ThE BeSt FoRuM FoR RoLePLaY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Любов или Война-2

2 posters

Страница 1 от 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Любов или Война-2 Empty Любов или Война-2

Писане  Angel Нед Авг 30, 2009 10:18 pm

Секретарката го предопреди,че една млада дама чака от вън .
- Нека влезе! каза Кайба.
Вратата на кабинета му се отвори и Тереза нахълта вътре с наперена походка.
Спря се точно пред бюрото му и го погледна решително.
Сето я оглеждаше отгоре до долу,като плъзгаше погледа си нагло по цялото и тяло.Това наперено действие я накара да се изчерви ,а на фона на бледата и кожа личеше ужасно много.
Прииска и се да го цапардоса ,и да излезе от там с гръм и трясък.
Нейната реакция му се стори толкова забавна,че Той едва се здържа да не се расмее .
- На какво дължа тази чест? попита с обичайния си остър тон Кайба
-Казаха ми че си нагъл,арогантен,и подъл,но не споменаха нищо за слабия ти интелект. Наглата забележка ,която му отправи я накара да се усмихне и да възвърне част от самообладаниетоси.
- Тук съм ,защото......... започна бавно Тес, но изведнъж Кайба я прекъсна раздразнено:
-Знам защо си тук глупачке!!! извика срещу нея Той. - Но още от сега ти казвам ...НЯМА ДА СТАНЕ!!!
Студените му очи безмилостно се впиха в нея, накараха я да се чувства като малко дете,което е притиснато от баща си и се чуди как да избяга.
-Защо вместо да ме занимаваш със себе си не си потърсиш някой глупав богаташ,който да издържа малка лигла като теб?
Омразата с която и говореше я накара да отстъпи една крачка назад без да го иска.
За какъв се мислеше,че да я убижда по този начин?Никой,никога не се бе държал така с нея. Той я наричаше златотърсачка в очите и се присмиваше на всяка нейна дума.
Гнева се надигна в нея и страните и отново пламнаха,но този път от яд?
- Какво езика ли си глътна малката?Попита нагло Сето .Защо не приказваш? Останах с впечатлението.. подсмихна се Той,че си много приказлива.
Тес видя,че гнева и предизвиква в него чисто удоволствие,затова реши да се успокои и да му отговори както заслужава.
- Знаеш ли ....започна Тя ....Ти си прав!Намерих си глупав богаташ,който ще ме издържа и търпи!
- Нима? подметна арогантно младия мъж.
- О-о-о Да ! Отговори весело Тес. Всъщност Той стои точно пред мен! Каза момичето и го изгледа победоносно.
Сето Кайба рязко стана от стола си и тръгна към нея заплашително. Застана на сантиметър от лицето и и прошепна: Няма да стане малка вещице!!!
- То вече стана Сето заговори уверено момичето.Знаеш много добре за завещанието на Татко!!! Той ме е защитил перфектно с него.Знам,че със сигорност адвокатите ти са опитвали да го уборят,но безуспешно........Знам ,че ме учакваше Братче.
Последната дума заседна на гърлото и,но тя се надяваше дразнещия ефект бърху него да е по голям.Погледна лицето му за да се увери в това,но се смая.......Красивото му лице беше застинало в безчувствена маска а студените му очи я пронизваха. Тя се отдръпна от него и продилжи
- Както вече знаеш имам право да жибея в твоятя ........... нашата къща подсмихна се Тя и ще получавам издръжка от теб натърти Тес.
Той и обърна гръб и седна на бюрото си загледан в някъкви документи.Изведнъж надигна очи и каза със спокоен,но леден тон :Много добре малката ..........много добре!!!
Тес зяпна като глупачка.
-След като свършихме продължи Той....... Можеш да се махаш.
Тереза го изгледа презрително.Прекаленото му спокойствие я плашеше........ беше намислил нещо ,,,,,,,,,
-Още ли си тук ? Попита Кайба като повдигна вежди.
-Тръгвам си Сето,но нали знаеш ще се видим в къщи.
След като Тереза излезе Сето се отпусна назад '' Малка,нагла вещица ........... Ще превърна живота ти в АД.mjkl


Последната промяна е направена от Angel на Чет Сеп 10, 2009 11:19 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война-2 Empty Re: Любов или Война-2

Писане  Angel Нед Авг 30, 2009 11:19 pm

Сето се опитваше безуспешно да се върне към работата си.
Мислите му бяха насочени към натрапницата в дома му.
Какво си мислеше тази жалка глезла,че ще му върти номерца и ще го притиска и заплашва!!!
Беше смешна! Той не позволяваше на никой този лукс,а ТЯ не беше изключение.
Щеше да смаже жалките и опити за каквото и да е.
Вече бе приготвил куп изненади за принцесата. Любов или Война-2 701876 Дано тя и маникюра и да са готови помисли си Сето.
Облегна се назад ........Спомни си лицето и ........Как се изчервяваше само ,спомена го накара да се усмихне бе толкова крехка и чуплива , и бе негов враг.
Не биваше тази актриса да го умилява, Тя беше малка интригантка и Той с удоволствие щеше да я научи как да се държи прилично.....................

През Това време таксито откара Тес до имението Кайба.Спря точно пред портата,стовари куфарите и пълни с дрехи и обувки и си тръгна. Тя застана пред портата като малко дете и започна да се оглежда,когато портата се отвори пред нея.
'' Механично Разбира се" помисли си раздразнено Тя и влезе смело. Любов или Война-2 538825 По средата се намираше голям и красив фонтан,а от двете му страни имаше две пътеки : едната водеше към къщата,а другата към задната градина.Тя се загледа в къщата и в този момент от нея излезе един възрастен мъж и две камериерки. Те тръгнаха към нея и тя дружелюбно се усмихна.'
' Тъкмо ще внесат куфарите'' помисли си весело Тес. Когато бяха на две крачки от нея младото момиче побърза да се представи.
- Здравейте Аз съм................иконома я прекъсна Любов или Война-2 304286
- Знаем коя сте госпожице !Изгледа я преценяващо Роджър.
- А вие сте? попита Тес.
- Казвам се Роджър госпожице каза Той бързо и механично.
''Дали не е робот'' Любов или Война-2 538825 зачуди се Тес ,но след момент отхвърли предположението си.
- Ще бъдетели така добър да ми помогнете с куфарите Роджър изписука мило Тес.Роджър я погледна притеснено и промърмори
-Аз.......съжелявам госпожице,но господин Сето беше пределно ясен!
- Той изрично ни предопреди ,че не сте гостенка в този дом,а по точните думи на господина ''временопребиваваща''каза засрамено иконома.Заповетта бе ясна,нямаме право да ви подадем и чаша с вода !
Роджър се усмихна горчиво и я погледна.Тес беше зяпнала Любов или Война-2 611639 идеше и да припадне .Знаеше,че този гадняр и бе подготвил нещо такова,но ще видим кой кого.


Последната промяна е направена от Angel на Вто Сеп 01, 2009 9:31 pm; мнението е било променяно общо 1 път

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война-2 Empty Re: Любов или Война-2

Писане  Angel Нед Авг 30, 2009 11:55 pm

Тереза грабна тежкия си куфар и смело тръгна напред.
С високо вдигната глава Тя прибра един по един куфарите си.
Знаеше че докато ги тътрузеше по пътеката изглежда нелепо,но ума и беше зает с лоши обръщения с които би нарекла Сето Кайба ако беше сега тук.В главата и те звучаха така:
- Ах Ти! Нагъл,арогантен ...........мръсник,дръвник......подъл,но Тя се спря защото осъзна,че бе прибрала куфарите.
Изведнъж я заля вълна на щастие.Роджър през цялото време наблюдаваше и съжаляваше горкото момиче и дори когато Тя му се хвърли на врата,полудяла от радост Той я прегърна ,защото искрено се радваше с нея.
-Успях! Да ме види този подъл самохвалко сега каза весело Тес.
На Роджър не му се искаше да помрачава радоста и,но нямаше начин.
- Елате с мен Тереза. каза по спокойно Роджър.
- Добре,но..............към стаята ми ли? Ще си почина супер........ Бърбореше весело Тес и вървеше зад Роджър. Любов или Война-2 672800
- Ей,не трябва ли да съм горе? попита Тес когато Роджар я отведе на долния етаж.
- Имението е толкова голямо........каза забързано Тес .- О-о-о! в един миг всичко и светна.
- Това е крилото за персонала нали Роджър? -Тук е решил да ме настани! Как не се сетих! Няма да ме сложи в стая за гости много ясно каза горчиво Тес. Любов или Война-2 741855
-Иска да ме побърка ! Нали!Каза ядосано младото момиче.
Роджър не отговори,но се усмихна и бързо като крадец внесе багажа.
- Благодаря ти усмихна се тъжно тя.
- Съжалявам Госпожице но Господина бе Ясен......... много ясен ако ме рабирате каза тъжно иконома.
- Да ,разбирам Роджър шефа ти е просто МЕЧТА! Тес се усмихна кисело.
- Ще ви оставя да се настаните каза Роджър и излезе.
Тес остана самичка,сигорна беше че и бе дал най- малката и неудобна стая.
Младото момиче се тръсна на леглото и заплака. Насъбралото се напрежение напираше да излезе и Тес го пусна навън.


Последната промяна е направена от Angel на Вто Сеп 01, 2009 9:33 pm; мнението е било променяно общо 1 път

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война-2 Empty Re: Любов или Война-2

Писане  Angel Пон Авг 31, 2009 12:11 pm

Кайба се качи в лъскавата си кола със замислено изражение на лицето.
''Как ли е приела правилата ми малката натрапница'' помисли си весело Той .
'' Какво не бих дал да видя лицето и ,когато сама си тегли куфарите'' по усните му пробягна лека усмивка.
Мокуба рязко отвори вратата и прекъсна мислите на брат си.Той бе разбрал всичко за създалата се ситуация, но се чудеше ,какво точно е намислил да прави Сето .
Мокуба знаеше добре,че зад привидното спокойствие което показваше брат му се крие план за действие.
Колата даде газ и след 15 минути братята Кайба вече си бяха у дома. На вратата както винаги чакаше Роджър,но този път изражението му бе напрегнато и притеснено.
- Добре дошли господа! Започна както винаги Роджър.
-Здравей Роджър отговори мило Мокуба.
-Господине обърна се към Кайба Той....... - Нашата гост...........Той не успя да довърши, защото ледения поглед на Кайба го спря.
- Тя не е наша гостенка!!! -Ясен ли съм Роджър! Каза му студено изаплашително мадия мъж.
- Да господине! Отговори смутено Роджър и наведе глава.
Мокуба го изгледа със съжаление ,но нямаше какво да направи.Ако брат му произнесеше присъдата на някой веднъж, тя ставаше окончателна и неоспорима.
Сето тръгна към стълбите ,но се спря и се обърна към Роджър:
-Къде е натрапницата всъщност!
- Натрапницата е ТУК!!! Тес се появи с високо вдигната глава и с очи в които ясно се четеше гняв.
-А,да ! Ето те !> безразлично подметна Той.
- Как е стаята ти принцесо?
- Избрал съм я така че да ти приляга идеално!!! Каза младия мъж злобно.
- Колко мило от твоя страна .......започна бавно Тес. Винаги съм знаела,че си любезен и внимателен домакин!!!
Въпреки любезния тон с който си говореха , очите и на двамата блестяха гневно.
Мокуба и Роджър притеснено гледаха ту единия, ту другия. Те не знаеха дали ще е по добре да се изнижат тихо или да останат, и да следят за смъртни случаи.
Кайба се доближи до нея и каза нагло :
-Радвам се че ти е харесала,но както вече казах Тя наподобява идеално същноста ти : Малка и неудобна! Отсече Той.
Сето знаеше много добре ,че това ще я подразни ужасно много. Нямаше търпение да види червения цвят на лицето и когато гнева я обземаше. Беше толкова очарователно безсилна.Разбира се Той беше прав! Тя прехапа гневно долната си усна и бледата и кожа отново доби сладкия червен цвят.
-Как смееш! извика бясно Тес. Никой не ми говори така! Никой! скръцна с зъби Тя.
- Е !погледна я нагло Той.... Свиквай принцесо Аз ще ти говоря така! И знаеш ли защо? Любов или Война-2 28804
Защото си жалка и не заслужавашаваш друго!
- Интересно ми е ти какво заслужаваш! Извика гневно Тя. Ти си един долен крадец!
Яда в очите на Сето изплува .Той хвана грубо китките и и я дръпна към себе си. Тес се стегна и се опита да се освободи,но веше напразно. Сините му очи се бяха съсредоточили в нея и я пронизваха , а ръцете му обещаваха да я стискат вечно.
- Пусни ме веднага! Извика напрегнато Тес, слепоочията и пулсираха така бясно,че имаше чувството че ще се строполи на пода. Той и се усмихна заплашително и прошепна в ухото и :
-Искаш да те пусна ...........ми хайде принцесо нали си силна освободи се!
Тес знаеше че е безсилна ,но изведнъж Сето я пусна и Тя едва не падна.
След като възвърна равновесието си Тя смело му обърна гръб и като фурия тръгна към стаята си.
Точно когато се приготви да отвори вратата,чу ледения му глас зад гърба си .
- Къде си мислиш,че отиваш глупачке? Не съм свършил с теб! Момичето го изгледа гневно и каза нагло :
-Но Аз свърших! Тя понечи да отвори и да влезе,но Той го направи вместо нея и я блъсна грубо в стаята. Тя се отдалечи от него,когато Той затръшна яросно вратата.
- Не ме доближявай,защото ще си изпатиш каза напрегнато Тереза.
- Така ли и как по точно ще си изпатя? усмихна се мрачно Той. Тя понечи да го удари ,когато Той се доближи до нея,но не успя Той хвана ръката и.
- Колко лошо за теб !! каза победоносно Кайба. Дори не можеш да ме одраскаш. Той се засмя нагло на безсилието и я блъсна на леглото притискайки ръцете и над главата.
Тя го погледна объркано,а това страшно му хареса.Тя се опита да го ритне,но Той се справи бързо с краката и ,и с цялата и съпротива.Тес лежеше там,безсилна и уязвима в ръцете на най-големия си враг.
Не си въобразявай,започна иронично Той ,че гнева ти е опасен. Той е колкото на малко коте и аз лесно го смазвам.Тес се опита да каже нещо нагло,но Той я целуна.В първия момент Тя се стегна,целувката беше груба и нагла,но сякаш Тя я желаеше и трябваше да и се отдаде.Тя му
отговори ,силно както Той я бе целунал и незнайно защо това му хареса.Но целувката беше за да я
унижи,а сега Тя му отговаряше.Кайба рязко се дръпна от нея и я изгледа презрително.
-Знаех си,че си точно толкова жалка колкото изглеждаш! каза студено Той.Само не знаех,че си и толкова лесна , явно никога не указваш съпротива!!!
Тези негови думи я нараниха ужасно.Той затръшна вратата след себа си,а тя остана да лежи унижена,наранена и най - лошото победена.


Последната промяна е направена от Angel на Сря Сеп 02, 2009 8:40 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война-2 Empty Re: Любов или Война-2

Писане  tOnNsSi Пон Авг 31, 2009 12:59 pm

Е ще пуснеш ли продължение до тук съм я чела Любов или Война-2 2224 Моля те Любов или Война-2 832587 А за абзаците натискаш ентър и отива на другия ред Любов или Война-2 711699


Тони
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война-2 Empty Re: Любов или Война-2

Писане  Angel Пон Авг 31, 2009 1:31 pm

Почвам Любов или Война-2 492443

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война-2 Empty Re: Любов или Война-2

Писане  Angel Пон Авг 31, 2009 2:43 pm

Сето мина като вихрушка покрай стъписаните погледи на Мокуба и Роджър.Без да им обръща каквото и да е внимание Той се качи по стълбите и тръгна към стаята си.Мокуба и Роджър се спогледаха неразбиращо и като попарени тръгнаха в различни посоки. Любов или Война-2 651996
Сето отвори вратата на стаята си и я затръшна. Мислите в главата му го побъркваха...........Все мисли за нея , за глупавата и детска невиност.
- ''Колко наранена изглеждаше само,когато и се подиграх '' помисли си Сето.
- Възможно ли е да е толкова добра актриса, и всичко това да е просто нейн план? попита сам себе си Той.
Младия мъж си спомни болката от унижението ,която се изписа върху красивото и лице , колко нежна и уязвима изглеждаше. Но Сето знаеше най - добре от всички ,че хората могат да са перфекните лъжци когато поискат,и нямаше намерение една глупава златотърсачка да го размеква.
Нещо повече Той я мразаше! Мразеше сладките и усни,мразеше детската и усмивка,мразеше мириса и,и всичко свързано с нея. Щеше да дресира тази малка вещица толкова добре,че сама нямаше да се познае
Как не разбираше,че глупавите и женски номерца изобщо не му влияят? Щеше да я научи да се държи прилично ,или името му да не бе Сето Кайба ако не успееше да я унищожи.
С тези свои расъждения Сето лежеше на леглото си ,но колкото и да се опитваше да го отрече в този момент искаше само едно да я направи своя още сега...............

През това време Тес се опитваше да се упомни.
- Как позволих да се случи това ? прошепна си Тя ядосано.......... -Така е като си такава голяма глупачка!!! бърбореше напрегнато момичето.
'' Но какво можех да направя" помисли си Тя изведнъж. '' Той ме притисна и............'' Тес разтресе глава.
- Ох ..........И ти го искаше ! Спри да се лъжеш! промърмори Тя като се погледна в огледалото.
Говореше си сама,но не и пукаше. Още чустваше усните му върху своите ,и осещаше ръцете му върху китките си .
- Как се оплетох така промърмори тъжно Тереза.
И в този момент на съжаление някой почука на вратата. Тес изтръпна,но отхвърли идеята това да е Кайба по простата причина,че той не чукаше.
- Да каза тихо Тя.
- Госпожице .......... каза познат топъл глас.
- О-о-о! Роджър влез отговори щастливо Тя .
- Какво има? Попита Тес притеснено ,когато видя бледото лице на Роджър.
- Ам .......... Аз ......замънка иконома.
- Моля те Роджър, говори за Бога! извика раздразнено Тя.
- Господина е отвън започна неуверено Роджър.
- И какво от това сви рамене привидно спокойно Тес.
- Той ви изпраща съобщение .........ще го предам дословно простете! каза нервно Той.
- Слушам те ! Какво иска от мен този дивак сега!
Напрежението в нея щеше да експлодира,но Тя си наложи да стои спокойно усмихната.
Роджър смешно си преправи гласа и каза :
- '' Кажи на Тереза да се облече елегантно и веднага да излезе на вън!'Не ме интересува настроението и и глупавите и капризи! Или ще излезе покорно от Къщи или лично ще я изкарам насила ако се налага.Не и давам право на избор това не е покана а заповед''!
След като свърши и предаде дума по дума казаното от Кайба, Роджър я погледна умолително.
- Излесте госпожице! Няма смисъл от излишни инати. Каза спокойно Роджър като се усмихна мило.
- Но той ............. но той..... повтаряше бясно Тес
-Да знам , но ........
Тя го прекъсна още бясна и заговори бързо :
- ЗАПОВЯДВА!!!! НАЛАГА!!!! Няма може ли ? извика Тес , Няма искаш ли? За кого се мисли този?
- За ваше добро е да излезете! каза Роджър
- Да му се подчинявам ........!!!! Не мисля,че е възможно!!! каза уверено Тес
- Но той е способен да ви извлече на сила!Познавам този младеш и той не се шегува! каза притеснено Рожър.
Тес се замисли за момент и реши.
- Добре! Ще го направя ,но не от страх а от интерес! Какво ли иска сега ?
Знаеше ,че ако откаже Той ще го направи,Щеше да я извлече навън.Но Тя искрено се интетесуваше каква бе целта му.
- Остави ме да се приготвя Роджър! И кажи на ШЕФА си че ще бъда готова след минути.
Роджър излезе облекчен,а Тес се зае с подготовката .............


Последната промяна е направена от Angel на Вто Сеп 01, 2009 10:34 pm; мнението е било променяно общо 1 път

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война-2 Empty Re: Любов или Война-2

Писане  Angel Пон Авг 31, 2009 2:44 pm

Ей ! Успях! Благодаря ти Любов или Война-2 253677 Любов или Война-2 241847

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война-2 Empty Re: Любов или Война-2

Писане  tOnNsSi Пон Авг 31, 2009 3:10 pm

Хайде де само толкова ли заслужих,пусни още една главичка заради мен,моля те Любов или Война-2 2224


Тонси
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война-2 Empty Re: Любов или Война-2

Писане  Angel Пон Авг 31, 2009 8:07 pm

Сърцето на Тес биеше толкова бързо , че момичето си помисли че ще получи инфаркт.Тя бързо избра една семпла рокля с презрамки , която подчертаваше очите и заради синия си цвят.Застана пред огледалото и се загледа в дългата си чуплива коса. Прехапа долната си усна и се замисли :
- Какво мога да направя? прошепна Тя. Не искам да съм прекалено изтупана , но трябва да изглеждам добре! На сичкото отгоре имам малко време ..............
Сето стоеше облегнат на лъскавата си спортна кола. Погледа му беше строго отправен към вратата.
Беше облечен в черен панталон и черна леко разкопчана риза. Косата му се развяваше от лекия вятър,а Той сякаш беше застинал на мястото си.
-'' Къде беше''? ''Стопроцента и доставяше удоволствие Той да виси и да я чака като глупак''. Но това не беше в негов стил, търпението му вече изчезваше ........... а яда му започна да се подклажда.
- ''Достатъчно'' помисли си Сето ''
- Ще вляза и ще я измъкна .......... !!! Извика ядосано Той.
Вратата се отвори и Роджър излезе на вън. Погледна Сето и видя гнева в очите му.
- '' Ако младата госпожица не излезе скоро помисли си притеснено Роджър , никой няма да може да я спаси. Любов или Война-2 560379
- Каза ли и ? Попита грубо Сето
- Да сър! отговори покорно Роджър
- Е!! изръмжа Кайба. Къде е по дяволите !!! Тона му ставаше опасно остър и Роджър реши да замаже положението.
- Ако позволите да кажа нещо сър? попита невино и с лека усмивка Роджър.
- Какво ? Говори де !! каза Сето раздразнено.
- Ами Тя е млада дама сър и ............. Младите дами имат нужда от време за да се приготвят. Нормално е да закъснява ! Каза спокойно Роджър.
Сето го изгледа намръщено, като малко дете което не е получило каквото иска.
- Тя е всичко друго започна сърдито Той , но НЕ и дама!
- Както кажете сър добави Роджър успокоен от звукът на отварящата се врата.
Тес стоеше До вратата толкова красива ,че в първия момент Сето не успя да скрие възхищението си.
Косата и беше защипана с красива шнола с формата на цвете , само няколко свободни кичури се спускаха край лицето и. Сините и очи изглеждаха още по сини заради красивата синя рокля,която бе облякла.
На Роджър не му обягна реакцията на Кайба и Той се усмихна като добави :
- Май си заслужаваше чакането сър?
Сето го погледна убийствено и избълва само едно :
- Хм !!!
Тес тръгна към тях с бавна крачка, сърцето и подскочи когато го видя. '' Какво ставаше с нея "
Нима арогантноста в очите му и харесваше , нима Той и харесваше............ Беше секси , страшно секси не можеше да го отрече колкото и да искаше, но беше и враг чакащ за да я нарани и срине.Беше абсуртно Той да я привлича по този начин.
- Добър вечер Роджър> поздрави учтиво Тес с лека усмивка.
- Добър вечер Госпожице Тереза. Прекрасна сте , каза мило и много искрено Роджър.
- Благодаря ти! Много мило ,че някой се сети да го отбележи, каза надмено Тес и погледна в очите на Кайба ,които по някакво изключение се бе усмихнал.
Роджър ги погледна,слепи ли бяха ..........помисли си Той застанали един до друк бяха толкова перфектни. Толкова перфектни заедно. Красивото деликатно момиче и младия висок мъж.
- Мога да ви пожелая...........
Сето го прекъсна студено :
- Спести си го Роджър , вечерта ще бъде делова и неприятна.
Тес стисна силно зъби,но не каза нищо. Очакваше го все пак това бе Сето Кайба , а Тя неговия проблем.
Роджър наведе глава и тръгна към къщата.
- Качвай се ! Каза Сето ,като и отвори вратата.
Този жест учуди Тес и Тя го погледна объркано.
- Спокойно усмихна се Сето , просто съм................. Той замълча търсейки правилната дума ....... учтив.
Тес извъртя очи и се качи в колата.

-


Последната промяна е направена от Angel на Вто Сеп 01, 2009 10:39 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война-2 Empty Re: Любов или Война-2

Писане  tOnNsSi Пон Авг 31, 2009 8:22 pm

Кайба да се усмихне,това е постижение Любов или Война-2 2224 С нетърпение чакам следващата глава,и се надявам да е днес,ако може разбира се Любов или Война-2 173378



Тони
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война-2 Empty Re: Любов или Война-2

Писане  Angel Пон Авг 31, 2009 9:07 pm

Сето тръгна толкова рязко ,че Тес едва не се удари.
- Луд ли си да не искаш да ни убиеш! Намали ! извика Тя.
Той се засмя,а в очите му блестяха весели искри. Тя не беше виждала очите му толкова топли, а така весели те бяха красиви.
- Да не се уплаши? засмя се Той ,карайки бързо по улиците.
- Ами ....... Какво да ти кажа искам да стигна жива! погледна го раздразнено тя и прехапа долната си усна ,когато Той зави.
Сето се засмя толкова искрено,че Тя също се засмя. Имаше такъв прекрасен смях, защо го криеше зад ледена маска.
- Не се тревожи няма да позволя нищо да ти............ Той се спря и лицето му стана ледено отново.
"Какво стана ''? ''Защо изграждаше такива стени''?помисли си Тес. Тя се върна назад в миналото,когато го видя за първи път. Изглеждаше толкова уверен и силен ,а беше просто дете.
Докато Тя си играеше,Той учеше ..............толкова дълго.Баща и беше строг човек и измъчваше Сето много.Той никога не говореше с нея , Сето не можеше да си вдигне главата от уроци, а и винаги когато Тя влезеше в стаята Той я игнорираше. Сигорно я е виждал като враг, а сега я виждаше така отново.
Тес беше просто конкуренция за него просто досаден проблем за решаване и незнайно защо от това силно я заболя.Спомни си ,че когато Сето взе всичко от баща и, Тя бе оставена на грижите на строгата си баба. Тогава толкова го мразеше , а сега какво ставаше сега............ Влюбена ли беше?
- Защо се умълча? попита Той внезапно.
- Къде отиваме ? Попита Тя без да отговаря на въпроса му.
- Ще видиш . Отговори кратко Той.
Не и се налагаше да чака много ,Той спря колата пред един супер луксозен рестурант.
Излезе от колата и мина от нейната страна, отвори и вратата ,като отново се подсмихна и и подаде ръка.
Тя излезе и пусна ръката му толкова бързо, че се изчерви когато Той се усмихна.
- Не хапя ! прошепна и Той.
Боже какво ставаше с нея ,решителността и изчезваше ,неговия допир я напрягаше, но всъщото време и бе нужен. Тя непохватно се спъна , но Той улови ръката и внимателно.
Сето я погледна пак се бе изчервила, беше толкова невина и сладка така. Като малко уплашено дете,което се беше вкопчило в нещо за да не се изложи. Когато Тя възвърна равновесието си Той внимателно я пусна.Когато влязоха в ресторанта веднага изкочи един добре облечен мъж и заговори :
- Добър вечер господин Каиба,приготвили сме ви усамотена маса както пожелахте сър.- Моля последвайте ме! каза енергично и галантно мъжа.
- Благодаря ти Томас,каза Кайба със студена учтивост.
- За мен е удоволствие. Подмазни се мъжа и Тес извъртя очи.
Томас ги отведе до една прекрасно украсена маса.Музиката която звучеше така тихо и спокойно леко успокои Тес.
- Ще изпратя келнера,извинете. Каза мъжа и се отдалечи.
Сето само кимна и дръпна стола на Тес.
- Заповядай каза спокойно Той.
- Благодаря отговори свито Тес.
Той седна срещу нея и докато Тя разглеждаше манюто ,което грабна бързо от притеснение, Той разглеждаше нея.
Удивително бе как пулсираха слепоочията и, Тя бе прехапала долната си усна и гледаше съсредоточено.
Сякаш се боеше да го погледне. Сето спусна поглед по рамената и които бяха толкова нежни,леко свити от притеснението което извираше от нея. Погледна малките и фини ръце по които можеше да различи бледо сините и вени.Беше толкова деликатна и чуплива.
Сето не можеше да откъсне поглед от нея.
'' Какво правя по дяволите'' помисли си Той.'' Тя не е това което изглежда............... Тя е мой враг''!!!
'' Би ме сринала ако и се отдадеше възможност, и не би се поколебала" Яда в него измести умилението , което преди секунди изпита към Тес.
Келнера дойде,но за Тес мина чяла вечност. Тя усешаше погледа на Кайба върху себе си. Тес пламтеше цялата, спешно се нуждаеше от друг човек между тях макар и за секунди!!!


Последната промяна е направена от Angel на Вто Сеп 01, 2009 10:42 pm; мнението е било променяно общо 1 път

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война-2 Empty Re: Любов или Война-2

Писане  tOnNsSi Пон Авг 31, 2009 9:27 pm

Сега Тес ще извърши някоя глупост Любов или Война-2 2224 Как можа да спреш точно тук Любов или Война-2 500852Искам още тази вечер моля те Любов или Война-2 500852 А и тази страна на Сето много ме кефи Любов или Война-2 711699



Тонси
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война-2 Empty Re: Любов или Война-2

Писане  Angel Пон Авг 31, 2009 9:52 pm

- Добър вечер каза младия келнер. Какво ще поръчате? попита вежливо Той.
Кайба погледна Тес ,която промърмори :
- Пъстътва с масло и бадеми ,моля. Каза Тес и сведе поглед отново.
- Една ботилка вино от най - доброто. Каза Сето с остър тон към келнера,който изпиваше Тес с очи.
- Да господине! Отговори момчето все още не откъсващо поглед от нея.
Кайба щеше да полудее. Обзе го страно чувство............. Как смееше да я гледа така този малък пиклю.
Идеше му да стане и да го смаже от бой . Той се учуди от себе си. Само от един поглед на друг мъж върху Тес му ставаше лошо, а не би трябвало.
Момчето прочете в очите на Кайба гнева и реши да се отдалечи колкото е възможно по бързо.
- Извинете! сковано проговори Той и се отдалечи с бърза крачка.
- Ти ............ няма ли да ядеш? попита сковано Тес
- Не съм гладен! Отговори остро Той все още ядосан от наглото поведение на онзи глупак.
Той се втренчи в нея с цялата студенина на която бе способен и проговори :
- Доведох те тук с целта да говоря с теб по един делови въпрос който засяга и двама ни ! отсече Той грубо.
Тес настръхна,маската която мразеше се беше върнала и студените очи от които се страхуваше я гледаха остро .
- Какво искаш да кажеш? Попита Тя несигурно.
- Ролята на невино момиченце не ти отива! Каза саркастично Кайба.
- Моля? зяпна Тес изумено.
- Колко пари искаш за да се махнеш от живота ми завинаги!
Тес пребледня, искаше и се да вика, '' За каква я смяташе" .
- Какво? каза със злобна усмивка Той. - Нима не се появи в живота ми за да ме изцедиш? Едва ли си доброто момиче,което желае само това което Таренцето му е оставило.Дойде за да ме дразниш и да вземеш повече от колкото баща ти е уредил или греша? Кажи ми колко струваш ? Кажи цената си , знам че се продаваш!!!
Тес изпита болка............... много силна болка ,която я накара да се задъха и насълзи очите и.
Господи,колко унижена се чувстваше!!! '' Но край" помисли си Тес нямаше да му позволи ............ бе позволила твърде много.
Тя стана от масата и плисна водата си върху него.
- Не се продавам, долен кучи сине! извика в лицето му Тя.
Кайба скочи от мястото си ,цялото внимание в ресторанта беше насочено срещу тях.
- Как смееш глупачке! извика Той
- Как смея АЗ ?Попита Тес а сълзите текнаха от очите и........... Ти как смееш.
Тя тръгна към изхода бягайки, сякаш самия дявол беше след нея.

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война-2 Empty Re: Любов или Война-2

Писане  tOnNsSi Пон Авг 31, 2009 9:59 pm

Да то се знае че Кайба ще се изцепи Любов или Война-2 577145 Ох моля те пусни още де Любов или Война-2 44731Как спря точно тук,не ми го причинявай Любов или Война-2 500852


Тони
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война-2 Empty Re: Любов или Война-2

Писане  Angel Пон Авг 31, 2009 10:28 pm

Тес не спираше да тича, високите токчета я убиваха и студения въздух разяждаше гърлото и,но не и пукаше,само тичаше и плачеше. Сълзите се стичаха по лицето и, а спомена от унижението я гореше бавно. А тя бе влюбена!Осъзна го още когато я заболя толкова много от думите му.Ако нямаше чувства нямаше да боли толкова,но истината беше че Тя бе влюбена в този красив мръсник ,който туко що я съсипа.Нямаше да се върне там никога! Щеше да остане на улицата,но по добре така отколкото Кайба да я убива с омразата си.Той нямаше представа,колко отчяана беше когато отиде в офиса му.
Баба и я изхвърли на улицата, казвайки че баща и е спрял да плаща издръжка за нея. Тес не мислеше че тази жена и бе баба, но живееше при нея от малка .Баща и се бе запилял оставяйки я на произвола на съдбата. И тогава нещо я спаси. Парите и привършваха,и Тя нямаше с какво да си плати квартирата която бе наела, когато едно телефоно обаждане промени живота и.Сякаш късмета и се усмихна, и така Тя се озова в дома който бе нейн по право.Тес никога не бе мислела да се застуява.Въпреки ,че Кайба я мислеше единствено за златотърсачка , Тя не се продаваше.
Тес се озова между две тъмни улици. Тя не познаваше града и сега не знаеше на къде да тръгне.Не знаеше къде се намира. Младото момиче изтри сълзите от учите си и започна да върви бавно.
Изведнъж се чу шум.Двама пияни мъже се бутаха и се смееха силно.
Тес изтръпна цялата .Бе сама ако викаше кой щеше да я чуе!
'' Може би просто ще ме отминат'' помисли си уплашено Тес. Но нямаше късмет.
Мъжете се спобутаха когато я видяха и тръгнаха към нея.
Тес се обърна и започна да върви по бързо.
- Ей ,сладурче извика единия ......... за къде си се разбързала а?
-Бяга от нас приятел!!! каза единия смеек се .Не и харесваш!!
Тес започна да тича ,но единия я настигна и препречи пътя я.
- Не ме докосвай! извика Тя .
Умът и работеше трескаво,какво да направи.................. помисли си Тя. '' Само не се панирай" мислеше си трескаво ,когато единия я дръпна грубо .
- Аз съм истински мъж скъпа ще ти хареса ! исъска Той.
Другия се исмя гадно
- Аз съм след теб приятел!
Боже беше загубена.

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война-2 Empty Re: Любов или Война-2

Писане  tOnNsSi Пон Авг 31, 2009 10:35 pm

Сега дали ще я изнасилят или ще се появят и Юги от някъде Любов или Война-2 335637 Искам още тази вечер,моля те Любов или Война-2 2224


Тони
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война-2 Empty Re: Любов или Война-2

Писане  Angel Пон Авг 31, 2009 11:04 pm

Изведнъж се чу силно скърцане на гуми! Тес разпозна червеното ферари, което се показа изад ъгъла.
Олекна и! Мъжа рязко я пусна и тя се строполи на пътя. Тревогата в нея започна да расте...........Та това беше Кайба! Как я беше намерил? Защо си бе направил труда изобщо..................... Мислите и бяха прекъснати от звука на спирачки.
- Имаме си компания Кийт ! каза единия мъж .
Тес чак сега можа да ги огледа по добре ,единия беше нисък и грозен ,погледа му беше глупав,а чертите на лицето му несъразмерни. Другия мъж ,който явно се казваше Кийт изглеждаше сравнително по добре.
Русата му коса беше вързана с кърпа ,а очите му бяха сини и злобни.
Вратата се отвори и Сето излезе с камено изражение на лицето.
- О-о-о ! започна Кийт ,Сето Кайба ............... не мога ....
- Дръпни се от нея! каза бавно и заплашително Той.
- О! Да се дръпна засмя се русия мъж................ Невъзможно! Това сладурче си е само мое ,каза нагло той и вдигна Тес като парцал.
- Но ако искаш ........продължи все така нагло Той , понеже те харесвам мога да ти дам да я минеш след нас !
Другия мъж се засмя и промърмори:
- Да да ,точно така!
Когато Тес погледна Сето ,лицето му и се стори така непознато. Всеки мускул по тялото му се бе стегнал ,очите му гледаха само нея, и в тях Тя прочете тревога. Той се тревожеше за нея! Наистина го бе грижа! Въпреки ,че бе в ръцете на някакъв ,опасен престъпник не и пукаше . Тя бе щастлива и знаеше ,че е глупачка но пак бе щастлива.
- Не я докосвай! извика Сето и тръгна към Кийт .
Той я блъсна в ръцете на другия,а Тя испитах див ужас и страх.
- Ще те науча богаташче!!! каза нагло Той и посегна да удари Сето
Сето пъргаво издебна удара на русокосия мъж и блокира ръката му.
По лицето на Кийт се изписа изненада,когато Сето го удари право в корема и изкара въздуха му на вън.
Кийт се присви ,и започна да псува ..............Отново се изправи и замахна с цялата си ярост, но Кайба го одари отново и изви ръката му.
- Добре ............добре изпъшка Той , .................. Вземи си я ............ Вземи я !
- Никога .......заговори Сето бавно и заплашително .......... Не докосвай това което е мое!


Последната промяна е направена от Angel на Вто Сеп 01, 2009 11:07 am; мнението е било променяно общо 3 пъти

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война-2 Empty Re: Любов или Война-2

Писане  Angel Пон Авг 31, 2009 11:05 pm

Продължавам дори Любов или Война-2 419728

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война-2 Empty Re: Любов или Война-2

Писане  tOnNsSi Пон Авг 31, 2009 11:10 pm

Го Сето го Любов или Война-2 2224 Последното изречение ме хвърли в 10-та.Искам ощее Любов или Война-2 65320


Тонси
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война-2 Empty Re: Любов или Война-2

Писане  Angel Пон Авг 31, 2009 11:30 pm

Сето пусна Кийт грубо. Той се изправи и ядосано погледна към Тес !
-Не смей да я поглеждаш дори! извика яросно Кайба. - Изчезвай дукато не съм Те смазал! каза бясно Той.
Кийт го изгледа с омраза ,но се примири и каза на приятеля си :
- Хайде не си заслужава! Да се махаме от тук!
Приятеля му го послуша и двамата тръгнаха на някъде.
Тес стоеше на пътя и дишаше тежко.
- Тес .........Проговори нежно Кайба, Погледни ме!
Тя вдигна поглед ,а очите и бяха насълзени.
'' Няма да плача ''! ''Няма да плача! " повтаряше си на ум Тя,но сълзите напираха и Тя не можеше да ги спре.
- Тес ,спри да плачеш каза нежно Той .Аз съм тук и няма да позволя никой да те нарани! гласа му бе така уверен , че Тя се почувства защитена за първи път от много време.
Кайба я вдигна на ръце , а Тя само уви длани около врата му.Облегна се на гърдите му и го остави да я отнесе до колата.Парфюма му и действаше така успокояващо.
Той отвори вратата и нежно я сложи на седалката , закопча колана и и я погледна весело.
Тя беше в шок, но забеляза че Той не я гледаше злобно и студено. Маската я нямаше...........Сега беше мъжа в който Тя бе.................. влюбена.
Той клекна до нея и и прошепна:
- Знаеш ли ,че си една огромна беля? Идеше ми да те натупам като видях колко далеч си стигнала!!! очите му я гледаха палаво.
Той затвори вратата и ,и мина от другата страна.Настани се вътре и запали.
Тес не каза нищо ,не знаеше какво да каже !!! Колкото по близко бе до него толкова по се объркваше. Любов или Война-2 538825

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война-2 Empty Re: Любов или Война-2

Писане  tOnNsSi Пон Авг 31, 2009 11:36 pm

Само моля те да не е някаква маска щото ще го убия Любов или Война-2 14217 Искам още мъничко Любов или Война-2 538825


Тони
tOnNsSi
tOnNsSi

Брой мнения : 132
Join date : 30.08.2009
Age : 28
Местожителство : BuRgas

Върнете се в началото Go down

Любов или Война-2 Empty Re: Любов или Война-2

Писане  Angel Пон Авг 31, 2009 11:40 pm

утре ти обещавам!Дано да са ти харесали Любов или Война-2 711699

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война-2 Empty Re: Любов или Война-2

Писане  Angel Вто Сеп 01, 2009 12:24 pm

Сето караше бавно. Той не искаше да я тормози след всичко което бе преживяла.
Той не можеше да повярва,че се тревожи за друг човек.
Винаги се бе тревожил само и единствено за Мокуба,другите нямаха никаква стойност за него.
А какво правеше сега ? Какво по дяволите ставаше с него?
Когато я видя на улицата в ръцете на този идиот............... просто не му се мислеше !
Ако не беше дошъл на време? Болезнена гримаса се изписа на лицето му при тази мисъл.
Защо реагираше така страно при мисълта ,че някой би наранил Тес.
- ''Просто я съжалявам ''! каза си уверено Той. '' Изобщо не ми пука за нея''! убеждаваше се мислено Сето.'' Не искам да ме обвинят ,затова че Тя е като магнит за опасноста''. ''Направих го заради себе си,а не заради нея'', "Ако нещо и се бе случило, щях Аз да отговарям''.
Така Той се опитваше да потисне всяка нахална мисъл, която му казваше че Тя не му е безразлична.
Това бе Сето Кайба,твърде горделив за да признае ,какво наистина чувства. Нямаше място за нея в сърцето му , а камо ли в дома му .
Той погледна към Тес ,която се бе свила на седалката като малко уплашено животинче,а очите и се бяха втренчили в една точка без да се отместват от нея.
'' Какви ли мисли се въртят в красивата и главица''? запита се младия мъж.
Сето винаги бе разчитал на усета си и на това ,че е способен да разгадае мислите и емоциите на човека срещу него. Това винаги му бе помагало в бизнеса и в дуелите , но сега Той не можеше да разгадае лицето на Тес. Беше му толкова нужно да разбере за какво си мисли ,а неможеше колкото и да се опитва.
Тя бе застанала със непроницаемо изражение, а единствено очите и блестяха някак страно.
Още беше уплашена ,но имаше и нещо повече което му убягваше. Това истински го побъркваше не му се бе случвало да иска да разбере нещо и да не може.
Имението изникна пред очите им ,но Тес не реагира изобщо.Портата се отвори и Кайба вкара колата .Паркира я и се обърна към Тес :
- Пристигнахме Тереза.
Тес примигна срещу него отнесено.
- О-о-о ! измърмори Тя. - Добре Аз ......... Трябва да сляза......... !
Тес говореше толкова глупаво,че Кайба се засмя .
- По добре не мърдай , че с твоя късмет може да се спънеш, да се удариш в нещо или метеорит да падне върху теб. Любов или Война-2 780157
Тес го изгледа раздразнено и промърмори:
- Късмета ми си е наред!
-Да, да щом казваш отговори и със сарказъм Кайба.
Той излезе отвори и вратата ,а Тя упорито тръгна да излиза без негова помощ.
Излизайки обаче си чукна главата ..........
- Ау! каза Тя и направи болезнена гримаса, като хвана главата си.
- Това не бях го предвидил! Кой да знае............. ? Късмета ти си е наред ,нали? Каза нагло с усмивка на лицето Сето.
Тес го изгледа убийствено и тръгна гордо към вратата,като леко потъркваше главата си и се молеше да няма цицина утре.
Сето едва сдържа смеха си. Тя изглеждаше толкова комично.
Той тръгна с бавна крачка след нея като подвикна :
- Внимавай има врата пред теб? Любов или Война-2 780157
Тес се убърна със стиснати зъби и промълви:
-ВИЖДАМ Я!
Роджър наблюдаваше от прозореца с лека усмивка на лицето. Тази нощ нещо се бе случило !
Бе настъпила промяна за която и двамата не си даваха сметка,но от страни всичко бе повече от очевидно..............

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война-2 Empty Re: Любов или Война-2

Писане  Angel Вто Сеп 01, 2009 1:14 pm

Тес затвори вратата зад гърба си и се облегна на нея.
- Тази вечер беше просто................. Дори не знам как да я нарека !!! каза на себа си Тес.
Тя затвори очи за момент и си припомни всичко от начало до края и поклати глава.
Бе взела решение , което бе обмисляла през целия път към къщата на Кайба.
Щеше да си тръгне! Това бе най - правилния вариант.
Не знаеше как ще се справи,нито дали изобщо ще се справи ,но каквото и да и предстоеше щеше да е извън тази проклета къща ,която беше собственост на този проклет мъж.
Още утре щеше да си потърси работа и квартира и нямаше да остане дори минута тук.
Тес тръгна към огледалото. От него я погледна пълния кошмар!
Косата и бе разрошена , сигорно шнолата и бе паднала някъде там, но дори не и бе направило впечатление. Тя бе толкова оплашена,че не би забелязала нищо. Потърка удареното място все още я болеше, но младото момиче бе свикнало да се удря непрекъснато затова щеше да го преживее и този път.
Съблече роклята си и я остави да се свлече на пода, извади пижамата си и се запъти към банята имаше нужда от един успокояваш душ.
Уте и предстоеше ранно ставане ,така че щеше да побърза.
Тес знаеше,че не влиза в банята само защото водната струя би я успокоила.
Тя искаше да изтрие всички следи ,които Кайба бе оставил върху тялото и.
Мириса му беше върху нея, Тя все още усещаше допира му. Трябваше да се отърве от това свое глупаво увлечение и то веднага, но как можеше да се излъже.
Истината бе ,че и харесваше да мирише на него ,когато Той я вдигна от земята и я понесе към колата и хареса докосването му. Чустваше се толкова сигурна в ръцете му ,както никога до сега................. Искаше и се това да продължи вечно. Но жестоката реалност бе друга :
Тя не беше принцеса а обикновено момиче , Той не беше рицаря на бял кон ,а нейния враг с червено ферари , а най гадното беше ,че това не беше приказка а жестокия живот.................
Сето тръгна към стаята си ,но в коридора се сблъска с Мокуба.
- Защо не спиш? попита учудено Сето .
- Ами ............... чесно казано те чаках Сето.
- По каква причина Мокуба?
- Исках да знам ................... момчето се изчерви - Ами ..............
- Как е минал разговора ми с натрапницата в дома ни ли? Попита спокойно Кайба.
- Да !измънка Мокуба.
Сето се замисли със сериозно изражение на лицето и каза:
- Весело !!!!
Мокуба се облещи! Какво каза брат му Туко що? Да не углошаваше!!!! Любов или Война-2 651996
- Весело повтори Мокуба все така невярващо.
Кайба го погледна и повдигна вежди.
- Мисля ,че това казах!!!
- А Тес? започна Мокуба смаян - Тя жива ли е ?
Кайба го подмина като потупа рамото му .
- Лягай си ! каза Той.
А момчето остана да стои като гръмнато. Любов или Война-2 611639
Какво ставаше в тази къща?

Angel

Брой мнения : 142
Join date : 30.08.2009

Върнете се в началото Go down

Любов или Война-2 Empty Re: Любов или Война-2

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 4 1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите