
- Знам че е кофти защото ти си една срамежливка ,но Сето не можа да се измъкне и Аз като по близък ще те разведа!
Тес погледна променилото се момче ,което вече беше започнало да става мъж и топло му се усмихна , като го ощипа силно.
- Ау!! – Това пък защо? Попита Той ,като направи болезнена гимаса.
- Заради глупавите ти обращения хлапе такова!!!Засмя се весело Тя ,като погледна усмихнатата му физиономия.
- Е ! Да не е лъжа че си срамежливо джудже? Каза Той и се затича преди Тес да успее да го хване.
Той се спря пред една голяма врата и показа знака на мира ,когато Тес тръгна към него.
- Спалнята ........... вашата !!! Захили се Той ,но какво можеше да се очаква от един тинейджър.
Тес влезе вътре и ахна , Тя не беше виждала тази стая .
За нейна огромна изненада Мокуба не я заведе в старата спалня на Сето, която Тя добре познаваше.
Това беше нова стая с голямо легло , и си личеше че е обзаведена наскоро.
Имаше огромна тераса и единственото ,което я делеше от стаята бе една плъзгаща се стъклена врата.
На Терасата бяха поставени едни от най- красивите и екзотични цветя ,които Тес беше виждала , тук нямаше и следа от мрак и страдание.
Пода беше заслан с красив килим , а камината беше камена и достатъчно голяма за да отоплява цялата стая.
Аромата на цветя влизаше в стаята ,а лекия вятър галеше кожата на Тес.
- Сето я обзаведе за теб! Направо ни скъса задниците на всички ,за да е готова когато дойдеш! – А сега изчезвам имам среща ! Подсмихна се Той. – Ако има нещо Родж е долу.
- Среща ???Попита Тес и повдигна вежди.
- Хей ! Ще ти разказвам ! Каза Моки целуна я по бузата и бързо излетя навън.
Погледа на Тес се спря на една секция пълна с книги и Тя изпадна в дива радост.
Сето Кайба я бе наблюдавал през цялото време ,бе разбрал какво обича и какво не и бе събрал всичко в тяхната спалня.
Бе я направил така ,че тя да грабне вниманието на Тес и тя да се чувства удобно и щастлива.
Тес разбра това и много и се искаше Сето да е тук сега за да може да му каже ,колко много я е трогнал неговия жест.
На вратата се почука и Роджър влезе с багажа ,а с него и Кити която важно ,важно пристъпваше в новия си дом.
Тес се обърна към Роджър с топла усмивка и му благодари за багажа.
- Харесва ли ви стаята госпожице? Попита Роджър с любопитство което не бе присъщо за него.
- Много Роджър!! Вълшебна е ! Кза Тес и се завъртя падайки на леглото ,като остави аромата на цветя да влиза през отворената врата.
- Радвам се ,че ви харесва защото господаря..........
- Ви скъса задниците! Довърши с усмивка Тес.
Родждър се изчерви ,но не отрече истината .
- Ако имате нужда от нещо , само ме повикайте ! Каза Роджър мило и затвори вратата ,като остави Тес да се наслаждава на красотата на новия си дом.

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  tOnNsSi Съб Окт 10, 2009 6:23 am

Тази Кира ще й изкормя русата коса Любов или Война- Предателство 711699 Как може така да му се мазни Любов или Война- Предателство 173378
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Angel Съб Окт 10, 2009 4:13 pm

Тес се беше излегнала на големия диван във така наречения ‘’ хол’’ на имението и правеше скици на на два таолета ,които туко що и бяха хрумнали.
Момичето никога не се беше занимавало професионално с моден дизайн , но имаше добре развито въображение и голям талант , който пускаше да се развихри когато и е скучно.
Тя не можеше да свикне съвсем с луксозната обстановка въпреки че бе живяла там за малко. Тереза бе свикнала на малкия апартамент с по простички пропорции и обзавеждане.
Само дивана на които сега беше превзела бе произведение на изкусрвото.
Несъмнено луксозна мебел във тъмно зелен цвят с две мало по светло зелени възглавнички , сложени от двете му страни.
Пода беше покрит отново с килим подобен на този в спалнята ,а от трите големи прозорци се спускаха тъмно кафеви завеси опшити по края със златни конци ,който придаваха на стаята царствена загадъчност.
Малка масичка от абанос подчертаваше елегантността на просторното помещение
.От двете страни на масичката имаше два големи фотъойла със същия красив зелен цвят ,а от страната на единия стоеше масивна секция с книги която също беше от абанос.
Тес харесваше тази стая и спокойствието което и даваше , сега когато Сето не беше в къщи Тя се чувстваше толкова незащитена и уязвима.
Момичето знаеше че Роджър стоеше зад нея ,но останалата част от персонала се отнасяше към нея с хладна учтивост.
Тес носеше пижамата си на мечета ,която се състоеше от едни разпуснати панталонки и едно прилепнало по тялото и горнище.
Компания на момичето правеше единствено Кити която мъркаше спокойно на един от фотъойлите , а Тес беше сложила един молив зад ухото си и се опитваше да постигне желания ефект в скиците си.
Изведнъж Тя усети чуждо присъствие в стаята и вдигна рассеяния си поглед към вратата.
Там стоеше Кайба и я гледаше весело с усмивка от която краката на Тес се подкосяваха.
- Сето ! Извика учудено Тя ,като леко се изчерви .
‘’От кога ли стои там и ме гледа’’помисли си смутено момичето.
- Какво...........заекна Тя .........Какво правиш тук?
Младия мъж се отблъсна от вратата и тръгна към дивана ,като се усмихна загадъчно.
- Тук живея Тес!! –Притеснявам ли те? Попита Той ,като седна опасно близо до нея и погали пламналото и лице.
Сърцето на Тес препускаше влудяващо в гърдите и , а пулса и се оскори при докосването му.
- Не ..............Ти си си у вас !!! Не ........можеш да ме .........
- Тес ........прошепна Той на сантиметър от усните и .
- Ъммм! Измънка Тя ,като не откъсваше очите си от неговите.
- Защо трепериш?
Този въпрос я удари като шамар и Тя бързо стана като попарена и се зачеса глупаво по главата.
- Треперя ли? Оооооооо! Ами студено ми е явно! Аз съм си зиморничева и затова...........
Той покалти развеселено глава и също стана ,като я хвана нежно за раменете и я накара да го погледне.
- Какво има ? – Знаеш че изобщо не те бива в лъжите!
- Сето Кайба!!! Извика привидно ядосана Тя . – Веднага спри да бъдеш внимателен и нежен !!!
Сето я погледна объркано и една лека усмивка заигра на усните му , като видя момичето което му беше обърнало гръб все едно наистина му се ядосва.
С едно бързо движение я обърна към себе си и силно я притисна ,като я накара да ококори очи от почуда и любопитсво.
- Значи .......започна бавно Той ,като плъзна усни по врата и......... не искаш да съм нежен и внимателен .
По тялото на Тес се разля гореща вълна. Нямаше как да не забележи парещата чувственост ,която строеше от погледа му.
Тя се ядоса мислено ,защото Той винаги я караше да се подчинява когато я докосваше или гледаше по този начин.Тес се чувстваше така сякаш тялото и е създадено само за него и само Той може да превърне гнева и в страст.
- Значи ........... ме искаш отново ,когато не ти изнася а ?Прошепна Тя ,като се опитваше да си поеме въздох ,когато усети ръката му да се спуска все по надоло по тялото и.
- Това е едно от нещата ,които ни предстои да видим тази нощ! Усмихна се Той на упорството и . – Ела ! Прошепна и Той като докосна съвсем леко усните и .
Тес тръгна бавно по стълбите като го следваше неотлъчно и не спираше да се ядосва на покорството си.
Те се изправиха пред една голяма врата подобна на тяхната спалня и цялото тяло на Тес се напрегна ,когато Сето хвана ръката и и отвори вратата.
Той я остави да влезе първа и зачака реакцията и.
Тереза се застопори по средата на най – красивата спалня ,която някога беше виждала ,ако досега си бе мислела че тяхната спалня е прекрасна то Тя се бе заблуждавала много.
Вниманието и беше привлечено от най- необикновеното легло което някога бе виждала.
- Лебед ! Прошепна Тя ,като гледаше лебедовото легло смаяно.
Самото легло представляваше огромен лебед ,който е вдиднал нежно криле , а шията му се бе извила гордо и красиво.Целия беше бял в същото време блестеше сякаш беше поръсен със малки звезди ,които сега го озаряваха.
Сето влезе в стаята и затвори вратата . Той се опитваше да види и разгадае всяка емоция която се изписваше на лицето на Тес , но те бяха толкова много че Той простичко попита:
- Харесва ли ти?
Момичето гледаше в почуда целия този блясък и не знаеше какво да отговори не беше сигорна дали това въобще беше за нея и реши да се увери в това преди да се зарадва от проявата на привързаност от негова страна.
- Прекрасна е но ............Тя не успя да довърши ,защото усните му спряха всеки нейн опит за какъвто и да е разговор.
Сето я вдигна на ръце толкова внимателно все едно бе порцеланова кукла , която щеше да се счупи ако не бъде внимателен
.Момичето което се задъхваше в ръцете му беше целия му свят , Тя беше стигнала толкова далече колкото никоя друга не успя .
Изведнъж образа на Кира изникна в съзнанието му и Той се замисли дали изобщо някога е била нещо повече за него освен добра любовница. Младия мъж не можеше да си отговори на този въпрос ,но за сега не му бе наобходимо да знае .
Сето леко я постави в леглото лебед и съблече ризата си като се наведе внимателно над Тес и езика му започна да очертава път от усните на момичето до красивата и шия.
За миг Кайба се усмихна на детцката пижама и с едно пъргаво движение съблече горнището и .
Тес се изви срещу него и обхвана главата му с ръце като го целуна нетърпеливо и страсно.Това го учуди защото Той знаеше ,че Тес е неопитна и срамежлива и за да забрави срама си Сето се трудеше доста над нея.
Той и позволи да го събори и да легне върху него като весело се изсмя на смелостта и.
Тя започна да целува и подлудява тялото му с невините си докосвания
Тя беше само по белъо ,а очите и изкряха дръзко.
- Няма да бъдеш от горе ! Каза надмено Сето и я метна под себе си без да полага усилия.
Тес го изгледа убийствено ,но ръцете му отново започнаха да я подлодяват затова Тя забрави всичко около себе си ...........беше само Той езика му върху горящата и кожа и красивото лебедово легло.
‘’ Би трябвало повече да го измъчвам’’ помисли си Тес ,но тялото и вече тръпнеше от желание.
Сето разтвори бедрата и , и проникна .с три пръста в тях ,а от гърлото на Тес се изтръгна задавен писък. Тялото и се изви чувствено към него. Тя усети как Той издърпа ръката си и се преведе над нея . Скоро момичето усети топлия му дъх от вътрешната страна на бедрата си и ококори очи.
- Имам изискани мъчения специално предвидени за непокорната ти природа!Каза Той и плъзна езика си в нея.
Тес гореше ,задъхваше си удоволствието което и даваше бе способно да я подлуди.
- Сето ! Много е !Прошепна едва момичето и Той се настани върху нея ,като започна да я целува и да шепне в ухото и всичко което Тя искаше да чуе.
Той усещаше топлия и дъх на врата си и това го възбуждаше още повече.
Сето проникна в нея и Тес изкрещя от удоволствие.
Той не спираше да я люби ,а Тя да шепне името му .............

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  tOnNsSi Съб Окт 10, 2009 4:29 pm

Oще една стахотна глава Любов или Война- Предателство 2224 Искам ощее мало да ги оставиш да си поживеят,и искам още Любов или Война- Предателство 2224
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Angel Съб Окт 10, 2009 6:07 pm

Сето се събуди първи и погледна сгушилото се в него момиче ,беше толкова нежна и спокойна , тъмнокестенявата и коса беше разпръсната по лазглавницата ,а Тя беше поставила ръцете си под главата точно като ангел.
Той стана съвсем внимателно и се опита да вдига възможно най – малко шум.
Облече дрехите си набързо и погледна ролекса си който стоеше на нощното шкавче.
- По дяволите ! Прошепна Той . – 8 и 30 е трябваше вече отдавна да съм в Кайба Корп!
Сето тръгна с бърза крачка към вратата ,но се спря и се върна назад като се наведе над Тес и леко целуна бузата и.
Момичето се размърда и избърбори нещо сънено, но Той тихо и прошепна:
- Всичко е наред ! Заспивай !
Тя само се усмихна и като послушно дете заспа отново.


Сето Кайба заслиза бързо по стълбите и тръгна към входната врата , но една от камериерките го спря с треперещ глас.
- Го- спо- ди- не!
Той се обърна с досада и изсъска :
- Какво искаш?
Червенокосото момиче се стъписа и побърза да отговори за да не го кара да чака.
- Ами този скицник ............ беше на дивана ,намерих го тази сутрин. – Къде да го сложа?Попита сковано Тя като гледаше погледа и да не се среща с този на синеокия и господар.
‘ ‘ Сигорно е на Тес’’ помисли си Той и направи жест с ръка.
- На Тереза е ........... дай и го след като слезе на закуска !
Момичето сковано се поклони и тръгна да върши ежедневната си работа ,когато ледения му тон я спря:
- Чакай малко Мария ! - Дай ми го! Каза небрежно Той и протегна ръка.
Момичето изпълни заповетта и побърза да се отдалечи.
Сето взе малкия скицник ,защото се сети че вчера когато завари Тес на дивана ,Тя се занимаваше именно с него.Беше му много интересно да разбере какво предизвикваше у нея такова голямо внимание.


Тес отвори очи и вдиша свежия въздох идващ от отворения прозорец.
Тя се усмихна при спомена за изминалата нощ и погледна празната страна на леглото с разочарование.
Момичето тръгна да се изправя ,но с безсрамна усмивка установи че цялото тяло я болеше. Както се усмихваше спокойно усмивката и се стопи беше мъртва.
- Майко мила Май ще ме убие!!!!
Днес бяха пробите и ако закъснееше Май щеше да я разкъса на малки парченца и да се наслаждава на всеки миг.
Тес скочи като попарена и бързо навлече дрехите си ,зазяпа се с възхищение в леглото лебед ,но се сети че бърза и излетя навън.
Тръгна към втората си спалня ако можеше да я нарече така и бързо нахлу вътре ,защото не искаше да рискува някой да я засече .И без това я гледаха с неодобрение и момичето не искаше да го засилва беше и достатъчно неудобно и така.
Тес бързо извади едни дънки , които наскоро си бе взела и много харесваше,навлече една туника с дълъг ръкав , която беше небесносиня и правеше очите и още по красиви разреса дългата си коса и я пусна да пада свободно , напръска се с парфъом и излетя бягайки надоло по стълбите.Както тичаше обачер стъпи на криво и полетя надоло.
‘’ Пак ли ‘’ помисли си с раздразнение момичето и се приготви за болката от удара ,когато някой хвана ръката си и я дръпна на горе.
- Ей джудже!- Да се претрепиш ли искаш? Смееше се весело Мокуба все още държеше ръката и силно.
- Ауууууууу! Пусни де , ще вземеш да ми оставиш някоя синина и тогава ще те убия! Заяде се тя с по – малкия брат на Сето.
- Не стига ,че ти спасявам клъощавия задник ми и протестираш!!! Захили се още по силно Мокуба.
Тес също се засмя и заедно тръгнаха на долу по стълбите ,като Мокуба все се закачаше и дразнеше с нея.
Момчето много обичаше Тес ,Тя му беше като сестра и Той бе готов да и помогне когато и за каквото и да е. Също така обожаваше да я дразни и да я бъзика за връзката и със Сето.
- За къде си се разбързала така ? Попита вече сериозно момчето ,когато Тес му каза бързо ‘’ Чао ‘’ и дори не опита да си върне за закачките му с нея.
- Закъснявам за пробите на роклите ........... !! Нали се сещаш сватбата на Май .....Тя ще ме убие така че трябва да побързам! Извика Тес и затръшна вратата без да дочака отговора на захиленото момче.

Тес вече изнервяше шофъора на таксито ,като постояно му опяваше да кара по – бързо.
- Госпожице разберете ме ! Не мога по –бързо! Викаше отчаяно Той.
- Ох ............ Вие разберете трябва да стигна до бутик ‘’ La Sposa’’. – Това е въпрос на живот и смърт ! Оправдаваше се Тес и нервно хапеше усни.
Когато Тес видя емблемата на бутика за булченски рокли Тя спокойно се отпусна на зад и спря да вдига кръвното на горкия шофъор.
Той закова таксито точно пред ‘’ La Sposa’’ и въздъхна облекчено ,когато Тес слезе и бързо се запъти към входа.
- Слава на всички Богове ! Провикна се отчаяно Той и вдигна ръце към небето.

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Angel Съб Окт 10, 2009 7:24 pm

Тес влетя в ‘’ La Sposa’’ толкова бързо колкото и позволяваха краката ,но първото нещо което видя беше пода ,понеже се спъна ( нещо което постояно правеше) и падна по очи точно пред нечий потропващ се крак.
- Закъсня !!! Извика ядосано нежен женски глас.
Тес вдигна бавно поглед като се опитваше да разкара болезнената си гримаса от лицето ,но разбира се си беше ужулила ръката и сега доста я болеше.Над нея със строга физиономия и леко нацупени усни стоеше Май и я гледаше злобно.
- Леле Май ! Роклята ти наистина е хубава ..........изглеждаш страхотно ! Опита се да замаже положението Тес ,като се изправи с помоща на кискащата се Теа.
- ДОРИ НЕ СИ ЗАПОНИЛА РОКЛЯТА МИ! Изкрещя още по ядосано Май ,а Теа не спираше да се смее .
- Как ...........да не съм я запомнила ? Нали си с нея в момента? Попита неразбиращо Тес.
Май мина през всички нюанси на червеното и извика в лицето на Тес ,която продължаваше да стои с идиотска усмивка и да гледа миличко приятелката си.
- Облякох тази за да я сравня с моята ..........за да не правя грешки искам да бъде най- хубавата булченска рокля ! Погледна замечтано Май .
- Е ! Вярно бе знаех си че твоята не може да е толкова обикновенна и безвкусна!Каза Тес и се усмихна .
Теа прихна да се смее още повече ,когато Май извика още посилно от преди:
- КАКВО!!! Мислех да взема тази ,а да оставя старата!
Тес прехапа усни идеше да се фрасне яката заради голямата си уста.
Тя вдигна ръка и погледна нацупената физиономия на Май .
- Аз Тереза - Мария Кайба ,тържествено обещавам да идвам на време и да не си отварям устата повече!
- Марш да се обличаш ! Изкомандва Май ,но изражението и се разведри.
Дoкато минаваше покрай все още кискащата се Теа Тес и хвърли отмъстителен поглед ,а момичето се засмя още по силно.
- Имаш две имена ? Каза през смях Теа.
- О-о-о ! Я млъквай! Каза Тес , вирна гордо брадичка и влезе в съблекалнята ,като носеше роклята на шаферка ,която трябваше да пробва.
От съблекалнята се чуваха страни звуци , като :
- ‘’ Ох ‘’, ‘’ По –дяволите’’ и ‘’ Как се облича това’’.
Персонала беше оценил Тес ,като много странна млада госпожица след като се строполи по средата на един от най- известните бутици в Домино ,но след това определението ‘’ странна’’ беше недостатъчно.
Роклята падаше свободно и изглеждаше повече като туника , в кръста обача беше стеснена като подчертаваше бюста и ,а широкото деколте разкриваше красивата и шия. Рамената бяха голи ,а презрамките минаваха през врата и. Цвета беше нетипичен за Май ,но пък на Тес много и хареса че роклята е иманно в златисто зелено.
- Хайде де ! Провикна се нетърпеливо Май .- Да не падна пак , излез да те видим!
Всички погледнаха към съблекалнята от където трябваше да се покаже ‘’ страното ‘’ момиче.
Тес излезе с бавна стъпка и извика театрално:
- Тадааааааа!
- Много си ............започна с усмивка на лицето Май ,но някой я прекъсна и довърши.
- Хубава.
Кира стоеше с нагла усмивка пред захилените момичета чиито усмивки се скриха в мига в който я видяха.
- Извинете че закъснях ! Измърка спокойно Тя .- С Юги не можахме да се разделим цял час! Кира погледна нагло Теа сякаш знаеше ,че това ще подразни най – много нея.
- Е ........... ‘’ приятелки’’ ,какво трябва да облека ! – Сигорна съм ,че каквото и да е ще ми стои перфектно! Каза Тя и весело се засмя като огледа Тес от горе до долу.
Тес пламна от гняв , тази жена ..........в нея имаше нещо надменно и противно.
Момичето не я хареса в мига в който я видя ,а сега Тя беше бръкната във всичко което не я засягаше........
- Роклята ей там! Каза студено Май като посочи една окачена рокля ,която малко приличаше ма тази на Тес , но разликата беше че имаше корсет.
Май държеше шаферките и да са с различни рокли ,защото смяташе че така ще се отличи тяхната индивидуалност.
- Добре , след малко ще я облека! Каза спокойно Кира и се запъти към съблекалнята.
Май не издържа на наглото и поведение и каза все така студено:
- Кира!
- Дааааааам! Измърка русокосата.
- Гледай да не закъсняваш повече!
Кира се засмя и весело отговори:
- Както кажеш! – Ти си булката!
След като Кира беше изчезнала да се преоблече Тес не издържа и ядосано попита приятелката си:
- Луда ли си ? Защо си я поканила да ти бъде шаферка?
Май извартя очи и тихо отговори :
- Защото Юги ме помоли ! Какво можех да кажа ,Той е толкова..........Тя спря и погледна към Теа ,която се бе смръщила............ ВЛЮБЕН!
- Не я харесвам! Отсече Теа и погледна Тес за подкрепа.
- Да .Аз също ! Отговори Тес ,като си спомни колко предизвикателно се бе държала с Сето и как го предизвикваше.
- Момичете ......Да не мислите ,че ми е любимка ,но заради Юги! Отговори Май и погледна недоволните си приятелки.


Последната промяна е направена от Angel на Съб Окт 10, 2009 8:49 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Angel Съб Окт 10, 2009 8:00 pm

Джоуи ,Тристан ,Дюк и Юги стояха в едно малко и спокойно кафене където се сабираха като ученици и чакаха момичетата.
- Спомяте ли си ..........започна със дълбока въздишка Джоуи ,които беше облегнал глава на ръката си........... Как идвахме тук след като духнехме от някои час и сваляхме гаджетата в кафенето.
Тристан го погледна въпросително и го попита:
- Защо говориш в множествено число?
Джоуи за първи път не му обърна внимание а продължи дълбокомислещите си разсъждения.
- Някога бяхме млади , готини и свободни..........Захълца Джоуи и се опря на рамото на Дюк.
- А сега ти сложиха примка на врата нали? Попита Дюк с усмивка на лицето и потупа приятелски разтроеното момче.
- Да не би да не искаш да се жениш Джоуи ? Попита спокойно Юги.
Джоуи веднага се изправи и спря да циври.
- Разбира се че искам! – Май е единдствената и ако някоя жена ще ме мачка то искам това да е Тя! Отсече Джоуи и се облегна доволно назад.
Юги се засмя и започна да говори ,като замислено гледаше в една точка.
- Страх те е ........това е нормално , но най- хубавото е че ти знаеш че Май те обича и искаш да прекараш живота си с нея ! – Това е важното!
Момчетата зяпнаха Юги учудено и Тристан побърза да попита:
- Как са нещата между теб и Кира човече ? – Говориш като някой философ!!
Юги се засмя и продължи да говори все така съсредоточено :
- Добре са ,но понякога не знам какво иска!
Дюк повдигна вежди и заключи мъдро:
- Затова са жени Юги ! Бог ги е създал за да ни мъчат!
Всичките момчета се съгласиха ,но веднага прекратиха разговора си когато момичетата влязоха в кафето.
- И украсата мисля да бъде.........обясняваше разпалено Май на момичетата ,които с внимание я слушаха.
- Здрасти слънце! Каза весело Джоуи и придирпа Май в скута си.- Какво пак се обясняваш? Попита весело Той и я целуна сладко.

- Ами ..........Искам ледени статуи ! – Много ще е красиво! Каза Тя и нацупи усни подкупващо.
Джоуи въздъхна и извъртя очи и отново я целуна .
- Пак ли си променяш мнението ! Не забравяй ,че сватбата е след три седмици!
Те продължиха разговора си ,а Тес ги наблюдаваше и весело се усмихваше.
Тя беше седнала до Тристан ,който не спираше да я гледа с онзи поглед ,който Тя игнорираше .
- Как си Тес ?Попита я мило Той .
- Добре съм Тристан.- При мен всичко е наред........
- Ако имаш проблеми със Господин Голяма работа знаеш че можеш да разчиташ на мен !
Тес го погледна умолително и каза по възможно най – милия начин:
- Тристат .........Аз и Сето много се разбираме и .........сме щастливи!
Момчето наведе наранено глава и сърцето на Тес едва не се скъса от болка ,когато го видя толкова измъчен.
През това време Кира слушаше разговора им и доволно се усмихваше.
‘’ Значи така глупака е влюбен в девственицата’’ ‘’ Хммммммм...... Това е нещо което мога да използвам’’
- Слушаш ли ме Кира? Попита раздразнено Юги .
- Даааааа! Разбира се ! Усмихна се Тя и го прегърна ,но очите и през цялото време гледаха злобно към Тес.

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война- Предателство Empty Re: Любов или Война- Предателство

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите