ThE BeSt FoRuM FoR RoLePLaY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Любов или Война-2

2 posters

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Любов или Война-2 - Page 3 Empty Re: Любов или Война-2

Писане  tOnNsSi Сря Сеп 02, 2009 3:20 pm

Такива са сладури Любов или Война-2 - Page 3 2224 Айде пусни още заради мен Любов или Война-2 - Page 3 711699
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война-2 - Page 3 Empty Re: Любов или Война-2

Писане  Angel Сря Сеп 02, 2009 7:37 pm

Тес започна да се унася . Когато беше в прегрътките му нямаше от какво да се бои.Всичко изглеждаше толкова просто сега когато Той не я отблъскваше...................
Сето обаче не можеше да заспи. В главата му имаше прекалено много проблеми, а най -големия от всички бе че някой сто процента бе взел необходимата информация за Кайба Корп. Нейните плусове и минуси всичко беше в базата данни на компанията, а сега някой ги знаеше...........
''Но кой''?Помисли си гневно Сето . '' Кой би бил толкова добър.................. Не ,не просто добър'' Отсече мислено младия мъж, '' Гениален'' ,беше точната дума за човек който е успял да проникне в системата на Кайба Корпорейшън.Мислите на Сето бяха прекъснати от мърморенето на Тес.
- Имам ли гадже? Започна да говори на сън ТЯ . И аз не знам Матю ,но ти определено няма да ми бъдеш!!!
Кайба едва здържа смеха ,който напираше в гърлото му.
С Тес Той се смееше ,за всички години през които не бе се усмихнал и веднъж.
Тя го превръщаше в лиглъо като Юги и този помияр Джоуи , но най- лошото беше че му харесва.
'' Кой ли е този Матю'' несъзнателно изревнува Кайба.
Който и да бе му беше отказала и това предизвика нова самодоволна усмивка върху усните на Сето Кайба.
Той се заслуша в равномерното дишане на Тес ,беше толкова спокойна и така предаваше спокойствието си и на него.
Сето също затвори очи ,но не пусна Тес ,защото не искаше и знаеше добре че не би искал да е другаде.
Колкото и трудно да му беше да си признае, изглежда че бе дошъл деня в който една жена можеше да прави с него каквото си иска....................



Матю влезе в един склад с бърза и уверена крачка.
- Здрасти! Каза Той на седящата на компютъра откачалка.
Плешивия мъж го изгледа свито и страно и промърмори :
- Видя ли се с момичето ,както ти нареди шефа?
- ДА! Видях момичето.............. Тоест Тереза! отговори самодоволно Матю.
- Всичко ли е по план? Попита с шарещи очи страния мъж.
- Да! Да ти призная перко, мацката е супер сладка! Какво не бих дал да имам половин час насаме с нея.
- Но няма да имаш!!! Отговори глас от тъмнината.
- Шефе! Не разбрах кога си пристигнал? Попита стреснато Матю.
От тъмнината се показа строгото и студено лице на Гузабуро Кайба.
- Как е дъщеря ми ? Попита с спокоен глас Той.
- Дъщеряти изглежда ..................... Той спря до тук . Добре се справя.
- А копелето ? Как е мръсното псе ? Надявам се че е заето да се чука с дъщеря ми! Докато Аз превземам компанията му! Моята компания.
- Споед мен плана ви работи сър! Малката твърди ,че си има гадже ! Много предвидливо ,че ги срешнахте! Каза със задоволство Матю.
- Да ! Телефоното обаждане прати красивата ми и нищо не подозираща дъщеря в ръцете на Сето. От него се искаше просто да се влюби! Засмя се зловещо Гозабуро.
Винаги съм му казвал да стои далеч от обвързането ,защото слабоста Ти към една жена може да размие преценката ти ,и ти да направиш куп грешки. Глупавото своенравно копеленце никога не слуша Татко.
- Според мен дъщеря ви е доста по хлътнала от него! Сър! Каза неочаквано Матю. Знам ,кога една жена е влюбена ,а Тя определено............
- Тогава да умре с него! Извика Гозабуро. Тя свърши несъзнателно работата си! Докато вниманието на Сето бе раздвоено успяхме да проникнем в системата по - лесно .
- И без това щяхме! Каза убидено мъжа пред компютара.
- Да! Но нямаше да е толкова мъчително за него!
'' Скоро сине! Много скоро ще те срина както ти ме срина,но ще те боли двойно когато видиш как неблагодарната ми дъщеря се пържи заради Теб.


Последната промяна е направена от Angel на Сря Сеп 02, 2009 8:28 pm; мнението е било променяно общо 1 път

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война-2 - Page 3 Empty Re: Любов или Война-2

Писане  tOnNsSi Сря Сеп 02, 2009 7:46 pm

Този Гозабуро Любов или Война-2 - Page 3 14217 Сето и Тес ще го смажат Любов или Война-2 - Page 3 28804 Обедена съм Любов или Война-2 - Page 3 376120 Искам още,обаче нека да не ги разделяш ,моля ти се Любов или Война-2 - Page 3 500852
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война-2 - Page 3 Empty Re: Любов или Война-2

Писане  Angel Сря Сеп 02, 2009 8:28 pm

Тес се събуди доста рано тази сутрин.
Огледа се неорентирано и се усмихна ,когато видя Сето да спи до нея.
Спеше така спокойно ,че Тя нямаше никакво намерение да го буди . Лицето му се бе отпуснало и сега изглеждаше още по красиво.
Тя леко се измъкна от леглото и отиде в банята. Погледна се в огледалото.Косата и бе в пълен безпорядък , но очите и блестяха както винаги до него.
- Точно като на глупачка! каза си Тя и се засмя весело.
Младото момиче бързо навлече едни дънки и тениска и се спря загледана в мъжа на леглото си.
Тръгна към него и внимателно се наведе да погали лицето му ,когато Той бързо дръпна ръката и я метна на леглото под него.
- Дебнеш ме а? Каза нагло Той.
-Може би . Отговори с лека усмивка Тес.
- Хм........... каза замислено Той.
- Какво? Попита Тес объркано.
- Имам проблем! Каза и Той все още върху нея.
-Какъв?Попита Тес сериозно.
Тя погледна лицето му ,а то я гледаше страшно измъчено.
- Сето за Бога ! Какво става? Попита вече уплашено Тя.
- Чудя се започна Той ............Имам ли си гадже? И аз не знам Тес ,а това е доста лошо.Каза подсмихвайки се Той.
Тес извъртя бързо очи и го блъсна.
- Бълнувала съм!!!Каза ядосано Тя.
- И то цяла нощ! Победоносно я гледаше Той.
- Как можа да слушаш глупак такъв! Каза тя и го заудря с юмручета.
- А да си сложа тапи ли! Каза Той хващайки ръцете и.
- Не е лоша идеа! Намуси се Тя .
- Да бе! И да пропусна купона! Как щях да ти се смея сега.
Той се наведе и я целуна с усмивка от която и омекваха коленете.
- Идиот!
- Да! Каза Той и пак я целуна ,но този път не невино а по силно и страсно.
- Ти си отвратителен и нагъл ,и ....................
Тес не можа да довърши ,защото усните му започнаха да целуват врата и , а ръцете му се спускаха по гърба и ,и започнаха да разкопчават колана на дънките и.
- Не Сето !Каза едва едва Тя . Трябва да................!
Тес не можеше да си поеме дъх ,но трябваше да го спре преди да и стане невъзможно.
Тя леко се отдели от него .
Той легна изцяло на леглото и я погледна недоволно.
- Имам среща с............
- Не ми казвай! Нека позная!Каза арогантно Той.
- Стига ! Те са толкова готини и............
- Не искам да ги опознавам!
- Ох !Такъв инат си!Просто нямам думи!
- Кой е Матю? Попита Сето изведнъж и очите му леко се присвиха.
Тес замръзна на мястото си ,като видя погледа му за распити.
- Ами едно момче!Каза вдигайки рамене Тя.
- Знам че е момче ,не очаквам момиче да се казва Матю.Просто искам да..........
- Я почакай Сето Кайба! Ревнуваш ли ? Засмя се Тес.
-Не ! Отговори като попарен Той. А трябва ли?
- Не ! Той просто ............... Запознахме се в кафето. Излъга Тес.
- Аха!Оставям те сама само за малко и вече те нападат! Каза Той с неприкрт яд.
- Да ! Както кажеш! Каза Тя щаслива от неговата реакция.
Тя прекоси стаята и се запъти към вратата.
- Тръгвам!
- Поздрави Юги и компанията му от мен.
- Ще ти се !!!Усмихна се Тес . Смигна му и излезе.

-

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война-2 - Page 3 Empty Re: Любов или Война-2

Писане  tOnNsSi Сря Сеп 02, 2009 8:42 pm

Ха-ха Любов или Война-2 - Page 3 419728 Искам ощеее и те моля нека да не ги разделяш ,моля те Любов или Война-2 - Page 3 672800 И нека Гозабуро да мрееееееее Любов или Война-2 - Page 3 812678
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война-2 - Page 3 Empty Re: Любов или Война-2

Писане  Angel Сря Сеп 02, 2009 9:24 pm

Цялата компания се беше събрала , както винаги Тес закъсняваше ,но най - после се появи изад ъгъла.
-Тя е толкова ...............толкова !Каза Тристан замечтано Любов или Война-2 - Page 3 672800
- Заета! Подхвърли му Джоуи
Тристан се ядоса и почна да ги реди :
- Ах този малък.................!!!Глупаво богаташче! Изтреля Той и се отказа.
- С Кайба или без пак нямаше шанс! Каза Джоуи захилено.
- Така ли ! Ела ми Джоуи ,че съм бесен! Любов или Война-2 - Page 3 577145
- Стига момчета! Каза Юги Тес е вече близо!
- Оставям те да живееш само защото...........
- Млък!!!Каза Теа и ги изгледа лошо. Още една дума и никой няма да оживее!
Момчетата се спогледаха и млъкнаха.Никой нямаше дори да опита да рискува с Теа.
Тес ги доближи и им се усмихна мило.
- Здравейте! каза весело Тя.
- Здрасти! Пръв я поздрави Тристан Любов или Война-2 - Page 3 65320
- Събери си лигите от пода! Каза нагло Джоуи ,като кръстоса ръце.
Юги и Теа мило се усмихнаха.
- Вече сме всички! Каза Юги.
- Да! Сега на къде попита Теа.
-Да идем до магазина на дядо! Нали Тес ще работи там!
- Страхотна идеа! Каза въодушевено Тес.
- Господин Слънце знае ли? Попита надуто Джоуи.
-Ами ...........Заекна Тес ,но Теа я защити на момента.
- Джоуи нямаш ли едно малко гласче в главата си ,което ти казва да млъкнеш?
- ААААААА! Любов или Война-2 - Page 3 447191
- И аз така си помислих! Каза сърдито Теа ,но смигна на Тес,която я погледна благодарно .

Между времено Кайба се ядосваше отново, когато телефона му извъня.
Той го погледна смръщено и вдигна.
- Да! Извика Той в телефоната слушалка.
Гласа от другата страна на линията смрази кръвта му .
- Здравей Сето! Смеха на Гозабуро се разнесе из целия кабинет.
Сето потръпна и изведнъж цялата картинка му се нареди. Компанията , Тереза ............ Всичко си пасна идеално.
- Как си сине?
- Какво искаш Гозабуро? Попита с леден глас младия мъж.
- О-о-о Сето! Викай ми Татко по любящо е! Изсмя се Гозабуро.
-Съжалявам ,но не съм особено любящ напоследък ! Каза все така студено Сето.
- Не е вярно момчето ми и ти го знаеш! Тес ми каза ,че си изглеждал като пълен глупак ,когато си край нея и си бил повече от любящ.
Сето изпита остра болка ,която се бе заклел да не изпита повече.
- Какво стана Сето? Да не би да се натъжи? засмя се Гозабуро.
- Аз ? Не ставай смешен! Каза Кайба опитвайки се да не показва слабост.
В главата му цареше хаус ,но Той знаеше най -добре ,че ако Гозабуро разбере ще изпита истинска наслада. Сето предпочиташе да умре отколкото да се предаде така.
- Всичко твое ................ е мое!!! Ти нямаш нищо ! Както в началото!
Сето се изсмя нагло.
- Никога нищо мое няма да е твое!!! Ти си просто един изкофял старец ,който дори ми е забавен!Колкото до дъщеря ти................... Да върви по дяволите!!!! Сето не успя да прикрие гнева и болката от загубата.
Гласа се изсмя и затвори......................

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война-2 - Page 3 Empty Re: Любов или Война-2

Писане  tOnNsSi Сря Сеп 02, 2009 9:32 pm

Какво Любов или Война-2 - Page 3 335637 Защо го направи защо Любов или Война-2 - Page 3 335637 Ох тъпия Гозабуро ги раздели Любов или Война-2 - Page 3 832587 Иде ми да го убия Любов или Война-2 - Page 3 376120 Искам още Любов или Война-2 - Page 3 500852 И ако не ги сдобриш няма да пиша повече комент Любов или Война-2 - Page 3 982954 Искам да спя спокойно Любов или Война-2 - Page 3 711699 Просто им оправи отношенията в главите които ще пуснеш тази вечер или ще сгафиш Любов или Война-2 - Page 3 419728


Последната промяна е направена от tOnNsSi на Сря Сеп 02, 2009 10:00 pm; мнението е било променяно общо 1 път
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война-2 - Page 3 Empty Re: Любов или Война-2

Писане  Angel Сря Сеп 02, 2009 9:42 pm

Любов или Война-2 - Page 3 419728

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война-2 - Page 3 Empty Re: Любов или Война-2

Писане  Angel Сря Сеп 02, 2009 10:30 pm

- Сето се е прибрал !!! Каза си Тес весело.
Тя погледна паркираната кола и се учуди ,защо не е в огромния гараж,който това имение имаше.
Младото момиче весело влезе вътре и тръгна към кабинета в къщата, предполагайки че ще намери Кайба там.
Беше права. Той стоеше спокойно на стола си зад бюрото и преглеждаше нещо.
- Здравей Сето! Каза весело Тя и тръгна към него.
Той вдигна поглед към нея , за да и каже това което и бе приготвил,но беше късно.
Тя го целуна силно и чувствено ,а Той като пълен идиот и отговори.
Не можеше да спре да и отговаря, тази мръсна предателка имаше такава голяма власт над него ,че дори сега когато я мразеше не можеше да я отблъсне.
Тя седна в него и започна да разкопчава ризата му, като не спираше да го целува.
'' Щом не съм достатъчно силен за да спра,ще те победя в твоята игра '' Помисли си Той.
Хвана косата и грубо и я опъна назад.
Тес усети промяна в движенията му ,грубоста и вулгарните целувки започнаха да я плашат.
- Сето! Какво правиш? Попита объркано Тя ,когато Той я сложи грубо да седне на бюрото му.
- Давам ти ,каквото заслужаваш! Каза яросно Той и разкъса тениската и.
Тес зяпна! Какво правеше Той ! Какво стана с мъжа ,който я галеше сутринта......................
Тес бе в шок ,от вулгарния начин по който Сето я гледаше.
- Не се прави на невина ! Сега ще бъдеш моя ! Малка предателке!
Той я блъсна грубо върху бюрото и притисна ръцете и.
-Сето ! За какво говориш ? Моля те пусни ме!Започна да плаче Тес.
- Не ти ли харесва така! Каза Той и грубо целуна усните и.Сега съм такъв какъвто трябва да бъда!
Тес не рзбираше ! Какво беше направила! Защо всичко се срина така............... И защо мъжа който обичаша искаше да я насили по -най бруталния начин.
- Забавно ли ти беше Тереза? Смееше ли се с Татенцето си ,когато се влюбих в теб! Той каза думата ''влюбих'' с такава омраза ,че Тес настръхна от болка.
- За какво говориш? Сето , моля те боли ме!
Той грубо разкопчаваше панталоните и , а очите му светеха диво и бясно.
- Не лъжи ! Мамка му, не лъжи! Извика Той.
-Сето не знам кой и защо те лъже ,но повярвай ми ОБИЧАМ ТЕ! Не бих те предала ! Изплака Тес.
- Знаеш ли кой ме лъже? Татенцето ти ! А ти му помагаш! Разказа ми всичко, няма нужда да се преструваш! Усмихна се Той.
Тес настръхна , Баща и!
'' Не може да бъде'' Помисли си Тес . '' Той не би излъгал ,ако знаеше че ще ме нарани''.
Изведнъж Сето я пусна и я погледна с отвращение.
- МАХАЙ СЕ! Не искам да те виждам! Напусни!


Последната промяна е направена от Angel на Сря Сеп 02, 2009 10:56 pm; мнението е било променяно общо 1 път

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война-2 - Page 3 Empty Re: Любов или Война-2

Писане  Angel Сря Сеп 02, 2009 10:33 pm

Май ще сгафя Любов или Война-2 - Page 3 870612 Любов или Война-2 - Page 3 969547

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война-2 - Page 3 Empty Re: Любов или Война-2

Писане  tOnNsSi Сря Сеп 02, 2009 10:39 pm

И още как Любов или Война-2 - Page 3 870612 Искам още,моля ти се Любов или Война-2 - Page 3 2224
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война-2 - Page 3 Empty Re: Любов или Война-2

Писане  Angel Чет Сеп 03, 2009 1:46 pm

Тес не можеше да реагира ,не можеше да осъзнае това което се случваше в момента.
Тя се дръпна от бюрото и се отдалечи от Кайба възможно най- далеч . В този момент Тес изпитваше страх ........... Страх от всяка негова реакция и движение.
Единствената мисъл в главата и беше ,че Той трябва да я чуе , трябва да и повярва и да разбере истината.
Сето с ледено спокойствие седна на стола си и я погледна с безразличие.
- Не се тревожи Тес! Не бих те докоснал за нищо на света. Единственото нещо ,което предизвикваш у мен е отвращение!!!
Тес не искаше да слуша повече! Това не беше истина ,беше като онзи лош сън и Тя скоро щеше да се събуди ,а Сето щеше да е до нея.
- Не разбра ли какво ти казах! Махай се ! Извика срещу нея Той.
Думите му жестоки и грозни я върнаха в действителността със страшна сила.
Тя хвана разкъсаната си блуза и бавно тръгна към вратата.
Не можеше да понесе повече студения му и празан поглед върху себе си.
Точно пред вратата се спря и се обърна към него с цялата сила която и беше останала и му каза :
- Обичам те! Никога не съм те наранявала , въпреки че ти ме нарани хиляди пъти! Никога не съм те предавала , а ти ме предаваш като вярваш на баща ми вместо на мен. Ужасно съм глупава ,че продължавам да те обичам ,а ти си ужасно глупав че не го виждаш !!!
Тес се обърна и излезе от кабинета .
Сето остана загледан в нея.
Ами ако грешеше! Ако това което Тя му казваше не е театър а самата истина........................ Ами ако я губеше ................

Момичето забърза надоло по стълбите и едва не падна .
Краката и бяха така омекнали ,че Тя дори не ги чувстваше .
Болката беше пресушила устата и ,и гърлото и гореше. Тес искаше да извика да се моли ,но нямаше сили........... Просто държеше разкъсаната си тениска и тичаше към стаята си.
- Госпожице за Бога!!!! Каза Роджър когато Тя се блъсна в него.
- Моля те пусни ме ! Пусни ме ! Каза Тя и със сълзи се свлече на земята.
- Моля ви ! Какво стана ? Попита Той шокиран от вида и.
- Моля те обади се на приятелката ми Теа , попитай я дали ще ме приеме у тях тази вечер.Каза Тес правейки опит да се изправи.
- Добре ............... Само се успокойте !!! Вървете в стаята си .............. Аз ще се погрижа !! Каза Роджър притеснено.
Тес се чувстваше толкова разбита ,че само кимна и тръгна към стаята си едва.
Роджър тръгна към кабинета на Кайба.
Никога не му се ба месил ,но този път дори да го уволни щеше да му каже някои истини.


Последната промяна е направена от Angel на Чет Сеп 03, 2009 2:32 pm; мнението е било променяно общо 1 път

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война-2 - Page 3 Empty Re: Любов или Война-2

Писане  Angel Чет Сеп 03, 2009 2:29 pm

Тес се довлачи до стаята си ,затвори вратата бавно и се изхлузи на пода. Хвана главата си с ръце и заплака. Плачеше ,защото загуби любовта си , плачеше защото загуби цялата си гордост и сила която някога имаше.
Баща и се беше върнал , просто така ................ За да съсипе и нея и Сето.
Тя цял живот си мислеше ,че Той я е обичал и никога не би и причинил болка ,но сега бе по убедена от всякога ,че в този живот никой никого не обича и че е сама .
Изправи се бавно .................. Не можеше и минута да остане тук .
''Дано Теа ме приеме''.Помисли си с мъка Тес .
Тя се преоблече ,като дори не погледна какво облича. Нямаше значение .................. Вече нищо нямаше.
Наплиска лицето си с вода ,но това не проясни ума и.
Младото момиче още чуваше думите на Сето в главата си.
'' Отвращаваш ме'' , '' Не искам да те виждам'' , ''Махай се''.
Тя хвана отново главата си ,сякаш така можеше да ги спре ,но всеки опит беше неуспешен ,защото те продължаваха да я измъчват, отново и отново .......................


Роджър почука на вратата на кабинета на Кайба.
- Не искам да виждам никого ! Каза от вътре сърдития му глас.
- Съжалявам сър ,но мен ще се наложи да ме видите! Каза строго Роджър ,и нахълта за първи път без позволение .
Сето го изгледа с почуда и каза студено:
- Какво искаш?
- Да ми кажете какво се е случило сър!
- Едва ли съм длъжен да давам обяснения на иконома си! Подметна иронично Кайба.
Стареца го погледна строго и му каза загрижено:
- Сето , толкова време съм се грижел за дома ти ,за теб и Мокуба дори, и имам право да тикажа ,че ти момчето ми постъпваш като глупак!
Кайба зяпна срещу него и гневно извъртя очи.
- Как смееш да ми говориш така глупав старец такъв? Каза с раздразнение Той.
- Някога не бях глупав старец за теб! Бях Роджър , който те скатаваше от уроците когато можеше!
Сето го погледна сърдито.
- Да ти увелича заплатата ли?
Роджър се усмихна тъжно .
- Спомняш ли си как онзи смешен шут ,който Гозабуро бе наел да те следи те мъчеше постояно? Попита мрачно Роджър.
- Разбира се че помня! Но не разбирам на къде биеш? Попита ядосано Кайба.
- Някога ти беше различен....................... Умно и милостиво хлапе! Когато ги лъжех ,че ще учиш с мен и двамата говорехме без да пипаме и един учебник ти се усмихваше, тогава се радваше на малките мигове спокойствие! Спря да го правиш ,но нещо се промени когато Тес влезе в живота ти.Ти отново започна да се смееш и ....................
- Не ми говори за нея !!!Каза Кайба още по бесен. Тя ме излъга ................... Предаде ме ! Тя е една лъжкиня прошепна накрая Той . Гозабуро ми разказа с подробности ............ целия си мръсен план!
- Сигорен ли си в това ,което Той ти казва?
Сето не отговори и само погледна Роджър с досада.
- Сигорно се е съюзил с предатели от Кайба Корп ! Каза изведнъж младия мъж опитвайки се да избегне темата .
- Едва ли това което говори за Тес е истина! Каза Роджър умолително.
- Имам по -големи проблеми от Тереза! Трябва да опазя компанията ,а ти ми говориш за нея!
- Трябва да опазиш живота си момчето ми! Послушай ме! Каза Роджър и вдигна ръце.
- Не ме интересува какво казваш! Миналото е погребано ,а колкото до Тереза ............... Тя не значи нищо за мен! Отсече Кайба и изгледа Роджър ядосано и мрачно.
- Дано знаете какво правите сър! Ще пратя кола да я закара при приятелите и! Каза тъжно иконома.
- Защо не опиташ да я закараш при баща и! Каза Кайба иронично ,но Роджър вече беше излязъл.

-

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война-2 - Page 3 Empty Re: Любов или Война-2

Писане  tOnNsSi Чет Сеп 03, 2009 4:50 pm

Сето защо е такъв инат Любов или Война-2 - Page 3 2224 Искам още Любов или Война-2 - Page 3 500852 Цял ден ме нямаше и за тва не съм писала комент Любов или Война-2 - Page 3 28804



Тони
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война-2 - Page 3 Empty Re: Любов или Война-2

Писане  Angel Чет Сеп 03, 2009 7:30 pm

Тес стоеше в стаята си и се опитваше да не мисли за случилото се.
Тя чу силно почукване на вратата и топлия глас на Роджър.
- Тереза ,вътре ли сте?
- Да! Роджър влез! Каза с пресипнал глас Тес.
Иконома леко отвори вратата и се усмихна топло на Тес. Роджър и съчувстваше толкова много ,но за съжаление не успя да налее мозък в главата на господаря си.
- Приятелката ви е много мило момиче и с готовност прие да идете у тях! Дори ако не греше точните и думи бяха :'' Няма какво да му мисли ,искам я тук веднага''!
Роджър разбира се спести няколко обиди по адрес на Кайба , защото предполагаше че Тес няма да иска да ги чуе в този момент.
- Да Теа е страхотна! Каза със отсъстваш вид Тес.
Роджър забеляза това ,видя и болката в очите на Тес и я прегърна бащински.
- Всичко ще се нареди дете! Има прекалено лоши хора ,но Сето ще разбере истината! Ще видиш!
На лицето на Тес се изписа болка от споменаването на името на човека, който истински обичаше.
- Той ще разбере Роджър, но баща ми е твърде опасасен човек ! Страхувам се да не е твърде късно!
Роджър въздъхна и каза спокойно на момичето :
Хайде госпожице колата чака от вън за да ви закара.
Тес и Роджър тръгнаха към вратата и с бавна крачка излязоха на вън.
Колата чакаше ,но и друг стоеше до нея.
Това беше Мокуба ,който беше застанал с траурно изражение.
- Хей Тес ! Подвикна към нея момчето.
- Мокуба ! Усмихна се мило Тя.
- Говорих със Сето! Е опитах се де.................... Аз съм сигорен ,че това което казва баща ти е лъжа! Отсече момчето.
- Да всички го виждат ,но единствения човек от който това се очаква най- много отказва. Каза Тес ядосано ,а очите и се насълзиха .
- Той те обича Тес .............Сигорен съм! Каза Мокуба и я изгледа тъжно.
- Вече не съм толкова сигурна! Отсече момичето и сълзите и просто текнаха , и Тя бързо влезе в лимузината.


Сето гледаше от прозореца ,а нещо го прорязваше.
''Всички са се събрали да я изпращат '' помисли си ядосано Той . ''Дори собствения ми брат е омагъосала ''!
Той се дръпна от прозореца беше му толкова трудно , знаеше кое е важното: Компанията и победите му ,но сякаш плана на Гозабуро беше успял Той мислеше само за тази жена и за нищо друго...............


Лимузината потегли бавно и Тес се облегна на кожените седалки.
Главата я болеше ,а очите и пареха от сълзите които още течаха от очите и.
Как можеше да не и вярва ? Как вярваше на най- големия си враг ,но не и на нея.
Вярно беше ,че Тя беше дъщеря на Гозабуро ,но сега когато беше наясно със същността на баща си го презираше.
Колата изведнъж рязко спря , и Тес политна на пред .
- Ей ! Какво става ? Попита Тя но не получи отговор.
помъчи се да слезе ,но вратите бяха заключени.
Колата просто тръгна ,а Тес притаи дъх.
'' Боже какво става''?

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война-2 - Page 3 Empty Re: Любов или Война-2

Писане  tOnNsSi Чет Сеп 03, 2009 7:34 pm

Господи какво стана Любов или Война-2 - Page 3 335637 Сето ми иде да го фрасна яката Любов или Война-2 - Page 3 577145 Искам ощеееееее Любов или Война-2 - Page 3 2224
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война-2 - Page 3 Empty Re: Любов или Война-2

Писане  Angel Чет Сеп 03, 2009 7:59 pm

Лимозината не спираше ,а пътуваха от час ...............
Тес вече беше наясно ,че не отива при Теа.
Колата рязко спря и момичето се напрегна. Тя чу как някой слезе и тръгна към вратата и.
Сърцето и биеше бързо ,а ума и работеше трескаво. Трябваше да изненада непознатия и Тя бе наясно с това. Просто трябваше да е по - бърза.
Вратата се отвори и някакъв мъж се протегна за да я измъкне ,но Тес го изрита силно и докато Той се гърчеше от болка Тя излезе и хукна да бяга ,но накъде.......... намираше се в слабоосветен склад.
- Малка кучка! провикна се мъжа бясно.
Това стресна момичето и Тя тръгна да бяга на където и видят очите.
Мъжа беше след нея , и Тя се напрегна със всички сили,но Той беше по бърз хвана я ,и я събори на земята.
Тес успя да види лицето му и ахна от изненада.
- Ти?
- Точно така сладурче! Каза весело Матю.
Тя започна да се бори ,но Той я държеше здраво.
- Пусни ме нащаснико! Пусни ме!
- Няма да стане миличка! Хвърлих ти око още тогава ..................... А сега ще се позабавляваме! Каза Той и се усмихна мазно.
- Не ! Извика Тес ,когато Той започна да разкопчава дънките и .
- Спокойно ще бъда нежен скъпа! Изсмя се нагло Той.
Тес обаче освободи едната си ръка и одра лицето му.
- Ау! Кучка! Извика Той ,но не я пусна. Ще те науча на приличие!
Матю удари Тес и от долната и усната текна кръв.
Тя усети острата болка ,но не и пукаше. Мръсните ръце на този идиот продължаваха да я опипват..........
- Матю! Извика познат глас.
Изведнъж някой го махна от нея и го блъсна в близката стена. Не просто някой ! А самия Гозабуро.

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война-2 - Page 3 Empty Re: Любов или Война-2

Писане  tOnNsSi Чет Сеп 03, 2009 8:04 pm

Искам ощеееееее Любов или Война-2 - Page 3 2224 Моля ти се Любов или Война-2 - Page 3 711699
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война-2 - Page 3 Empty Re: Любов или Война-2

Писане  Angel Чет Сеп 03, 2009 8:19 pm

- Няма да я докосваш и с пръст!!! Ясен ли съм! Каза Гозабуро.
- Да шефе! Каза Матю и погледна Тес със закана в очите.
Тя едва се изправи , тялото я болеше а от усната и течеше кръв.
Баща и тръгна към нея с бавна крачка и усмивка на лицето.
- ТЕС ! Миличка , прости на този глупак дързоста му.
Тя гледаше баща си с омраза и предпазливост.
- Не ме доближавай!Прошепна заплашително момичето.
- Защо всичките ми деца реагират така като ме видят? Нямате ли малко уважение! Каза той с глас пълен с ирония.
- Ти си луд!!! Напълно луд! Каза Тес като се задъха ,когато Гозабуро се протегна да я погали.
- Толкова си красива! Пораснала си ,вече си жена!Каза със страна за случеа гордост Той и погали лицето и .
Момичето бързо отблъсна ръката му и прошепна:
- Не ме докосвай!
Той дръпна ръката си и се изсмя яросно.
- Знаеш ли че не е хубаво да се чукаш с брат си? На това ли съм ви учил? Попита иронично Той.
- Защо го излъга? Защо му каза ,че съм с теб? Това е една голяма лъжа и ти го знаеш! Извика Тес извън кожата си.
-Не си струва да се вълнуваш за един глупак ,който те унижи и изгони! Нали това направи Сето или греша? Попита злобно Баща и.
Тес заби поглед в земята и промълви :
- И пак е по -добър от теб!!!
Лицето на Гозабуро пламна от яд и Той я удари толкова силно ,че Тя изгуби съзнание.
- Махни я от очите ми !!!
- Да сър! Каза нагло Матю
- Време е да се срешна с моето любимо дете! И да му кажа какъв огромен глупак е всъщност!!!
Гозабуро се изсмя нагло и се качи в лимозината.


Последната промяна е направена от Angel на Пет Сеп 04, 2009 12:58 am; мнението е било променяно общо 1 път

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война-2 - Page 3 Empty Re: Любов или Война-2

Писане  tOnNsSi Чет Сеп 03, 2009 8:27 pm

Искам ощееее Любов или Война-2 - Page 3 500852
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война-2 - Page 3 Empty Re: Любов или Война-2

Писане  Angel Чет Сеп 03, 2009 8:55 pm

Сето стоеше в кабинета си и все още мислеше за Тес ,когато Мокуба влетя.
- Сето! Трябва да поговорим!
- Мокуба, моля те! Знам какво ще кажеш и не...........
- Лимузината е изчезнала ,а Теа се обади Тес изобщо не е стигнала до нея.
- Което доказва ,че съм прав! Тереза просто е отишла при Татенцето си! Каза Кайба безразлично.
- Сето! Намерили са шофъора , и Той бил изоставен на пътя пребит!!! Тес е в беда !
- Това не доказва нищо!!! Каза Кайба ,но изражението му видимо се промени.
- Братко чуй ме................. Какво ти казва сърцето?
Кайба замълча и погледна Мокуба отнесено. В този момент Роджър нахлу вътре.
- Тук никой ли не чука? Каза ядосано Сето.
- Господине ..............задъхваше се Той ............Тук е ..........
- Кой е тук Роджър? Попита разтревожено Мокуба.
- Гозабуро Кайба сър!!!! С лимозината с която изпратихме госпожицата!!!
Кайба пребледня ,но бързо се овладя и тръгна с камено изражение към вратата .


Гозабуро чакаше от вън с доволна усмивка на лицето ,която Сето искаше да изтрие още когато я видя.
- Сето! Колко голям си станал? Истински мъж!
- Спести си го !!! Каза сухо Кайба. Къде е Тес?
Тръпки полазиха Сето ,когато Гозабуро се изсмя.
- Където ти я прати!!! При мен!
- Ако само косъм падне от главата и .............Той тръгна гневно към Гозабуро и го хвана за яката.
- Сам си си виновен сине! Ти не и повярва............... Постъпи точно както те бях учил!!! Гордея се с теб , ти отблъсна единствения човек , който го беше грижа за теб!!! Като изклучим малкото ти братче разбира се!!!
- Млъкни !!! Чуваш ли млъкни!!! Извика в лицето му Сето.
- И какво ще направиш сине? Ще удариш татко си ли? Гозабуро го блъсна ...........Не мисля така!!!
- Само ми дай повод нещаснико и мисълта ти може да заглъхне завинаги!!! Процеди през зъби младия мъж.
Гозабуро се изсмя отново и каза весело:
- Винаги си имал голям хъс!!!
- Къде е Тя ? Повтори заплашително Кайба.
- В безопасност ................. за сега!
- Не би я наранил !!! Каза Сето с безумен поглед.
- Хмммммммм! Не знам синко .........Ти я нарани ,а я обичаше ............ А понеже Тя отказва да се присъедини и ти остава вярна усмихна се нагло Той за да му припомни грешката .......
- Да не си я пипнал!!! Чудовище! Извика бясно Сето и за първи път удари човека от който толкова много се боеше.
Гозабуро падна на земята и се засмя възхитен от силния удър.
- Впечатлен съм! Браво Сето! Любов или Война-2 - Page 3 870612
Сето го надигна от земята и грубо извика :
- Казвай къде е !!! Веднага!
Гозабуро махна ръцете му и каза :
- Карай след мен!!! Има нещо ,което трябва да ми върнеш!!!
- Да не мислиш ,че ще ти дам компанията! Извика Сето.
- Ако не искаш Тес да умре.................Ще подпишеш каквото е нужно! Понеже големите пет са с мен ,няма да ми е много трудно да си върна това което ти ми отне.
Кайба го изгледа с презрение ,но не можеше да рискува живота на Тес. Той се качи в колата вярвайки ,че брат му ще измисли нещо.

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война-2 - Page 3 Empty Re: Любов или Война-2

Писане  tOnNsSi Чет Сеп 03, 2009 9:09 pm

Иха искам още Любов или Война-2 - Page 3 2224
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война-2 - Page 3 Empty Re: Любов или Война-2

Писане  Angel Чет Сеп 03, 2009 10:28 pm

Тес дойде в съзнание. Главата и щеше да се пръсне от болка .
Тя изпита неописуем ужас ,когато видя наглата мутра на Матю да и се усмихва от един стол.
Размърда се ,но усети въже което стягаше силно китките и.
- За да не драскаш вече котенце!!!Каза и нагло Матю.
Момичето се огледа и видя още един мъж ,който стоеше зад компютър и работеше със страшна скорост.
- Къде е баща ми? Попита нагло Тя ,като присви очите си леко.
Матю се изсмя грозно и тръгна към нея , за момент Тес изпадна в паника ,но мъжът спря до нея без да я докосне.
- Татко ти е при твоя любим................... Гаджето ти ,нали се сещаш . Каза подло Той ,като и припомни първата им среща.
Тес го погледна с омраза и каза уверено:
-Сето няма да позволи нищо да ми се случи!!!
- Така като го казваш .................... започна с усмивка Той....... Вярваш ли си?
- Разбира се !
- Колко жалко за теб миличка! Щом те е зарязал така лесно едва ли би избрал теб пред компанията!
Тес зяпна недоумяващо .
- Не разбираш нали? Баща ти отиде да го подмами тук.............. За да го размаже напълно! Изтананика весело мъжа.
- Не! Извика Тес.
- Според баща ти , този Сето би направил доста неще за теб! Хм............ сигурно си страхотна в леглото!
- Ти никога няма да разбереш нали? Защото Татенцето ми ще те смачка като бълха ,каквато всъщност си!!!Изсмя се в лицето му Тес.
Той ядосано хвана косата и и я дръпна назад.
- Не бъди толкова сигорна!
В този момент се чу звука от кола ,която паркира .
Матю пусна Тес и тръгна да провери, дали госта е тук.
- Няма да се бавя сладкишче! След като твоето момче си получи заслуженото ще се върна за теб!
Тес го изгледа убийствено ,но не каза нищо бе заета да измисля план за бягство , но хич не я биваше.

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война-2 - Page 3 Empty Re: Любов или Война-2

Писане  Angel Чет Сеп 03, 2009 10:29 pm

утре продължавам! Любов или Война-2 - Page 3 335637

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война-2 - Page 3 Empty Re: Любов или Война-2

Писане  tOnNsSi Чет Сеп 03, 2009 10:35 pm

Eх значи много си лоша Любов или Война-2 - Page 3 577145 Хубаво ще чакам утре обаче може ли да е сутринта,плийс Любов или Война-2 - Page 3 492443
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война-2 - Page 3 Empty Re: Любов или Война-2

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите