ThE BeSt FoRuM FoR RoLePLaY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nyoooon ~~

2 posters

Go down

Nyoooon ~~ Empty Nyoooon ~~

Писане  Gray Witch Чет Фев 26, 2009 4:53 pm

Ми, понеже тук и без това е огромна скука, една тъпа тема няма да навреди xD Хрумна ми, че няма да е лошо например да си даваме оценки и коментари на РП постовете (нищо, че пишем 2-3-ма човека) и накрая да си направим класация - най-добър пост, най-добър писател :D и т.н. Може да се коментира от първия пост, без естествено да си пишете за вашите неща, освен, ако не искате да допълните или уточните нещо.

Айде някой да пише преди мен Nyoooon ~~ 891377
Gray Witch
Gray Witch
IMMORTAL
IMMORTAL

Брой мнения : 96
Join date : 21.09.2008
Age : 31

Върнете се в началото Go down

Nyoooon ~~ Empty Re: Nyoooon ~~

Писане  Nuyomi Пон Мар 02, 2009 7:04 pm

Еми айде аз първа - постовете на Grey Witch ми харесват много Nyoooon ~~ 2224 Много са чувствени и описанията й са страхотни Nyoooon ~~ 711699 Лично аз съм голям фен на тая мързеливка дето се отказва да напише нещо свое.
Nuyomi
Nuyomi
Pureblood Vampire Princess
Pureblood Vampire Princess

Брой мнения : 85
Join date : 25.09.2008
Age : 32

Върнете се в началото Go down

Nyoooon ~~ Empty Re: Nyoooon ~~

Писане  Gray Witch Пон Мар 02, 2009 10:34 pm

Нали пробвах, не стана :D Мразя си героите и постовете, трябваше да направя нещо весело и да си пиша идиотщини, а не да емовствам и да лея нек'ви неразбираеми депресарщини Nyoooon ~~ 847272 Така, за Nuyomi, т'ва момиче си го бива, особено като се има в предвид как започна (защото съм и чела всякакви неща и доста е еволюирала [Pikachu, I choose you :D]). Винаги, за всичко има какво повече да се желае, но дотук ми харесва как пише. Usagi, за съжаление има само един пост, който е малко сухичък от моя гледна точка, но съм чувала, че имаш добри неща и би ми се искало да прочета още нещо. А да, за огромно съжаление като прочета Ренджи винаги се сещам за онзи малоумник от Блийч и той ми разваля представите за героя :D
Gray Witch
Gray Witch
IMMORTAL
IMMORTAL

Брой мнения : 96
Join date : 21.09.2008
Age : 31

Върнете се в началото Go down

Nyoooon ~~ Empty Re: Nyoooon ~~

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите